ژل اپریلاین چیست؟

ژل اپریلاین 

با توجه به تولید انواع ژل های متفاوت برای ایجاد زیبایی و از بین بردن چین و چروک های پوستی شاید در ابتدا انتخاب بهترین ژل برای شما کمی مشکل باشد. برای این منظور نیاز است که شما را با ژل اپریلاین آشنا کنیم. ژل اپریلاین به عنوان نوعی پرکننده پوستی مورد استفاده قرار می گیرد.

ژل اپریلاین چیست ؟با توجه به مزیت هایی که پر کننده های پوستی بر روی پوست دارند می توان گفت که انواع چین و چروک های پوستی و همچنین افتادگی های ایجاد شده بر روی پوست از طریق ژل اپریلاین به راحتی قابل درمان است. این ژل دارای کلیه مجوز های لازم برای تزریق است و از این نظر مشکلی را در پوست ایجاد نمی کند.

اکثر پرکننده های پوستی از جمله ژل اپریلاین دارای اسید هیالورونیک در خود هستند. این ماده به صورت طبیعی در بدن وجود دارد. به همین دلیل احتمال ایجاد واکنش و یا ایجاد حساسیت های پوستی بعد از تزریق ژل اپریلاین در افراد بسیار کم است.

در واقع نام عمومی این ژل به اسید هیالورونیک تثبیت شده غیر حیوانی نیز در بین عموم شناخته می شود. با توجه به اینکه شرکت های مختلفی این ژل را تولید می کنند ممکن است که نام های تجاری متفاوتی برای ژل اپریلاین در نظر گرفته شود.

با توجه به اینکه تزریق ژل برای از بین بردن چروک های پوستی در نواحی مختلف پوست استفاده می شود، ژل ها باید دارای موادی باشند که با هر نوع پوستی سازگاری ایجاد کنند. در غیر این صورت ممکن است ضررات جبران ناپذیری را برای سلامتی افراد ایجاد کنند.

ژل اپریلاین چیست ؟ژل اپریلین چه نوع ژلی است؟

ژل اپریلاین را نوعی پر کننده پوستی می دانند که برای درمان چروک های متوسط تا عمیق تر پوست مورد استفاده قرار می گیرد. ژل اپریلاین از نوعی باکتری به نام استرپتوکوک ایجاد می شود. از آنجایی که از این ژل برای برطرف کردن چروک های عمیق استفاده می شود در مقایسه با دیگر ژل ها دارای ذرات بزرگتری است.

این امر می توان برای تزریق در چروک های عمیق تر نتایج موثرتری را در بر داشته باشد. باید ذکر کرد که از ژل اپریلاین برای استفاده به عنوان پرکننده در لب ها نمی توان استفاده کرد و برای این منظور از ژل های دیگر در این نواحی استفاده می شود.

ماندگاری تزریق ژل و بهترین مارک ژل برای تزریق صورت

در مورد نحوه تهیه این ژل می توان گفت که ژل اپریلاین با استفاده از اسید هیالورونیک تثبیت شده تولید می شود. این ماده همانطور که گفته شد به صورت طبیعی در تمام موجودات زنده وجود دارد و می تواند منجر به حجیم شدن و پر شدن پوست شود.

در واقع موادی که در ژل اپریلاین (prline gel) استفاده شده است دارای مولکول هایی هستند که می تواند به سرعت آب را به خود جذب کنند و از این طریق می توانند تقویت لب ها و یا پوست را ایجاد کنند. ژل اپریلاین با ایجاد رطوبت مورد نیاز می تواند از ایجاد چروک های پوستی بکاهد و از این طریق پوستی نرم و لطیف را برای شما ایجاد کند.

مدت ماندگاری و تاثیرگذاری این ژل بر روی پوست تا 6 ماه است و بعد از این دوره باید برای تثبیت اثرات آن از تزریق ژل به صورت مجدد استفاده کرد.

مزایا ژل اپریلاین چیست؟

با توجه به تحقیقات گسترده ای که در مورد مزایای ژل اپریلاین انجام شده است می توان گفت که این نوع از ژل درمان نواحی چین و چروک پوست را به راحتی میسر کرده است. همانطور که می دانیم با افزایش سن، چین و چروک های عمیق بر روی پوست بیش از پیش قابل مشاهده شدن است.

ممکن است بتوان چروک های سطحی را با استفاده از روش های متفاوتی از بین برد. ولی برای از بین بردن چروک های عمیق تر درمانی موثرتر لازم است. برای این منظور ژل اپریلاین را می توان مناسب ترین درمان برای ایجاد پوستی صاف عنوان کرد.

طبق این تحقیقات حدود 92 درصد از افراد در سه ماه اول بعد از تزریق ژل عنوان کردند که نتایج و بهبودی در آنها به صورت شگفت انگیزی قابل مشاهده است.

حتی اثرات ژل اپریلاین تا 6 ماه نیز به خوبی بر روی این افراد قابل دیدن است. با توجه به این نتیجه ای که حاصل شده است می توان مزایای ژل اپریلاین را به صورت زیر عنوان کرد.

 1.   ایجاد زیبایی و طراوت در پوست
 2. از بین بردن چروک های متوسط تا عمیق پوست
 3. به عنوان پرکننده در نواحی از بدن که نیاز به تزریق ژل دارد.
 4. از بین بردن جای اسکار و فرورفتگی های پوستی
 5. صاف کردن پوست ها
 6. بدون ایجاد کوچکترین حساسیتی
 7. دارای مواد اسید هیالورونیک به عنوان پر کننده های طبیعی
 8. مناسب برای انواع پوست ها بدون محدودیتی در این زمینه
 9. جوانسازی پوست
 10. بازسازی کلاژن مورد نیاز پوست
 11. برگرداندن خاصیت ارتجاعی پوست
اقدامات پس از تزریق ژل خنده

معایب ژل اپریلاین چیست؟

از آنجایی که روش های ایجاد زیبای دارای مزایای بسیاری هستند نمی توان به طور حتم گفت که این روش ها عوارضی برای افراد ایجاد نمی کنند. در واقع هر نوع روشی که برای ایجاد زیبائی انجام می شود می تواند عوارضی را برای افراد در بر داشته باشد.

البته این عوارض به گونه ای است که بعد از گذشت مدت زمان چند روز بعد از تزریق به طور طبیعی از بین می رود و نیازی به نگرانی در مورد ماندگاری این عوارض بر روی پوست نیست.

با توجه به این موضوع می توان گفت شایع ترین عوارضی که بعد از تزریق ژل اپریلاین ممکن است در پوست خود مشاهده کنید به صورت زیر دیده می شود.

 1. ایجاد قرمزی بعد از تزریق ژل اپریلاین در پوست
 2. کبودی هایی که در اثر ایجاد سوزن ها برای تزریق ایجاد شده است.
 3. ایجاد حساسیت های پوستی در برخی از موارد
 4. تورم و یا ایجاد عفونت بعد از تزریق
 5. ایجاد درد در نواحی که تحت تزریق ژل اپریلاین قرار گرفته است.
 6. ایجاد برجستگی های کوچک در برخی از موارد نادر در زیر پوست
 7. غیر دائمی بودن و نیاز به تزریق مجدد

این عوارض در صورتی ممکن است ایجاد شود که تزریق تحت شرایط نامناسبی انجام شود و از این طریق به بروز همچنین عوارضی بیانجامد. در برخی از مواقع نیز مراقبت های نادرستی که بعد از تزریق ژل انجام می شود می تواند به تشدید این عوارض بیانجامد.

پزشک مورد نظر نیز می تواند یکی از دلایلی باشد که این عوارض در شما پدیدار شود. اگر پزشک شما دارای تجربه و مهارت کافی در این زمینه نباشد نمی تواند تزریق را در زاویه و یا محل مناسبی انجام دهد.

در این صورت کبودی و یا تورم در زیر پوست شما ایجاد می شود. به منظور جلوگیری از ایجاد این عوارض تا حد ممکن از فعالیت های پزشک خود در این زمینه اطمینان حاصل کنید.

چرا از ژل اپریلاین استفاده کنیم؟

از آنجایی که ژل اپریلاین از اسید هیالورونیک غیر حیوانی تولید شده است می توان گفت که این ماده به صورت طبیعی در پوست و سایر بافت های پوست یافت می شود. ب

ر همین اساس موادی که برای این ژل استفاده شده است کاملا طبیعی است که این امر می تواند ایجاد حساسیت های پوستی و یا خطرات دیگر را برای افراد کمتر کند.

در واقع ژل اپریلاین دارای خاصیت پرکنندگی چروک های عمیق است. به همین دلیل می توان گفت که استفاده از آن می تواند پوست شما را از ایجاد افتادگی و یا چروک های پوستی مصون نگه دارد.

بهترین کلینیک تزریق ژل در تهران

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک تزریق ژل مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

تزریق ژل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
مکان یاب