درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو با موی بدن چیست؟

کاشت ابرو با موی بدن 

ابروها یکی از قسمت های صورت می باشد که ترکیب چهره را تحت تاثیر قرار می دهد کم پشت بودن ابرو و ریزش باعث بد فرم شدن چهره می گردد.

امروزه افراد به دنبال یک راه حل برای زیباتر شدن ابروهای خود می گردند، کاشت ابرو با موی بدن یکی از راه های ترمیم ابرو در چهره می باشد.

کاشت ابرو با موی بدن

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

زیبایی ظاهری چیزی است که همه مردم به آن توجه می نمایند کاشت ابرو با مو بدن یک روش پیچیده می باشد که با برداشتن فولیکول های مو و پیوند زده به منطقه خالی ابرو سبب پرپشت شدن ابرو می گردد.

کاشت ابرو با موی بدن

این روش یک روش دائمی می باشد و اگر از منطقه درست مو ها انتخاب گردد می تواند علاوه بر زیبایی بهتر از ریزش ابرو ها به علت های متفاوت مانند ژنتیک، باکتری ها و بیماری ها، برداشتن بیش از حد کمک شایانی می نماید.

علت کم پشتی و ریزش ابرو چیست

به ریزش موی بدن از جمله ابرو در علم پزشکی آلوپسی می گویند. علل مختلفی منجر به ریزش ابرو می شود که عبارتند از: مشکلات پوستی، برداشتن ابرو بیش از حد، ژنتیکی، شیمی درمانی و … .

آلوپسی یک بیماری خود ایمنی می باشد که در آن سیستم ایمنی بدن دچار اختلال شده و با خود بدن به مقابله می پردازد و به سلول های سالم بدن حمله می کند.

در ریزش ابرو به دلیل بیماری آلوپسی سیستم ایمنی فولیکول های مو را یک عامل خارجی دانسته و باعث ریزش و از بین رفتن آن می شود و ابرو قسمتی از آن یا همه آن می ریزد.

این بیماری قابل درمان بوده و بعد از مدتی دوباره فولیکول های مو شروع به رشد می نماید و ابرو به حالت قبل بر می گردد ولی در بعضی موارد این ابرو در نمی آید و یا به علت زمان زیادی که احتیاج دارد فرد به دنبال راه حل دیگری برای درمان می باشد کاشت ابرو با موی بدن یک راه مناسب برای پر پشت نمودن ابرو می باشد.

مشاهده مطلب
بهترین دکتر کاشت ابرو

کاشت ابرو با موی بدن

درمان ریزش ابرو با استفاده از داروهای استروئیدی، داروهای موضعی، مینوکسیدیل ممکن می باشد ولی کمی زمان بر بوده و دوره درمان بسیار به کندی پیش می رود.

این روش جایگزین مناسبی برای تتوی ابرو می باشد زیرا ابرو از حالت غیر طبیعی خارج نمی گردد و زیبایی و طبیعی بودن چهره را حفظ می نماید.

کاشت ابرو با موی بدن، یک شیوه برای افرادی می باشد که از جای اسکار، زخم و بخیه بر ناحیه ابروی خود رنج می برند که باعث پوشش این قسمت شده و ابرو را به حالت عادی بر می گرداند و زیبایی فرد به خط نمی افتد.

بسیاری از افراد از ریزش ابرو و یا طاسی در ناحیه ی ابروی خود رنج می برند و احساس ناخوشایندی نسبت به چهره و صورت خود دارد.

این افراد کاشت ابرو با موی بدن را یکی از اولویت های خود می دانند و سعی بر این دارند که ابروهای خود را ترمیم نمایند.برای کاشت ابرو با موی بدن می توان از موی سر نیز برای ابرو ها استفاده نمود پزشک متخصص با برداشتن فولیکول مو و کاشت آن در ناحیه ابرو به ترمیم چهره می پردازند.

برداشتن فولیکول های مو از سر به کم حجم شدن و از بین رفتن مو نمی گردد زیرا ا ز هر ناحیه 3 الی 4 فولیکول استخراج می نمایند که ای امر هیچ تاثیری بر زیبایی و کم حجم شدن مو ندارد و قابل رویت نیست.

کاشت ابرو با موی بدن به افرادی که دچار بیماری تیروئید و ریزش ابرو هستند توصیه می گردد و کاشت ابرو سبب کاهش ریزش ابرو نیز می گردد.

کاشت ابرو با موی بدن چگونه صورت می گیرد

در وهله اول ابرو ها را طراحی می نمایند تا با چهره و میمیک صورت هم خوانی داشته باشد و در عین حال باید به خواسته فرد نیز توجه نمود.

شکل قوس ابرو و پر پشتی مو بسیار حائز اهمیت می باشد با استفاده از فولیکول های استخراج شده از سر یا قسمت های مختلف بدن و کاشت آن ها در ناحیه ابرو باعث پر پشت نمودن ابرو می گردند.

در حین کاشت ابرو هوشیار بوده و با بی حسی موضعی این شیوه صورت می گیرد.

کاشت ابرو با موی بدن به مدت 4 الی 5 ساعت طول می کشد که نصف این زمان برای برداشت فولیکول های مو به دلیل حساسیت های بالای بدن می باشد و نصف دیگر آن به دلیل کاشت ابرو با موی بدن استخراج شده می باشد.

مشاهده مطلب
جدیدترین روش کاشت ابرو

باید به این نکته نیز توجه نمود که رشد موی سر بیشتر از ابرو بوده و به سرعت رشد می نماید در نتیجه بعد از کاشت ابرو رشد زیادی داشته و باید آن را در زمان های کوتاه مرتب نمود این نکته در خانم ها که به تمیزی و زیبایی صورت خود توجه می نمایند بسیار حاز اهمیت می باشد.

تعداد فولیکول های پیوندی برای کاشت ابرو با موی برای فرم دهی و حجیم کردن ابرو بین 50 الی 250 می باشد که از قسمت های مختلف سر استخراج و قابل استفاده می باشد.

انجام این شیوه برای فرد خطری ندارد و به دلیل سطحی بودن این امر هیچ آسیبی به فرد وارد نمی گردد و عفونت در این ناحیه بسیار کم رخ می دهد و تنها عارضه ایی که ممکن است رخ دهد به مدت یک الی دو روز فرد دور چشمانش ورم نموده و بعد از این مدت ورم از بین رفته و به حالت قبل بر می گردد.

در هنگام کاشت ابرو با موی بدن نیز شاید فرد احساس درد در ناحیه کاشت نماید ولی درد آن قابل تحمل بوده و به دلیل بی حس کردن این منطقه کمتر حس می گردد.

کاشت ابرو با موی بدن مدت زمان یک الی دو ماه اول به دلیل شک شدن ناحیه کاشت ابرو دچار ریزش شده و بعد از گذشت این دوره ابرو کم کم رشد نموده و نتیجه نهایی مشخص می گردد.

برای داشتن ابرویی زیبا و خوش فرم بهتر است کاشت ابرو با مو بدن  زیر نظر یک متخصص دارای صلاحیت کاشت صورت گیرد تا فرد با مهارت و ذکاوت خود بتواند فرم ابرو را طبیعی و با زیبایی فراوان ایجاد نماید تا نتیجه نهایی کار باب میل فرد باشد.

هزینه کاشت ابرو با موی بدن

هزینه کاشت ابرو با موی بدن در مطب هر دکتر متفاوت می باشد و بر اساس تعداد فولیکول های احتیاجی، زمان انجام ، مهارت، کلینیک کاشت ابرو و عوامل دیگر متفاوت بوده و مشخص نمی باشد می توان برای دانستن هزینه و انجام این امر به کلینیک های متفاوت جویای قیمت کاشت ابرو با موی بدن شد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد کاشت ابرو برای مردان مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

کاشت ابرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع