تزریق ژل

مشاوره آنلاین تزریق ژل کاملا رایگان

مشاوره آنلاین تزریق ژل کاملا رایگان

مشاوره آنلاین تزریق ژل 

موفقیت بسیاری از فعالیت های مربوط به زیبایی، در گرو سپری کردن یک جلسه مشاوره کامل و بی نقص است. در تزریق ژل نیز سپری کردن جلسه مشاوره، اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر شما همین امروز تصمیم به تزریق فیلر بگیرید، قرار نیست همین امروز چنین اقدامی را پشت سر بگذارید. بلکه باید در ابتدا همه جوانب آن را به دقت بررسی کنید و با شرایط انجام این فعالیت به خوبی آشنا شوید.

مشاوره آنلاین تزریق ژل کاملا رایگاننه فقط در تزریق ژل، بلکه تقریبا در همه فعالیت های زیبایی جلسه مشاوره یک قدم بسیار کلیدی و مهم برای پزشک و فرد متقاضی محسوب می شود. وقتی این جلسه حذف شده و یا به طور کامل نادیده گرفته می شود، ممکن است در جریان فرآیند پیچیدگی های زیادی برای فرد به وجود بیاید و پس از آن نیز، فرد متقاضی به هیچ وجه از نتایج نهایی کار راضی نباشد.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

اگر می خواهید در آینده ای نزدیک تزریق ژل انجام بدهید، سپری کردن حداقل یک جلسه مشاوره برای شما ضروری خواهد بود. شاید برای شما این سوال پیش بیاید که اصلا چرا این جلسه ها اهمیت دارند و در جلسه مشاوره، چه صحبت هایی بین شما و پزشک رد و بدل می شود.

اگر می خواهید به اهمیت شرکت در جلسه مشاوره تزریق فیلر پی ببرید، خواندن ادامه این مطلب برای شما مفید خواهد بود.

مشاوره آنلاین تزریق ژل کاملا رایگانچرا مشاوره تزریق ژل مهم است؟

برای پی بردن به اهمیت جلسه مشاوره قبل از تزریق ژل، کافی است تصور کنید که عملا چنین جلسه ای وجود ندارد. اگر این طور باشد، پزشک بدون شناخت شرایط شما اقدام به تزریق می کند و شما نیز بدون اطلاعات کافی، برای انجام تزریق به کلینیک مراجعه می کنید.

در واقع در چنین شرایطی همه چیز به «شانس» بستگی خواهد داشت.

در یک فرآیند مطلوب زیبایی در شرایط استاندارد، تلاش می شود تا هیچ چیز به شانس و اقبال واگذار نشود. در واقع برای هر جزئیاتی از این فرآیند ها، باید یک برنامه ریزی درست و اصولی صورت بگیرد و به همه نکات علمی و تجربی نیز توجه شود.

جلسه مشاوره تزریق ژل از این جهت مهم است که نقش شانس را در فرآیند کمرنگ می کند و شرایطی را به وجود می آورد که شما در شرایطی منطقی، اصولی و کاملا کنترل شده، یک فرآیند دلچسب با نتیجه ای شگفت انگیز را پشت سر بگذارید و در معرض هیچ اتفاق پیش بینی نشده ای قرار نگیرید.

البته برای هیچ نوعی از فعالیت های زیبایی، تضمین صد در صدی وجود ندارد اما جلسه مشاوره، امکان بروز همه ریسک های احتمالی را به حداقل می رساند.

در مشاوره تزریق ژل به چه مسائلی پرداخته می شود؟

در یک جلسه ایده آل مشاوره تزریق ژل، در درجه اول شما همه انتظارات خود را از نتایج نهایی کار با پزشک در میان می گذارید. پزشک نیز شرایط انجام کار را برای شما توضیح می دهد.

گاهی انتظارات افراد از چنین فرآیندی، بسیار غیرمعقول و غیرمنطقی به نظر می رسد. این افراد به کمک پزشک، متوجه می شوند که تزریق فیلر دقیقا قادر به پیاده کردن چه تغییراتی در وضعیت ظاهری آن ها است و همین موضوع موجب می شود که انتظاری معقول از این فرآیند داشته باشند.

علاوه بر این، پزشک سوابق دارویی و درمانی شما را نیز به دقت بررسی می کند تا تزریق ژل، هیچ نوع پیچیدگی و عارضه جانبی شدیدی برای شما به وجود نیاورد.

اگر در گذشته داروی خاصی مصرف کرده اید یا درمان ویژه ای را پشت سر گذاشته اید، باید در جلسه مشاوره این موضوع را به طور کامل برای پزشک توضیح بدهید تا او به شناخت دقیقی از بدن شما و شرایط اولیه انجام فرآیند دست پیدا کند.

همچنین دکتر تزریق ژل با مرور شرایط اولیه و بررسی انتظارات شما، تصمیم می گیرد که چه میزانی از تزریق فیلر را انجام بدهد تا نتایج نهایی فرآیند، مورد رضایت شما باشد.

تزریق ژل با مشاوره آنلاین

یکی از فعالیت هایی که می تواند برای انجام تزریق ژل به شما کمک کند، پشت سر گذاشتن این جلسه به صورت آنلاین است.

در کلینیک تخصصی رز، شما می توانید جلسه مشاوره را به صورت اینترنتی انجام بدهید و در وقت و هزینه خود به شکل قابل توجهی صرفه جویی کنید.

البته بعضی از افراد ترجیح می دهند این جلسه ها را حتما به صورت حضوری پشت سر بگذارند اما خیلی ها علاقه دارند تا از خانه، در جلسه مشاوره حاضر شوند و به جای طی کردن مسافت مورد نیاز برای رسیدن به کلینیک، این مرحله را با کمترین هزینه و بیشترین آرامش ممکن سپری کنند.

آیا من کاندیدای مناسب تزریق ژل هستم؟

با گذر زمان، پوست شما بخشی از حجم خود را از دست می دهد. این موضوع البته صرفا مربوط به بالا رفتن سن نیست و گاهی ممکن است برای افراد جوان تر نیز اتفاق بیفتد. تزریق ژل، می تواند این حجم از دست رفته را به صورت و یا لب های شما برگرداند.

در جلسه های مشاوره، به این سوال کلیدی پرداخته می شود که آیا شما اساسا گزینه ایده آلی برای انجام این فرآیند هستید؟

اگر از وضعیت سلامتی قابل قبولی برخوردار باشید و با بیماری های مزمن عصبی، خونی و عفونی دست و پنجه نرم نکنید، دائما سیگار نکشید، در دوران بارداری به سر نبرید و به آلرژی حاد دچار نباشید، کاندیدای مناسبی برای تزریق فیلر خواهید بود.

اگر پزشک در جلسه مشاوره و پس از بررسی های اولیه متوجه شود که شما آمادگی انجام این فرآیند را ندارید، فعالیت های دیگری را به عنوان جایگزین به شما معرفی خواهد کرد.

قبل از تزریق ژل، به چه مراقبت هایی نیاز است؟

یکی دیگر از مسائلی که در جلسه های مشاوره به آنها پرداخته می شود، مراقبت های قبل از تزریق ژل است. این مراقبت ها معمولا ساده هستند اما توجه به آن ها، نقش تعیین کننده ای در رسیدن به بهترین نتایج از این فرآیند خواهد داشت.

-در روز انجام فرآیند، یک وعده غذایی بسیار سبک مصرف کنید و به سراغ غذاهای سنگین و بسیار چرب نروید.

-در روز انجام فرآیند، نباید اثری از لوازم آرایشی مختلف روی صورت شما پیدا شود. بهتر است قبل از مراجعه به کلینیک تزریق ژل، صورت خود را کاملا بشویید تا در زمان انجام فرآیند، صورت شما کاملا پاکیزه و تمیز باشد.

-دو هفته به زمان انجام این فرآیند، دارو های رقیق کننده خون مثل آسپرین مصرف نکنید. مصرف این دارو ها، ممکن است در جریان این فرآیند مشکلاتی برای شما ایجاد کنند. مصرف این دارو ها، ممکن است عوارض جانبی زیادی به همراه داشته باشد و موجب خونریزی شدید در زمان انجام تزریق شود.

-در فاصله یک هفته تا زمان انجام فرآیند، مصرف نوشیدنی های الکلی و کشیدن سیگار را به طور کامل از برنامه روزمره خود خارج کنید. الکل خاصیت رقیق کنندگی خون دارد و سیگار و دخانیات به طور کلی سلامتی شما را به خطر می اندازند.

-در فاصله چند هفته تا زمان انجام فرآیند، به صورت خودسرانه هیچ دارویی مصرف نکنید و مصرف هر دارویی را تنها با مشورت کامل پزشک متخصص خود انجام بدهید.

-در روزهای منتهی به انجام فرآیند، به هیچ وجه نیازی به روبرو شدن با استرس و اضطراب نیست. این فعالیت، هیچ دردی برای شما ایجاد نمی کند و در زمانی بسیار کوتاه نیز انجام می شود. تزریق ژل با کم ترین آثار جانبی، یک تغییر دلچسب برای چهره شما به وجود می آورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *