پوست و مو

چند ماسک کوچک کننده بینی

چند ماسک کوچک کننده بینی

معرفی چند ماسک کوچک کننده بینی

موافق هستید با آشنایی با چند ماسک کوچک کننده بینی بدون نیاز به جراحی های بینی سایز دماغ خود را کوچک کنید؟ پس با ما همراه باشید در این بخش سعی داریم به طور کلی به بررسی و معرفی چند ماسک کوچک کننده بینی اشاره کنیم و روش تهیه و استفاده از آن ها را در اختیار شما قرار دهیم.

چند ماسک کوچک کننده بینی

در نظر داشته باشید ممکن است به دلایل مختلفی سایز دماغ شما بزرگتر از بقیه باشد اگر هیچ گونه مشکل و انحرافی در دماغ شما نباشد نگران بزرگی آن نباشید زیرا با روش های مختلف می توانید به سادگی بزرگی آن را بپوشانید.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

اگر چه امروزه جراحی های بینی از محبوبیت های بسیاری برخوردار گردیده است ولی در نظر داشته باشید این گونه جراحی های نیازمند هزینه های گزاف و البته درد های ویژه خواهد بود به همین دلیل قبل از اینکه تصمیم نهایی برای استفاده از این روش ها را بگیرید دست نگه دارید. شاید با استفاده از انواع مختلف از ماسک کوچک کننده ی بینی بتوانید نتیجه ی دلخواهی را کسب کنید.

در ادامه سعی کرده ایم به طور کلی به برخی از مهمترین ماسک کوچک کننده ی بینی اشاره کنیم از مهمترین مزیت های این روش  نبود هیچ گونه عوارض و درد می باشد. به آسانی در طول چندین جلسه می توانید به نتیجه های دلخواهی دست یابید. شما زیبا هستید به همین دلیل ذهن خود را به دلیل بزرگ بودن مقداری از سایز دماغ خود مخدوش نکنید ، زیبایی های دیگر در چهره تان به آسانی بزرگی دماغ شما را پوشش داده است.

چند ماسک کوچک کننده بینی

ماسک کوچک کننده بینی با ماسک سرکه ی سیب ، خمیر دندان و البته زنجبیل

مواد مورد نیاز برای ماسک زنجبیل، سرکه سیب و خمیر دندان:

  1. پودر زنجبیل نصف قاشق چایخوری
  2. خمیر دندان نصف قاشق چایخوری
  3. سرکه سیب ۱ قاشق چایخوری

لازم است همه ی مواد لازم را به طور کامل با هم مخلوط کنید و بر روی دماغ خود بمالید اجازه دهید به مدت 30 دقیقه باقی بمانید سپس می توانید آن را با آب ولرم بشویید . این روش را تا زمانی که بتوانید نتیجه ی دلخواه را بگیرید تکرار کنید. اگر در حین استفاده از این ماسک به عنوان ماسک کوچک کننده بینی نتیجه نگرفتید استفاده از آن را متوقف کنید و روش های دیگر را در اولویت خود قرار دهید.

معمولا کاربرانی که از این ماسک به عنوان ماسک کوچک کننده ی بینی استفاده کرده اند رضایت کافی را داشته و آن را به دیگران معرفی کرده اند . از آن جا که برای تهیه ی این ماسک همواره مواد اولیه ی طبیعی به کار می رود دیگر لزومی ندارد که نگران عوارض آن باشید. در حالیکه استفاده از برخی از کرم های کوچک کننده ی بینی شامل برخی از مواد شیمیایی بوده و ممکن است با گذر زمان بر روی پوست شما نتیجه ی منفی داشته باشد.

ماسک کوچک کننده بینی با ماسک عسل و روغن زیتون

استفاده از ماسک روغن به همراه عسل از دیگر انواع ماسک کوچک کننده بینی است . زیتون نتیجه ی بسیار مطلوبی بر روی پوست ما دارد همه ی ما از خواص آن برای درمان بسیاری از مشکلات آشنا هستیم. این باز نیز به همراه عسل می توان از آن به عنوان ماسک کوچک کننده بینی استفاده کرد. برای این منظور کافی است که به مقدار یکسان این دو ماده را با همراه مخلوط کرده و بر روی دماغ خود بمالید و برای مدتی آن را ماساز دهید این روش سبب می شود که با گذر زمان شاهد نتایج درخشان آن باشید .

زیرا با بهره مندی از این ماسک چربی های زائد موجود بر روی پوستتان به طور کامل از بین می رود و این امر سبب می شود دماغ شما  کوچکتر دیده می شود به ویژه برای افرادی که دماغ آن ها به لحاظ گوشتی بزرگ است می تواند گزینه ی بسیار خوبی باشد. مواد اولیه ی لازم برای تهیه ی این ماسک به راحتی قابل دسترس است و از آن جا که هر دو ماده ی یاد شده دارای خواص بی نظیر برای پوست هستند استفاده از آن به عنولن ماسک کوچک کننده ی بینی هیچ گونه نگرانی به همراه نخواهد داشت.

ماسک کوچک کننده بینی با روغن کرچک و زنجبیل

استفاده از روغن کرچک به همراه زنجبیل یک ماسک کوچک کننده ی بینی دیگر است که همواره توانسته نتایج مطلوبی را به ارمغان بیاورد . برای این منظور کافی است که مقداری زنجبیل را به همراه روغن کرچک مخلوط کرده و بر روی پوست خود به مدت 10 دقیقه قرار دهید و سپس آن را با آب ولرم شستشو دهید تا زمانی که شاهد نتیجه ی دلخواه باشید می توانید این روش را استفاده کنید. برای استفاده از این ماسک به عنوان ماسک کوچک کننده بینی باید دو نکته را در نظر بگیرید:

  1. صورتتان باید تمیز و به طور کامل خشک باشد
  2. مواظب باشید ماسک یاد شده با چشم ها در تماس نباشد زیرا سبب سوزش خواهد بود

همانطور که مشاهده می کنید برای تهیه ی این ماسک نیز همواره از مواد اولیه ی طبیعی استفاده کرده ایم . این امر سبب می شود که استفاده از آن هیچ گونه تهدیدی برای پوست شما نداشته باشد ،روش های خانگی برای زیبایی همواره برای کاربران اطمینان کافی را به وجود آورده است و از آن جهت که هزینه ی ناچیزی را به همراه دارند همواره مورد توجه قرار می گیرند.

قبل از آنکه تصمیم برای انجام جراحی های زیبایی را بگیرید می توانید روش های خانگی را برای از بین بردن مشکل موجود به کار بگیرید اگر نتیجه ی دلخواه را کسب نکردید در این صورت می توانید راهکارهای دیگر را نیز امتحان کنید.ناگفته نماند استفاده از  روش های خانگی به شرط آنکه از مواد طبیعی استفاده شود و البته هیچ گونه تهدیدی نداشته باشد می تواند گزینه ی مناسبی باشد، در غیر اینصورت باید هر اقدامی را با دریافت راهنمایی پزشک مربوط انجام دهید.

ماسک کوچک کننده بینی با استفاده از ماسک سفیده ی تخم مرغ

استفاده از سفیده ی تخم مرغ می تواند گزینه ی دیگری برای ماسک کوچک کننده بینی در نظر گرفته شود . برای این منظور کافی است سفیده ی تخم مرغ را به همراه عسل و البته آبلیمو مخلوط کنید و بر روی دماغ خود بمالید اجازه دهید به مدت 15 دقیقه باقی بماند سپس آن را با استفاده از آب گرم به آرامی بشویید .

در نظر داشته باشید استفاده از این ماسک نه تنها سبب کوچک شدن بینی شما بلکه سبب سفید شدن پوست شما نیز خواهد شد به این ترتیب با یک تیر دو نشان خواهد زد. می توانید برای چندین بار این روش را امتحان کنید تا زمانی که نتیجه ی دلخواه را به دست آورید.

همه ی مواد به کار رفته در این ماسک نیز مواد طبیعی و بدون خطر می باشد . توجه کنید بیش از یک بار در هفتته از این روش استفاده نکنید زیرا ممکن است سبب خشک شدن پوست شما شود. برای استفاده از انواع ماسک های موجود به عنوان ماسک کوچک کننده بینی پیشنهاد ما این است که ابتدا یکی از ان ها را انتخاب کنید اگر نتیجه ی دلخواه را نگرفتید می توانید راه چاره ی بعدی را در نظر بگیرید و اگر بعد از گذر مدت زمان کافی از هیچ کدام از روش های موجود به عنوان ماسک کوچک کننده بینی می توانید روش های دیگر را امتحان کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *