لیپوماتیک

آشنایی با لیپوماتیک در مردان

آشنایی با لیپوماتیک در مردان

لیپوماتیک در مردان

علاوه بر اینکه بانوان به زیبایی و تناسب اندام اهمیت زیادی می دهند، لیپوماتیک در مردان نیز طرفداران زیادی دارد. مردان که چاقی را بیشتر در نواحی پهلو، شکم و بازو احساس می کنند تمایل زیادی به لاغری موضعی این اندام ها دارند.

لیپوماتیک مردان از جمله جراحی های زیبایی می باشد که با حذف چربی های مازاد اندام های بدن یک استایل جذاب به آن ها می دهد.

دریافت کد تخفیف لیپوماتیک در کلینیک رز + مشاوره رایگان

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

پیکر تراشی با لیپوماتیک در مردان

مردان در کشور ما بیشترین میزان چاقی را در نواحی شکم و پهلو های خود دارند و این موضوع به دلیل کم بودن سطح تحرک روزانه و ورزش نکردن است. حتی اگر بخواهیم دقیق تر به موضوع نگاه کنیم می توان به برنامه غذایی غلط و استفاده زیاد از فست فود ها نیز اشاره کرد.

در نتیجه بدیهی است که پیکرتراشی با لیپوماتیک برای مردان یکی از پر متقاضی ترین جراحی های زیبایی کشور محسوب شود. یکی از مواردی که باید به آن اهمیت زیادی داد حفظ نتایج لیپوماتیک پس از عمل می باشد که بیماران باید حتما به این موضوع دقت کنند.

کاربرد اصلی لیپوماتیک مردان

برخی از افراد هنگام انجام لیپوماتیک به دنبال کاهش وزن بوده و گمان می کنند که با پیکرتراشی وزن آنها نیز کاهش می یابد. لازم به ذکر است که تنها هدف اصلی lipomatic، حذف چربی ها از تمام نقاط بدن که چاقی موضعی دارند از جمله: غبغب، سینه، بازو، شکم، پهلو، ران و … می باشد.

همچنین امکان استفاده مجدد از چربی های تخلیه شده از اندام های چاق جهت فرم دهی به سایر نقاطی که دارای استایل خوش فرم و جذابی نیستند،از دیگر اهداف پیکرتراشی است.

در درجه اول پیکرتراشی به کمک افرادی خواهد شتافت که دارای چربی با حجم زیاد و سخت بوده و از بین بردن آنها با روش های معمول ممکن نیست.

کاندیدای جراحی لیپوماتیک مردان

اگرچه همه ی افراد خواستار بدنی خوش فرم و خوش هیکل می باشند، اما هر شخصی نامزد ایده آلی برای لیپوماتیک نیست. برای انجام لیپوماتیک باید دارای شرایطی باشید. موارد زیر شرایط لازم و ضروری افرادی می باشد که خواستار انجام این درمان می باشند.

آقایانی که دارای بافت های چربی اضافی در اندام های بدن می باشند که با استفاده از روش هایی نظیر انجام فعالیت های بدنی و ورزش و یا رژیم های سخت غذایی قادر به سوختن و از بین بردن این چربی ها نیستند.

آقایانی که ناحیه چاق بدن آن ها میزان زیادی پوست شل یا اضافی ندارد.

آقایانی که بیماری فشار خون بالا یا دیابت ندارند و از قرص های رقیق کننده خون استفاده نمی کنند.

آقایانی که خواستار انجام لیپوماتیک می باشند، حداقل باید طی 3 الی 6 ماه گذشته دارای وزنی پایدار بوده و از نوسانات وزن خود جلوگیری نمایند.

آقایانی که اضافه وزن نسبتا زیادی نداشته و از شاخص توده بدنی خود فاصله زیادی ندارند.

آقایانی که از سیگار و یا سایر دخانیاتی که دارای نیکوتین می باشد، استفاده نمی کنند؛ زیرا نیکوتین موجب اسپاسم رگ های خونی و انقباض عروق خواهد شد. در نتیجه در بهبودی تاثیر منفی زیادی میگذارد.

آقایانی که پوستی با قابلیت ارتجاعی بالا دارند، تا پس از درمان دچار افتادگی و یا شل شدن پوست نشوند.

برخی از افراد برای عدم جلوگیری پزشک و منع وی برای انجام این درمان، تمامی شرایط پزشکی خود را بازگو نکرده و یا به هر طریقی عوارض جانبی را به جان میخرند تا به هدف خود برسند.

به یاد داشته باشید که زیبایی در کنار سلامتی از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود و بدون داشتن سلامتی، زیبایی بی اهمیت می شود.

تحت هیچ شرایطی و برای هیچ هدفی سلامتی خود را به خطر نیندازید و به توصیه های پزشک خود گوش نمایید.

نوع برش و بیهوشی لیپوماتیک برای مردان

در جراحی لیپوماتیک از تلفیق دو تکنیک پیشرفته استفاده می شود که از برترین ویژگی های قابل ذکر برای آن استفاده از فرکانس هایی با کمترین میزان ارتعاش است و این امر به خودی خود مزایای قابل توجهی را به همراه دارد.

هر چه میزان ارتعاشات ملایم تر باشد سطح خونریزی و کبودی بسیار کمتر می شود. در نتیجه فرد دوران نقاهت کمتری را سپری خواهد کرد.

میزان برش ها در روش لیپوماتیک بسیار جزئی و کم است بطوریکه آسیبی به پوست وارد نشده و اسکار روی بدن بیمار بر جای نخواهد ماند. خوشبختانه در لیپوماتیک مردان و زنان از هیچ نوع ماده بیهوشی استفاده نمی شود و تنها با استفاده از بی حسی ناحیه مورد نظر بی حس خواهد شد.

هزینه و قیمت لیپوماتیک مردان

جراحی لیپوماتیک مردان از جمله عمل های زیبایی می باشد که در آقایان در نواحی مختلف بدن قابل انجام است. آقایان به دلایلی از جمله ژنتیک، اختلالات هورمونی و مصرف دارو های مختلف می توانند از چاقی رنج زیادی ببرند. امروزه با پیشرفت علم جراحان توانسته اند این مشکل را در مردان برطرف نمایند.

لیپوماتیک برای مردان هزینه و قیمتی بیش از سایر روش های زیبایی ندارد. در نتیجه افراد نباید ترس رویارویی با قیمت های کذایی را داشته باشند. به علاوه اینکه اگر به کلینیک های تخصصی معتبر مراجعه کنند می توانند با خیالی آسوده این روش جراحی را انجام دهند.

هزینه جراحی لیپوماتیک یکی از دغدغه های بیماران است که ممکن است بسیاری از بیماران را از انجام این روش منصرف کند.

نکته قابل توجه در مورد هزینه عمل لیپوماتیک فاکتور هایی است که باید به آن اهمیت داد. اگر بیماران به مهارت پزشک اهمیت دهند و یا در کلینیک های تخصصی و معتبر این عمل را انجام دهند می توانند با اطمینان ازینکه هزینه پرداختی آن ها بسیار به جا بوده است، از نتایجی عالی نیز برخوردار شوند.

بسیاری از افراد قبل از شروع درمان بر این باورند که چون تحت پوشش بیمه درمانی می باشند، بیمه هزینه درمان را متقبل شده و خود هزینه زیادی پرداخت نخواهند کرد.

توجه داشته باشید که لیپوماتیک چه در مردان و چه در زنان، درمانی زیبایی بوده و انجام آن الزامی نمی باشد به همین دلیل بیمه متقبل هیچگونه هزینه ای برای انجام پیکرتراشی نخواهد بود.

شرکت بیمه تنها درمان های پزشکی را پرداخت خواهد کرد در نتیجه اگر به بیماری هایی نظیر تومورهای خوش خیم و کوچک چربی در زیر پوست دچار هستید که درمان آن لیپوماتیک است، ممکن است که بتوانید هزینه ای را از شرکت بیمه دریافت نمایید.

همچنین توجه داشته باشید که هزینه ناشی از درمان های زیبایی تنها ناشی از دستمزد پزشک و یا کلینیک نخواهد بود. ممکن است پس از درمان درد داشته و مجبور به استفاده از دارو باشید در این زمان پزشک ممکن است انواع مسکن ها و یا آنتی بیوتیک ها را تجویز نماید.

پس از درمان برای به حداقل رساندن تورم ناشی از پیکرتراشی، باید لباس های فشرده ساز و گن تهیه نمایید. تهیه و خرید اینگونه لباس ها نیز هزینه هایی در بر خواهد داشت.

هدف شما از انجام پیکرتراشی، نوع بی حسی مورد استفاده در طول درمان و منطقه ای که پزشک برای درمان آن اقدام خواهد کرد، از دیگر فاکتورهای تاثیر گذار بر هزینه های ناشی از لیپوماتیک می باشند.

در نتیجه با توجه به موارد گفته شده باید دریافته باشید که نمی توان بطور دقیق درباره هزینه های ناشی از درمان پیش بینی کرد. باید تمامی موارد فوق را مدنظر قرار داده و سپس برای هزینه نهایی تصمیم گرفت.

می توانید در روز مشاوره در این زمینه با پزشک متخصص خود صحبت نمایید.

هزینه عمل لیپوماتیک مردان در مراکز معتبر و شناخته شده در حد توان بیماران است. افراد بهتر است که به تبلیغات کذایی و دروغین برخی از موسسات توجهی نکنند و اولویت آن ها مراجعه به بهترین مراکز تخصصی زیبایی باشد.

لیپوماتیک مردان

لیپوماتیک مردان که یک روش عالی برای لاغری موضعی اندام های چاق است در کشور های مختلف جهان انجام می شود. این روش منحصربفرد از سمت سازمان FDA آمریکا نیز تایید شده است و به عنوان یک متد ایمن و کم عارضه در دنیا شناخته شده است.

در اجرای این روش از دستگاه هایی با تکنولوژی پیشرفته استفاده می شود که سطح آسیب رسانی آن به اندام های بدن بسیار کم و در حد صفر قرار دارد.

خوشبختانه در لیپوماتیک عارضه های مربوط به سایر روش های دیگر و قدیمی تر مشاهده نمی شود و در نهایت پوست با انقباضاتی که دارد کاملا صاف و یکدست خواهد بود.

چرا مردان لیپوماتیک را انتخاب می کنند؟

مردان نیز همانند زنان پس از سپری کردن سال های زندگی دارای عضلاتی افتاده و دفرمه خواهند شد.

این امر بخصوص در مردان چاق بسیار بیشتر و بدتر است. متاسفانه زندگی های صنعتی و عدم تحرک این پدیده را بسیار فراگیر کرده است و درخواست عمل های زیبایی  را در مردان نیز افزایش داده است.

لیپوماتیک مردان از جمله راهکار هایی است که باعث حذف چربی های اضافی اندام های آن ها شده و بافت شل پوست را نیز از بین می برد. این روش کارآمد و قابل اطمینان سبب زیباتر شدن استایل مردانه آن ها خواهد شد.

جراحی لیپوماتیک برای مردان دارای فواید زیادیست و با تخلیه کامل سلول های چربی اندام، چاقی را برای همیشه از آن دور خواهد کرد. مهم ترین و اصلی ترین موردی که برای مردان اهمیت دارد نیز همین موضوع است.

خداحافظی با چربی های اضافی برای همیشه… جالب است که اگر فرد مجددا به چاقی مبتلا شود چاقی را در این اندام مشاهده نمی کنند و یا بسیار جزئی خواهد بود.

در حقیقت مردانی که ” لیپوماتیک شکم و پهلو ” یا هر عضو دیگری از بدن را انتخاب می کنند می توانند برای همیشه یک اندام صاف و زیبا داشته باشند. لباس های مورد علاقه خود را بپوشند و با رعایت یک رژیم غذایی مناسب استایل خود را حفظ نمایند.

زیباسازی اندام های بدن در مردان دیگر یک رویا نیست و پیکرتراشی با لیپوماتیک برای مردان به یکی از جراحی های رایج تبدیل شده است. جراحی لیپوماتیک حتی امکان زیباسازی سایر اندام ها را نیز فراهم خواهد کرد. بدین ترتیب افراد می توانند با یک تیر چند نشان بزنند.

 ماندگاری لیپوماتیک مردان

یکی از مسائلی که در لیپوماتیک مورد توجه تمامی متقاضیان این روش زیبایی قرار گرفته است میزان ماندگاری نتایج آن است. علت اصلی چاق بودن اندام های بدن وجود سلول های چربی زیاد و حجیم شدن آن ها است.

زمانی که حجم این سلول ها افزایش می یابد به دنباله آن چاقی نیز مشاهده خواهد شد. لیپوماتیک با حذف و برداشتن سلول های چربی سبب کاهش یافتن آن ها در یک اندام بصورت دائمی خواهد شد. در نتیجه ماندگاری اثرات آن هم همیشگی است.

البته این ماندگاری تا زمانی ادامه پیدا خواهد کرد که فرد سبک و شیوه زندگی خود را تغییر داده و برای داشتن زندگی سالم تلاش نماید.

عده ای بر این باورند که پس از لیپوماتیک می توان همان روال عادی را ادامه داده و پیکرتراشی تنها موجب از بین رفتن چربی های اضافی شده است در حالی که اگر بعد از درمان به مواد مصرفی، غذاها و سایر عوامل موثر بر افزایش وزن، دقت نشود، دوباره شاهد افزایش وزن و گسترش چربی در تمامی نواحی بدن خود خواهید بود.

برای پایداری این نتایج به کالری های دریافتی از غذاهایی که در طول روز مصرف می کنید، توجه کرده و فعالیت و تحرک بدن خود را افزایش دهید.

بیشتر سعی کنید از پروتئین ها استفاده کرده تا توده های عضلانی بدن خود را افزایش دهید نه چربی های احشایی و زیر پوستی!

فست فودها و سایر غذاهای کنسروی و آماده دارای ارزش غذایی بالایی نبوده و بر افزایش وزن و چربی های دور شکم تاثیر به سزایی خواهد داشت.

می توانید میوه ها و سبزیجات گوناگونی را که دارای فیبر بالایی می باشند، جایگزین غذاهای آماده کنید که هم سلامت بدنی خود را افزایش داده و هم از ورود چربی های اشباع شده به بدن جلوگیری نمایید.

همچنین سعی کنید تعداد وعده های غذایی خود را در طول روز افزایش داده و حجم آنها را کاهش دهید زیرا حجم زیاد مواد غذایی از بالا رفتن سوخت و ساز بدن جلوگیری می کنند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیپوماتیک و مراقبت های بعد از آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *