تزریق ژل

تزریق ژل لب مردان و هزینه آن چقدر است؟

تزریق ژل لب مردان و هزینه آن چقدر است؟

تزریق ژل لب مردان

اگر فکر می کنید تزریق ژل فقط مختص زنان است، اشتباه می کنید. طبق مشاهدات متخصصان می بینیم که علاقه آقایان به جراحی ها و تزریق های زیبایی افزایش یافته است.

تزریق ژل لب مردان معمولا بسیاری فکر می کنند تزریق ژل لب مردان به هیچ وجه ممکن نیست چون احتمال دارد ظاهری غیرطبیعی به فرد ببخشد اما به هیچ وجه چنین نیست و تزریق های مخصوص زیبایی، هم برای مردان و هم برای زنان به یک اندازه کاربرد دارند. در این مطلب به تزریق ژل لب مردان اشاره خواهیم کرد تا در مورد آن اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

وقتی از تزریق ژل لب مردان می گویم، اکثرا به لب های مصنوعی، غیرواقعی، عجیب و بسیار ضخیم فکر می کنیم اما واقعیت که این تجسم ها مصنوعی و اغراق شده هستند. در حال حاضر تزریق ژل برای کسانی که به دنبال افزایش حجم لبشان هستند، فوق العاده است.

در تزریق ژل به لب مردان، از ماده ای به نام هیالورونیک اسید استفاده می کنند که به هیچ وجه ضرری برای بدن و لب ندارد و علاوه بر خاصیت حجیم کردن، باعث جوانسازی هم می شود. کیفیت و نوع ماده ای که برای پر کردن لب استفاده می شود، بسیار مهم است.

صدها نوع مختلف اسید هیالورونیک وجود دارد که تمامی آن ها از کیفیت مطلوبی برخوردار هستند. برخی ارزان قیمت، برخی معمولی و برخی گران قیمت هستند که همگی مورد تایید سازمان بهداشت جهانی قرار گرفته اند. در واقع فقط محصولات مورد تایید توسط FDA باید استفاده شود.

تزریق ژل لب مرداناسید هیالورونیک چیست و چه کاربردی دارد؟

این ماده ارزشمند که در اکثر ژل ها وجود دارد، محرکه ای برای تولید کلاژن است و ساختار اسکلتی پوست مان را تشکیل می دهد. هیالورونیک اسید می تواند تا 1000 برابر حجم خود را نگه دارد. این ماده که به طور معمول بیشتر در پوست جوانان دیده و باعث درخشندگی و شادابی پوست می شود، با افزایش سن کاهش می یابد. در نتیجه تزریق این ژل به لب، شادابی و طراوت به لب ها برمی گردد.

تزریق ژل لب مردان چقدر ماندگاری دارد؟

پرکننده های اسید هیالورونیک که تزریق مورد استفاده قرار می گیرند، بین 3 تا 12 ماه ماندگاری دارند. البته بیشتر به وضعیت بدن و لب ها دارد و در برخی افراد ممکن است بر حسب بافت ها، ماندگاری طولانی تر باشد.

برخی لب ها ژل را خیلی زود جذب می کنند و برخی لب ها در فرآیند جذب، دیر عمل می کنند. به هر حال باید هر 6 ماه یا یک سال، این روند را دوباره تکرار کنید تا به مرور زمان لب هایتان حالت بهتری پیدا کند.

اهمیت پزشک در تزریق ژل لب مردان

تزریق ژل لب باید توسط پزشکانی که در مورد آناتومی و زیبایی لب ها آگاهی دارند، انجام بگیرد. این پزشک باید از روابط بین لب و ساختار سایر نقاط صورت نیز آگاه باشد و توانایی مدیریت عوارض جانبی احتمالی را هم داشته باشد.

به هرحال مشکل اصلی اینجاست که این روزها همه خودشان را به عنوان متخصص پزشکی معرفی می کنند در حالی که ممکن است صلاحیت کافی را نداشته باشند. در چنین شرایطی واجب است که فرد تمام تحقیقات لازم را به عمل بیاورد تا بتواند از اعتبار و مهارت پزشکی که قرار است تزریق ژل لب مردان را انجام دهد، اطمینان حاصل کند.

لب باید در شرایط استریل آماده تزریق شود. تزریق ژل تصادفی نیست و باید بر اساس مشورت با پزشک تصمیم بگیرید چقدر لب های حجیمی می خواهید. از لحظه ای که سوزن اول، لب را لمس می کند، لب متورم می شود و جزئیات آناتومیکی محو می شود. یافتن جهت و تقارن روی لب ورم کرده کاری سخت است که شاید بستگی به مهارت و تجربه پزشک داشته باشد.

آیا تمام مردان می توانند از تزریق ژل استفاده کنند؟

تمام افرادی که قصدشان زیبایی و حجیم کردن لب ها است، می توانند از روش تزریق ژل استفاده کنند. این روش را فقط افرادی که لب های مناسبی دارند و می خواهند لب هایشان بهتر شود انجام نمی دهد، بلکه تمامی مردان که مشکلاتی از قبیل نازکی لب، کم حجم بودن و یا سایر مشکلات متفاوت را دارند، می توانند از تزریق ژل استفاده کنند و محدودیت خاص سنی هم ندارد.

در تزریق ژل لب مردان به چه نکاتی باید توجه کرد؟

طبیعتا رعایت برخی موارد در تزریق ژل اهمیت زیادی دارد. برای مثال چند مورد بدین شکل هستند:

  1.     لب فوقانی نباید از لب پایینی بزرگتر باشد که غیر طبیعی به نظر می رسد
  2.     خط لب نباید برجسته باشد
  3.     ژل نباید باعث پنهان شدن زیبایی های لب شود
  4.     به هیچ وجه نباید قابل تشخیص توسط افراد دیگر باشد
  5.     هنگام خنده باید لثه هایتان مشخص شود چون در غیر اینصورت، کاملا غیر طبیعی به نظر می آید

آیا تزریق ژل لب مردان دائمی است؟

یکی از سوالات رایج تزریق ژل همین است. بسیاری می پرسند آیا تزریق ژل لب دائمی است یا خیر. تزریق ژل دائمی نیست زیرا حداکثر یک سال طول می کشد تا اثرات از بین روند و دوباره باید تزریق انجام بگیرد.

مراقبت های پس از تزریق ژل لب مردان

پس از تزریق ژل لب مردان، به ندرت پیش می آید که کبودی و ورم ایجاد شود. با این حال با استفاده از یخ درمانی، این شرایط در مدت زمان کوتاهی درست می شود. پس از تزریق ژل باید از مصرف نوشیدنی های الکلی، دخانیات، مسکن ها و برخی ویتامین ها باعث رقیق شدن خون می شوند خودداری کنید. همچنین بهتر است زیاد به لب هایتان دست نزنید.

تاثرات تزریق ژل به لب

بلافاصله پس از تزریق، حجم لب ها افزایش می یابد و خطوط لب و گوشه ها برجسته تر می شوند. از آنجا که اسید هیالورونیک ماده ای پر آب است، لب ها بعد از استفاده، مرطوب تر به نظر می رسند. در روزهای اول بعد از تزریق ممکن است ورم و کبودی به وجود بیاید اما طی چند روز رفع می شود. از آنجا که ظاهر فرد حالت عجیبی به خود نمی گیرد، می توان خیلی زود دوباره به زندگی روزمره برگشت.

تزریق ژل لب مردان در ایران

تزریق ژل لب در ایران طی سالیان اخیر پیشرفت بسیار زیادی کرده و به سطحی رسیده که به کشور قابل رقابت با کشورهای همسایه مانند ترکیه تبدیل شده است.

طبیعتا وقتی توریست های بسیاری از کشورهای خارجی برای انجام جراحی و تزریق های زیبایی به ایران می آیند، بدین معنا است که ایران یکی از بهترین کشورهای جهان در زمینه زیبایی شناخته می شود.

در مورد تزریق ژل لب مردان هم روند مانند روند تزریق ژل معمولی است اما تفاوت های جزئی دارد که پزشک باید آن ها را بررسی کرده و اعمال کند.

هزینه تزریق ژل لب مردان

طبیعتا لب های همه انسان ها مانند هم نیست. لب ها قطعا مشکلات متفاوتی دارند و افراد با اهداف متفاوتی به پزشک مراجعه می کنند. علاوه بر این، میزان ژل تزریقی هم برای همه یکی نیست پس نمی توان هزینه کلی تعیین کرد چون تعرفه های کلینیک ها باهم فرق می کنند.

افزون بر این، امکانات و تجهیزات کلینیک تزریق ژل، مهارت و اعتبار پزشک، کیفیت ژل تزریقی، وضعیت لب و مسائل این چنینی، می تواند در هزینه های کلی تفاوت ایجاد کند. به همین دلیل توصیه می شود با مراجعه حضوری به پزشک یا مشاوره آنلاین، سوالاتتان در این خصوص را بپرسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *