تزریق ژل

زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل

زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل

زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل

زاویه سازی صورت نوعی زیباسازی چهره است که امروزه مورد توجه افراد بسیاری در سراسر دنیا قرار گرفته است. بسیاری از مردم به این منظور به کلینیک ها مراجعه می کنند. آن ها از زوایای صورت خود ناراضی هستند.

زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل

به عنوان مثال آن ها از زوایای چانه یا گونه های خود ناراضی هستند. شاید تصور کنید که ممکن است تنها خانم ها به جهت این نوع از زیباسازی به کلینیک ها مراجعه کنند.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

در صورتی که مردان نیز همانند خانم ها تمایل دارند که زوایای صورت خود را بهبود دهند. تغییر زوایای صورت از طریق تزریق ژل انجام می شود. ما در این مقاله به بررسی تغییر زوایای صورت مردان می پردازیم.

زاویه سازی صورت با تزریق ژل چگونه در مردان انجام می شود ؟

تزریق ژل علاوه بر اینکه به جهت رفع چین و چروک و جوان سازی پوست استفاده می شود، برای تغییر زوایای صورت نیز کاربرد دارد. گاهی اوقات مراجعه کنندگانی داریم که در زوایای صورت خود دارای نواقصی هستند. این نواقص ممکن است به صورت ژنتیکی بوده یا در اثر یک آسیب ایجاد شده باشد. در هر صورت مردان نیز متقاضی تزریق ژل به جهت بهبود زوایای صورت خود هستند.

متناسب نبودن زوایای صورت زمانی اتفاق می افتد که حجم استخوان در برخی نواحی صورت به خوبی توزیع نشده باشد. به عنوان مثال ممکن است حجم استخوان در یک گونه بیشتر از گونه دیگر صورت باشد. در برخی از مواقع ممکن است که چانه شما حجم استخوانی متناسبی نداشته باشد.

زاویه سازی صورت با تزریق ژل (gel injection) همچنین به جهت زاویه سازی لب و بینی نیز کاربرد دارد. گاهی اوقات مردانی به کلینیک مراجعه کرده و از زوایای لب های خود شکایت می کنند.

زاویه سازی صورت مردان با تزریق ژل

به عنوان مثال آن ها می گویند که لب بالایی شان کج است یا زوایای لب بالایی با لب پایینی هم خوانی ندارد؛ بنابراین تزریق ژل می تواند زوایای صورت مردان را به خوبی ترمیم کند.

همان طور که گفتیم ترمیم زوایای صورت به کمک تزریق ژل انجام می شود. تزریق ژل به کمک مواد مختلفی صورت می گیرد. رایج ترین ماده ای که به جهت تزریق ژل استفاده می شود اسید هیالورونیک است. این ماده به طور طبیعی در داخل بدن یافت می شود.

در واقع بیشترین نواحی که اسید هیالورونیک در آن جا وجود دارد مفاصل، چشم ها و پوست است. اسید هیالورونیک باعث آب رسانی به پوست و پر شدن زیر بافت پوست می شود؛ بنابراین در ترمیم زوایای صورت مردان با تزریق ژل از این ماده استفاده می شود.

پزشکان مقدار مشخصی از این ماده را به کمک سرنگ های مخصوص به پوست تزریق می کند. در واقع زمانی که مردان متوجه می شوند زاویه لب هایشان متناسب نیست، پزشک فرم لب های آن ها را مورد بررسی قرار می دهد، در نتیجه ممکن است حجم یک قسمت از لب کمتر از قسمت دیگر باشد.

در این صورت است که زاویه لب ها به هم می خورد. این اختلاف حجم نشان دهنده این است که در قسمت کم حجم لب مقدار اسید هیالورونیک کمتری تولید شده است.

بنابراین پزشک با تزریق ژل این نواقص را جبران می کند. در واقع پزشک تزریق ژل را در ناحیه ای که حجم کمتری داشته و باعث به هم خوردن زوایای صورت شده است، انجام می دهد.

تاثیر زاویه سازی صورت بر مردان چیست ؟

داشتن برخی ویژگی های جزئی در صورت هر فردی می تواند در زیبایی و جذابیت شخص تاثیر داشته باشد، شاید در نگاه اول جزئیات به چشم نیایند اما زمانی که در کنار هم قرار بگیرند قطعا می توانند جذابیت را برای فرد به دنبال داشته باشند.

امروزه یکی از عوامل و معیار هایی که صنعت مد و زیبایی برای چهره و صورت افراد تعیین کرده است، زاویه دار بودن برخی نقاط صورت فرد می باشد.

به همین علت امروزه افراد زیادی با استفاده از روش های متعددی که در دنیا برای این هدف کاربرد دارد استفاده می کنند، هر یک از روش های موجود دارای ویژگی های مختص خودش است که در شرایطی خاص استفاده خواهد شد.

تغییر زوایای صورت مردان با تزریق ژل این امکان را به آن ها می دهد که بسیار جذاب تر به نظر برسند. در واقع صورت عضو مهمی بوده و همیشه در اولین برخورد با افراد مختلف، اولین ناحیه ای از بدن است که مورد توجه قرار می گیرد. به همین دلیل است که تزریق ژل به خوبی می تواند تناسب صورت مردان را بهبود دهد.

زاویه سازی صورت مردان یک روش بدون جراحی است که به افزایش زیبایی کمک می کند. مردان می توانند با تزریق ژل در مدت زمان بسیار کم و بدون درد و خونریزی زوایای صورت خود را بهبود دهند. معمولا مردان بسیاری وجود دارند که به عنوان مثال از زوایای چانه خوبی برخوردار نیستند.

آن ها فکر می کنند که چون زوایای چانه آن ها به صورت ژنتیکی به این شکل بوده امکان تغییر آن وجود ندارد یا اینکه تصور می کنند تغییر زوایای صورت آن ها به جراحی های سخت و طولانی مدت نیاز دارد.

در صورتی که این طور نیست. بلکه مردان به راحتی می توانند با تزریق پرکننده زوایای صورت خود را به بهترین شکل ممکن تغییر دهند.

در طی روند تزریق ژل پزشک متخصص ژل های پرکننده را به نواحی ای که از قبل تعیین و مشخص شده است به صورت دقیق و به مقدار مورد نیاز شخص تزریق خواهد کرد و پس از گذشت چند لحظه از اتمام روند تزریق فیلر، مراجعه کننده به خوبی می تواند تاثیر ژل را در زاویه دار کردن صورت به خوبی مشاهده کند.

در واقع ژل ها به دلیل داشتن خاصیت پر کنندگی و افزایش دهندگی حجم باعث خواهند شد تا در نواحی که نیاز است، پوست آن ناحیه برجسته تر و حجیم تر شود و باعث شود زاویه مورد نظر در صورت بیمار و مراجعه کننده به وجود آید.

ماندگاری زاویه صورت برای مردان

قطعا میزان ماندگاری و دوام تاثیرات و نتایج حاصل از هر عمل زیبایی برای شخص مراجعه کننده دارای اهمیت بسیاری است و اکثر افراد دوست دارند که این نتایج دائمی و یا طولانی مدت باشد؛ اما در رابطه با تزریق ژل این عامل دائمی نمی باشد و به طور کلی تاثیرات موقتی را دارد.

ماندگاری زوایه صورت مردان با تزریق ژل به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله این عوامل شامل موارد زیر است:

1- نوع ماده ای که در تزریق ژل استفاده می شود : تزریق پرکننده با مواد مختلفی انجام شده و میزان ماندگاری این مواد با یکدیگر متفاوت است؛ بنابراین اینکه پزشک از چه نوع ماده ای به جهت تزریق ژل استفاده می کند، در میزان ماندگاری زاویه صورت مردان تاثیر گذار است.

امروزه شرکت های زیادی در دنیا ژل های پرکننده صورت را تولید می کنند و تنوع زیادی بین آن ها وجود دارد که هر یک از آن ها دارای فرمولاسیون و مراحل تولید متفاوتی نسبت به یکدیگر هستند و همین عامل سبب تفاوت در برخی تاثیر گذاری های ژل نسبت به یکدیگر می شود؛ اما مهم ترین تفاوتی که بین انواع ژل های وجود دارد میزان ماندگاری تاثیرات آن پس از تزریق می باشد.

2- ناحیه ای از صورت که تزریق ژل در آن ناحیه انجام می شود : اینکه تزریق ژل در کدام ناحیه از صورت انجام شود نیز در میزان ماندگاری زاویه صورت مردان تاثیر گذار است. زمانی که تزریق پرکننده در نواحی نرم صورت مثل لب ها انجام می شود ماندگاری کمتری را نسبت به نواحی سخت تر مانند گونه و چانه دارد.

3- کلینیکی که به آن مراجعه می کنید : کلینیکی که به جهت تزریق پرکننده به آنجا مراجعه می کنید نیز تا حدودی می تواند بر میزان ماندگاری زاویه صورت مردان تاثیر بگذارد. چرا که میزان مهارت پزشک و نوع ابزاری که به جهت تزریق ژل از آن استفاده می کند در میزان ماندگاری زاویه سازی صورت اهمیت بسیاری دارد.

علت عمده این عامل، وجود میزان جذب پذیری های متفاوت بدن در نقاط مختلف بدن و صورت می باشد. معمولا در برخی نواحی نرم بدن از جمله لب ها به دلیل بالا بودن میزان جذب ژل های پرکننده، ژل های تزریق شده سریع تر از سایر نواحی دیگر توسط بدن جذب می شود و سبب کوتاه مدت شدن میزان تاثیرات ژل می شود.

به همین علت همواره به افرادی که قصد انجام این اقدام را دارند توصیه می شود که فارغ از برخی عوامل و معیار ها همچون میزان هزینه در کلینیک مورد نظر، تنها به کیفیت و اعتبار کلینیک یا پزشک مورد نظر بها دهند.

4- مراقبت های بعد از تزریق ژل : مراقبت های بعد از تزریق ژل به جهت تغییر زوایای صورت در میزان ماندگاری زاویه صورت مردان اهمیت بسیاری دارد. به عنوان مثال لازم است که تا 48 ساعت بعد از تزریق ژل از انجام فعالیت های شدید ورزشی که باعث عرق کردن صورت می شود خودداری کنید و سایر مراقبت هایی که پزشک در اختیار شما قرار می دهد.

سعی کنید به این عامل توجه ویژه ای داشته باشید و تمامی نکات و توصیه های ذکر شده توسط پزشک در خصوص مراقبت های بعد از عمل را به طور کامل و دقیق انجام دهید.

به طور کلی هر یک از عواملی که گفتیم در میزان ماندگاری زاویه صورت مردان تاثیر گذار است؛ اما معمولا تغییر زاویه صورت مردان با تزریق پرکننده با توجه به مواردی که گفتیم از 4 ماه تا یک سال ماندگاری دارد و بعد از این مدت لازم است که تزریق ژل مجددا انجام شود.

همچنین لازم به ذکر است که تزریق کردن دوباره ژل های پرکننده دارای تاثیرات مثبتی در میزان ماندگاری می باشد و در دوره های بعدی که شخص تزریق ژل را انجام می دهد، میزان ماندگاری نسبت به دوره های گذشته افزایش جزئی خواهد داشت و دیر تر تاثیرات خود را از دست خواهد داد.

نکات مهم در تزریق ژل به جهت زاویه سازی صورت

بهتر است قبل از انجام این روند درمانی و زیبایی، درباره نحوه انجام آن، تاثیرات و نتایج حاصل از آن و مراقبت های لازم بعد از عمل به خوبی تحقیق و مطالعه داشته باشید و با آگاهی تمام و انتظارات منطقی از این عمل تصمیم خود را بگیرد.

همچنین بهتر است با یک پزشک متخصص و با تجربه در مورد این موضوع به خوبی مشورت نمایید تا از تمامی جوانب این اقدام به خوبی مطلع شوید.

مهم ترین نکته در تزریق ژل به جهت بهبود زوایای صورت این است که در انتخاب کلینیکی که به آن مراجعه می کنید دقت کنید. چرا که میزان تخصص پزشک و مهارت های او در نحوه تغییر زوایای صورت شما بسیار موثر است.

بنابراین لازم است قبل از تزریق پرکننده در مورد کلینیکی که به آن مراجعه می کنید تحقیق کنید. همچنین لازم است در مورد نوع ماده ای که پزشک به جهت تزریق پرکننده از آن استفاده می کند نیز مطالعه ای کرده باشید.

معمولا بهترین مطالعه و تحقیق درباره کلینیک مورد نظر برای انجام این اقدام پرس و جو از افرادی که قبلا اقداماتی نظیر تزریق ژل را در همین کلینیک انجام داده اند و همچنین درخواست نمونه کار های قبلی که توسط پزشک متخصص انجام شده است، می باشد.

همچنین به هیچ وجه سعی نکنید که هزینه های ناشی از این اقدام را عامل و معیار مهم در انتخاب پزشک یا کلینیک بدانید، پس اولویت اول خود را کیفیت و خدمات مربوطه قرار دهید؛ زیرا امروزه برخی مراکز زیبایی در قبال هزینه های کمی که از شخص دریافت می کنند، در کارها و خدمات خود کوتاهی می کنند و باعث می شود که نتایج ایده آل و مطلوبی برای شخص بدست نیاید.

در نهایت لازم است که به توصیه هایی که پزشک در مورد تزریق ژل می کند توجه ویژه ای داشته باشید. چرا که مراقبت های بعد از تزریق پرکننده در میزان رضایت شما از تغییر زوایای صورت بسیار اهمیت دارد. زمانی که شما تمام مراقبت های بعد از تزریق ژل را به خوبی رعایت می کنید، بهترین نتیجه را از تغییر زوایای صورت خود دریافت خواهید کرد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک در رابطه با هزینه تزریق ژل و سایر موارد مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *