کاشت ابرو

توضیحات جامع در رابطه با کاشت ابرو زنده

توضیحات جامع در رابطه با کاشت ابرو زنده

کاشت ابرو زنده

کاشت ابرو امروز روشی محبوب و مطمئن به شمار می رود. روشی ایده آل که هم می تواند زخم ها و سوختگی های ابرو را بپوشاند و هم می تواند در احیای ابروهای از دست  رفته برای چهره افراد مختلف، موثر باشد.

بالا رفتن سن، انواع بیماری ها و همچنین انواع صدمه ها، ممکن است ریزش ابرو را در پی داشته باشند. هر روز افراد زیادی با ریزش ابروها دست و پنجه نرم می کنند اما پیشرفت علم و تنوع راهکارهای پزشکی، این بحران را کاملا حل کرده است.

شاید در گذشته، انتخاب ها در مورد کاشت ابرو بسیار محدود بودند اما امروزه متد های متنوع و متعددی برای کاشت ابرو وجود دارند که به فرد، حق انتخاب کافی می دهند تا بهترین تصمیم را برای بازگرداندن ابرو ها بگیرد و بهترین روش را برای این کار انتخاب کند.

تمامی روش های کاشت ابرو بصورت زنده انجام می شوند و از فولیکول های سالم برای کاشت استفاده می شود. در بین روش ها و تکنیک هایی که برای کاشت ابرو استفاده می شود؛ امروز می خواهیم به شما تکنیک ان یو هارت را (Nu/Hart) معرفی کنیم.

کاشت ابرو زنده

کاشت ابرو به روش Nu/Hart

کاشت ابرو به روش ان یو هارت طرفداران زیادی دارد زیرا ابروهایی که با این روش کاشته می شوند، به خفط تعادل صورت و هماهنگی بیشتر اجزای آن کمک زیادی کرده و باعث بهبود ظاهر صورت فرد هم می شوند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

از دست دادن ابروها به دلایل مختلف، عدم تقارن و هماهنگی ابروها با یکدیگر و یا ابروهایی که از فرم و شکل خوبی برخوردار نیستند، همگی اینها باعث نامرتب نشان دادن ظاهر شما می شوند.

کاشت ابرو زنده

افرادی که بخاطر آسیب هایی مثل مثل بیماری آلوپسی منطقه ای، سوختگی، تاتو، عفونت، اصلاح مکرر یا به دلایل ارثی ابروهای خود را بطور کامل از دست داده اند، میتوانند از مزایای کاشت ابرو برخوردار بشوند.

کاشت ابرو به روش ان یو هارت میتواند همه ی بخشهای ابرو را به خوبی پوشش بدهد و ابروهای کلفت تر و پهن تری را برای شما بوجود بیاورد که حتی میتواند اسکارهایی که از قبل روی ابروهایتان به وجود آمده اند را کاملا بپوشاند و یا فرم ابروها را اصلاح کند.

افرادی که به دلایل پزشکی مثل شیمی درمانی ابروهای خود را از دست داده اند، کاندید خوبی برای کاشت ابرو نیستند. وقتی که بیمار دوره شیمی درمانی خود را تکمیل کند، میتواند برای کاشت ابرو به روش ان یو هارت اقدام کند.

افرادی که در حال سپری کردن دوره شیمی درمانی هستند، ممکن است پس از پایان دوره دوباره شاهد رشد ابرو های خودشان باشند.

به همین خاطر است که استفاده از کاشت ابرو به آن ها توصیه نمی شود. اگر پس از پایان دوره شیمی درمانی، رشد طبیعی ابرو های آن ها آغاز نشد و اگر پس از شروع دوباره شد، کیفیت ابرو ها و شکل ظاهری آن ها مورد پسند این افراد نبود، آن وقت زمان درستی برای استفاده از کاشت ابرو به روش ان یو هارت از راه خواهد رسید.

کاشت ابرو به روش ان یو هارت به فرآیندی گفته می شود که در آن فولیکول ها بصورت جداگانه از بخش های اهدا کننده گرفته می شوند و در جهت و شکل دلخواه بیمار کاشته می شوند.

از بی حسی موضعی هم میتوان استفاده کرد تا بیمار در حین کاشت ابرو بیدار و هوشیار بماند و در عین حال هم هیچگونه دردی را احساس نکند.

شکل ظاهری ابرو ها می تواند در احساسی که افراد نسبت به خودشان دارند، تاثیرگذار باشد. تجربه نشان می دهد افرادی که ابروهای بهتری دارند، در برخورد های اجتماعی نیز از وضعیت بهتری برخوردار هستند.

کاشت ابرو به روش ان یو هارت، مرحله به مرحله صورت می گیرد. در درجه اول، مشاوره های لازم با فرد صورت خواهد گرفت تا مشخص شود که چرا و به چه دلیل این روش را برای خودش انتخاب کرده است و چقدر درباره این متد کاشت ابرو آگاهی دارد.

در مرحله بعدی، آزمایش‌ های لازم صورت می گیرد تا امکان کاشت ابرو در فرد بررسی شود. اگر فرد سوابق دارویی و یا درمانی خاصی داشته باشد، باید این سوابق را در همین مرحله با پزشک در میان بگذارد.

مرحله بعدی، انجام کاشت ابرو خواهد بود. فرد در طول این فرآیند، کاملا هشیار است اما دارو های بی حسی موجب می شوند که عملا دردی را احساس نکند. سپس برداشت فولیکول ها آغاز می شود و در نهایت این فولیکول ها در ابرو های شما کاشته خواهند شد. کاشت ابرو به روش ان یو هارت، می تواند ابرو هایی ضخیم و پرپشت برای فرد به ارمغان بیاورد.

یک ابرو به طور متوسط به 400 فولیکول مو نیاز دارد. ابروهایی که فقط به ترمیم نیاز دارند، به فولکول های کمتری احتیاج خواهند داشت.

تعداد فولیکول هایی که در ناحیه ابروها کاشته می شوند، در جلسه مشاوره تعیین می شود. کاشت ابرو به روش ان یو هارت درست شبیه به فرآیندهای دیگری است که قبلا آنها را بررسی کرده ایم.

اگر کاندید خوبی برای کاشت ابرو به روش ان یو هارت باشید، میتوانید نتایج کاملا دائمی از این فرآیند بگیرید. برای این کار، لازم است که شما از وضعیت سلامتی خوبی برخوردار باشید. عدم استفاده از سیگار و الکل، شما را به کاندیدای خوب کاشت ابرو تبدیل خواهد کرد.

علاوه بر این شما نباید به بیماری های مختلف خونی و عصبی نیز دچار باشید. عدم استفاده از دارو های رقیق کننده خون نیز برای افرادی که می خواهند کاشت ابرو انجام بدهند بسیار مهم است. چرا که این دارو ها با رقیق کردن خون، ممکن است عوارض زیادی برای افرادی که این مدل از کاشت مو را انجام می دهند به وجود بیاورند.

نتایج کاشت ابرو بسیار طبیعی است و به جذابیت صورت شما می افزاید.

قبل از اینکه برای کاشت ابرو به روش ان یو هارت اقدام کنیم، چه کارهایی را باید انجام بدهیم؟

اولین قدم برای کاشت ابرو به روش ان یو هارت، ارزیابی کلی وضعیت شما توسط متخصص در طی جلسه مشاوره است و در طول جلسه مشاوره در مورد توقعاتتان از کاشت ابرو، سابقه خانوادگی، اینکه ریزش ابرو های شما در حال حاضر در کدام مرحله قرار دارد و همچنین در مورد تجربیات شما از ترمیم ابروهایتان در گذشته سوالاتی پرسیده می شود و بعد متخصص به شما می گوید که کدام روش برای شما بهتر است.

اگر دخانیات مصرف می کنید، بهتر است در روزهای قبل از انجام کاشت ابرو، مصرف آن را قطع کنید. به طور کلی فرآیند کاشت ابرو، مراقبت های قبل از عمل پیچیده و عجیبی ندارد اما مهم است که با شناخت دقیق از این روش و با اطلاعات کامل در این مورد، نسبت به کاشت ابرو اقدام کنید.

این کار هم ممکن است زمانی را از شما بگیرد هم هزینه هایی به دنبال خواهد داشت. اطلاع کامل از همه این موارد، وضعیت بهتری را برای ابرو های شما رقم خواهد زد.

استفاده از دارو برای قطع ریزش ابروها یا کاشت ابروها به روش ان یو هارت.

اگر کاشت ابرو به روش ان یو هارت برای شما بهترین گزینه باشد، باید یک سری نکات دیگری را هم در نظر بگیرید:

  1. – آیا تکنیک نئو گرافت در کنار کاشت ابرو به روش ان یو هارت برای شما مفید است
  2. – تعداد فولیکول هایی که باید برداشته بشوند
  3. -هزینه لازم برای کاشت ابرو
  4. -برنامه ریزی در مورد اولین جلسه کاشت ابرو
  5. – نکاتی برای مراقبت از ابروهایتان بعد از کاشت

فرآیند کاشت ابرو به روش ان یو هارت

1- استفاده ار بیحسی موضعی و برداشت فولیکول ها از بخش های اهدا کننده

برای کاشت ابرو به روش ان یو هارت، ابتدا بی حسی موضعی به ناحیه سر شما تزریق می شود.

دکتر کاشت ابرو و دستیارانش با کمک یکدیگر موهای اهدا کننده را استخراج می کنند که از پشت یا کناره های سر برای این فرآیند استفاده می شود.

استفاده از بی حسی موضعی کمک می کند تا شما در جریان این کار، درد چندانی را احساس نکنید. برای کاشت ابرو به این روش، نیازی به بی هوشی نیست و همه چیز در حالی صورت می گیرد که شما روی صندلی نشسته اید.

با این روش خراش های بزرگی روی سطح پوست و ابرو ها به وجود نمی آیند و عوارض جانبی چندانی برای افراد مختلف شکل نمی گیرد. به همین خاطر است که بهبودی پس از کاشت ابرو، به سرعت اتفاق می افتد.

اگر تکنیک نئوگرافت هم با کاشت ابرو به روش ان یو هارت ترکیب بشود، فولیکول های مو تک به تک برداشته می شوند و نیازی به بخیه ندارید.

اگر از تکنیک رپید رزالت (Rapid Results) در حین کاشت ابرو استفاده بشود، تکه ای از بافت های پوستی اسکالپ هم برداشته می شوند و بعد سر بیمار بخیه می خورد که باعث می شود اسکار خطی روی سر باقی بماند که با موهای باقی مانده در رو سر میتوان آنها را پوشاند.

2- بررسی و جدا سازی واحد های فولیکولی

در تکنیک رپید رزالت، تکنسین ها بافت پوستی که از سر برداشته اند را به گروهها یا واحدهای فولیکولی تفسیم می کنند که هر کدام از این واحدها شامل 1، 2 یا 3 تار مو می شود. در تکنیک نئوگرافت، فولیکول ها برای گذاشتن در ابروها آماده می شوند.

3- آماده سازی بخشهای گیرنده فولیکول

بعد از اینکه از بی حسی موضعی برای بخش های گیرنده استفاده می شود، شکافت های بسیار ریزی برای هر کدام از گرافت ها بوجود می آید.

نکته ای که در ایجاد شکاف وجود دارد این است که به عمق و زاویه این شکاف ها توجه زیادی می شود. توجه به این نکات ریز باعث می شود که روش ان یو هارت نتایج کاملا طبیعی را به دنبال داشته باشد.

4- قرار دادن کرافت ها

در روش ان یو هارت، توجه خاصی به این مرحله می شود و فولیکول ها طوری قرار داده می شوند که ابروها ضخیم تر و پرتر از قبل باشند.

برای اینکه ابروها از نظر ضخامت مشکلی نداشته باشند، از واحدهای فولیکولی تکی یا دوتایی برای ابروها استفاده می شود.

متخصص به تمام ابعاد ابرو توجه می کند و بخاطر اینهمه دقتی که در حین گذاشتن فولیکول ها به خرج داده می شود، ابروها کاملا طبیعی به نظر می رسند.طبیعی بودن نتایج در این روش از کاشت ابرو اهمیت بسیار زیادی دارد.

پس از کاشت ابرو با متد ان یو هارت به جز دوستان و نزدیکانی که می دانند شما چنین کاری انجام داده اید، دیگران در اولین برخورد متوجه این موضوع نمی شوند. نتیجه این کار، داشتن ابروهایی کاملا طبیعی است که در ظاهر هیچ تفاوتی با ابرو های اولیه شما ندارد و حتی نسبت به آن ها، مقاوم تر نیز است.

کارهایی که باید بعد از کاشت ابرو به روش ان یو هارت انجام بدهید

  1. در شبهای اول، از دو بالش برای خواب استفاده کنید تا سرتان در وضعیت خوبی قرار داشته باد و فشاری به ابروهایتان وارد نشود
  2. از داروهای متخصص حتما استفاده کنید

پس از پایان کاشت ابرو به شیوه ان یو هارت، پزشک دستورالعمل هایی را در اختیار شما قرار خواهد داد. توجه به این دستورالعمل ها و البته صبر داشتن برای ظهور نتایج، به شما کمک خواهند کرد تا نتایج دلخواه و همیشگی خود را در کاشت ابرو ها با این متد به دست بیاورید.

آیا شما هم میتوانید برای کاشت ابرو به روش ان یو هارت اقدام کنید؟

اگر بخش مهمی از ابروهایتان را از دست داده اید و دوست دارید تا ظاهر طبیعی صورتتان همچنان حفظ شود، کاشت ابرو گزینه خوبی برای شماست زیرا از موهای طبییعی خود شما استفاده می شود و از فولیکولهای سالمی برای افزایش ضخامت ابروها کمک گرفته می شود.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد عمل زیبایی کاشت ابرو مشورت نمایید.

جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *