درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک اقساط با شرایط ویژه

لیپوماتیک اقساط 

لیپوماتیک یکی از تکنیک های زیبایی است که با هدف کاهش چربی های اضافه صورت می گیرد. در واقع این تکنیک بیشتر به افرادی توصیه می شود که نتوانسته اند از طریق انجام ورزش و یا رژیم های غذایی به اندامی مناسب دست یابند.

لیپوماتیک اقساط با شرایط ویژهافزایش وزن می تواند به دلایل مختلفی صورت گیرد که از جمله آنها می توان به بیماری های مربوط به غده تیروئید، رژیم غذایی نادرست و مواردی از این قبیل اشاره کرد. اما باید بگوییم که با پیشرفت هایی که در این زمینه حاصل شده است، افراد می توانند از با استفاده از تکنیک لیپوماتیک، به اندامی دلخواه دست پیدا کنند.

به طور کلی بهتر است که افراد پیش از اقدام برای انجام این تکنیک زیبایی از اطلاعات مزبوط به آن آگاهی داشته باشند و کلیه جوانب لازم را در نظر بگیرند. از جمله این موارد می توان به هزینه های مربوط به لیپوماتیک اشاره کرد.

به همین جهت در این مقاله قصد داریم تا در مورد هزینه های مربوط به این نوع تکنیک زیبایی به بررسی پرداخته و معیار های موثر در هزینه نهایی لیپوماتیک را بشماریم.

لیپوماتیک اقساط با شرایط ویژههزینه لیپوماتیک اقساط چقدر است؟

هزینه های مربوط به پیکرتراشی بسیار متغیر است و بسته به نیاز های متقاضی می تواند بسیار متفاوت باشد. در واقع آنچه متقاضی از هزینه های مربوط به این تکنیک زیبایی انتظار دارد، ممکن است که با هزینه های واقعی که فرد با آن مواجه می شود، متفاوت باشد.

لیپوماتیک ممکن است که در قسمت های مختلفی از بدن از جمله شکم، ران، باسن، چانه، قسمت های فوقانی بدن و پشت بازوها انجام شود که انتخاب هر یک از بخش های مطرح شده به تصمیم فرد و در نهایت نظر جراح بستگی دارد.

همانطور که می دانید هزینه های مربوط به پیکرتراشی هر یک از بخش های مطرح شده، می تواند بسیار متفاوت باشد. در واقع این هزینه ها به میزان چربی که قرار است که از بدن فرد متقاضی خارج شود، نیز بستگی داشته و بسته به میزان چربی های اضافه فرد، هزینه های مربوط به لیپوماتیک فرق خواهد داشت.

از طرفی هزینه های مربوط به لیپوماتیک ممکن است که با توجه به نوع بیهوشی فرد نیز متغیر باشد. در واقع هزینه های بیمارستان و یا کلینیکی که این تکنیک زیبایی در آن انجام می شود، متغیر است و نمی توان به طور دقیق مشخص کرد که این هزینه ها چه مقدار هستند.

مشاهده مطلب
برای کاهش چربی ها و خطرات ناشی از آن چه باید کرد

چه عواملی بر هزینه لیپوماتیک اقساط موثر است؟

همانطور که پیش تر نیز بیان شد، هزینه های مربوط به متد زیبایی لیپوماتیک به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت. یکی از مهم ترین عوامل موثر در هزینه های مربوط به این تکنیک زیبایی، موقعیت منطقه ای فرد است.

در واقع هزینه های مربوط به این تکنیک ممکن است که با توجه اینکه در کدام منطقه جغرافیایی انجام می شود، متغیر باشد. برخی از افراد در مناطقی زندگی می کنند که این نوع تکنیک در آنجا اجرا نمی شود و به همین جهت مجبور می شوند که برای انجام لیپوماتیک به مناطق دیگر سفر کنند.

پس می توان هزینه های مربوط به سفر را نیز به هزینه های نهایی پیکرتراشی اضافه کرد. در ضمن لازم به ذکر است که هزینه های مربوط به لیپوماتیک شامل هزینه های اتاق عمل و بیهوشی نمی شود و لازم است که متقاضی هزینه ها مربوط به این موارد را به صورت جداگانه پرداخت کند.

اکثر بیمه های درمانی هزینه های مربوط به لیپوماتیک را پوشش نمی دهند و علت این امر آن است که این تکنیک زیبایی در واقع به عنوان یک روش درمانی شناخته نمی شود. در حقیقت برخی از هزینه های مربوط به این تکنیک زیبایی عبارتند از :

  1. هزینه های مربوط به بیهوشی
  2. هزینه های مربوط به بیمارستان و یا مراکز جراحی
  3. هزینه های مربوط به آزمایش های پزشکی
  4. هزینه های مربوط به پوشاک پس از لیپوماتیک
  5. هزینه های مربوط به نسخه های دارو
  6. هزینه جراح

از طرفی یکی دیگر از مواردی که بر هزینه های مربوط به پیکرتراشی تاثیرگذار است، شهرت و مهارت پزشک متخصص لیپوماتیک است. در واقع برخی از جراحان ماهر در این زمینه هزینه های بسیار بیشتری نسبت به سایر جراحان دریافت می کنند که این هزینه های بالا نمی تواند معیاری برای انتخاب آنها باشند.

از طرفی ناحیه ای که برای لیپوماتیک انتخاب می شود، بسته به اینکه چه میزان پیچیدگی و یا سطحی داشته باشد، می تواند در هزینه های نهایی مربوط به این تکنیک زیبایی دخیل باشد. به همین جهت بهتر است که پیش از مراجعه به کلینیک های زیبایی در مورد محلی که قصد تخلیه چربی اضافه از آن را دارید، تصمیم گیری کنید.

از دیگر عوامل موثر در هزینه های مربوط به این تکنیک زیبایی تعداد جلساتی است که لازم است تا فرد برای انجام لیپوماتیک به مراکز زیبایی مراجعه کند و هر چه تعداد این جلسات بیشتر باشد، هزینه های مربوط به آن نیز بیشتر خواهد بود.

مشاهده مطلب
نکات مهم درباره تغذیه بعد از لیپوماتیک

شرایط لیپوماتیک اقساط چیست؟

شرایط اقساطی لیپوماتیک ممکن است که در کلینیک های مختلف متفاوت باشد اما باید بگوییم که کلینیک زیبایی ما شرایط بسیار مناسبی را برای اقساطی کردن هزینه های مربوط به لیپوماتیک در نظر گرفته است که در ادامه به بیان به جزئیات آن می پردازیم.

پس از اینکه متقاضی به کلینیک زیبایی مراجعه کرد، در مورد قسمت هایی که قرار است که لیپوماتیک روی آن صورت گیرد، تصمیم گیری می شود و در نهایت هزینه های نهایی مربوط به آن به متقاضی اعلام خواهد شد. متقاضی می تواند هزینه های مربوط به این تکنیک زیبایی را به صورت اقساط سه ماهه پرداخت کند.

شرایط اقساط به این صورت است که متقاضی باید نصف هزینه مربوط به ل پیکرتراشی را پرداخته کرده و نصف دیگر را به صورت چک دو ماه پرداخت کند.بنابراین در این حالت افرادی که توانایی پرداخت یکجای هزینه های مربوط به لیپوماتیک را ندارند، می توانند از این خدمات استفاده کرده و در نهایت به آنچه می خواهند، دست یابند.

چرا باید لیپوماتیک اقساط را انجام دهیم؟ 

برخی از کلینیک های زیبایی که قصد جذب مشتری و تبلیغ بیشتر کار خود را دارند، پرداخت هزینه های لیپوماتیک به صورت اقساطی را برای مشتریان در نظر می گیرند. اما نکته ای که در رابطه با این مورد باید بدان توجه داشت این است که کلینیکی که به آن مراجعه می کنید از مجوز لازم برخوردار باشد.

بسیاری از کلینیک های غیر معتبر وجود دارند که با تبلیغ اقساطی بودن هزینه های مربوط به این تکنیک زیبایی قصد جذب مشتری دارند، که انتخاب چنین کلینیک هایی ممکن است که عواقب جبران ناپذیری برای فرد به دنبال باشد.

از طرفی چنانچه لیپوماتیک (Lipomatic) در کلینیک معتبر صورت گیرد، پرداخت هزینه ها به صورت اقساطی به افراد کمک می کند تا به صورت تدریجی هزینه های مربوط به این تکنیکی زیبایی را پرداخت کنند. برخی از کلینیک های تازه افتتاح شده نیز این نوع خدمات را به منظور جذب مشتری بیشتر در نظر می گیرند.

در رابطه با انتخاب چنین کلینیک هایی باید بگوییم که توجه داشته باشید که در این مراکز از دستگاه های معتبر برای انجام لیپوماتیک استفاده می شود و همچنین پزشک مورد نظر از تخصص و مهارت لازم برخوردار باشد.

در نظر گرفتن کلیله و نکاتی که ذکر شد سبب می شود که انجام این تکنیک زیبایی با موفقیت همراه بوده و در نهایت نتیجه رضایت بخشی برای فرد به همراه داشته باشد.

مشاهده مطلب
آمادگی های لازم برای عمل لیپوماتیک چیست؟

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک لیپوماتیک مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

 

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع