لیپوماتیک اقساط با شرایط ویژه

لیپوماتیک اقساط 

لیپوماتیک یکی از تکنیک های زیبایی است که با هدف کاهش چربی های اضافه صورت می گیرد. در واقع این تکنیک بیشتر به افرادی توصیه می شود که نتوانسته اند از طریق انجام ورزش و یا رژیم های غذایی به اندامی مناسب دست یابند.

لیپوماتیک اقساط با شرایط ویژهافزایش وزن می تواند به دلایل مختلفی صورت گیرد که از جمله آنها می توان به بیماری های مربوط به غده تیروئید، رژیم غذایی نادرست و مواردی از این قبیل اشاره کرد. اما باید بگوییم که با پیشرفت هایی که در این زمینه حاصل شده است، افراد می توانند از با استفاده از تکنیک لیپوماتیک، به اندامی دلخواه دست پیدا کنند.

به طور کلی بهتر است که افراد پیش از اقدام برای انجام این تکنیک زیبایی از اطلاعات مربوط به آن آگاهی داشته باشند و کلیه جوانب لازم را در نظر بگیرند. از جمله این موارد می توان به هزینه های مربوط به لیپوماتیک اشاره کرد.

به همین جهت در این مقاله قصد داریم تا در مورد هزینه های مربوط به این نوع تکنیک زیبایی به بررسی پرداخته و معیار های موثر در هزینه نهایی لیپوماتیک را بشماریم.

لیپوماتیک اقساط با شرایط ویژههزینه لیپوماتیک اقساط چقدر است؟

هزینه های مربوط به پیکرتراشی بسیار متغیر است و بسته به نیاز های متقاضی می تواند بسیار متفاوت باشد. در واقع آنچه متقاضی از هزینه های مربوط به این تکنیک زیبایی انتظار دارد، ممکن است که با هزینه های واقعی که فرد با آن مواجه می شود، متفاوت باشد.

شرایط اولیه بدن فرد، انتظار او از نتیجه نهایی کار و میزان چربی های موجود در نقاط مختلف بدن برای برداشته شدن، عوامل مهمی هستند که در هزینه های نهایی انجام این فرآیند تاثیر بسزایی دارند.

طبیعتا هر چقدر که میزان چربی ها بیشتر و انجام این فعالیت دشوارتر  و زمانبر تر باشد، هزینه های آن نیز افزایش پیدا خواهد کرد. لیپوماتیک یک روش مدرن در جراحی های زیبایی محسوب می شود و افراد آن را به خاطر ریسک پایین و نتایج مطلوب، انتخاب می کنند. این روشی برای رسیدن به وضعیت ظاهری مطلوب و برقراری تعادل بیشتر در بدن است.

لیپوماتیک ممکن است که در قسمت های مختلفی از بدن از جمله شکم، ران، باسن، چانه، قسمت های فوقانی بدن و پشت بازوها انجام شود که انتخاب هر یک از بخش های مطرح شده به تصمیم فرد و در نهایت نظر جراح بستگی دارد.

نظر بیماران در مورد لیپوماتیک و همه چیز درباره لیپوماتیک

گاهی افراد تنها در یکی از نقاط شاهد تجمع چربی های انباشته شده هستند و لیپوماتیک را تنها در یکی از بخش های بدن خود انجام می دهند اما گاهی حجم چربی های موجود، موجب می شود که آن ها این فرآیند را در چند نقطه از بدن خود پیاده کنند.

البته که در اثر لیپوماتیک، کاهش وزن معمولا حاصل خواهد شد اما فراموش نکنید که این عمل، اساسا برای کاهش وزن نیست و در درجه اول، برای کاهش چشمگیر سایز بدن و همچنین خلاص شدن از دست چربی های غیرضروری و مضر صورت می گیرد.

همانطور که می دانید هزینه های مربوط به پیکرتراشی هر یک از بخش های مطرح شده، می تواند بسیار متفاوت باشد. در واقع این هزینه ها به میزان چربی که قرار است که از بدن فرد متقاضی خارج شود، نیز بستگی داشته و بسته به میزان چربی های اضافه فرد، هزینه های مربوط به لیپوماتیک فرق خواهد داشت.

از طرفی هزینه های مربوط به لیپوماتیک ممکن است که با توجه به نوع بیهوشی فرد نیز متغیر باشد. در واقع هزینه های بیمارستان و یا کلینیکی که این تکنیک زیبایی در آن انجام می شود، متغیر است و نمی توان به طور دقیق مشخص کرد که این هزینه ها چه مقدار هستند.

انتخاب هر کلینیک، هزینه های خاص خودش را برای فرد به همراه خواهد آورد. اگر قصد انجام عمل لیپوماتیک را دارید، از رفتن به کلینیک هایی که بیش از حد ارزان و یا بیش از حد گران هستند، خودداری کنید.

چرا که اولین گروه ممکن است شرایط استاندارد و پزشک متخصصی برای انجام این فرآیند نداشته باشند و گروه دوم، بیش از حد لازم هزینه روی دست شما می گذارند.

در بعضی از کلینیک ها، می توانید به جای پرداخت همه مبلغ، هزینه انجام لیپوماتیک را به صورت اقساطی نیز پرداخت کنید. بدون تردید این یک امکان ویژه و یک امتیاز بزرگ برای این کلینیک ها به شمار می رود و فشار مالی چندانی نیز به شمار وارد نمی کند.

چه عواملی بر هزینه لیپوماتیک اقساط موثر است؟

همانطور که پیش تر نیز بیان شد، هزینه های مربوط به متد زیبایی لیپوماتیک به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به بررسی آنها خواهیم پرداخت. یکی از مهم ترین عوامل موثر در هزینه های مربوط به این تکنیک زیبایی، موقعیت منطقه ای فرد است.

در واقع هزینه های مربوط به این تکنیک ممکن است که با توجه اینکه در کدام منطقه جغرافیایی انجام می شود، متغیر باشد. برخی از افراد در مناطقی زندگی می کنند که این نوع تکنیک در آنجا اجرا نمی شود و به همین جهت مجبور می شوند که برای انجام لیپوماتیک به مناطق دیگر سفر کنند.

برای کاهش چربی ها و خطرات ناشی از آن چه باید کرد

پس می توان هزینه های مربوط به سفر را نیز به هزینه های نهایی پیکرتراشی اضافه کرد. در ضمن لازم به ذکر است که هزینه های مربوط به لیپوماتیک شامل هزینه های اتاق عمل و بیهوشی نمی شود و لازم است که متقاضی هزینه ها مربوط به این موارد را به صورت جداگانه پرداخت کند.

در همه جراحی های زیبایی، این هزینه ها کاملا جداگانه هستند و ارتباطی به هزینه انجام خود فرآیند ندارند. طبیعتا فعالیت هایی مثل هزینه های اتفاق عمل و بیهوشی، در نقاط مختلف متفاوت هستند و هزینه های متفاوتی را نیز به دنبال خواهند داشت.

اکثر بیمه های درمانی هزینه های مربوط به لیپوماتیک را پوشش نمی دهند و علت این امر آن است که این تکنیک زیبایی در واقع به عنوان یک روش درمانی شناخته نمی شود. در حقیقت برخی از هزینه های مربوط به این تکنیک زیبایی عبارتند از :

  1. هزینه های مربوط به بیهوشی
  2. هزینه های مربوط به بیمارستان و یا مراکز جراحی
  3. هزینه های مربوط به آزمایش های پزشکی
  4. هزینه های مربوط به پوشاک پس از لیپوماتیک
  5. هزینه های مربوط به نسخه های دارو
  6. هزینه جراح

از طرفی یکی دیگر از مواردی که بر هزینه های مربوط به پیکرتراشی تاثیرگذار است، شهرت و مهارت پزشک متخصص لیپوماتیک است. در واقع برخی از جراحان ماهر در این زمینه هزینه های بسیار بیشتری نسبت به سایر جراحان دریافت می کنند که این هزینه های بالا نمی تواند معیاری برای انتخاب آنها باشند.

در حقیقت الزاما بالا بودن دستمزد یک پزشک برای انجام فرآیندی مثل لیپوماتیک، به معنای انجام ایده آل تر این عمل نخواهد بود.

در بعضی از کلینیک ها از این ترفند استفاده می شود تا افراد پولی به مراتب بیشتر از هزینه های معمول لیپوماتیک پرداخت کنند و به نوعی، فریب گرانی بیش از حد این کلینیک ها را بخورند. بسیار مهم است که برای انجام این عمل، یک هزینه معقول انجام بدهید و یک کلینیک استاندارد را با قیمت و شرایط مناسب برای این کار در نظر بگیرید.

از طرفی ناحیه ای که برای لیپوماتیک انتخاب می شود، بسته به اینکه چه میزان پیچیدگی و یا سطحی داشته باشد، می تواند در هزینه های نهایی مربوط به این تکنیک زیبایی دخیل باشد. به همین جهت بهتر است که پیش از مراجعه به کلینیک های زیبایی در مورد محلی که قصد تخلیه چربی اضافه از آن را دارید، تصمیم گیری کنید.

وقتی به سراغ فرآیندی مثل لیپوماتیک می روید و برای آن هزینه می کنید، حتما باید بدانید که نتایج نهایی حاصل از این کار دائمی است اما یک شرط بزرگ در این مورد وجود دارد. این نتایج به شرطی در بدن شما باقی می مانند که سبک سالمی از زندگی را انتخاب کنید و به اندازه کافی تحرک داشته باشید.

لیپوماتیک برای چه افرادی مناسب نیست ؟

اگر پس از انجام لیپوماتیک دوباره به سراغ غذاهای چرب بروید، دائما به فست فود ها مراجعه کنید و ورزش را نیز از برنامه روزمره زندگی خود کنار بگذارید، همه چیز به تدریج مثل روز اول می شود و هزینه ای که برای انجام این کار پرداخته اید نیز هدر می رود.

از دیگر عوامل موثر در هزینه های مربوط به این تکنیک زیبایی تعداد جلساتی است که لازم است تا فرد برای انجام لیپوماتیک به مراکز زیبایی مراجعه کند و هر چه تعداد این جلسات بیشتر باشد، هزینه های مربوط به آن نیز بیشتر خواهد بود.

گاهی افراد این فرآیند را تنها در یک جلسه پشت سر می گذارند و گاهی به چند جلسه برای کامل شدن فرآیند لیپوماتیک نیاز دارند. این موضوع به انتخاب نقاط مختلف بدن و حجم چربی موجود در بدن برای خارج کردن، برمی گردد.

شرایط لیپوماتیک اقساط چیست؟

شرایط اقساطی لیپوماتیک ممکن است که در کلینیک های مختلف متفاوت باشد اما باید بگوییم که کلینیک زیبایی ما شرایط بسیار مناسبی را برای اقساطی کردن هزینه های مربوط به لیپوماتیک در نظر گرفته است که در ادامه به بیان به جزئیات آن می پردازیم.

پس از اینکه متقاضی به کلینیک زیبایی مراجعه کرد، در مورد قسمت هایی که قرار است که لیپوماتیک روی آن صورت گیرد، تصمیم گیری می شود و در نهایت هزینه های نهایی مربوط به آن به متقاضی اعلام خواهد شد. متقاضی می تواند هزینه های مربوط به این تکنیک زیبایی را به صورت اقساط سه ماهه پرداخت کند.

در حقیقت با انتخاب کلینیک تخصصی پوست و مو رز، شما ناچار نیستید همه هزینه های لیپوماتیک را تنها در یک نوبت پرداخت کنید و برای پرداخت هزینه های این فرآیند، چند ماه زمان خواهید داشت. این کار موجب می شود شما انجام لیپوماتیک را به آینده موکول نکنید و با انجام دادن این عمل در زمان درست، نتایج مطلوب تری نیز به دست بیاورید.

شرایط اقساط به این صورت است که متقاضی باید نصف هزینه مربوط به عمل پیکرتراشی را پرداخته کرده و نصف دیگر را به صورت چک دو ماه پرداخت کند.بنابراین در این حالت افرادی که توانایی پرداخت یکجای هزینه های مربوط به لیپوماتیک را ندارند، می توانند از این خدمات استفاده کرده و در نهایت به آنچه می خواهند، دست یابند.

چرا باید لیپوماتیک اقساط را انجام دهیم؟ 

برخی از کلینیک های زیبایی که قصد جذب مشتری و تبلیغ بیشتر کار خود را دارند، پرداخت هزینه های لیپوماتیک به صورت اقساطی را برای مشتریان در نظر می گیرند. اما نکته ای که در رابطه با این مورد باید بدان توجه داشت این است که کلینیکی که به آن مراجعه می کنید از مجوز لازم برخوردار باشد.

لیپوماتیک چقدر درد دارد؟

بسیاری از کلینیک های غیر معتبر وجود دارند که با تبلیغ اقساطی بودن هزینه های مربوط به این تکنیک زیبایی قصد جذب مشتری دارند، که انتخاب چنین کلینیک هایی ممکن است که عواقب جبران ناپذیری برای فرد به دنبال باشد.

در یک کلینیک غیرمجاز که معمولا تبلیغات آن نیز به صورت غیرمجاز انجام می شود، به جای پزشک های متخصص و کادر جراحی مجرب، از افرادی استفاده خواهد شد که معمولا نه مدارک لازم را برای انجام چنین کاری دارند و نه از تجربه کافی برای انجام عمل حساسی مثل لیپوماتیک برخوردار هستند.

این افراد نه تنها خارج کردن چربی ها از بدن را به خوبی انجام نمی دهند، بلکه حتی سلامتی فرد متقاضی را با یک خطر بزرگ مواجه می سازند. انتخاب این افراد برای انجام لیپوماتیک، ممکن است عوارض جانبی بسیار زیادی را نیز برای فرد به وجود بیاورد.

لیپوماتیک نسبت به روش های سنتی تر برای خارج کردن چربی ها مثل لیپوساکشن، درد به مراتب و ریسک به مراتب پایین تری دارد اما به شرطی که این فرآیند، در وضعیت کاملا استاندارد و با حضور پزشک متخصص صورت بگیرد.

از طرفی چنانچه لیپوماتیک (Lipomatic) در کلینیک معتبر صورت گیرد، پرداخت هزینه ها به صورت اقساطی به افراد کمک می کند تا به صورت تدریجی هزینه های مربوط به این تکنیکی زیبایی را پرداخت کنند. برخی از کلینیک های تازه افتتاح شده نیز این نوع خدمات را به منظور جذب مشتری بیشتر در نظر می گیرند.

در رابطه با انتخاب چنین کلینیک هایی باید بگوییم که توجه داشته باشید که در این مراکز از دستگاه های معتبر برای انجام لیپوماتیک استفاده می شود و همچنین پزشک مورد نظر از تخصص و مهارت لازم برخوردار باشد.

در نظر گرفتن کلیله و نکاتی که ذکر شد سبب می شود که انجام این تکنیک زیبایی با موفقیت همراه بوده و در نهایت نتیجه رضایت بخشی برای فرد به همراه داشته باشد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک لیپوماتیک مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

 

لیپوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان
مکان یاب