درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تفاوت لیپوماتیک و بادی جت در چیست؟

تفاوت لیپوماتیک و بادی جت

عمل لیپوماتیک و بادی جت دو تکنیک تقریبا مشابه می باشند که هر دو برای لاغری موضعی اندام های بدن بکار می روند. این دو روش دارای نتایجی سریع بوده و اثربخشی قابل توجهی دارند.

تفاوت لیپوماتیک و بادی جت در اینست که در لیپوماتیک از امواج اینفراسونیک برای ریز کردن چربی ها استفاده می شود ولی در بادی جت از فشار آب جهت این امر استفاده خواهد شد.

تفاوت لیپوماتیک و بادی جت

 

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

لیپوماتیک و بادی جت

افرادی که در گذشته عمل لیپوساکشن را انجام داده اند، این موضوع را می دانند که جراح برای تخلیه چربی ها فشار زیادی به اندام وارد می کند. روش های قدیمی مانند لیپوساکشن با استفاده از یک لوله مخصوص و با بکارگیری نیرویی بالا برای خارج کردن چربی ها بر روی اندام پیاده می شود.

عوارض جانبی این روش بسیار زیاد بوده و بیماران از انجام آن واهمه دارند.

تفاوت لیپوماتیک و بادی جت

تا اینکه روش ها و تکنیک های جدید  مانند لیپوماتیک و بادی جت روی کار آمد و نگرانی های بیماران را از بین برد.

بدین ترتیب اگر شما هم از چاقی اندام های بدن خود رنج می برید و می خواهید از روش های جدید بهره مند شوید دیگر نگران مشکلات روش های پیشین نباشید. عمل لیپوماتیک و بادی جت دو متد نوین و کارا در این زمینه می باشند که با اثربخشی منحصربفرد خود در لاغری نقش موثری را ایفا خواهند کرد.

تفاوت لیپوماتیک و بادی جت در نوع تخریب سلول های چربی می باشد در غیر اینصورت این دو تکنیک دارای شباهت های زیادی می باشند و همانند روش های سابق لاغری هیچ آسیب یا لطمه ای را به بدن وارد نخواهند کرد.

عارضه هایی مانند کبودی، درد و التهابات زیاد در این دو روش جدید به چشم نمی خورند و بافت های چربی به آهستگی از سایر بافت ها خارج می شود و همزمان به بیرون انتقال داده خواهد شد.

افرادی که قصد دارند تا جهت حذف چربی های مازاد بدن از بهترین روش ها بهره مند شوند می توانند با انتخاب یکی از این دو شیوه مزایا و نتایج ماندگاری را در اختیار داشته باشند.

مشاهده مطلب
بیماران از بهترین مرکز لیپوماتیک در تهران چه انتظاراتی دارند؟

تفاوت لیپوماتیک و بادی جت

تفاوت لیپوماتیک و بادی جت در اینست که در لیپوماتیک با بهره مندی از دستگاه کمپرسور هوا که دارای ابزاری لوله ای شکل به نام کانولا می باشد و از چرخش 360 درجه برخوردار است، سلول های چربی خورد و کاملا ریز می شوند تا از اندام تخلیه شوند.

در حقیقت اساس تکنیک لیپوماتیک مشابه با لیپوساکشن است اما سرعت و روند کار بسیار بالاتر بوده و مکش و ارتعاشات بسیار بیشتر است، لذا خیلی کمتر هم طول خواهد کشید.

تفاوت لیپوماتیک و بادی جت در وجود یک موتور پنوماتیک و کمپرسور هوا در دستگاه لیپوماتیک می باشد که از سه نوع حرکت و چرخش: نوسانی، ارتعاشی و چرخشی برخوردار است. جالب است بدانید که این حرکات با ایجاد جریانی مارپیچ مانند سبب تخریب بافت ها و سلول های چربی خواهند شد.

در مورد تفاوت لیپوماتیک و بادی جت می توان به تعداد ارتعاشات بالای دستگاه لیپوماتیک نیز اشاره کرد.

این دستگاه دارای 600 ارتعاش یا لرزه در دقیقه می باشد که بسیار سریع چربی ها را تخریب نموده و از اندام به بیرون هدایت می کند. در نتیجه این امر بیمار برآمدگی ها و تورمات کمتری را مشاهده خواهد کرد.

تفاوت لیپوماتیک و بادی جت متوجه نوع کارکرد سیستم بادی جت نیز می باشد. در روش بادی جت پس از بی حس شدن اندام،  ” متخصص لیپوماتیک ” بسیار آهسته و آرام لوله این دستگاه را از جهت برش های ایجاد شده وارد ناحیه خواهد کرد.

در واقع در روش بادی جت اساس کار جابجایی بافت های چربی مازاد، فشار آب است که سبب می شود هیچ آسیب به عروق و سایر بافت های اطراف وارد نشود.

این فشار آب دارای زاویه 360 درجه می باشد که از نوک لوله دستگاه با فشار به سمت بافت های چربی پراکنده شده و آن ها را کاملا ریز و متلاشی می کند. یک وکیوم کوچک نیز در انتهای لوله آن قرار دارد که با ایجاد مکش وظیفه تخلیه چربی ها را بر عهده گرفته است.

در تفاوت لیپوماتیک و بادی جت باید به این نکته هم توجه کرد که بادی جت در بافت های چربی تغییر کمتری ایجاد می کند و این کار بسیار نرم تر است. در حقیقت به علت فرآیند لطیف تر بودن این موضوع است که چون با فشار آب این اتفاق می افتد کمتر بافت چربی را برهم خواهد زد.

وجود فشار آب نقش تاثیرگذاری در بهتر انجام شدن و بالا رفتن سرعت کار دارد. جراحان متد بادی جت را بیش از سایر روش های قدیمی باور دارند.

مشاهده مطلب
برای کاهش چربی ها و خطرات ناشی از آن چه باید کرد

تفاوت لیپوماتیک و بادی جت در استفاده از فیبر لیزری پس از بادی جت می باشد.

در این روش با بهره مندی از این فرآیند می توان پوست را در محلی که چربی ها از آن تخلیه می شوند، کاملا سفت کرد. بیماران از این موضوع سطح رضایت بالایی دارند چرا که تمایل بیشتری نسبت به بهتر شدن بافت پوست در نواحی برش خورده نشان خواهند داد.

بادی جت یک شیوه کاملا کم تهاجمی و ایمن است که نتایجی مشهود و عالی را در اختیار علاقه مندان به زیبایی در لاغری موضعی اندام های بدن قرار خواهد داد.

تفاوت لیپوماتیک و بادی جت با اینکه خیلی زیاد نیست و در نوع تکنیک بکار برده شده در تخریب سلول های چربی می باشد اما باز هم می توان گفت هر کدام دارای ویژگی های خاص و کارایی منحصربفردی می باشند. با استفاده از این دو تکنیک برتر در لاغری می توان نتایجی شگرف را مشاهده کرد.

مزایای بادی جت و عمل لیپوماتیک در چیست؟

علاوه بر تفاوت لیپوماتیک و بادی جت در این مقاله به مزایای این دو روش نیز اشاراتی می شود:

  1. عمل لیپوماتیک و بادی جت دارای کمترین اثراتی جانبی بر روی بافت های دیگر بدن می باشند.
  2. جالب است بدانید که نیاز به مایع متورم ساز در این دو روش بسیار کمتر خواهد بود.
  3. طی این دو تکنیک جدید می توان حجم بالاتری از چربی ها را خارج کرد.
  4. این دو دستگاه از تکنیکی برخوردار می باشند که در آن می توان میزان فشار و نیرو را تنظیم نموده و به پرتو آن از سطح خونریزی و ورم ها بکاهیم.
  5. جالب است بدانید که در تزریق مایع و مکش چربی به سمت خارج تفاوت از لحاظ زمانی وجود ندارد و این دو کار را می توان با هم در یک زمان هم انجام داد بدین ترتیب است که سرعت و رند کار افزایش پیدا خواهد کرد.

نیاز به ترمیم مجدد زخم ها در این متد ها دیده نشده است چرا که زخم ها بسیار سریع خوب می شوند.

تفاوت لیپوماتیک و بادی جت با سایر روش های قدیمی مانند لیپوساکشن بسیار زیاد است و این دو شیوه نوین مزایای فراوانی را با خود به همراه دارند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیپوماتیک و مراقبت های بعد از آن مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

مشاهده مطلب
فواید گن طبی لیپوماتیک
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

لیپوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع