لیفت نخ

آیا لیفت با نخ برای افتادگی شکم و سینه کارایی دارد؟

آیا لیفت با نخ برای افتادگی شکم و سینه کارایی دارد؟

آیا لیفت با نخ برای افتادگی شکم و سینه کارایی دارد؟

بسیاری از خانم ها برای زیبا و جوان تر به نظر رسیدن ظاهر خود در پی اقدام عمل های جراحی بوده و لیفت با نخ یکی از این روش ها است؛ اما بسیاری از این افراد به دلیل ترس از جراحی های مختلف از این کار صرف نظر می کنند.

اخیرا با پیشرفت هایی که در خصوص زیبایی به وجود آمده دیگر نیاز به عمل جراحی نبوده و با روش هایی از جمله لیفت با نخ می توان به اهداف زیبایی دست پیدا کرد.

آیا لیفت با نخ برای افتادگی شکم و سینه کارایی دارد؟همانطور که اشاره شد یکی از این روش های جوانسازی که برای پوست به کار می رود، لیفت با نخ است. لیفت با نخ می تواند کاربرد های زیادی داشته باشد و برخلاف تصور عموم، صرفا برای پوست صورت به کار نمی رود.

در این مقاله قصد داریم درباره بالا کشیدن سینه و بالا کشیدن شکم از طریق لیفت اطلاعاتی را در اختیار شما بگذاریم.

رفع افتادگی سینه توسط لیفت با نخ

برخی از خانم ها به دلایل مختلفی دچار افتادگی سینه می شوند. این مشکل به دلایل مختلفی ایجاد می شود که یکی از این دلایل می تواند به علت شیردهی اتفاق بیفتد. در چند دهه گذشته، نخ PDO یا همان لیفت با نخ یکی از جدید ترین روند زیبایی در خصوص زیبایی و جوانسازی پوست صورت است.

این عمل برای افتادگی سینه نیز کاربرد دارد. علاوه بر پیر شدن پوست صورت، سینه خانم ها نیز مانند پوست صورت به دلایل مختلفی پس از مدتی دچار پیری و افتادگی می شوند که یکی از مهم ترین نگرانی در بین خانم ها است.

آیا لیفت با نخ برای افتادگی شکم و سینه کارایی دارد؟

عمل لیفت سینه با نخ می تواند روش مناسبی برای رفع افتادگی سینه در نواحی نوک سینه ها و سطح تیره اطراف آن باشد؛ همچنین در طول عمل لیفت نخ سینه پزشک متخصص می تواند با کاهش اندازه سینه ها، آنها را به فرم دلخواه شما تبدیل کند تا علاوه بر زیبایی اعتماد به نفس دوباره را به شما بازگرداند.

بیشتر خانم هایی که دچار این مشکل هستند این روش جوان سازی را برای سینه ای خود انتخاب می کنند.

زیرا لیفت با نخ (Lift with yarn) نسبت به عمل جراحی روشی است که با کمترین درد بیشترین اثر را دارد؛ اما این نکته را نیز باید در نظر بگیرید که این روش برای همه افراد مناسب نیست.

عملکرد لیفت با نخ در خصوص بالا کشیدن سینه چگونه است؟

جنس نخ هایی که در خصوص بالا بردن و جوان سازی سینه استفاده از جنس PDO هستند. این نخ ها در گذشته فقط در اتاق های جراحی استفاده می شدند؛ اما امروزه این نخ ها به تنهایی می تواند برای جوان سازی کاربرد بسزایی داشته باشند.

نخی که برای لیفت استفاده می شود بسیار مقرون به صرفه بوده و تاثیر بسزایی در جوانسازی پوست دارد.

PDO به طور مداوم در زیر پوست به تحریک کلاژن می پردازد این روند به این معنی است در پی گذشت زمان پوست سینه به تدریج رو به بهبودی خواهد رفت. قسمتی از این نخ ها به شکل سه بعدی عمل می کنند و به بالا کشیدن سینه کمک می کنند. این بالا رفتن از طریق فیبروز و انقباض های بافت سینه در طی 3 الی 4 ماه آینده ادامه خواهد یافت.

نخی که برای لیفت سینه استفاده می شود پس از قرار گرفتن در پوست به صورت داربست عمل می کنند یعنی به این صورت که سینه را در مقابل گرانش نگهداری کرده و از افتادگی سینه تا حد زیادی جلوگیری می کند. این عمل باعث نگه داشتن سینه برای 18 تا 24 ماه دیگر خواهد بود. این عمل اگر توسط پزشک متخصص شما تایید شده باشد می توان هر دوسال یکبار تکرار کرد.

چه خانم هایی می توانند لیفت سینه با نخ را انجام دهند؟

با بزرگ تر شدن سینه، حالت و فرم آن تغییر می کند به طوری که سینه ها خاصیت ارتجاعی و استحکام خود را از دست می دهند؛ قبل از پاسخ به این سوال خوب است بدانیم چه عواملی موجب افتادگی سینه شده و خانم ها را به سمت انجام عمل لیفت نخ سینه سوق می دهد.

بارداری

رباط هایی در بافت سینه وجود دارند که آنها را به سمت بالا نگه می دارند؛ در زمان بارداری این رباط ها به دلیل پر شدن سینه و سنگین تر شدن آن ها کشیده می شوند و موجب افتادگی سینه و شل شدن آن می شوند حتی اگر به کودک خود شیر ندهید.

تغییر وزن

تغییرات ناگهانی وزن و چاق شدن بی اندازه موجب کش آمدن لایه های پوستی سینه شده و در نتیجه باعث شل شدن یا افتادگی سینه ها می شود.

این عمل نیز مانند سایر عمل های زیبایی دیگر نیاز به بررسی هایی دارد تا بتوان تشخیص داد که فرد مراجعه کننده انتخاب خوبی را نسبت به مشکل خود داشته است یا خیر؟

در ابتدا خانم ها نوع پوست و مشکلات پوستی آنها بررسی می شود. برای این کار مراجعه کننده ماموگرافی را انجام می دهد. در صورت مشاهده هرگونه آسیبی در ابتدا فرد را مجاب به رفع مشکل و بیماری سینه خود می کند و پس از درمان بررسی های مجدد صورت می گیرد تا متوجه شوند این عمل امکان پذیر است یا خیر.

بسیاری از خانم ها نیز هستند که انتظارات غیر واقعی دارند که این انتظارات از طریق لیفت با نخ امکان پذیر نخواهد بود. اغلب خانم هایی که سینه های کوچک دارند همانطور که انتظار می رود نتیجه عمل بسیار بهتری با لیفت با نخ خواهند داشت. همچنین افرادی که سینه های افتاده و آویزان دارند و به جهت لیفت سینه های خود مراجعه کردند کاندیدای بسیار مناسب برای این عمل هستند.

عده ای از افراد که عمل لیفت نخ سینه برای آن ها هیچ عنوان توصیه نمی شود خانم های باردار هستند؛ زیرا با توجه به علل گفته شده در این دوره، بارداری می تواند نتایج حاصل از عمل لیفت نخ سینه را به تعویق بیندازد و برای حاصل شدن نتیجه نهایی به مدت زمان بیشتری احتیاج باشد.

به این نکته توجه داشته باشید که عمل لیفت سینه با نخ مانع شیردهی نبوده؛ زیرا نوک پستان از بافت سینه جدا نمی شود و در صورتی که این عمل در زمان مناسب خود صورت گیرد، مادر قادر خواهد بود تا به فرزند خود شیر دهد؛ اما ممکن است تولید شیر برای بعضی از مادران با ایجاد مشکل همراه باشد که با مراجعه به پزشک می تواند بهبود یابد.

عمل لیفت نخ سینه می تواند برای همه خانم ها با بافت و اندازه های متفاوت سینه انجام شود اما نکته ای که در اینجا حائز اهمیت است این است که خانم هایی با سینه هایی به نسبت کوچک تر، کاندیدای مناسب تری برای عمل لیفت سینه با نخ خواهند بود و نتیجه عمل در آن ها ماندگار تر می باشد.

این موضوع به این معنی نیست که خانم هایی با سینه های بزرگ نمی توانند عمل لیفت نخ سینه را انجام دهند، تنها ممکن است این افراد به دلیل سنگین تر بودن سینه ها دوباره احساس شل شدگی کنند و مدت ماندگاری عمل لیفت سینه با  نخ سینه کمی برای آن ها کاهش یابد.

یادتان باشد پیش از تصمیم برای عمل لیفت سینه  با نخ حتما به پزشک متخصص مراجعه کنید تا در جلسات مشاوره مشخص شود کدام روش برای فرم دهی سینه های شما بهتر است.

شما می توانید در کلینیک تخصصی رز با بهره گیری از پزشکان حرفه ای و استفاده از به روز ترین متدها، عمل لیفت نخ سینه را در محیطی کاملا بهداشتی و امن انجام دهید.

مزایای استفاده از لیفت با نخ برای بالا کشیدن سینه

بسیاری از خانم ها با افزایش سن و یا عوامل دیگری مانند بارداری و شیردهی پس از آن دچار شل شدن، افتادگی و از بین رفتن حجم سینه های خود می شوند؛ این عامل می تواند دلیلی برای کاهش اعتماد به نفس در این افراد باشد.

امروزه بسیاری از روش ها به کمک این افراد آمده اند تا با حجم دهی و فرم دهی به سینه هایشان، اعتماد به نفس از بین رفته خود را بازپس گیرند؛ یکی از این روش ها عمل لیفت سینه با نخ است. انجام دادن عمل لیفت نخ سینه علاوه بر استفاده از نخ های قابل جذب، مزایای دیگری نیز دارد که می تواند به صورت زیر آن ها را بیان کرد.

  1. این عمل زیبایی، با نتیجه فوری همراه بوده و این نتایج ماندگاری طولانی مدت دارند.
  2. این روش به روند تولید کلاژن کمک کرده و خاصیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد.
  3. با تشکیل شدن رگ های خونی جدید باعث افزایش اکسیژن در پوست می شود.
  4. به دلیل ایجاد شدن فرمولاسیون جدید در بافت، اندازه منافذ پوست را کاهش می دهد.
  5. فیبروبلاست های موجود باعث بهبود بافت و رنگ پوست خواهد شد.
  6. این روشی است که بسیار سریع و آسان بوده که همراه با کمترین عوارض و درد برای بیمار خواهد بود.

آیا لیفت با نخ روش مناسبی برای رفع افتادگی شکم می باشد یا خیر؟

لیفت با نخ یک روش مناسبی برای افتادگی پوست می باشد. این روش درمانی طرفدار زیادی در بین افراد علاقمند به جوانسازی دارد زیرا عوارض جانبی کمتری برای مراجعه کننده دارد و طول درمان آن بسیار کوتاه تر بوده.

عمل لیفت نخ شکم را می توان به عنوان یک گزینه مناسب رفع چروک های جزئی بوجود آمده در نواحی شکم دانست؛ یکی از دلایل برتری این روش نسبت به سایر روش ها مدت زمان انجام آن است چرا که انجام عمل لیفت نخ شکم تنها در مدتی بین 1 الی 2 ساعت امکان پذیر است.

طی این عمل برش های ریزی در ناحیه مورد نظر توسط پزشک متخصص ایجاد می شود و از طریق این برش ها، نخ جذب شونده مخصوص عمل لیفت شکم با نخ به بافتهای زیرین پوست می چسبند و پزشک متخصص در مرحله بعدی با استفاده از این نخ ها پوست را به سمت بالا می کشد.

یکی دیگر از دلایلی که عمل لیفت نخ شکم را برای از بین بردن چروک های سطحی شکم و جوان شدن پوست در آن ناحیه مناسب می کند، نتیجه آنی است که بلافاصله پس از عمل لیفت شکم با نخ قابل مشاهده است. همچنین انجام عمل لیفت نخ شکم با بی حسی موضعی صورت می گیرد و فرد می تواند در حین عمل، روند کاری و ظرافت کار پزشک را مشاهده کند.

کسانی که به دنبال بالا کشیدن شکم خود می باشند معمولا این روش را انتخاب می کنند ولی باید این نکته را در نظر بگیرند که آیا کاندیدای مناسبی برای این روش درمان هستند یا خیر. لیفت با نخ معمولا برای افرادی مناسب می باشد که شکم های بزرگی ندارند و یک افتادگی جزئی را دارند که با این روش تا حد زیادی قابل درمان می باشد.

افرادی که شکم های بزرگی داشته و دارای چربی در شکم خود هستند نباید انتظار داشته باشند شکم آن ها بعد از لیفت با نخ شکم آنها صاف و بدون چربی باشد زیرا لیفت با نخ صرفا فقط برای افتادگی و جوانسازی پوست به کار می رود و روش مناسبی برای رفع چربی شما نمی باشد. اگر شکم بزرگی دارید بهتر است عمل جراحی را برای درمان انتخاب کنید زیرا این روش درمان برای شما مناسب نخواهد بود.

به جا نماندن جای زخم را نیز می توان از دیگر دلایلی دانست که افراد را به سمت انجام عمل لیفت نخ شکم تشویق می کند، زیرا این نخ ها به صورت درونی به لایه ها پوست نفوذ می کنند و زخم های ناشی از آن معمولا نامرئی خواهند بود.

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای بالا کشیدن شکم خود به روش لیفت با نخ هستند؟

معمولا افرادی که برای مشکل افتادگی و بزرگی شکم خود به کلینیک ها مراجعه می کنند دارای شکم های بزرگ و دارای چربی بوده است که اغلب لیفت با نخ برای آنها توصیه نمی شود زیرا نتایج دلخواه با این روش حاصل نخواهد.

لیفت با نخ معمولا برای افرادی مناسب است که دچار افتادگی و چروک های پوستی در ناحیه شکم شده اند. حال این افراد باید شرایطی را نیز داشته باشند که شامل موارد زیر می باشد:

  1. افرادی که وزن نسبتا مناسبی را دارند.
  2. خانم های که فرزند بیشتری نمی خواهند.
  3. کسانی که از افتادگی و چروک به نظر رسیدن شکم خود ناراضی بوده و فقط می خواهند پوست شکم آن ها جوان تر و با انقباض تر به نظر برسد.
  4. افرادی که می توانند بعد از انجام این عمل یک رژیم غذایی را داشته باشند و یکسری از غذاهای مضر را از رژیم غذایی خود حذف کنند.

بهتر است از قبل از هرگونه اقدامی آگاهی خود را نسبت به این روش زیبایی بالا ببرید تا متناسب با نیاز خود بهترین انتخاب را داشته باشید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک زیبایی مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره کاملا رایگان واتساپ