کاشت مو

جدیدترین روش کاشت مو در ایران

جدیدترین روش کاشت مو در ایران

جدیدترین روش کاشت مو در ایران

جدیدترین روش کاشت مو در ایران روش sut می باشد  که زیر نظر کلینیک تخصصی کاشت مو رز می باشد. در این روش به هیچ عنوان احتیاج به بیهوشی نبوده و با بی حسی موضعی این شیوه صورت می گیرد و با دستگاه های تمام اتوماتیک می توان 14000 تار مو را برداشت و پیوند زد تقریبا 3 برابر روش سنتی این شیوه کارایی دارد.

جدیدترین روش کاشت مو در ایران

 

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

 

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

شیوه های سنتی با تکنولوژی 9 سال پیش صورت می گیرد و بسیار قدیمی می باشد ولی در جدیدترین روش کاشت مو در ایران تمام نقاط ضعف کاشت مو سنتی را از بین برده است در این شیوه می توان تراکم بالا و موهای طبیعی ایجاد نمود.

دریافت مشاوره رایگان و تخصصی کاشت مو

جدیدترین روش کاشت مو در ایران

در جدیدترین روش کاشت مو در ایران برای برداشتن و استخراج فولیکول های مو با دقت بیشتری نسبت به سایر روش ها صورت می گیرد و از بین رفتن فولیکول ها به صفر می رسد زیرا با دقت و ظرافت بسیار بالایی این امر صورت می گیرد.

همه ی موارد ذکر شده به لطف وجود پزشکان با تجربه و همچنین کار بلد به صورت تمام و کمال رعایت شده و افراد می توانند از این نظر خاطر جمع باشند.

تعداد فولیکول های برداشتی برای کاشت مو بسته به خود فرد و بانک موی آن می باشد، بعضی از افراد موی پرپشتی در ناحیه پشت سر خود دارند و بعضی ها از تراکم کمی برخوردار هستند. در این روش می توان تراکم بالایی را در موی فرد ایجاد نمود.

در جدیدترین روش کاشت مو در ایران باید با رعایت نکاتی در خصوص بعد از کاشت از موها محافظت نمایید تا رشد موها با مشکل مواجه نگردد. تعداد فولیکول های استخراجی برای ” کاشت مو به روش sut ” بسته به بانک پشت سر فرد دارد و هیچ محدودیتی در کاشت مو به این روش وجود ندارد.

جدیدترین روش کاشت مو در ایران عوارضی ندارد زیرا این شیوه کاشت مو به صورت اتوماتیک بوده و جای زخم و اسکار در سر باقی نمی ماند و خطای انسانی به حداقل ترین حالت ممکن خود می رسد.

افرادی که مشکلاتی از قبیل طاسی و کم پشتی دارند و قصد انجام این عمل را دارند معمولا می ترسند که پس از انجام عمل جای اسکار بر روی پوست سر باقی بماند

علاوه بر این در گذشته افراد ترس از خطای پزشک و یا به طور کلی از افرادی که در انجام این عمل نقش دارند به علت سنتی بودن این روش ها داشتند.

اما باید بگوییم که امروزه با پیشرفت علم و فناوری نیازی به نگرانی در این باره نیست و افراد فارغ از جنسیت آن ها می توانند به راحتی این عمل را انجام داده و از نتایج شگفت انگیز و همچنین زیبایی آن بهره مند شوند.

و اما بهتر است که بعد از کاشت مو به مدت 2 الی 3 هفته از انجام دادن فعالیت های سنگین خودداری نمایید ولی به دلیل نداشتن دوره نقاهت می توانید بعد از کاشت مو به فعالیت روزانه خود بپردازید.

بسیاری از افرادی که قصد انجام این عمل را دارند سوالاتی درباره ی دوره ی نقاهت و همچنین مدت زمان آن دارند که آیا می توانند پس از انجام این عمل کارهای روزمره و یا فعالیت ورزشی و سنگین داشته باشند و یا خیر؟

به دلیل اینکه این عمل به سهولت انجام می گیرد و نسبت به گذشته تغییرات زیادی را متحمل شده است به طوری که نیازی به استراحت طولانی مدت پس از انجام عمل نمی باشد و افراد می توانند کارهای روزمره را بلافاصله پس از عمل و همچنین فعالیت هایی را کمی سنگین می باشند از جمله ورزش حرفه ای و دیگر فعالیت ها را پس از مدت زمان ذکر شده آغاز نمایند.

از شستشوی سر با فشار بپرهیزید زیرا سبب ایجاد آسیب در موهای شما می گردد و فولیکول های کاشته شده دچار مشکل گردیده و نتیجه نهایی کاملا با مشکل مواجه می گردد.

افراد برای شست شوی سر باید از یک شامپوی مناسب استفاده کنند. این مورد بسیار حائز اهمیت بوده و افرادی باید در انتخاب این شامپو دقت نمایند. معمولا پزشک متخصص این شامپو را برای افراد معرفی می کند.

اصولا بعد از 12 ماه تمامی موهای کاشته شده رشد کرده و نتیجه نهایی مشخص می شود در اکثر موارد تراکم دلخواه ایجاد می گردد و به ترمیم موها احتیاجی نمی باشد ولی اگر نتیجه نهایی مورد نظر شما حاصل نگردد می توانید این مورد را به پزشک متخصص گزارش و با دریافت راهنمایی های لازم به حل مشکل خود بپردازید.

باید به این موضوع اشاره کنیم که معمولا افرادی که این عمل را انجام می دهند پس از گذشت 12 ماه نتایج مورد انتظار را دریافت می کنند حتی بسیاری از افراد در مدت زمان کم تری به این نتایج دست می یابند اما این احتمال وجود دارد که برخی افراد کمی دیرتر از این زمان به نتایجی قبل از عمل انتظارش را می کشیدند دست یابند که به هیچ عنوان جای نگرانی نیست.

مزایای کاشت مو به روش sut نسبت به سایر روش های قدیمی

روش SUT توسط سازمان علمی جهانی مورد تایید قرار گرفته است و مزایای بیشتری نسبت به سایر روش های قدیمی خود دارد.

 1. جدیدترین روش کاشت مو در ایران محسوب می گردد.
 2. 14000 گرافت را در یک جلسه می توان کاشت و تراکم بسیار خوبی را ایجاد نمود.
 3. عوارض جانبی کمی نسبت به سایر روش های کاشت مو دارد.
 4. جدیدترین روش کاشت مو در ایران برداشت و کاشت مو در هر نقطه از بدن قابل انجام است.
 5. اصولا در این روش تفاوتی بین موهای کاشته شده و موهای طبیعی وجود ندارد.
 6. این روش توسط سازمان ها و مراکز معتبر کاشت مو در جهان تایید شده است و از دقت بالایی برخوردار می باشد.
 7. جدیدترین روش کاشت مو در ایران با دستگاه تمام اتوماتیک و پیشرفته صورت می گیرد.
 8. دوره نقاهت نداشته و بعد از کاشت مو فرد می تواند به زندگی روزمره خود بپردازد.
 9. پیاز مو به صورت دستی برداشته و یا کاشته نمی شود و با استفاده از پانچ لیزری این امر صورت می گیرد معمولا محل اهدا کننده مو پشت سر فرد می باشد و خطای انسانی را تا حد زیادی کاهش می دهد.
 10. برداشتن لایه پوست در این روش صورت نمی گیرد در نتیجه بدون جای زخم، اسکار و عوارض دیگر می باشد.
 11. سرعت انجام این شیوه بسیار بالا می باشد به همین دلیل می توان حجم زیادی ازمو را در یک جلسه کاشت.

همه ی مزایای ذکر شده در صورت انجام این عمل می تواند برای افراد تداعی شده و خودشان در این مورد قاضی باشند. این مزایا در صورتی که خود فرد با پزشک متخصص همکاری کاملی داشته و از دستورات پزشک پیروی کند و همه ی آن ها را به صورت درست و به موقع انجام دهند مطمئنا می توانند از همه ی مزایای ذکر شده پس از انجام عمل بهره مند شوند.

معایب جدیدترین روش کاشت مو در ایران 

1- انتقال بیماری در این شیوه بالا می باشد زیرا همه قسمت های دستگاه را نمی توان استریل نمود و یکبار مصرف نمی باشد.اما باید به این مورد اشاره کنیم که به دلیل قوانین جدیدی که جهت استریل و همچنین پاکسازی این دستگاه وضع شده است افراد و کارکنان کلینیک های زیبایی ملزم به استریل و تمیز کردن این دستگاه ها می باشند. بنابراین در انتخاب کلینیک خود باید دقت کنید تا دچار مشکل نشوید.

2- ایجاد تخریب در ناحیه دهنده و گیرنده

3- به جا ماندن حفره های کاشته شده در سر

کاشت مو دارای فاکتورهایی است که به شرح زیر می باشد

1- خط رویش مو باید به صورت طبیعی باشد و به هیچ عنوان مشخص نگردد که فرد کاشت مو انجام داده است. به سبب این که روش مورد نظر جهت کاشتن مو از فناوری نوین و روز جهانی پیروی می کنند نیازی به نگرانی در این مورد نیست چرا که پس از انجام این عمل و پس از گذشت مدت زمان مقرر به دلیل رویش یک خط طبیعی مو به هیچ عنوان عمل انجام شده قابل تشخیص نیست.

2- تعداد گرافت های استخراج شده برای کاشت مو بسیار حائز اهمیت می باشد تا تراکم دلخواه را ایجاد نماید.

3- مدت زمان برای کاشت مو، روش های سنتی که در گذشته برای حل مشکلات استفاده می شد بسیار زمان بر و در مدت زمان زیادی انجام می شد اما در کشورمان و با استفاد از روش های جدید می توان این عمل را در کم ترین مدت زمان لازم انجام داد.

4- داشتن و یا نداشتن درد، خونریزی، بی حسی و …

5- هزینه کاشت مو، این مورد تا حدودی بستگی به خود فرد دارد چرا که تعدا کاشت مو و همچنین میزان انجام این عمل در سطوح کم و یا زیاد در هزینه هایی که ناشی از انجام این عمل می باشد تاثیر گذار بوده و افراد باید این مورد در نظر بگیرند.

6- تخصص و مهارت پزشک، افراد می توانند با انتخاب یک پزشک متخصص که علاوه بر داشتن تجربه ی بالا از مهارت کاری خوبی هم برخوردار باشد می توانند موفقیت انجام عمل خود را به نوعی تضمین کنند. همچنین پزشک می توانند با نادیده گرفتن برخی هزینه های اضافی سبب کاهش هزینه های این عمل شود.

7- تعداد فولیکول های استخراجی و کاشته شده در یک جلسه

8- توانایی استخراج فولیکول ها بدون آسیب

هزینه کاشت مو به روش sut 

کاشت مو به روش SUT  جدیدترین نوع کاشت مو در جهان می باشد که در این روش تمام عیوب روش ها رفع گردیده است.بنابراین با انجام این عمل با به کار گیری این روش می توانید مشکلات خود را از بین برده و به اهداف قبل از عمل خود برسید.

هزینه کاشت مو در جدیدترین روش کاشت مو در ایران یکی از فاکتور هایی می باشد که هر فرد قبل از انجام کاشت مو می اندیشد و به دلیل این که جدیدترین روش می باشد بیشتر افراد آن را گران تر از بقیه می دانند و به دنبال مناسب ترین روش با قیمت معقول انتخاب می گردند.

کاشت مو بسته به هزینه های هر کلینیک تعیین می شود و در هر روش انتخابی هزینه ها متفاوت می باشد فاکتور هایی که در هزینه کاشت مو تاثیر می گذارند عبارتند از : سن، علت کاشت مو، شناسایی الگوی ریزش مو، تعداد گرافت های مورد نیاز برای کاشت مو، روش انتخابی برای کاشت مو.

کاشت مو بر اساس جدیدترین روش گران نبوده و به دلیل این که تراکم بالایی در یک جلسه ایجاد می گردد مقرون به صرفه تر از سایر روش ها می باشد.

آیا کاشت مو به روش sut بهترین روش کاشت مو می باشد در ایران می باشد؟

به هیچ عنوان نمی توان به طور قطع در خصوص این سوال پاسخ داد زیرا هر روش بسته به بدن شخص، بانک موی مناسب، طاسی، میزان بودجه مورد نظر و عوامل دیگر تعیین می گردد که کدام روش برای فرد مناسب می باشد و نتیجه بهتری را در موی سر فرد ایجاد می نماید.

بیشتر افرادی که کاشت مو را انجام می دهند به دلیل بی دقتی و یا تجربه ناکافی بسیاری از فولیکول های پیوندی را از بین می برند و خطای انسانی در بیشتر روش های کاشت مو وجود دارد ولی کاشت مو به روش sut به دلیل اتوماتیک بودن و کمتر دخیل بودن انسان در آن نتیجه بهتری را دارا می باشد که بیمار خط موی طبیعی با تراکم بالا در موهای خود مشاهده می نماید که در یک جلسه این امر صورت گرفته است.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد کاشت مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *