لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد پا و مزایای آن

لیزر موهای زائد پا و مزایای آن

چرا باید برای از بین بردن موهای زائد پا از لیزر موهای زائد استفاده کنیم؟

لیزر موهای زائد پا بهترین روش برای زنان برای داشتن پاهای صاف، نرم و کاملا بدون مو است. چرا که همه زنان بی شک عاشق پاهای صاف و کاملا بی مو هستند. برای مدت زمان طولانی‌ای تنها دو گزینه اصلی برای زنان برای از بین بردن موهای زائد پاهایشان وجود داشت: تراشیدن با تیغ یا وکس زدن.

تراشیدن موهای زائد پا در زیر دوش و حمام به عنوان بزرگترین قسمت بدن کاری خسته کننده و ضجرآور است که تمام وقت شما را می‌گیرد.

لیزر موهای زائد پا

پس از چند روز نیز دوباره رشد موها در این ناحیه آغاز می شود و شما ناچار هستید اصلاح را دوباره از ابتدا انجام بدهید و همه چیز را تکرار کنید.

شرکت در جشنواره لیزر موهای زائد کلینیک رز + دریافت کد تخفیف

در مواردی حتی در نواحی اصلاح تیغ، مو های جدید با ضخامت بیشتری رشد می کنند تا کار اصلاح برای افراد دشوار تر باشد. علاوه بر این، همواره این احتمال وجود دارد که در زمان اصلاح مو های زائد پا با تیغ، بدن خود را زخمی کنید و به خودتان آسیب برسانید.

هرچند به نظر می‌رسد که اصلاح موهای زائد پا با تیغ کار راحتی باشد ولی واقعا کار سختی است. مهم نیست هر چند وقت یکبار موهای پایتان را اصلاح کنید، آن چیزی که مهم است، فقط چند روز قبل از رشد مجدد موهای پایتان است. ذکر نکاتی چون جوش‌های قرمز رنگ، در آوردن موهای دردناک و خارش بعد از اصلاح موهای زائد پا با تیغ هم خالی از لطف نیست.

آیا شما اپیلاسیون و دیگر روش های از بین بردن موهای زائد پا را امتحان کرده اید اما به نتیجه ای نرسیدید؟ و یا هر کدام از روش های بالا وقت زیادی را از شما میگیرند؟ آیا از اینکه موهای زائد را خودتان از بین ببرید متنفرید؟

لیزر موهای زائد پا

وکس در نقطه وسیعی مثل پا، درد بسیار زیادی برای فرد خواهد داشت. به طور کلی وکس یک فرآیند کاملا دردناک به شمار می رود و هر چه منطقه مورد استفاده وکس در بدن بزرگ تر باشد، فرد باید درد بیشتری را نیز تحمل کند.

به همین خاطر است که بسیاری از افراد، استفاده از وکس را برای پاهای خود نمی پسندند و این فرآیند را یک فرآیند ایده آل برای پا به شمار نمی آورند. تنها افرادی باید به سراغ وکس بروند که آستانه تحمل بسیار بالایی داشته باشند.

لیزر این امکان را به شما میدهد که برای همیشه موهای زائد پاهای خود را بدون هیچ دردسری از بین ببرید و موهایی زیبا و صاف و درخشان داشته باشید.

امروزه با توجه به دستگاه های بسیار پیشرفته و تکنسین های مجربی که وجود دارند شما می توانید بدون هیچ ترسی موهای زائد پاهای خود را از بین ببرید و هرگز از رشد دوباره آنها نهراسید.

لیزر بهترین و موثرترین روش برای از بین بردن موهای زائد به شمار می رود. روشی که به شما کمک می کند تا از شر مو های ناخواسته بدن خود خلاص شوید.

لیزر با کمک علم و تکنولوژی، بیشترین تاثیر را برای فرد متقاضی دارد و کم ترین عوارض و آثار جانبی را برای او به وجود می آورد. لیزر موهای زائد  امروز به یکی از محبوب ترین روش های رسیدن به زیبایی در دنیا تبدیل شده است.

راه حل نهایی از بین بردن موهای زائد لیزر کردن آنها می باشد. زیرا درد از بین میرود و صرفه جویی در وقت را به همراه دارد.

ممکن است بعضی از افراد دارای پوستی تیره باشند و با خود فکر کنند که آیا لیزر موهای زائد مناسب من است یا خیر؟ در جواب به سوال این افراد باید بگوییم که بله!

تقریبا تمام افراد کاندیداهای بسیار عالی برای لیزر موهای زائد هستند اما در بعضی از شرایط ممکن است لیزر نتواند به خوبی جواب دهد و آن در شرایطی است که فرد دارای موهایی طوسی و یا قرمز و یا بلوند باشد زیرا لیزر نمی تواند به خوبی از این نوع موها عبور کند و بهتر است که این افراد حتما با متخصص مشورت کنند.

شاید لیزر برای گروهی از افراد مناسب تر باشد. به ویژه افرادی که صاحب پوست های روشن و مو های تیره هستند، بهتر از دیگران می توانند از مزایای لیزر بهره مند شوند اما به طور کلی تقریبا همه افراد می توانند از این فناوری بهره ببرند.

در گذشته، تنها افرادی با ویژگی های خاص قادر به استفاده از لیزر بودند اما امروزه دستگاه های لیزر بسیار متنوع شده اند و این موضوع، موجب شده است که افراد با ویژگی های مختلف، بدون هیچ مشکلی بتوانند از دستگاه لیزر مو های زائد استفاده کنند.

افرادی که دارای موهایی ضخیم، درشت و بسیار تیره هستند بهترین کاندیداها برای لیزر موهای زائد می باشند و می توانند بسیار بهتر از دیگر جنس موها نسبت به لیزر جواب بدهند و از آن استقبال کنند.

چه افرادی لیزر موهای زائد را انجام میدهند؟ لیزر موهای زائد توسط کادر مجربی و تکنسین های حرفه ای که در کلینیک تخصصی پوست و مو رز وجود دارد انجام میگیرد که شما میتوانید با اعتماد به نفس بالا  و با اعتماد کامل کار لیزر را به آنها بسپارید و با هزینه ای بسیار مناسب بهترین نتیجه را بگیرید.

در کلینیک های معتبر، به سلامتی افراد توجه ویژه ای می شود و در زمان استفاده از لیزر، عینک های مخصوصی در اختیار آن ها قرار می گیرد تا هیچ آسیبی به چشم افراد وارد نشود. علاوه بر این، در چنین کلینیک هایی مسائل بهداشتی نیز همواره در اولویت هستند. برای جلوگیری از احتمال انتقال هر نوع بیماری و ویروس از یک فرد به فرد دیگر، پس از استفاده هر فرد از لیزر دستگاه به طور کامل ضدعفونی می شود.

همه ما میخواهیم که پاهایی براق و زیبا داشته باشیم که در طول روز هیچگاه به فکر چگونگی از بین بردن موهای زائد آنها نباشیم در واقع همه ما میدانیم که پاها طولانی ترین بخش بدن است که نیاز به اصلاح و یا موم دارند بنابر این وقت زیادی که برای از بین بردن موهای زائد این قسمت تلف میکنید غیر قابل انکار است.

در مورد لیزر موهای زائد بهتر است بدانید که مدت زمانی که طول میکشد تا موهای پاهای شما را از بین ببرند 20 الی 25 دقیقه می باشد و تعداد جلسه هایی که باید تکرار کنید بین 8 الی 10 هفته می باشد .

تعداد دقیق جلسات لیزر، به شرایط اولیه پا های فرد و وسعت ناحیه در نظر گرفته شده برای لیزر از سوی او بستگی خواهد داشت. پا ها معمولا جزو نقاطی از بدن هستند که لیزر مو های زائد آن ها کمی بیشتر از سایر نقاط به طول می انجامد. با این وجود نتایج ناشی از این فرآیند، شگفت انگیز است و احساس رضایت زیادی برای فرد ایجاد می کند.

اگر قصد داشته باشید که فقط نیمه پاهایتان را لیزر کنید هر آنچه را که ممکن است در لیزر کل پا از جمله زمان و تعداد جلسات را تکرار کنید همان را در نیمه پاها نیز تجربه خواهید کرد.

لیزر موهای زائد پا بهتر از وکس زدن و تیغ زدن

حال تصور کنید که زمان زیر دوش رفتن و استحمام خود را نصف کنید. در نظر بگیرید چه چیزی می‌تواند شما را از بیدار شدن خواب صبحگاهی خوشحال و یا چه چیزی می‌تواند شما را از بیدار شدن خواب صبحگاهی پشیمان کند

لیزر موهای زائد پا بهترین خبری است که شما از آن استقبال خواهید کرد. با لیزر موهای زائد پا دیگر تا مدت‌ها خیالتان از رشد مجدد موهای زائد این ناحیه راحت می‌شود و دیگر استحمام صبحگاهی لذت بخشی تجربه خواهید کرد. اما وکس زدن هم می‌تواند برای مدت طولانی پاهای شما را نرم تر کند، اما به قیمتش نمی‌ارزد.

درست است که وکس زدن به نسبت تیغ زدن، موها را بهتر از ریشه جدا می‌کند و مدت زمان طولانی تری به نسبت اصلاح با تیغ طول می‌کشد تا مجددا موها رشد کنند اما به درد و قیمت آن نمی‌ارزد و همچنان بهترین روش لیزر موهای زائد است. چرا که در وکس زدن ممکن است پوست افراد بسوزد و پس از آن شل شود یا از فرم و شکل اولیه خود درآید.

لیزر موهای زائد اگر در کلینیک و مراکز تخصصی زیبایی پوست و مو انجام شود، تاثیر بهتری می‌گذارد. چرا که در آنجا این عمل زیر نظر پزشک متخصص زیبایی پوست و مو و توسط اپراتور و تکنسین‌های مجرب، کارآزموده و آموزش داده شده انجام می‌شود.

دائمی بودن، مهم ترین مزیت لیزر مو های زائد به شمار می رود. فولیکول هایی که در جریان این فرآیند صدمه دیده اند، دیگر به هیچ وجه قادر به تولید مو های جدید در بدن فرد نیستند. در نتیجه امکان رشد مجدد مو در این فولیکول ها وجود ندارد.

البته حتی با کامل شدن فرآیند لیزر، تعداد بسیار کمی از فولیکول ها سالم می مانند و پس از مدت زیادی، رشد مجدد مو در آن ها آغاز می شود اما فرد می تواند پس از مدتی با انجام یک دوره درمانی کوتاه، این فولیکول ها را نیز نابود کند و برای همیشه، از شر مو های زائد پا های خود خلاص شود و دیگر هیچ نیازی به اصلاح و وکس و سایر روش ها نداشته باشد.

مراجعه به مراکز غیر مجاز و زیر نظر تکنسین و اپراتورهای آموزش ندیده ممکن است ضررهای جبران ناپذیری به سلامتی شما وارد کند.

لیزر موهای زائد پا چطور کار می‌کند؟

قبل از لیزر موهای زائد نباید پوست خود را برنزه کرده و در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار دهید.

همچنین پیش از انجام این فرآیند نباید از انواع کرم ها و لوسیون ها به روی پوست خود استفاده کنید.

پوست شما باید در وضعیت کاملا طبیعی برای لیزر موهای زائد آماده شود و به وجود آوردن هیچ تغییری در آن قبل از فرآیند لیزر، به هیچ وجه توصیه نمی شود. افرادی که رنگ پوست آن ها به صورت موقت به خاطر تابش خورشید و یا استفاده از سولاریوم تغییر کرده، باید لیزر را در زمان دیگری انجام بدهند. چرا که در غیر این صورت، عوارض جانبی زیادی برای آن ها به وجود خواهد آمد.

قبل از اینکه فرآیند لیزر موهای زائد پا شروع شود، پزشک متخصص زیبایی پوست و مو نوع پوست شما را تعیین می‌کند. چرا که نوع پوست در تعیین اینکه برای از بین بردن موهای زائد از چه دستگاهی استفاده، تا چه میزان اشعه لیزر تابیده شود و قیمت و تعداد جلسات مراجعه چقدر باشد؛ مهم است.

این موضوع برای سپری کردن یک فرآیند موفقیت آمیز، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. چرا که اگر دستگاه درستی برای شما در نظر گرفته نشود، نتایج مطلوبی نیز برای شما اتفاق نخواهد افتاد. این احتمال نیز وجود خواهد داشت که پوست شما، عوارضی مثل سوختگی و خارش را تجربه کند.

این نکات در اختیار اپراتور یا تکنسین مجرب و آموزش دیده قرار می‌گیرد تا او بتواند به بهترین نحو ممکن بدون آسیب زدن به پوستتان موهای زائد پاهایتان را با لیزر از بین ببرد. در حین لیزر درمانی هم اپراتور و هم شخص بیمار و مراجعه کننده باید عینک مخصوص بزنند تا اشعه‌های لیزر آسیبی به چشمان افراد نزند.

اشعه‌های لیزر به صورت متمرکز بر روی رنگدانه‌های فولیکول مو تابیده می‌شود و آنها را از بین می‌برد.

این اشعه‌ها تنها به سطح خارجی پوست و تا ریشه‌های مو نفوذ می‌کند و آسیبی به سطوح داخلی پوست و اندام داخلی نمی‌زند. قیمت لیزر موهای زائد پا بسته به نوع پوست افراد دارد.

چرا که این روش برای پوست‌های روشن به نسبت پوست‌های تیره زودتر جواب می‌دهد و افرادی که پوست‌های تیره دارند باید جلسات بیشتری به نسبت افراد دارای پوست‌های روشن مراجعه کنند و هزینه بیشتری متقبل شوند.

برای پوست‌های تیره چون گرما و حرارت را زودتر جذب می‌کنند لیزر درمانی باید توسط تکنسین و اپراتور مجرب انجام شود تا او با تابیدن طیف نور کمتر لیزر از سوختگی پس از آن جلوگیری کند.

برای افرادی که آستانه تحمل و درد پایین تری دارند قبل از تابش اشعه‌های لیزر بر روی پاهایشان از ژل بی حس کننده استفاده می‌کنند. هرچند پوست این افراد در جلسات بعدی به درد اندک لیزر موهای زائد عادت کرده و دیگر نیازی به استفاده از این مواد در جلسات بعدی ندارند.

آیا لیزر موهای زائد روش و راهکاری رایج و معمول است؟

لیزر موهای زائد به عنوان یک روش حذف مو، نسبتا جدید است. هرچند در ابتدا دستگاه‌های معدودی با قابلیت تابش طیف نور کمی از لیزر تنها برای از بین بردن موهای زائد قسمت‌های معدودی از بدن وجود داشت اما در طول این سال‌ها با پیشرفت علم و تکنولوژی دستگاه‌های لیزر موهای زائد جدیدتر و پیشرفته تر در اختیار افراد قرار گرفته است.

به طوری که در مراکز و کلینیک‌های تخصصی زیبایی پوست و مو جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد 2018 برای از بین بردن موهای زائد تمام قسمت‌های بدن وجود دارد.

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی، لیزر موهای زائد زیر بغل، لیزر موهای زائد صورت، لیزر موهای زائد بیکینی، لیزر موهای زائد پا و لیزر موهای زائد بدن به طور کلی در تمامی این کلینیک‌های تخصصی زیبایی پوست و مو و با بهترین دستگاه‌ها کاملا با رعایت شرایط ایمنی و بهداشتی صورت می‌گیرد تا شخص بیمار و مراجعه کننده بهترین بازخورد و نتیجه را از حضور خود به این مراکز بگیرد.

امروزه از بین بردن موهای زائد با لیزر به عنوان یک روش دائمی، همیشگی و بسیار موثر شناخته می‌شود و این باعث شده است که این شیوه رایج ترین روش حذف موها شود.

همانطور که مردم از وکس زدن احساس درد می‌کنند و از اصلاح کردن با تیغ خسته می‌شوند، اما هنوز هم می‌خواهند پاهای بی مو و صاف داشته باشند، لیزر موهای زائد در حال حاضر بهترین گزینه برای از بین بردن موهای زائد است.

با لیزر موهای زائد علاوه بر از بین بردن موهای زائد، اصلاح منافذ پوست هم صورت می‌گیرد. این مسئله باعث می‌شود تا پس از پایان دوره درمانی پوستی صاف و درخشان داشته باشید.

حذف موهای زائد توسط لیزر با استفاده از انرژی نور که بر یک نقطه متمرکز می شود امکان دارد که موهای بعضی از قسمت ها را از بین ببرد اما این امکان نیز وجود دارد که بعد از لیزر موهای بعضی از قسمت های دیگر نیز رشد کند و به این علت است که لیزر نتوانسته به آن قسمت ها نفوذ کند به همین دلیل است که لیزر نیازمند تکرار جلسات است که موها به خوبی از بین بروند و حذف شوند.

در جلسات اولیه لیزر ممکن است شما از نتیجه کار راضی نباشید اما کافیست شش الی هشت جلسه از لیزر بگذرد تا متوجه نتیجه عالی کار شوید.هنگام لیزر موهای زائد شما ضربه یک نوار لاستیکی گرم را حس میکنید و درد بسیار زیادی را متحمل نمیشوید.

نوع مو و پوستی که دارید و هم چنین ورزشی که به آن مشغول هستید ممکن است که در نوع لیزر شما تاثیر بگذارد. لیزر زمانی موثر است که بتواند بر روی رنگدانه ها متمرکز شود.

قبل از اینکه اقدام به لیزر موهای زائد کنید اطمینان حاصل کنید که نکات لازم را در خصوص پوست خود انجام داده اید. از مصرف داروهایی که بر روی فشار تاثیر میگذارند مانند آسپرین و داروهای ضد التهاب بپرهیزید، یک روز قبل از اینکه به لیزر موهای زائد بروید موهای پاهای خود را توسط تیغ از بین ببرید تا درد کمتری  را تحمل کنید و برای شما آزاردهنده نباشد.

شما میتوانید که در طول این مدت که برای لیزر آماده می شوید از ضدآفتاب استفاده کنید. هیچ وقت قبل از لیزر خود را در معرض کلر آب استخر و یا آب شور قرار ندهید زیرا پوست را به شدت آسیب‌پذیر می‌کند.

لیزر ممکن است که به فولیکول های مو آسیب بزند اما از هرگونه آسیب به پوست جلوگیری می‌کند. اگر علاقمند به لیزر موهای زائد پاهایتان هستید پزشکی را انتخاب کنید که دارای تخصص در پوست و یا جراحی زیبایی باشد و اگر دستیار پزشک آن را انجام دهد باید مجوز آن را داشته باشد.

لیزر اساسا نمی تواند از سطح پوست عبور کند. به همین خاطر، امکان آسیب دیدن بافت ها و اندام های درونی بدن در زمان استفاده از لیزر عملا وجود ندارد.

به هیچ وجه بدون اینکه شناختی از جایی داشته باشید به آنجا مراجعه نکنید و سلامت خود به خطر نیندازید.حتما اگر دارای بیماری خاص هستید پزشک را از سابقه پزشکی خود، داروهایی که مصرف می کنید و زخم هایی که ممکن است بر روی محل لیزر وجود داشته باشد با پزشک خود صحبت کنید.

در مورد مزایا و معایب لیزر با پزشک خود مشورت کنید و حتما عکس از قبل و بعد لیزر تهیه کنید تا نتایج کار را ببینید و از میزان پیشرفت کار اطمینان حاصل کنید.به یاد داشته باشید که به هیچ وجه 4 هفته قبل از لیزر موهای خود را با روش هایی که مو را از ریشه بر میدارند مانند موم و یا اپیلاسیون و … از بین نبرید.

دکتر یک دستگاه لیزر دستی را بر روی پوست فشار میدهد و بسته به نوع لیزر یک دستگاه خنک کننده در نوک لیزر و یا یک ژل سرد برای حفاظت از پوست شما و کاهش خطرات جانبی استفاده میکند.

هنگامی که پزشک لیزر را فعال میکند پرتو لیزر از طریق پوست شما به فولیکول های مو منتقل میشود و گرما شدید لیزر باعث از بین رفتن فولیکول های مو میشود و مانع از رشد مجدد آنها میشود.

بعد از لیزر ممکن است که به مدت چند ساعت بعد از لیزر قرمزی و تورم را تجربه کنید اما در صورتی که شما هرگونه واکنش بر روی پوست خود  داشته باشید که غیر عادی باشد باید حتما با پزشک خود تماس بگیرید.

بعد از انجام لیزر شش هفته خود را از معرض نور خورشید دور نگه دارید. شما نیاز دارید که جلسات لیزر را تکرار کنید تا بتوانید نتیجه کامل و رضایت بخش را به دست آورید به یاد داشته باشید که به هیچ وجه در همان جلسات اول نتیجه مطلوب را نخواهید گرفت.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیزر موهای زائد صورت مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *