کاشت ابرو

آیا کاشت ابروی ارزان امکان پذیر است ؟

آیا کاشت ابروی ارزان امکان پذیر است؟

آیا کاشت ابرو ارزان امکان پذیر است؟

در گذشته روش سنتی برای جایگزینی و بهبود ظاهر در ابرو های کم پشت و ریخته شده بر روش های استفاده از ابزار آرایشی متکی بود تا با آن ها جای خالی ابرو ها را پر کنند؛ اما امروزه تمایل ها به سمت راه حلی مداوم سوق یافته است و آن هم کاشت ابرو می باشد.

آیا کاشت ابروی ارزان امکان پذیر است ؟نکته ای که در خصوص کاشت ابرو وجود دارد این است که این فرآیند نیز در زیر مجموعه عمل های زیبایی قرار می گیرد و از این رو بیمه های درمانی شامل آن نمی شود. تنها در شرایطی مانند آسیب های خاص یا بیماری های خاصی ممکن است بیمه به افرادی که نیاز به کاشت ابرو دارند تعلق بگیرد.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

علاوه بر این گاهی اوقات بیماران برای داشتن ابروهایی قطورتر یا تغییر شکل مجدد ابرو به پزشک شان مراجعه می کنند که این موارد نیز می تواند هزینه های بالاتر و بیشتری را به دنبال داشته باشد.

بنابراین با وجود هزینه هایی که کاشت ابرو دارد، گاهی اوقات برخی از کلینیک ها و مراکز کاشت ابرو تخفیفات و آفر هایی را در برخی از فصول سال ارائه می دهند یا این که امکان پرداخت هزینه را به صورت اقساطی و در شرایط خاصی فراهم می آورند که افراد متقاضی بتوانند برای اولین بار کاشت ابروی ارزان را امتحان کنند.

البته باید در خصوص کاشت ابروی ارزان به عملکرد و اعتبار آن مرکز نیز توجه لازم را داشته باشند. همچنین بهتر است که حتما قبل از انجام کاشت ارزان، با پزشکان و متخصصین حرفه ای در این زمینه مشورت کافی را داشته باشند.

با این حال هزینه انجام فرآیند کاشت ابرو، بسته به نوع درخواست و شرایط تان، فرد یا مرکز ارائه دهنده و همچنین مکانی که در آن زندگی می کنید، کاملا متفاوت است.

آیا کاشت ابروی ارزان امکان پذیر است ؟

هزینه ی یک عمل کاشت ابرو به عوامل متعددی بستگی دارد. تجربه و مهارت کادر پزشکی، تجهیزات مورد استفاده در حین عمل و این که شما خواهان چه مدلی برای ابروهای خود هستید از جمله عوامل موثر بر هزینه ی کاشت ابرو هستند.

هر چه مدل ابروهایی که می خواهید متراکم تر و پهن تر باشد، به تعداد گرافت های بیشتری برای پیوند لازم است. هر چه تعداد گرافت ها بیشتر باشد نیز هزینه ی عمل بالا تر می رود.

کاشت ابروی ارزان چه خطراتی به همراه دارد؟

جراحی کاشت ابرو، یک روش درمانی بسیار ظریف و حساس برای کمک به بازگشت مجدد و جایگزینی ابرو ها است. دلایلی که می تواند ابرو ها دچار ریزش شود نیز می تواند متفاوت باشد. طیف دلایل می تواند از ریزش به دلیل آلوپسی، پیری یا هر دلیل و آسیب دیگری باشد.

اگر که شما دچار ریزش ابرو شده اید، جای نگرانی وجود ندارد و به راحتی می توانید با مراجعه به یک مرکز معتبر برای انجام کاشت، می توانید ابرو هایتان را بازسازی نمایید.

در ناحیه ای که ریزش رخ داده و دیگر مویی ندارد، در واقع رشد متوقف شده و فولیکول ها بنا به دلایل مختلف از جمله تغییرات هورمونی، استفاده ی مداوم از مواد آرایشی، عادت کندن موهای ابرو و غیره ضعیف شده اند تا آن که به تدریج دیگر تار مویی از آن ها رشد نمی کند.

اما با عمل کاشت ابرو و انتقال فولیکول های جدید و سالم به این ناحیه، دوباره رشد موها آغاز می شود و اگر رفتار های آسیب زا را کنار بگذارید برای همیشه از ابروهای طبیعی و زیبا لذت خواهید برد.

فرآیند کاشت توسط جراح زیبایی یا جراح پلاستیک انجام می شود و در آن با استفاده از مو های خودتان به ناحیه ابرو استفاده می کنند؛ بنابراین این فرآیند به نظر روشی ساده و بی دردسر می آید، اما ریسک ها و عوارض جانبی نیز برای آن وجود دارد.

در واقع در فرآیند کاشت، فولیکول های مو به بخش ابرو اضافه می شوند و در این صورت رویش موهای جدید در این نقطه آغاز می شود تا ظاهری پرپشت پیدا کند.

بسیاری از افراد به دلیل این که موهای جدید طبیعی به نظر می آید طرفدار این روش هستند و معتقدند با این کار نیاز به استفاده از لوازم آرایشی نیز محدود می شود، با این حال از عوارض جانبی این عمل نیز گزارش هایی وجود دارد و برخی معتقدند از آن جا که رشد این فولیکول ها زمان بر است مشاهده نتیجه کار نیز می تواند چند ماه زمان ببرد.

در نهایت این احتمال نیز وجود دارد که این فولیکول های جدید هرگز رشد نکند. همین موضوع اهمیت انتخاب مرکز و کلینیک که قصد انجام کاشت ارزان را دارید را پر رنگ تر می کند.

عوارض جانبی که در خصوص کاشت ابرو می تواند وجود داشته باشد شامل خونریزی، تورم و خروج چرک و عفونت در محل کاشت ابرو می باشد که در این صورت باید سریعا به پزشک تان مراجعه کنید. دیگر عوارضی که می تواند به دنبال کاشت ارزان ایجاد شوند شامل:

  1. آسیب عصبی
  2. ورم
  3. کبودی
  4. عفونت
  5. برجای ماندن جای زخم می باشد. پزشک شما باید حتما قبل از انجام کاشت ابرو، پیشینه پزشکی شما را به طور کامل بررسی کند.

چرا نباید کاشت ابروی ارزان را انجام دهیم؟

با توجه به این که هر جراحی و فرآیند درمانی در برخی از مواقع می تواند عوارضی را به دنبال داشته باشد، کاشت ابروی ارزان نیز بدون ریسک نیست.

از این رو پزشک معالج با بررسی پیشینه پزشکی افراد در صورت مشاهده هرگونه عامل بازدارنده عمل مانند بیماری های اساسی و حساسیت ها و مصرف دارو هایی خاص شاید شما را از انجام عمل کاشت ابرو منع کند.

مواردی مانند گزینه های زیر مانعی برای کاشت ابرو است:

  1. آلوپسی آراتا
  2. سابقه ی عوارض جبران ناپذیر مربوط به انجام عمل های زیبایی
  3. اختلالات خونی و سابقه ی خونریزی های شدید

به همین دلیل باید به مرکز یا کلینیکی معتبر مراجعه کرد که سلامت شما را در اولویت قرار دهد.

عکس کاشت ابرو

به غیر از موارد پزشکی و سلامتی که ذکر شد، برای رسیدن به نتیجه ی ظاهری ایده آل خود نیز بهتر است از انجام عمل کاشت ابرو در کلینیک های ارزان قیمت خودداری کنید.

همان طور که در ابتدا ذکر شد یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت عمل کاشت ابرو، مدلی است که برای ابروهای خود انتخاب می کنید.قریب به اتفاق کلینیک هایی که عمل کاشت را با قیمت پایین انجام می دهند، به این دلیل است که تجهیزات و امکانات مدرنی که برای کاشت ابرو لازم است را در اختیار ندارند.

به همین دلیل از روش های سنتی کاشت ابرو استفاده می کنند و توانایی و دانش استفاده از روش های مدرن را ندارند.خوب است بدانید که روش های جدید کاشت ابرو دو مزیت مهم نسبت به روش های قدیمی تر دارند: اول آن که دقت و ظرافت آن ها بالاتر است و این به شما این حق انتخاب را می دهد که بتوانید کاشت ابرو را تا حد ممکن به شکل ایده آلی که در نظر دارید انجام دهید.

همچنین چون استفاده از تجهیزات مدرن امکان حفظ سلامت فولیکول های مو حین عمل را افزایش می دهد، تراکم موهای کاشته شده بیشتر می شود و نتیجه ی عمل در این روش ها زیباتر و طبیعی تر به نظر می رسد.

مزیت دوم روش های مدرن نسبت به روش های سنتی این است که از درد و عوارض کمتری برخوردار هستند.در روش های جدید شما حین عمل تقریبا دردی حس نمی کنید و خبری از کلافگی و خستگی نخواهد بود و همچنین دوران نقاهت بسیار راحت تر و زودتر سپری می شود.

به همین دلیل صرف هزینه ی بیشتر برای استفاده از روش های مدرن کاشت ابرو با تجهیزات و امکان به روز، بسیار کار منطقی و عاقلانه ای است و احتمال رسیدن به نتیجه ی مطلوب را افزایش می دهد.

کاشت ابروی ارزان را در چه جاهایی باید انجام دهیم؟

این عمل توسط پزشک جراحی زیبایی صورت می گیرد. مکانی که پزشک این کار را انجام می دهد یا در مراکز جراحی سرپایی بوده یا این که در یک کلینیک خصوصی پزشکی مجهز کاشت ابرو را انجام می دهد. ایده بسیار منطقی و خوبی است که قبل از انجام کاشت ابرو ارزان در خصوص آن تحقیق کنید و در مورد جراحان مختلف و میزان تجربه و تخصص شان اطلاعات کسب نمایید.

همچنین بهتر است جراحان در خصوص کار شان یک پروفایل کاری را به شما ارائه دهند تا شما درک بهتری از تجربه و تخصص آن ها در کار به دست بیاورید. انجام مشاوره قبل از انجام کاشت ابرو بسیار کارآمد و مفید است.

درباره ی اهمیت استفاده از تکنیک های جدید کاشت ابرو و در اختیار داشتن تجهیزات به روز صحبت کردیم. اما نکته ی مهم دیگری که باید درباره ی آن اطلاعات جمع کنید، مهارت و تجربه ی پزشکی است که می خواهد برای شما عمل کاشت را انجام دهد.

هر چقدر تجهیزات عمل مدرن باشند، اما در نهایت این پزشک است که باید عمل را انجام دهد و درباره ی مدل ابرویی که برای شما مناسب است به شما مشورت دهد و تصمیم گیری کند.

از آن جایی که ابروها در ظاهر افراد بسیار تاثیر گذار هستند و به زیبا به نظر رسیدن چهره ی شما کمک می کنند، پزشکی که عمل کاشت ابرو را انجام می دهد باید از سلیقه و ظرافت هنرمندانه ای برخوردار باشد.

کاشت هر یک از فولیکول ها در زاویه ی مناسب در زیبا و طبیعی به نظر رسیدن ظاهر ابرو ها بعد از کاشت بسیار تعیین کننده است.

شما می توانید با بررسی تصاویر عمل هایی که پزشک مورد نظر قبلا انجام داده به یک جمع بندی برسید که او تا چه حد در کاشت ابرو مهارت و ظرافت دارد.

کلینیک تخصصی پوست و مو رز این امکان را در اختیار شما گذاشته است تا با مراجعه به وبسایت این کلینیک، به تعداد بسیار زیادی از عکس های قبل و بعد از عمل که در این کلینیک انجام شده اند دسترسی داشته باشید  و با خیال راحت تصمیم بگیرید.

این امکان را برای شما فراهم می سازد که سوالات خود را مطرح نمایید همچنین برخی از مراکز و پزشکان نوبت های مشاوره رایگان را برای کاشت ارائه می دهند. به هیچ عنوان تا زمانی که از کلینیک و جراح تان اطمینان کافی حاصل نکرده اید برای کاشت ابرو نوبت عمل رزرو نکنید.

در نهایت توجه کنید که به هیچ عنوان محض صرفه جویی در هزینه این عمل را در مراکز ارزان و غیر مطمئن انجام ندهید. این کار نه تنها می تواند منجر به بروز عوارض جانبی خطرناک شود، بلکه این احتمال وجود دارد که شما از نتیجه کار ناراضی بوده و مجبور به انجام مجدد آن می شوید و مجبور خواهید شد هزینه دوباره ای را برای جبران کردن و انجام مجدد آن صرف کنید.

ضمن این که گاهی عمل های کاشت ابرو ارزان و بی کیفیت، می توانند طوری به شکل ابروهای شما آسیب وارد کنند که جبران و اصلاح آن بسیار سخت و پیچیده شود. پس بهتر است از همان ابتدا عواملی جز هزینه را برای انتخاب کلینیکی که می خواهید در آن عمل کاشت انجام دهید را مد نظر قرار دهید.

در پایان …

کاشت ابرو(Eyebrow transplantation) فرآیندی است که به شما راه حلی دائمی را در صورتی که از ظاهر ابروی خود راضی نیستید ارائه می دهد. اما باید توجه داشت که نتایج حاصل شده کاملا با هم مشابه نیستند و متفاوت اند.

علاوه بر این ممکن است که با انجام کاشت ابرو ریسک و عوارض جانبی که برای هر عمل زیبایی وجود دارد نیز به وجود بیاید. حتی با وجودی که کاشت ابرو ساده به نظر بیاید.

به هر حال عمل کاشت ابرو یک عمل جراحی محسوب می شود و مانند همه ی عمل های جراحی احتمال بروز عوارض نامطلوب بعد از عمل وجود دارند. شما می توانید با مراجعه به یک کلینیک معتبر و زیر نظر وزارت بهداشت، ریسک ابتلا به عوارض ناخواسته ی عمل کاشت ابرو را برای خود کاهش دهید.

در هنگام انتخاب پزشک تان تحقیق و بررسی کامل را انجام دهید و حتی الامکان سعی کنید که قبل از کاشت ابرو، از مشاوره با جراح زیبایی در زمینه کاشت بهره ببرید.

بنابراین اگر که قصد انجام کاشت ارزان را دارید، قبل از انجام آن همه شرایط را بررسی کرده و به هیچ عنوان کیفیت و اعتبار انجام کاشت مطمئن را فدای صرفه جویی در هزینه نکنید چرا که در صورت ناراضی بودن هزینه های بیشتری را متحمل می شوید و ممکن است در صورت اعتماد به نفس خود را از دست بدهید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک کاشت ابرو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *