کاشت مو

کاشت مو در ترکیه بهتر است یا ایران؟

کاشت مو در ترکیه بهتر است یا ایران؟

کاشت مو در ترکیه بهتر است یا ایران؟

امروزه ریزش مو به مشکل بسیاری از زنان و مردان تبدیل شده است و به اندازه کافی روی افراد تاثیر می گذارد و سبب آسیب رسیدن به اعتماد به نفس افراد می شود. می توان به راحتی گفت این افراد در زندگی اجتماعی دچار مشکل می شوند زیرا مو به طور مستقیم باعث زیبایی می شود و امروزه دائمی ترین روش درمان، کاشت مو است.

کاشت مو در ترکیه بهتر است یا ایران؟به عنوان مثال، افراد دچار ریزش مو، پیرتر به نظر می رسند. ترمیم مو، به منظور رفع این مشکلات ایجاد شده و در مدت زمان بسیار کوتاهی افراد را به هدف شان می رساند.

دریافت مشاوره رایگان و تخصصی کاشت مو

ریزش مو وقتی اتفاق می افتد، بدون شک باعث ایجاد مشکلات روحی و روانی بسیار جدی‌تری می شود. در شرایط امروزی گاهی درمان ها برای کنترل روند ریزش کافی نیستند و فقط فقط یک روش باقی می ماند و آن هم چیزی نیست جز ترمیم و کاشت مو!

کاشت مو در ترکیه هم در زمینه گردشگری پزشکی، به قدری رونق پیدا کرده که میزبان صدها کشور از سرتاسر جهان است. جراحی کاشت مو به صورت خلاصه اینگونه قابل بیان است: یک جراحی که در بیمارستان یا کلینیک انجام می گیرد و تحت بالاترین استانداردهای بهداشتی، به فرد زیبایی می بخشد.

روند کاشت موی طبیعی در کشور ترکیه

برای کاشت مو در ترکیه، یک سری پروسه وجود دارد که باید به آن عمل کنید. در این بخش سعی خواهیم کرد در خصوص روند ترمیم مو در ترکیه توضیح دهیم.

برای آغاز کاشت مو در ترکیه، شما باید ابتدا یک کلینیک مناسب پیدا کنید و سپس با آن کلینیک هماهنگی های لازم را به عمل بیاورید. باید چند روز پیش از جراحی، به این کشور بروید تا مورد معاینه قرار بگیرید و تست های لازم را انجام دهید.

کاشت مو در ترکیه بهتر است یا ایران؟سپس نوبت به مشاوره با پزشک می رسد که مهم ترین بخش این پروسه است. پس از این، شما باید مراقب باشید مواظبت های پیش از جراحی را به جا بیاورید. پس از گذراندن تمامی این ها، برای انجام کاشت مو به کلینیک می روید و جراحی آغاز می شود.

سپس نوبت به برداشت فولیکول های مو می رسد. ویژگی جذاب تکنیک FUE این است که باعث می شود فولیکول های مو با میزان موفقیت زیبایی بسیار بالایی برداشت شوند. با روش FUE فولیکول ها یک به یک با سوزن های مخصوص برداشت و کاشته می شوند.

فردی که تحت جراحی کاشت مو در ترکیه قرار می گیرد، فقط 3 روز برای بهبودی نیاز دارد. ممکن است حدود 6 تا 18 ماه طول بکشد تا نتیجه نهایی رشد مو را مشاهده کنید. از روز بعد از عمل، فرد می تواند انتظار داشته باشد تا 18 ماه بعد، شاهد رشد مو باشد.

حال باید به این نکته توجه کنید که شما باید هزینه های بسیار زیادی را برای رفت و آمد و اسکان در ترکیه بپردازید و علاوه بر این هزینه های کاشت موی بالایی نیز پرداخت خواهید کرد. لذا فکر کنید زمانی مشکلی برای کاشت موی شما رخ دهد!

شما باید تمام این مسیر را بازگردید و مجددا در ترکیه نسبت به ترمیم و رفع مشکل کاشت موی خود بپردازید. کاشت مو در تهران نه تنها ایرادی ندارد بلکه حجم زیادی از هزینه های شما را نیز کسر خواهد کرد و امکان دسترسی دائمی برای شما وجود خواهد داشت.

امکانات و تکنولوژی های بی نظیری که هم اکنون در بهترین مراکز کاشت مو در تهران مورد استفاده قرار می گیرد به ندرت در کلینیک های ترکیه وجود دارد. در نتیجه شما می توانید با انتخاب کاشت مو در تهران و ایران علاوه بر هزینه های منصفانه ای که پرداخت می کنید در کوتاه ترین زمان ممکن نیز روند ترمیم مو را طی کنید.

حتی اگر از شهرستان های اطراف به تهران می آیید پس از چند ساعت می توانید به منزل خود بازگردید و اینگونه با پرداخت هزینه های مقرون به صرفه بهترین نتایج را از کاشت مو در تهران کسب خواهید نمود.

تفاوت های کاشت مو در کشور ترکیه و ایران

کاشت مو در ترکیه و ایران با روش های مشخص و معینی انجام می گیرد. در واقع هر دو کشور، از تکنیک های استاندارد و جهانی استفاده می کنند. پیوند مو از روزهای اولیه بسیار محبوب بوده اما با تکنیک هایی که امروزه انجام می گیرد، به ترند برتر جهان و خاورمیانه تبدیل شده است.

نکته جالب این است که ترکیه به عنوان قطب بزرگی در صنعت زیبایی و پیوند مو، به مقصد بسیاری از کشورهای حوزه خلیج فارس تبدیل شده و میزان گردش سرمایه در این کشور، بالای یک میلیارد یورو است که عددی بسیار فوق العاده است.

با این حال با وجود محدودیت هایی که اخیرا بر کشور ایران اعمال شده، به جرات می توان گفت هیچ تاثیری بر این صنعت نگذاشته است. امکانات موجود در ایران هیچ تفاوتی با کشور ترکیه و کلینیک های استانبول ندارد و شما می توانید همان کیفیت را با هزینه های به مراتب پایین تر، در تهران تجربه کنید.

هزینه های کاشت مو در ترکیه

کیفیت مو یکی از عواملی است که تعیین کننده قیمت کاشت مو است. برای این که مو از ظاهر طبیعی برخوردار باشد، باید گرافت های باکیفیتی برداشته شوند. باید مشخص شود که شخص نیاز به چه تعداد تراکم مو دارد. تعداد فولیکول های مو که باید پیوند زده شوند، باید مشخص شود.

در طی کاشت مو کدام روش باید اعمال شود. پیوند مو باید مشخص شود که در کدام کلینیک یا بیمارستان انجام بگیرد. تخصص پزشک متخصص، در تعیین قیمت و موفقیت پروسه مهم است. آزمایشات و معایناتی که باید قبل از کاشت مو انجام گیرند، بر فاکتور قیمت تاثیر می گذارد.

قیمت کاشت مو هر سال بر اساس ویژگی های متفاوتی تغییر پیدا می کند. انجام تکنیک های جدید جراحی در این زمینه عامل مهمی است که باعث ایجاد تغییر در قیمت های کاشت مو در ترکیه می شود. باید دانست که قیمت کاشت مو با توجه به مرکزی که در آن انجام می گیرد و ویژگی های پزشک متخصص، متفاوت خواهد بود.

با این حال با در نظر گرفتن تمامی این موارد، کاشت مو در ایران از هر لحاظ نسبت به کاشت مو در ترکیه ارجحیت دارد. مقرون به صرفه بودن، داشتن تجهیزات پیشرفته و جذابیت های شهر تهران، باعث شده ایران به عنوان رقیب قدرتمند ترکیه در زمینه کاشت مو، عرض اندام کند.

برخی دوست دارند برای گردش به شهر استانبول بروند و در آن حین، پیوند مو هم انجام دهند.

در چنین شرایطی هزینه  کاشت مو و مقرون به صرفه بودن اهمیتی برای فرد ندارد اما برخی افراد که به بودجه شان اهمیت می دهند و دوست دارند نسبت به هزینه هایی که صرف می کنند، بهترین جواب را بگیرند، به کاشت مو در ایران به عنوان یک گزینه جدی نگاه می کنند زیرا از نظر فنی، هیچ فرقی میان ترمیم مو در استانبول و تهران وجود ندارد زیرا در هردو شهر، بهترین تجهیزات را می توان پیدا کرد.

در نتیجه این بیشتر بحث سلیقه است و اگر بخواهیم بگوییم کلینیک های ترکیه از ایران بهتر هستند یا برعکس، کمی بی انصافی خواهد بود. هردو کشور در زمینه ترمیم مو، پیشرفت های فوق العاده ای کرده اند که نمی توان چشم پوشی کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *