تزریق ژل

تزریق ژل به سینه و فواید آن

تزریق ژل به سینه و فواید آن

تزریق ژل به سینه

ژل ها، کاربردهای زیادی دارند و نه تنها برای اجزای مختلف صورت می توان از آنها استفاده کرد، بلکه برای سایر اجزای بدن هم استفاده می شوند. تزریق ژل در سینه ها به منظور بزرگ تر و برجسته کردن سینه صورت می گیرد.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

بزرگ کردن سینه ها به شما کمک می کند تا سینه هایی برجسته تری داشته باشید که از نظر شکل متناسب با سلیقه شما هستند و از طرفی هم هر دو سینه شما با یکدیگر تقارن دارند.

تزریق ژل به سینه

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده فایل های پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

از یک طرف بالا رفتن سن، ممکن است روی فرم سینه ها تاثیر منفی داشته باشد، از سوی دیگر پشت سر گذاشتن مراحلی از زندگی مثل بارداری و شیر دادن به فرزند نیز فرم سینه ها را تغییر خواهد داد. نارضایتی از سایز سینه ها همچنین ممکن است برای کسانی نیز اتفاق بیفتد که هنوز دوران پیری و یا بارداری را تجربه نکرده اند.

تزریق ژل به سینه هم می تواند سایز مطلوبی برای سینه های شما به وجود بیاورد و هم می تواند اثرات افزایش سن و یا بارداری را در سینه ها از بین ببرد. بسیاری از زنان علاقه ای ندارند که برای بزرگ تر کردن حجم سینه ها، روش هایی مثل جراحی را امتحان کنند.

درست به همین خاطر است که تعداد زیادی از زنان در سال های گذشته، به سراغ روشی کم خطر با عوارض و درد بسیار کم تر به نام تزریق ژل به سینه رفته اند.

برای تزریق ژل به سینه باید از ” بهترین دکتر تزریق ژل ” کمک بگیرید که تکنیک های پیشرفته ای برای تزریق ژل در سینه های شما داشته باشد و هیچ اسکاری هم از این فرآیند در بدن شما باقی نماند.

کاربردها و فواید تزریق ژل در سینه

اگر فکر می کنید که سینه های کوچکی دارید و یا می خواهید اثرات بارداری و کاهش وزن را بپوشانید، می توانید از ژل ها کمک بگیرید. تزریق ژل در سینه می تواند:

 1. به انحنای بدن شما بیفزایید
 2. بزرگ کردن سینه ها با تزریق ژل باعث باریک تر نشان دادن کمرتان می شود
 3. سینه های بزرگ و کوچکی که از نظر سایز با هم تناسبی ندارند را می توان با تزریق ژل برطرف نمود
 4. وقتی برای شنا به استخر می روید، احساس اعتماد به نفس بیشتری می کنید
 5. تزریق ژل در سینه ها بدون عمل جراحی انجام می شود
 6. تمام اسکارهایی که روی سینه ها از قبل مانده اند، برطرف می شود و پوست سینه ها صاف می شود
 7. بعد از تزریق ژل، سینه ها کاملا طبیعی به نظر می رسند
 8. به دوره ریکاوری نیازی ندارد
 9. اثرات جانبی خیلی کمی را به دنبال دارد

تزریق ژل به سینه و فواید آن

از کدام ژل برای تزریق در سینه ها استفاده می شود؟

از وقتی ژل های اسید هیالورونیک به بازار عرضه شدند، بخاطر طبیعی بودن و قابلیت پرکنندگی آنها برای بخش های مختلفی از بدن می توانند استفاده بشوند؛ در واقع، بالاخره پزشک ها توانستند از ژل ها برای بزرگ کردن سینه ها استفاده کنند.

از آن جایی که هیالورونیک اسید به صورت طبیعی در بدن وجود دارد، جذب آن با فرآیند نسبتا ساده ای صورت خواهد گرفت و ریسک پایینی برای فرد به وجود خواهد آورد. البته این به آن معنا نیست که یک فرد بدون تجربه و تخصص پزشکی نیز می تواند تزریق فیلر را انجام دهد.

با وجود اینکه فیلرها در سال های گذشته امتحان خود را در زمینه های مختلف زیبایی پس داده اند، همچنان باید برای گرفتن بهترین نتیجه از تزریق آن ها، به سراغ افرادی رفت که تجربه، تخصص و مهارت کافی را دارند و دارای مدرک تایید شده پزشکی هستند. چرا که در غیر این صورت، ممکن است نتایج ناامید کننده ای برای فرد به دست بیاید.

ژل “مکرولین” برای برجسته سازی سینه ها بکار می رود. ژل مکرولین، جایگزین خوبی برای ایمپلنت سینه است. ایمپلنت سینه همیشه عوارض خطرناکی را برای بیماران به دنبال داشته است و سوراخ شدن ایمپلنت در راس مشکلات بیماران قرار دارد.

در میان مشکلات بزرگ دیگری که ایمپلنت سینه برای افراد به وجود می آورد، می توان به احتمال عفونت باکتریال، ریسک جراحی، ریسک بی‌هوشی، احتمال بی حس شدن نوک سینه ها، باقی ماندن جای زخم، احتمال آسیب دیدن جدی پوست، مسمومیت و احتمال نیاز به جراحی های بعدی اشاره کرد.

در واقع در مقایسه با ایمپلنت، استفاده از فیلرها برای تزریق به سینه روش به مراتب بهتر و ایده آل تری به نظر می رسد. در عمل های زیبایی به همان اندازه که ریسک ها کم تر باشند، اقبال عمومی نیز بیشتر می شود. چرا که مسئله سلامتی در این عمل ها، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

ژل مکرولین کاملا بی خطر است و درست است که ژل مکرولین نمیتواند مانند ایمپلنت، چندین سایز به سینه ها اضافه کند ولی می تواند حجم خوبی به سینه های کوچک بدهد. ژل مکرولین میتواند سینه ها را تا یک سایز بزرگتر کند و شکل سینه ها را هم بهبود ببخشد.

همراه با بزرگ شدن سینه ها، پوست آنها هم صاف و جوان می شود. تزریق ژل میکرورلین روشی غیر تهاجمی است و بسیار سریع انجام می شود.

همین سرعت بالا موجب شده است که از مکرولین با عنوان «روش نیم ساعته» برای بهبود وضعیت سینه ها نام ببرند. در واقع افراد می توانند از تایمی که معمولا برای خوردن ناهار استفاده می کنند، برای ایجاد یک تغییر مثبت در ظاهر خود بهره ببرند. این ژل به ویژه در کشور های اروپایی از محبوبیت زیادی برخوردار شده است و امروزه آمار بالایی در استفاده از آن مشاهده می شود.

این فیلر، نتایجی طبیعی به دنبال دارد، احساس داشتن سینه هایی مصنوعی را به افراد نمی دهد و خطرات جراحی و ریسک های بالای بیهوشی را نیز ایجاد نمی کند. همه این عوامل در کنار هم، منجر به محبوبیت مکرولین شده است.   

فرابند تزریق ژل مکرولین در سینه ها

بزرگ کردن سینه ها با ژل مکرولین به زمان زیادی نیاز ندارد و در عرض 30 الی 40 دقیقه انجام می شود. از بی حسی موضعی برای بی حس کردن سینه ها استفاده می شود.

در زیر سینه ها، یک برش خیلی کوچکی زده می شود و حدودا 100 میلی لیتر ژل مکرولین در هر سینه تزریق می شود. 18 ماه بعد از اولین جلسه تزریق ژل مکرولین در سینه، میتوانید دوباره برای تزریق اقدام کنید.

مکرولین توسط یک لوله کوچک، به لایه زیرین پوست تزریق می شود. خراشی که برای انجام این تزریق به وجود آمده، پس از پایان کار با بخیه بسته می شود. این نقطه کوچک معمولا جایی در زیر سینه ها در نظر گرفته می شود که در نگاه اول، مشخص نباشد.

اینکه شما به چه میزان از مکرولین برای تزریق به سینه ها نیاز دارید، به شرایط اولیه بدن خودتان و البته تشخیص پزشک برمی گردد. طبیعتا هر چقدر که حجم مصرفی از این فیلر بیشتر باشد، هم هزینه ها و هم ریسک های کار بالاتر می روند. انتخاب میزان درست از این فیلر برای تزریق، یک قدم بسیار مثبت برای داشتن نتایجی دلخواه خواهد بود.

آیا تزریق ژل مکرولین برای سینه ها کاملا بی خطر است؟

در بیمارانی که از ژل کرولین برای بزرگ کردن سینه های خود استفاده کرده اند، رضایت زیادی از این ژل داشته اند. به نظر می رسد که تزریق ژل مکرولین در در زیر بافت های سینه، تاثیر خاصی روی شیردهی سینه ها نمی گذارد.

مانند ژل هایی که در صورت تزریق می شدند، ژل مکرولین هم میتواند یک سری اثرات جانبی را به دنبال داشته باشد:

 1. کبودی خفیف
 2. احساس درد و ناراحتی
 3. تورم
 4. التهاب خفیف در اثر فشار ژل بر بافت های اطراف
 5. خارش
 6. توده

که این اثرات جانبی هم موقت هستند.

تزریق ژل مکرولین ممکن است بر روی ظاهر سینه های شما تاثیر بگذارد. تزریق منظم مکرولین می تواند باعث ایجاد اسکارهای دائمی بشود و حتی سینه های شما افتادگی بیشتری پیدا کنند.

تزریق ژل مکرولین در سینه نمیتواند نتایج رضایت بخش ایمپلنت را به دنبال داشته باشد و فقط برای کسانی مناسب است که میخواهند 1 الی 2 سایز به سینه هایشان اضافه بشود. در واقع ژل مکرولین نمیتواند از این بیشتر به سایز سینه ها اضافه کند.

سازمان غذا و داروی آمریکا هم هنوز استفاده از ژل مکرولین را برای سینه ها تایید نکرده است و این عدم تایید به معنی این است که ژل مکرولین می تواند اثرات جانبی و مشکلات خاصی را برای بیمار به دنبال داشته باشد.

مکرولین چگونه باعث بزرگ کردن سینه ها می شود؟

مکرولین یک ژل اسید هیالورونیک است که درست مثل رستیلن عمل می کند. ژل مکرولین ضخامت بیشتری دارد و مناسب بزرگ کردن و یا برجسته سازی بخش های بزرگ تر بدن است. ژل مکرولین در بدن پخش نمی شود و نتایج ماندگاری را به دنبال دارد.

ژل مکرولین کاربردهای زیادی دارد و به غیر از سینه ها، می توان از آنها در ساق پا، باسن و دیگر بخش های بدن هم استفاده کرد.

پوستی که بخاطر لیپوساکشن دچار فرورفتگی و برآمدگی های زیادی شده است و سطح ناصافی دارد، پوستی که به خطر عمل جراحی دارای اسکارهای زیادی است و دیگر مشکلات پوستی را میتوان با ژل مکرولین برطرف نمود.

مکرولین درست مثل ژل های هیالورونیک اسیدی که در صورت تزریق می شوند، در کنار افزایش حجم بخش مورد نظر باعث آبرسانی و مرطوب کردن پوست هم می شود.

حدودا 12 تا 18 ماه بعد از تزریق ژل مکرولین، ترکیبات آن تجزیه می شوند و بخاطر طبیعی بودن ترکیبات آن به راحتی در بین ترکیبات بدن گم می شوند.

مکرولین چگونه باعث بزرگ کردن سینه ها می شود؟

مکرولین یک ژل اسید هیالورونیک است که درست مثل رستیلن عمل می کند. ژل مکرولین ضخامت بیشتری دارد و مناسب بزرگ کردن و یا برجسته سازی بخش های بزرگ تر بدن است. ژل مکرولین در بدن پخش نمی شود و نتایج ماندگاری را به دنبال دارد.

ژل مکرولین کاربردهای زیادی دارد و به غیر از سینه ها، می توان از آنها در ساق پا، باسن و دیگر بخش های بدن هم استفاده کرد.

پوستی که بخاطر لیپوساکشن دچار فرورفتگی و برآمدگی های زیادی شده است و سطح ناضافی دارد، پوستی که به خطر عمل جراحی دارای اسکارهای زیادی است و دیگر مشکلات پوستی را میتوان با ژل مکرولین برطرف نمود.

مکرولین درست مثل ژل های هیالورونیک اسیدی که در صورت تزریق می شوند، در کنار افزایش حجم بخش مورد نظر باعث آبرسانی و مرطوب کردن پوست هم می شود.

حدودا 12 تا 18 ماه بعد از تزریق ژل مکرولین، ترکیبات آن تجریه می شوند و بخاطر طبیغی بودن ترکیبات آن به راحتی در بین ترکیبات بدن گم می شوند.

داشتن سینه هایی برجسته و بزرگ و پوستی سالم و با طراوت، از دلایل مهم استفاده از این فیلر به شمار می رود. افرادی که پس از یک بار تزریق از نتایج نهایی کار رضایت کامل دارند، می توانند دوباره به سراغ مکرولین بروند و افرادی که این روش را پس از تزریق برای خودشان مناسب نمی دانند و بهترین نتیجه ممکن را به دست نمی آورند، می توانند دیگر این کار را تکرار نکنند.

چه نتایج مثبت و چه عوارض منفی مکرولین، برای همیشه همراه فرد نخواهد بود و این خود اوست که باید درباره تزریق دوباره یا عدم تزریق دوباره این فیلر برای سینه ها، بر اساس تجربه قبلی تصمیم بگیرد.

چه کسانی میتوانند از ژل مکرولین برای بزرگتر کردن سینه های خود استفاده کنند؟

استفاده از ژل مکرولین به خانم هایی پیشنهاد می شود که سایز سینه هایشان بسیار کوچک است و میخواهند سایز سینه های خود را افزایش بدهند.

خانم هایی که سینه های نامتقارنی دارند و دوست ندارند با عمل جراحی و بیهوشی این مشکلشان را برطرف کنند هم می توانند از مزایای تزریق ژل مکرولین بهره مند بشوند.

افرادی که با افزایش وزن، کاهش شدید وزن و یا سپری کردن دوران شیردهی شکل مطلوب سینه ها را از دست داده اند، می توانند این روش را برای خودشان انتخاب کنند.

محدودیت سنی مشخصی برای این کار وجود ندارد اما به طور کلی بهتر است افرادی که فیلر را به سینه تزریق می کنند، بیش از حد جوان نباشند و بخش مهمی از دوران رشد سینه در آن ها سپری شده باشد. افرادی با سابقه آلرژی های حاد برای چنین کاری مناسب نخواهند بود.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق ژل در پیشانی مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره کاملا رایگان واتساپ