تزریق ژل

تزریق ژل به باسن برای رفع ایرادات این ناحیه

تزریق ژل به باسن برای رفع ایرادات این ناحیه

تزریق ژل به باسن

تزریق ژل به باسن به عنوان یکی از روش های کم خطر برای زیباسازی این ناحیه از بدن می باشد که به صورت سرپایی انجام شده و در مدت زمانی کوتاه می توان نتایج حاصل از این تزریق را مشاهده نمود. امروزه زنان علاقه بیشتری به افزایش حالت زنانگی خود نشان می دهند.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

انحنای باسن و خوش فرمی آن به عنوان یکی از زیباترین خصوصیات زنانه می باشد که ممکن است مورد توجه افراد زیادی قرار بگیرد. فیلرها یکی از پرطرفدارترین اعمال زیبایی می باشند زیرا نتیجه استفاده از آنها در مدت زمان کوتاهی مشخص می شود، خطرات کمی دارند و بهبودی پس از تزریق آنها بسیار سریع حاصل می گردد.

تزریق ژل به باسن

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

فیلرها امروزه انواع مختلفی دارند که هر کدام از آن ها نیز کار های متنوعی انجام می دهند و روی بخش های مختلفی از بدن تاثیر می گذارند. امروزه این فیلرها بسیار متنوع هستند و حق انتخاب زیادی برای افراد به وجود می آورند.

البته که نتیجه فیلرها، همیشگی نیست اما آن ها برای مدتی می توانند یک تغییر جالب توجه در ظاهر شما به وجود بیاورند و پس از آن، دوباره تزریق شوند. مزیت فیلرها این است که ریسک و پیچیدگی های زیادی را برای شما ایجاد نمی کنند.

شاید تا امروز بیشتر با فیلر های تزریق شده به صورت آشنایی داشته باشید اما فیلرها می توانند در هر نقاطی از بدن مثل باسن نیز تاثیر فوق العاده ای داشته باشند. در این مطلب، با شرایط تزریق فیلرها به باسن و بهترین فیلرها برای انجام این فعالیت، آشنا خواهیم شد.

در واقع برای استفاده از روش تزریق ژل برای حجیم کردن باسن می توان گفت که هزینه تزریق ژل به باسن بسیار مناسب تر از روش های دیگری است که برای این امر در نظر گرفته شده اند.

پرکننده ها و یا حجم دهنده ها که اصطلاحا با نام فیلر شناخته می شوند روش های معمولی است که به منظور جوان سازی و برجسته کردن قسمت های مختلف بدن به کار می رود.

تزریق ژل به باسن

کارایی این فیلرها، بستگی به جنسی دارند که از آن ساخته شده اند. بعضی از فیلرها از جنس هیالورونیک اسید هستند. این فیلرها امروزه از محبوبیت بسیار زیادی در دنیا برخوردار شده اند. با این وجود انواع دیگری از فیلرها با مواد دیگری نیز وجود دارد.

میزان مصرف فیلرها در چند سال گذشته، به شکل قابل توجهی رشد داشته است. بسیاری از مردم در دنیا برای برطرف کردن نقص ها و حجم بخشیدن به قسمت های خاصی از بدن، به سراغ فیلرها می روند. این فیلرها در باسن نیز مفید و موثر واقع می‌ شوند و می‌ توانند حجم مطلوبی برای باسن افراد مختلف بسازند.

در واقع به عنوان یک روش درمانی که در کوتاه مدت میتوان نتیجه کار را مشاهده نمود و به عنوان یکی از بهترین راه هایی که به منظور خوش فرم کردن باسن و حجم دهی آن انجام می شود، تزریق فیلر از نوع ژل می باشد.

ویژگی های مورد توجه در تزریق ژل

تزریق ژل یکی از عمل های جراحی می باشد و دارای کاربردهای متعددی است. اکثر فیلرهایی که در کشورهای معتبر اروپایی به ویژه اروپای غربی و آمریکا ساخته می شوند و مورد تایید سازمان های معتبر در دنیا هستند و دارای برچسب وزارت بهداشت نیز می باشند کاملا بدون عوارض جانبی هستند.

بهترین ژل ها، ژل هایی با عنوان  هیالورونیک اسیدی قابل جذب می باشد. با وجود این که میزان ماندگاری این ژل ها بین یک تا یک سال و نیم می باشد ولی عارضه های مختلفی از جمله گلوله شدن، جابه جایی و عفونت را در پی نخواهد داشت.

از آن جایی که هیالورونیک اسید به صورت طبیعی در بدن وجود دارد، تزریق فیلر مشکل و ریسک چندانی را به دنبال نخواهد داشت.

البته نکته مهمی که باید در نظر بگیرید این است که هیالورونیک اسید پس از مدتی توسط بدن جذب می شود اما افرادی که از نتیجه تزریق فیلرها راضی بوده اند، می توانند پس از پایان دوران تاثیر، تزریق دیگری را انجام بدهند و دوباره وضعیت مطلوب را در فرم ظاهری باسن خود برقرار کنند.

در گذشته از ژل های غیر قابل جذب با نام PAG استفاده می شد که موجب ایجاد عوارض مختلفی از جمله گلوله شدن، عفونت و جابه جایی می شد.

این ژل ها امروزه منسوخ شده است و ژل های جدید که قابلیت جذب دارند جهت تزریق به باسن مورد استفاده قرار می گیرند. ژل هایی که به منظور تزریق به باسن توسط پزشکان مجرب مورد استفاده قرار می گیرد با بافت طبیعی بدن انسان سازگاری دارد و هیچ گونه عوارضی را در پی نخواهد داشت.

با استفاده از تزریق ژل به باسن بدون دردهای پروتز می توانید به حجم دلخواه خود دست پیدا کنید. ژل های مرغوب با بدن سازگار می باشند و به منظور پر کردن حجم های توخالی باسن کاربرد ویژه ای دارند.

نتایج طبیعی، پذیرفتن اغلب آدم ها برای تزریق، درمان سریع و استفاده از مواد امن، بخشی از مزیت های تزریق ژل به باسن به شمار می رود. این دو کار دو نقطه مثبت مهم دیگر هم دارد.

اول اینکه دوران ریکاوری در تزریق باسن، اصلا طولانی نیست و فرد پس از مدتی، دوباره به شرایط عادی برمی گردد و دوم اینکه ماندگاری این تزریق، نسبتا طولانی خواهد بود. البته به شرطی که فرد به درستی از فیلر تزریق شده، مراقبت کند و مراقب دستورالعمل های مطرح شده از سوی پزشک نیز باشد.

نکات مورد توجه برای تزریق ژل به باسن

قبل از تزریق هرگونه ژل یا فیلر به باسن مراجعه به ” دکتر تزریق ژل ” ضروری می باشد تا شرایط پوست و حساسیت های افراد را مورد بررسی قرار دهد.

تزریق ژل در باسن باید توسط پزشک مجرب و آشنا به بافت باسن انجام شود زیرا کوچک ترین اشتباهی در میزان ماده تزریقی یا نقاط تزریق عوارض نامطلوبی را به همراه خواهد داشت.

اگر سابقه دارویی و یا درمانی خاصی دارید، حتما قبل از انجام تزریق باید این سابقه را با پزشک در میان بگذارید تا برای انجام تزریق شما، مشکل خاصی به وجود نیاید و همه واکنش های بدن شما به این تزریق، کنترل شود.

انجام آزمایش های اولیه در این مورد، کاملا ضرروی به نظر می رسد. اگر باردار نیستید و یا در دوره شیر دادن به فرزند خود به سر نمی برید و به طور کلی از وضعیت سلامتی خوبی برخوردار هستید، می تواند این کار را انجام بدهید.

پیش از شروع پروسه تزریق، پزشک محل انجام تزریق را با مواد آنتی باکتریال ضدعفونی می کند.

سپس تزریق با سرنگ هایی کوچک انجام می شود. این روند درد زیادی ندارد و در افرادی که نمی توانند حس ناشی از تزریق را نیز تحمل کنند، از بی حسی استفاده خواهد شد.

میزان ماندگاری و دوام ژل باسن بین 3 تا 5 سال می باشد که پس از گذشت این مدت امکان تزریق ژل از نو وجود دارد. در رابطه با این موضوع که چه میزان ژل یا فیلر برای باسن اشخاص مورد نیاز است می توان گفت که این موضوع به حجم باسن افراد و گودی ران بستگی دارد.

اگر باسن تخت باشد با نظارت پزشک حجم بیشتری از ژل جذب باسن خواهد شد.

پس از تزریق ژل به باسن زخم خاصی ایجاد نمی شود. تنها کبودی از 48 ساعت تا 72 ساعت آن هم در حجم های بالای تزریق ایجاد خواهد شد.

اگر از همان ابتدا کمپرس یخ بر روی محل تزریق قرار دهید کبودی ایجاد نخواهد شد. به طور معمول حداکثر حجم تزریق ژل یا فیلر در یک جلسه 300 تا 400 سی سی می باشد که این موضوع به نظر پزشک و رعایت استانداردهای حفظ سلامت بستگی دارد.

تزریق فیلر به باسن، یک روش غیر جراحی محسوب می شود. میزان استفاده از ژل برای رسیدن به نتایج مطلوب در این تزریق، اهمیت زیادی دارد. چرا که بیش از حد بودن ژل، ممکن است روی نتایج نهایی کار تاثیر منفی داشته باشد.

نتایج ناشی از این کار نیز کاملا طبیعی به نظر می رسند. فرد برای چند روز ممکن است با ورم و کبودی روبرو باشد اما در شرایط عادی این آثار جانبی به سرعت از بین می روند. ماساژ آرام، می تواند بسیاری از این عارضه ها را کمرنگ کند.

به طور معمول فرد یک هفته پس از انجام تزریق، دوباره می تواند به محیط کاری برگردد اما همچنان باید از نشستن طولانی مدت پرهیز کند. علاوه بر این، حداقل تا یک هفته خوابیدن روی شکم به فرد توصیه می شود.

انواع ژل تزریقی برای باسن

عمده ترین ژل تزریقی که به منظور پر کردن گودی ها و جاهای خالی باسن مورد استفاده قرار می گیرد، هیالورونیک اسید از نوع دابل پروسس کراس لینک می باشد.

بعضی مواقع از ژل اسکالپترا به منظور حجم دهی و فرم دهی به باسن نیز استفاده می شود. زمانی که باسن خانم ها یا آقایان نیاز به حجم های کم تزریق داشته باشد از ژل اسکالپترا استفاده می شود.

این کار به ویژه برای زنان لاغر، بسیار مناسب به نظر می رسد. چرا که تزریق فیلر نمی تواند باسن را بیش از حد بزرگ کند.

تزریق ژل، یک تغییر کوچک در باسن به وجود می آورد. این کار نه برای بی نقص به نظر رسیدن باسن، بلکه برای پیشرفت بخشیدن به فرم آن مورد استفاده قرار می گیرد.

در ارتباط با عوارض تزریق ژل می توان گفت زمانی که تزریق ژل توسط پزشک آگاه به آناتومی ناحیه مورد نظر و با صلاحیت انجام شود، حداقل درد و تورم و قرمزی خفیف تمام چیزی است که پس از تزریق ژل تجربه خواهید کرد.

قرمزی و تورم حاصل از تزریق ژل به سرعت برطرف می گردد و هر نوع کبودی که ممکن است ایجاد شود در حدود یک تا دو هفته برطرف خواهد شد.

تزریق ژل به باسن برای رفع ایرادات این ناحیه

در واقع روش تزریق ژل در باسن برای افرادی دارای اهمیت بیشتری می باشد که به زیبایی ظاهری خود اهمیت زیادی می دهند و در این قسمت از بدن خود افتادگی مشاهده می کنند به گونه ای که این افتادگی یا شل شدگی در قسمت باسن به وضوح قابل مشاهده بوده و رفع این مشکل نیاز به صرف زمان و یا هزینه هنگفت دارد.

بنابراین این روش به عنوان یکی از روش های درمانی که دوران نقاهت آن کوتاه بوده و هزینه ای که برای آن در نظر رفته شده است نسبت به روش های جراحی بسیار کم تر می باشد طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

در مواقعی که در دو طرف باسن تقارن دیده نمی شود و و یا باسن به اندازه ای کوچک است که با اعضای بدن به شکلی بسیار زیادی نامتناسب می باشد در این صورت تزریق ژل می تواند روش انتخابی مطلوبی قلمداد شود.

به طور کلی افرادی که اقدام به گرفتن رژیم جهت کاهش وزن خود می کنند ممکن است با افتادگی و شل شدگی در قسمت های مختلفی از بدن مواجه شوند که یکی از این نواحی باسن می باشد در این صورت این افراد می توانند روش تزریق ژل به باسن را به عنوان یک روش خوب برای بازگرداندن زیبایی به این ناحیه مورد توجه قرار بدهند.

در واقع با حجیم کردن باسن توسط تزریق ژل می توان عیوبی را که به دلایل مختلف در این ناحیه به وجود آمده است پوشش داده و رضایت خاطر فرد را برای داشتن یک اندام متناسب و ایده آل تامین نمود.

هزینه های تزریق ژل به باسن، در درجه اول به مقدار فیلر مصرفی بستگی دارد. هر چقدر که میزان مصرف فیلر در این کار بیشتر باشد، طبیعتا هزینه های نهایی برای انجام این تزریق نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق ژل مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button
مشاوره کاملا رایگان واتساپ