تزریق ژل

هدف از تزریق ژل جای جوش چیست

هدف از تزریق ژل جای جوش چیست

تزریق ژل جای جوش

تزریق ژل جای جوش به عنوان یکی از روش های زیبایی و درمانی برای رفع ایرادهایی است که در اثر وجود جوش بر روی صورت به وجود آمده اند و سطح زیبا و صاف پوست را با ناهمواری مواجه نموده اند.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

تعداد زیادی از افراد در سراسر دنیا با آکنه یا جای جوش روی صورت دست و پنجه نرم می کنند و به دنبال راهکاری قطعی برای از بین بردن کامل جای جوش می باشند.

تزریق ژل جای جوش

گاهی خود جوش ها ناپدید می شوند اما آثاری از آن ها برای همیشه همراه فرد باقی می ماند و اجازه نمی دهد که او حالتی صاف و یکدست را برای پوست خود تجربه کند. این موضوع اصلا جای دلهره و نگرانی ندارد.

چرا که امروز با کمک روش های نوین، فرد می تواند برای همیشه از علائم باقی مانده از جوش ها خلاص شود و با این علامت ها در بدن و روی پوست خود، مقابله کند.

این کار امروزه به سادگی با تزریق انواع فیلرها ممکن خواهد شد. فیلرها خاصیت های متفاوتی دارند. بعضی از آن ها برای حجم بخشیدن به نقاط مختلفی از  صورت و بدن مورد استفاده قرار می گیرند و در رفع چین و چروک های روی پوست نیز موثر هستند.

از بین بردن جای جوش، می تواند یکی از اهداف تزریق فیلرها در بدن باشد. با استفاده از فیلرها، می توان با آثار آزار دهنده باقی مانده از جوش های بزرگ روی صورت، وداع کرد و صاحبی پوستی زیبا و کاملا صاف شد.

یکی از حالت های شایعی که موجب بسته شدن منافذ پوست، جوش، کیست و سایر آسیب های پوستی می شود آکنه می باشد. این حالت که بیشتر برای نوجوانان رخ می دهد به طور معمول در قسمت های مختلف بدن از جمله صورت، گردن، کمر، شانه ها، سینه و قسمت بالایی بازو بیشتر به چشم می خورد.

در بسیاری از مواقع اتفاق می افتد که پس از رفع جوش و آکنه از روی صورت و یا قسمت های دیگر بدن افراد، لک و یا فرورفتگی بر روی پوست آنها دیده می شود که موجب کاهش اعتماد به نفس افراد می گردد چون نمی توانند پوستی شفاف و دلخواه خود را داشته باشند.

تزریق ژل جای جوش

با توجه به این که امروزه داشتن پوستی شفاف و زیبا یکی از مهم ترین معیارهای زیبایی برای بسیاری از افراد در سنین مختلف محسوب می شود و پوستی که عاری از هر گونه عیب و نقص است موجب افزایش زیبایی ظاهری فرد خواهد شد بسیاری از افراد به دنبال درمانی هستند که ظاهر نامطلوب جای جوش را از از روی پوست خود محو کنند و پوستی شاداب و شفاف داشته باشند.

هدف از تزریق ژل جای جوش

با پیشرفت تکنولوژی در زمینه های مختلف پزشکی گزینه های زیادی برای درمان و نابودی جای جوش و آکنه وجود دارد که انجام این روش ها می تواند دوره نقاهت و زمان از کار افتادگی پوست فرد را به شکل چشمگیری کاهش دهد حتی اگر زخم های موجود در اثر جوش و آکنه قدیمی باشند.

هدف از درمان در روش های درمانی جدید از جمله تزریق ژل جای جوش برای از بین بردن جای جوش و آکنه عمق کلاژن پوست و ایجاد پوستی صاف و هموار می باشد.

جای جوش هنگامی ایجاد می شود که جوش به شکلی عمیق در داخل پوست فرد نفوذ کرده و در نهایت موجب آسیب رساندن به بافت های زیرین پوست شود.

درمان جای جوش به نوع و شدت جوش های موجود و نوع پوست افراد و میزان ترمیم پوست مورد نظر بستگی دارد. امروزه روش های درمانی جای جوش نسبت به گذشته گسترش یافته است.

پوشاندن جای جوش کار دشواری می باشد و در بسیاری از مواقع استفاده از روش های درمانی خانگی نمی تواند جای جوش را به صورت کامل از بین ببرند.

روش های درمانی مختلفی برای از بین بردن جای جوش به کار گرفته می شود که یکی از روش های نوین تزریق ژل جای جوش می باشد.

در تزریق فیلر، انتخاب نوع آن بسیار مهم به نظر می رسد. در بین همه فیلر هایی که امروزه برای مصارف مختلف زیبایی و درمانی مورد استفاده قرار می گیرند، «بلافیل» تنها فیلر تایید شده از سوی سازمان غذا و داروی آمریکا برای اصلاح درازمدت جای جوش به شمار می رود.

البته فیلر های شناخته شده دیگری مثل رادیسه، رستیلن و جوودرم نیز می توانند برای از بین بردن آکنه ها مورد استفاده قرار بگیرند اما تاثیر آن ها، کوتاه مدت تر خواهد بود. بسیار حائز اهمیت است که قبل از تزریق فیلر، انواع مختلف آن را به خوبی بشناسیم و بهترین انتخاب را در این زمینه انجام بدهیم. پزشک متخصص در این مورد، حتما راهنمایی های لازم را برای شما خواهد داشت.

تزریق ژل جای جوش در روش های نوین درمانی

فیلرها ( ژل های پر کننده) جدیدی به بازار وارد شده است که با تزریق آنها به پوست ظاهر پوست صاف و هموار شده و زخم های آکنه و جوش از بین می روند.

این روش برای بسیاری از افراد که برای رهایی از زخم های ایجاد شده روی صورت خود که بر اثر جوش یا آکنه است به دنبال راهکاری فوری می باشند گزینه ای مناسب است.

برای انجام این کار فرد بهتر است ” بهترین کلینیک تزریق ژل ” که در این زمینه تجربه و مهارت کافی دارند مراجعه کند تا به نتیجه دلخواه دست پیدا کند.

هنگامی که جای جوش به صورت عمیق بر روی پوست افراد مشاهده می شود با استفاده از روش تزریق ژل جای جوش می توان درمان و از بین بردن جای جوش را با عملکردی حرفه ای و سرعت عمل بالا انجام داد.

قبل از تزریق فیلر، آزمایش های لازم صورت می گیرد تا مشخص شود که آیا شما گزینه مناسبی برای این کار هستید یا خیر. پیش از انجام این کار، باید همه گزینه های خود را مورد بررسی قرار بدهید و بهترین گزینه را انتخاب کنید. تزریق فیلر تنها باید در صورتی انجام شود که ایده آل ترین گزینه ممکن برای شما باشد.

قدم بعدی، انتخاب میزان تزریق فیلر است. اساسا برای از بین بردن جای جوش و آکنه، به میزان بسیار زیادی از ژل نیاز نخواهد بود. اگر در این مورد بیش از حد از فیلر استفاده شود، ممکن است در نقاط تزریق شده حالتی مصنوعی برای چهره شما به وجود بیاید.

پس از آن نیز، نقاط دقیق تزریق مشخص می شوند. البته این مورد در مورد جای جوش و آکنه، ساده تر اتفاق می افتد. چرا که جای جوش، کاملا مشخص به نظر می رسد.

تزریق فیلر با سرنگ هایی بسیار کوچک اتفاق می افتد و پس از انجام این کار، فرد خیلی زود می تواند به فعالیت های روزمره زندگی برگردد. هر چند که لازم است برای مدتی، فشار زیادی به نقاط تزریق شده وارد نشود.

تزریق ژل جای جوش را می توان یکی از مطمئن ترین و حرفه ای ترین روش های درمان برای حذف جای جوش محسوب کرد. درمان جای جوش با تزریق ژل را می توان سریع ترین روش درمانی به داخل جوشگاه ها به شمار آورد. میزان ماندگاری تزریق ژل برای از بین بردن جای جوش حدود 12 ماه می باشد.

با این جود به دلیل تحریک ساخت کلاژن در مدت زمان طولانی پس از انجام چند نوبت درمان، جای جوش های عمیق پر می شود و مدت زمان ماندگاری آن افزایش پیدا می کند.

مهم ترین مزیت استفاده از روش فیلر ( ژل های پر کننده ) این است که نتایج حاصل از تزریق بر روی پوست بلافاصله قابل مشاهده می باشد و پس از تزریق نیازی نیست بیمار از فعالیت های کاری و اجتماعی دور بماند.این کار، اساسا یک فرآیند طبیعی به شمار می رود و هیچ اثری از آن باقی نمی ماند.

طبیعتا وقتی یک فعالیت را برای از بین بردن آثار ناشی از جوش انتخاب می کنید، خود آن فرآیند نیز نباید تاثیر منفی ماندگاری روی پوست شما داشته باشد. مزیت مهم دیگر تزریق فیلر به نقاط باقی مانده از جوش، این است که این روش در قیاس با چند روش دیگر برای از میان بردن آکنه ها، ارزان تر خواهد بود.

روش تزریق ژل جای جوش به عنوان راهکاری مهیج و بی خطر توانسته است بسیاری از افراد را از شر زخم های آکنه و جای جوش های عمیق خلاص کند. برای رسیدن به نتیجه دلخواه بیمار می تواند پس از مشاوره با پزشک باتجربه بهترین راه درمان را در پیش گیرد.

جای جوش با استفاده از روش تزریق ژل موجب ایجاد پوستی شفاف می شود و اعتماد به نفس از دست رفته بیمار باز می گردد.

نتایج اولیه تزریق ژل جای جوش، خیلی زود نمایان می شود. این موضوع البته بستگی به شرایط جسمی خود فرد نیز دارد اما به طور معمول بیشتر افرادی که این تزریق را انجام می دهند، بلافاصله پس از پایان یافتن پروسه، شاهد تغییراتی در ظاهر خود خواهند بود.

پس از دو هفته، روند تغییرات شکل جدی تری به خودش می گیرد و آثار باقی مانده از جوش ها، از روی صورت محو می شوند. اگر فرد انتظاری معقول و منطقی از نتیجه نهایی کار داشته باشد، بدون تردید تزریق فیلر انتظارات او را برآورده خواهد کرد.

پس از انجام این کار نباید از برخی کرم های خاص استفاده کرد. استفاده از کرم ها در روزهای بعد از تزریق، حتما باید با مشورت پزشک صورت بگیرد. ترکیبی از ویتامین سی و رتینول برای استفاده روی پوست در روزهای بعد از تزریق، مفید خواهد بود.

موارد مرتبط با تزریق ژل جای جوش

میزان تزریق ژل جای جوش برای از بین بردن جای جوش متفاوت می باشد و با تشخیص پزشک انجام می شود. ژل های تزریقی جای جوش اگر توسط متخصصان حاذق انجام نشود موجب بروز مشکلات و خطراتی برای فرد بیمار می شود.

در ارتباط با عوارض تزریق ژل می توان گفت عوارض ناشی از ژل های تزریقی به نوع ژل بستگی دارد. ژل های تزریقی که بدن نسبت به آنها واکنش نشان نمی دهد و پس از مدت زمان طولانی شکل خود را زیر پوست تزریق شده از دست نمی دهند عوارض جانبی برای بیمار به همراه نخواهد داشت.

در کنار ژل های تزریقی خوب ژل هایی وجود دارند که ممکن است پس از تزریق تا چند ماه مشکلی را برای بیمار ایجاد نکنند اما پس از چند سال به صورت گلوله گلوله شوند بنابراین برای پیشگیری از عوارض ناشی از ژل های تزریقی نامرغوب بهتر است بیمار نوع و مارک ژل را از پزشک خود سوال کند.

در مقایسه بین روش تزریق ژل جای جوش برای از بین بردن جای جوش با روش های دیگر می توان گفت روش تزریق ژل هزینه کمتری نسبت به روش های تزریقی دیگر دارد و بیمار با اطمینان خاطر می تواند نتیجه بهبودی پوست خود را پس از تزریق مشاهده کند.

زمانی که روش های مختلف دائمی برای از بین بردن جای جوش بر روی پوست بیمار تاثیری نداشته باشد با استفاده از فیلر ( ژل) می توان به صورت موقت جای جوش را به طور کامل از بین برد.

تزریق ژل برای جای جوش روشی مطمئن می باشد که توسط بسیاری از پزشکان با تجربه برای درمان جای جوش و آکنه مورد تایید است.

یکی از سوالات همیشگی افراد در مورد فیلرهایی که برای آکنه مورد استفاده قرار می گیرند، به ماندگاری آن ها مربوط می شوند. حقیقت آن است که فیلرها پس از مدتی در بدن جذب می شوند  و تاثیرات مثبت آن ها نیز از بین می رود.

فردی که می خواهد برای مدت طولانی تری جای جوش را از روی صورت خود محو کند، باید هر 6 ماه یک بار تزریق فیلر را در برنامه خود بگنجاند. البته هر بار که این تزریق تکرار شود، پوست کمی پیشرفت کرده و جای جوش کمی کمرنگ شده اما این اثر، هنوز روی پوست و در بدن دیده می شود و سپری کردن مرحله بعدی تزریق برای محو کردن دوباره آن، ضروری خواهد بود.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق ژل مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *