تزریق ژل

تزریق ژل برای صورت لاغر

تزریق ژل برای صورت لاغر

تزریق ژل برای صورت لاغر

تزریق ژل برای صورت لاغر از جمله تمهیداتی می باشد که جهت زیباتر شدن صورت و پر کردن قسمت هایی از صورت که دارای تقارن مناسبی نیستند در نظر گرفته می شود.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

فرم صورت در ناحیه میانی و گونه ها از مهم ترین ویژگی ها در درک جوانی فرد و زنانگی یا مردانگی وی می باشد.

غیر از روند پیری عوامل مختلفی شامل فاکتورهای درونی و بیرونی موجب لاغری صورت می شوند که مهم ترین آنها شامل سبک زندگی، سیگار کشیدن و نور خورشید می باشد. صورت لاغر داشتن موجب می شود که چهره حالت غمگین، منفی و پرتنش داشته باشد.

در بسیاری از مواقع افرادی که دارای صورت لاغر هستند و یا چین و چروک های پوست آنها بر اثر افزایش سن عمیق شده است به دنبال روش های غیر جراحی برای بهبود پوست خود می باشند.

تزریق ژل می تواند راهکاری مناسب برای افراد دارای آثار اولیه پیری و همین طور جهت چاق شدن صورت باشد.

قسمت های مختلفی از صورت که می توان با استفاده از تزریق ژل زیبایی از دست رفته آنها را بهبود بخشید شامل چین و چروک های روی پیشانی یا مابین ابرو ها و گود رفتگی زیر چشم می باشد. همچنین برای بهبود ظاهر مناطق اطراف بینی، ناحیه بین لب بالایی و بینی، خط فک و شقیقه ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های تزریق ژل برای صورت لاغر

تزریق ژل بدون خطرات بیهوشی و یا عمل جراحی صورت می گیرد و امروزه پزشکان حرفه ای و مجرب برای رفع و درمان صورت لاغر غیر از روش جراحی از تزریق ژل استفاده می کنند.

این کار موجب می‌ شود که چنین فرآیندی، ریسک چندانی را برای فرد به دنبال نداشته باشد. بسیاری از افراد قبل از انجام فعالیت های پزشکی، نگران بیهوشی و عوارض احتمالی آن هستند و در تزریق ژل، چنین عوارضی وجود ندارد.

این فرآیند در زمانی بسیار کوتاه به اندازه صرف یک وعده نهار انجام می شود. البته پیش از انجام تزریق، فرد متقاضی انجام این کار حتما باید آزمایش های لازم را پشت سر بگذارد.

از مهم ترین مزیت های تزریق ژل برای صورت لاغر می توان به جوانسازی پوست در کوتاه ترین زمان ممکن بدون عوارض جانبی اشاره کرد.

ژل های تزریقی که برای صورت مورد استفاده قرار می گیرند، محصولاتی می باشند که شامل کلاژن، هیالورونیک اسید و کلسیم هیدروکسیل آپاتیت بوده و با کاهش چین و چروک صورت و پر کردن جای حجم از دست رفته صورت چهره ای زیباتر به فرد می بخشد.

ژل های تزریقی به لایه های زیرین پوست تزریق می شوند و با اضافه کردن حجم بیشتر به صورت، چین و چروک ها را نیز از بین می روند. افرادی که صورت آن ها بیش از حد لاغر است، می توانند به خوبی از این فیلر ها بهره ببرند.

چرا که لاغری صورت، ممکن است زیبایی و جذابیت ظاهری آن ها را تحت تاثیر قرار بدهد. این موضوع به ویژه برای افرادی که با رژیم های غذایی سنگین و یا در اثر بیماری، به شادابی و طراوت صورت خود آسیب زده اند بسیار مفید خواهد بود.

معمولا افرادی که با یک دوره سنگین از رژیم لاغر می شوند، از حجم صورت خود راضی نیستند. این افراد می توانند با تزریق فیلر، دوباره شادابی را در چهره خودشان احیا کنند.

تزریق ژل به عنوان یک راه حل موقتی تا طولانی مدت می باشند که می توان به منظور درمان صورت لاغر تنها به وسیله انجام چند تزریق کوچک از آن بهره مند شد.

قرار نیست نتایج تزریق فیلر، برای همیشه فرد را همراهی کنند. این فیلرها پس از گذشت چند ماه، جذب بدن می شوند و در نتیجه آثار آن ها روی چهره نیز از بین می رود.

با این وجود افرادی که از تجربه اول این کار راضی بوده اند، می توانند به سراغ تزریق فیلر بعدی بروند. بهتر است آن ها برای انجام این کار، بین 4 تا 6 ماه صبر کنند و سپس تزریق فیلر دوم را انجام بدهد.

اگر شرایط تزریق استاندارد باشد و پزشک از فیلرهای تایید شده برای این کار استفاده کند، تزریق های متوالی هیچ ضرری به همراه نخواهد داشت. حتی در زمان تزریق های بعدی، فرد متوجه پیشرفت روی صورت خود می شود و با هر تزریق، شرایط را از قبل بهتر می کند.

برای درمان صورت لاغر با استفاده از تزریق ژل بهتر است به کلینیک های معتبر و پزشکان حرفه ای که در این زمینه باتجربه می باشند مراجعه کنید. پزشکان حرفه ای می توانند برای انتخاب بهترین نوع ژل جهت تزریق و رفع لاغری های نامتناسب در صورت شما کمک کنند.

مشاوره دقیق و درست با پزشک، یکی از قدم های بسیار مهم برای تزریق فیلر به شمار می رود. پزشک باید با توجه به نیازها و انتظارات فرد، فیلر مناسب را برای او انتخاب کند. چرا که هر کدام از این فیلرها و یا ژل های تزریقی، کار خاصی انجام می دهند و روی نقطه خاصی از صورت موثر هستند.

فرد حتما باید در جلسه های مشاوره، همه سوابق دارویی و درمانی را با پزشک در میان بگذارد تا بعدها هیچ مشکلی و عوارضی برای تزریق فیلر به صورت او به وجود نیاید.

امروزه فیلرهای معتبر و متنوع زیادی با کارکرد های مختلف ساخته شده اند اما در بین آن ها، فیلرهایی از جنس کلاژن، بهترین انتخاب برای بازگرداندن حجم از دست رفته به چهره هستند. رادیسه یکی از این فیلرها به شمار می رود.

پس از تزریق رادیسه، فرد خیلی زود متوجه تغییرات اولیه در حجم صورت خود می شود. استفاده از رادیسه، به فرد کمک می کند تا جوان تر از سن واقعی اش به نظر برسد و چهره شاداب تری داشته باشد.

با تزریق ژل قسمت هایی از صورت که بر اثر پیری و بالا رفتن سن چربی و کلاژن خود را از دست داده اند دوباره حجم پیدا می کنند و استفاده صحیح از این روش موجب از بین رفتن خطوط صورت به بهترین نحو ممکن می گردد.

تزریق ژل برای صورت لاغر در مراحل مختلف

افرادی که دارای صورت های لاغر می باشند و حجم صورت آنها یا به دلیل افزایش سن از دست رفته است و یا به صورت ارثی صورتی استخوانی دارند با پر رنگ تر شدن خطوط خنده چهره آنها حالت مسن تری پیدا می کند. همچنین با افزایش سن افراد و عمیق شدن چین وسط چانه، باریک شدن لب ها و پایین آمدن گوشه های دهان چهره حالت پیرتری خواهد داشت.

ژل های مرغوب هیالورونیک اسید از جمله رستیلین و ژودرم درست در زیر خطوط و چین و چروک های صورت تزریق می شوند و حجم از دست رفته از صورت را باز می گردانند. پر شدن صورت لاغر موجب جوان تر شدن پوست ظاهری افراد خواهند شد.

نحوه تزریق ژل برای صورت لاغر طی مراحل مختلفی انجام می شود.

1- پزشک معالج در مرحله ی اول ظاهر صورت و رنگ پوست افراد را مورد بررسی قرار می دهد و نقاط مهم صورت را که برای تزریق ژل مناسب می باشند مشخص می کند و از مناطق مختلف صورت عکس برداری می شود.

در این مرحله هماهنگی میان پزشک و فرد متقاضی تزریق اهمیت زیادی دارد. اگر این مرحله به خوبی پیش نرود، تزریق نیز چندان موفقیت آمیز نخواهد بود. اهمیت زیادی دارد که فرد با انتظاری معقول و منطقی به سراغ تزریق فیلر بروند.

این کار موجب پیشرفت در ظاهر آن ها می شود اما بعضی ها انتظار دارند که فیلرها، چهره آن ها را کاملا تغییر بدهد و آن ها را به آدم های دیگری شبیه کند. این اتفاقی است که با تزریق فیلر، رخ نخواهد داد.

2- ناحیه مورد نظر از صورت به وسیله ی یک عامل ضد باکتری تمیز می شود. برای کاهش درد حاصل از تزریق ژل از پماد های بی حسی و یا داروهای تزریقی بی حس کننده استفاده می شود تا در طول درمان بیمار احساس درد نداشته باشد و تزریق به سادگی در مدت زمانی کوتاه انجام پذیر شود.

بعضی از افراد، مشکلی با تحمل درد نه چندان زیاد تزریق ندارند و حتی به بی حس کننده های موضعی نیز نیاز پیدا نمی کنند. در این افراد استفاده از کمپرس یخ پس از انجام تزریق، برای تسکین درد کافی خواهد بود. با این وجود اگر تحمل درد تزریق برای فرد ممکن نباشد، با استفاده از بی حس کننده های موضعی، علائم درد برای او از بین خواهند رفت.

3- تزریق ژل در مدت زمان کوتاهی انجام می گیرد و تزریق در هر نقطه از صورت تنها برای چند لحظه زمان نیاز دارد. پس از تزریق ژل در ناحیه ی مورد نظر آن قسمت ماساژ داده می شود و نتیجه مورد بررسی قرار می گیرد و در صورت نیاز ژل بیشتری تزریق می گردد. اگر قسمت های مختلف صورت لاغر به تزریق ژل نیاز داشته باشد کل فرآیند تزریق ژل ممکن است بین 15 دقیقه تا 1 ساعت طول بکشد.

موارد مورد توجه پس از تزریق ژل برای صورت لاغر

پس از ” تزریق ژل به صورت ” ممکن است عوارض جانبی مختلفی برای بیمار به وجود آید که مهم ترین آنها عبارتند از: آلرژیک بدن، دیده شدن کبودی در ناحیه ی تزریق، بی حسی، قرمزی و تورم، رنگ پریدگی و حساس شدن پوست.

استفاده از کمپرس یخ می تواند کبودی حاصل از تزریق ژل را در مدت زمان کوتاهی کاهش دهد.

از مهم ترین ویژگی های تزریق ژل برای صورت لاغر این است که فرد بلافاصله پس از تزریق می تواند فعالیت های روزمره خود از جمله شغلی را که در آن مشغول است به راحتی انجام دهد. با این حال توصیه می شود که تا مدت زمان 24 ساعت فرد از انجام فعالیت های سنگین پرهیز کند و در معرض نور خورشید قرار نگیرد.

همچنین مصرف سیگار و الکل حداقل تا چند روز پس از انجام تزریق، برای نتایج نهایی این کار مضر خواهد بود.

نتیجه حاصل از تزریق ژل برای صورت لاغر بسته به نوع ژل تزریق شده متفاوت می باشد اما به طور کلی تزریق ژل روشی غیر جراحی برای درمان موقتی به شمار می رود که معمولا با توجه به نوع ژل بین چند ماه تا یک سال ماندگاری دارد.

بسیاری از بیماران به دلیل ایمن بودن و موثر بودن تزریق ژل این روش را برای چاق شدن صورت خود انتخاب می کنند.

نتایج حاصل از تزریق ژل که پس از چند ماه از بین می رود موجب می شود که بیمار ملزم به پایبندی بلند مدت به ظاهر جدید و یا رفع لاغری صورت خود نباشد و بتواند برای تغییر صورت خود تصمیم گیری کند.

نتایج تزریق ژل کاملا طبیعی به نظر می رسند و این، یکی دیگر از مزیت های مهم این فرآیند به نظر می رسد. با این وجود همانطور که گفته شد، این یک راهکار دائمی نیست و افراد چند ماه پس از تزریق، دوباره باید این کار را تکرار کنند و این فرآیند را پشت سر بگذارند.

پدر ارتباط با این موضوع که چه افرادی برای رفع لاغری صورت خود با روش تزریق ژل مناسب می باشند می توان گفت بیماران سالم که تمایل زیادی به داشتن صورت خوش فرم و جوان دارند گزینه های مناسبی برای استفاده از این روش غیر جراحی هستند تزریق ژل در مطب پزشکان انجام می شود و بیماران در طول درمان می توانند مراحل تزریق ژل صورت را مشاهده کنند.

انتخاب یک پزشک متخصص برای انجام تزریق و پشت سر گذاشتن این فرآیند اهمیت بسیار زیادی دارد. اگر پزشک از تجربه و تخصص کافی برخوردار نباشد، ممکن است نقطه درست تزریق ژل را پیدا نکند و مشکلات بزرگی برای فرد به وجود بیاورد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق ژل مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *