درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)
امتیاز نظرات ( امتیاز دهی)

تزریق ژل در چانه و روش تزریق ژل چانه در کلینیک پوست و مو

 تزریق ژل در چانه

تزریق ژل در چانه به چه صورت می باشد ؟ مقاله امروز ” کلینیک پوست و مو رز” به ” تزریق ژل ” در چانه اختصاص دارد؛ با ما همراه باشید تا در مورد مزایا، عوارض و سایر مسائل مربوط به تزریق ژل در چانه، اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.

آیا احساس می کنید که چانه شما به اندازه کافی برجسته نیست؟ شاید هم احساس می کنید که چانه تان با دیگر اجزای صورتتان هیچ تناسبی ندارد و یا اینکه خیلی کوچک و افتاده بنظر می رسد.

تزریق ژل در چانه

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده فایل های پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

خوشبختانه، تزریق فیلر در چانه می تواند به شما کمک زیادی کند تا این احساس های ناخوشایند را از خودتان دور کنید. تزریق فیلر در چانه باعث برجسته تر شدن چانه و تقارن آن با دیگر اجزای صورت می شود.

مزایای تزریق ژل در چانه

ژل تزریق شده در چانه می تواند شکل چانه شما را تغییر بدهد؛ تزریق ژل باعث می شود که حجم بافت های زیرین چانه افزایش یافته و در نتیجه چانه ها در روی صورت، برجسته تر از قبل نمایان بشوند.

تزریق ژل

تزریق ژل، شکل و فرم چانه بیمار را بطور مطلوبی تغییر می دهد. اکثر مردها بعد از تزریق ژل انتظار دارند که چانه هایشان خوش فرم تر از قبل بشود ولی اکثر خانم ها تمایل دارند تا چانه هایشان برجسته تر از قبل بشود.

چه کسانی کاندیدهای خوبی برای تزریق ژل در چانه هستند؟

کاندیدهای مناسب برای تزریق فیلر در چانه، افراد بالغی هستند که می خواهند فرم و شکل چانه های خود را تغییر بدهند.

اگر چانه شما بخاطر افزایش سن یا تغییر وزن، برجستگی خود را از دست داده است، با سایر اجزای صورتتان تقارن و هماهنگی لازم را ندارد و یا نیاز به یک سری اصلاحات دارد، تزریق فیلر در چانه برای شما می تواند مناسب باشد.

مشاهده مطلب
همه چیز که باید در مورد تزریق ژل ژوویدرم بدانید

ژل تزریق شده در چانه برای اکثر مردان و زنان بالغی که در وضعیت خوبی از سلامت جسمانی قرار دارند، مناسب است. بعضی از بیماران هم بجای جراحی چانه خود (در مواردی که متخصص تشخیص داده است) ، اقدام به تزریق می کنند.

 

چه کسانی نمی توانند در چانه خود ژل تزریق کنند؟

 1. زنهایی که باردار هستند و یا به نوزاد خود شیر می دهند
 2. افرادی که آلرژی های شدیدی نسبت به ژلها دارند
 3. کسانی که داروهای رقیق کننده خون مثل وارفارین و هپارین مصرف می کنند

روش تزریق ژل چانه

1. معمولا تزریق کمتر از یک ربع طول می کشد و در کلینیک پوست و مو انجام می شود. ژل به درون بافت های چانه تزریق می شود، بر حجم چانه تاثیر می گذارد و در نهایت شکل و فرم چانه را تغییر می دهد.

2. ژل مورد استفاده برای چانه می تواند از برندهای مختلفی انتخاب بشود. بطور کلی، ژل ها سه نوع مختلف دارند؛ ژل های دائمی، تقریبا دائمی و موقت. پرطرفدارترین آنها ژل های موقت هستند زیرا اثرات آن زود گذر است و به راحتی قابل برداشت از بافت های زیرین پوست است ولی ژل های دائم را تنها می توان با جراحی برداشت.

هر ژلی کاربرد متفاوتی هم دارد و برای یک قسمت از صورت استفاده می شود و همچنین مدت ماندگاری ژل ها هم با یکدیگر فرق می کند.

معمولا اثرات تزریق تا 6 ماه ماندگاری دارد. به مرور زمان، چانه شما به شکل و فرم سابق خود بر می گردد. بسیاری از بیماران برای اینکه همیشه از اثرات تزریق های موقت بهره مند بشوند و چانه ای برجسته داشته باشند، بطور منظم ژل تزریق می کنند.

3. در مورد نوع و برند ژل برای تزریق در چانه، متخصص به شما راهنمایی های لازم را خواهد کرد.

نحوه تزریق ژل در چانه

اول از همه، متخصص از کرم بی حسی موضعی استفاده می کند و یا اینکه ژل مورد نظر، خود حاوی ماده بی حسی است و نیازی به استفاده از کرم نیست.

در مرحله بعد، از سوزنی باریک برای تزریق ژل در نقاط مشخصی از چانه استفاده می شود. علت اینکه ژل در چند نقطه می شود این است که ژل بتواند براحتی در تمام بافت های چانه پخش بشود و در نهایت نتیجه ای کاملا طبیعی و رضایت بخش را برای بیمار بوجود بیاورد.

تزریق فیلر در چانه، برای کسانی مناسب است که دوست دارند سریع کارشان تمام بشود و به خانه یا سر کار خود برگردند.  تزریق در چانه، به پانسمان و استراحت نیاز ندارد.

مشاهده مطلب
تزریق ژل برای قوز بینی و مزایای آن

عوارض تزریق ژل چانه

عوارض موقتی تزریق فیلر در چانه که کاملا طبیعی هستند، عبارتند از:

 1. تورم چانه
 2. قرمزی چانه
 3. خارش چانه
 4. ایجاد التهاب بعد از تزریق ژل
 5. کبودی چانه و بخش های اطراف آن

عوارضی که نام بردیم، در کمتر از 2 روز برطرف می شوند می توان آنها را با آرایش پوشاند. عوارض جدی به ندرت رخ می دهند ولی می تواند شامل موارد زیر باشد :

 1. عفونت در بافت های زیرین چانه
 2. واکنش آلرژیک نسبت به نوع ژل تزریق شده

عارضه دیگری که می تواند بعد از تزریق در چانه رخ بدهد، مربوط به زمانی است که ژل تزریق شده در چانه به بخش های دیگری از صورت منتقل بشود و باعث ایجاد توده های برجسته در زیر پوست صورت بیمار بشود.

ایجاد توده های برجسته باعث می شود تا متخصص دوباره اقدام به تزریق ژل بکند و در بیشتر موارد، این توده ها تا زمانی که توسط بدن جذب بشوند، در همان بخش از صورت باقی می مانند که میتوان برای تقارن ” تزریق ژل به صورت ” را انجام داد.

توصیه های پزشک به بیمار :

 1. برای اینکه ژل تزریق شده در زیر پوست جابجا نشود، تا یک هفته از هرگونه لمس و مالش چانه خود خودداری کنید.
 2. از ورزش های شدید خودداری نمایید.
 3. در معرض نور شدید آفتاب قرار نگیرید.
 4. از مصرف الکل تا 24 ساعت بعد از تزریق ژل در چانه خودداری کنید.

هزینه تزریق ژل در چانه در ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز “

تزریق فیلر در چانه، به برند و حجم ژل و تجربه متخصص بستگی دارد. اگر به دنبال این هستید که چانه شما از نظر فرم و شکل تغییرات بیشتری کند، به حجم بیشتری از ژل نیاز خواهید داشت.

شما می توانید اهداف و توقعاتتان را از تزریق فیلر در چانه، با متخصصان “کلینیک تخصصی پوست و مو رز” در میان بگذارید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تزریق ژل در چانه، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)
امتیاز نظرات ( امتیاز دهی)

تزریق ژل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال