درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات ( امتیاز دهی)

تزریق چربی در زیر چشم و فیلم تزریق چربی در زیر چشم

تزریق چربی در زیر چشم

تزریق چربی در زیر چشم به چه صورت است ؟ مقاله امروز ” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” به تزریق چربی در زیر چشم اختصاص دارد که در مقالات کمتر به این نوع از تزریق چربی اشاره شده است. با ما همراه باشید تا در مورد تزریق چربی در زیر چشم اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.

چربی به منظور رفع افتادگی، افزایش حجم، رفع چین و چروک و انواع خط های اخم و لبخند در قسمت های مختلفی از صورت و بدن تزریق می شود؛ زیر چشم ها هم یکی از مواردی ست که می توان تزریق چربی را انجام داد. در واقع زیر چشم و حتی اطراف چشم هم از انواع آسیب های پوستی و چین و چروک سطحی و عمقی، کبودی و گود افتادگی در امان نخواهد بود.

 

تزریق چربی در زیر چشم

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

انتقال چربی در زیر چشم چرا امری مهم است و باید در مورد آن اطلاعات کاملی داشته باشیم؟

اولین قسمت یا ناحیه از بدن که به مرور زمان و با افزایش سن، بافت چربی خود را از دست می دهد صورت است و در چهره یا صورت نیز، نواحی مانند زیر چشم ها، گونه ها، اطراف ابرو ها بیش از سایر نواحی دیگر با افزایش سن، بافت چربی موجود در زیر پوست را از دست  می دهند.

تزریق چربی در زیر چشم

همانطور که بر همگان روشن است چربی سبب فرم و شکل دادن به بدن و صورت می شود و در صورتی که بافت چربی و سلول های چربی آتروفی یا کوچک شوند، فرم و شکل لایه های بالایی نیز به هم می خورد. به همین سادگی آتروفی سلول های چربی بدن سبب می شود که چهره زیبای شما، حالت افتاده به خود بگیرد.

همچنین چربی ها یکی از وظایف مهمی که در بدن به عهده دارند این است که خاصیت کشسانی و ارتجاعی را به پوست می دهند و مانع از ایجاد چین و چروک می شوند. اما با آتروفی شدن سلول های چربی، این چین و چروک مزاحم روی صورت پدیدار می شود.

اما هدف ما از بیان کردن مبحث بالا ناامید کردن شما نیست بلکه به شما کمک می کند تا بهتر بتوانید مکانیسم انتقال چربی زیر چشم و مزایای این تکنیک فوق العاده را درک کنید.

چربی های اضافه شکم، ران یا پهلو، کاندید مناسبی هستند که از این مواضع خارج شده  و به سمت چشم سفر کنند! چرا که چربی های زیر چشم در گیرا و جذاب کردن چشم بسیار نقش حیاتی ایفا می کند.

مشاهده مطلب
تزریق چربی چگونه انجام می گیرد و آشنایی کامل با تزریق چربی

انتقال چربی در زیر چشم سبب می شود چین و چروک های ریز و درشت و گود و سیاهی زیر چشم ناپدید شود و شما به یک باره صورتی جوان با چشمانی گیرا را داشته باشید.

چرا تزریق چربی در زیر چشم ؟

چربی طبیعی زیر چشم در اثر عوامل ژنتیکی، محیطی و یا شیمیایی به مرور زمان از بین می رود؛ تحلیل چربی باعث ایجاد یک خط عمیق در زیر چشم ها می شود.

اگر بافت زیرین پوست دور چشم ها بتواند دوباره از چربی طبیعی پر بشود، جوانی و جذابیت می تواند دوباره به چشم های بیمار برمی گردد.

انتقال چربی در زیر چشم، به منظور رفع هرگونه گودی و رفع هرگونه چروک عمیق انجام می شود و پوست را هم یکدست و صاف می کند.

نحوه تزریق چربی در زیر چشم

ابتدا جراح تزریق چربی نقاطی مثل شکم، پهلو یا ران را بمنظور استخراج چربی ها، ضدعفونی می کند و سپس بی حسی موضعی را تزریق می کند. با کمک دستگاه لیپوساکشن و سرنگ، حجم مشخصی از چربی از نقاط مورد نظر استخراج می شود.

چربی های خارج شده با کمک دستگاه سانتریفوژ از بقیه مایعات موجود در خون جدا می شوند.جراح انتقال چربی زیر چشم ها را ضدعفونی می کند و از بیهوشی موضعی برای زیر چشم استفاده می کند. ” بهترین دکتر تزریق چربی ” حجم بسیار کمی از چربی ها را به عمق پوست در زیر چشم تزریق می کند.

انتقال چربی در زیر چشم تکنیکی است که در آن سلول های چربی در ناحیه شکم، پهلو و یا ناحیه اهدا کننده با روش لیپوساکشن با دقت هر چه تمام تر  از بدن خارج شده و با ظرافت خاصی در محیط آزمایشگاه، سلول های چربی از سایر سلول های دیگر جدا شده و بافت چربی تمیز و یکپارچه استخراج می شود.

حال این بافت چربی که شامل تعداد کثیری از سلول های زنده است به صورت بسیار ظریف در زیر چشم با کمک سوزن های مخصوص ، تزریق می شود.

ماندگاری تزریق چربی زیر چشم

ماندگاری انتقال چربی در زیر چشم به فاکتورهای زیر بستگی دارد:

 1. میزان ماندگاری انتقال چربی در زیر چشم بستگی به تکنیک های تخصصی پزشک تزریق چربی، در حین انتقال چربی در زیر چشم دارد. در صورتی که بیمار کلینیک پوست و مو و متخصص تزریق چربی با تجربه ای را انتخاب کرده باشد، قطعا سطح رضایت او از نتیجه انتقال چربی در زیر چشم بسیار بیشتر خواهد بود.
 2. میزان ماندگاری تزریق چربی بستگی به وضعیت بیمار و مراقبت هایی دارد که بیمار بعد از انتقال چربی در زیر چشم انجام می دهد. در بعضی از بیماران با گذشت چند ماه، حجم چربی بیشتری نسبت به بقیه، در زیر چشم آنها باقی می ماند زیرا با مراقبت های لازم توانسته اند به بهبود نتایج حاصل از تزریق چربی کمک کنند.
 3. اصولا میزان ماندگاری انتقال چربی در زیر چشم ، بالاتر از سایر نقاط است زیرا ناحیه زیر چشم ها تحرک چندانی ندارد و جزو اعضای ثابت بدن انسان محسوب می شود.
 4. میزان ماندگاری انتقال چربی در زیر چشم بستگی به سلول های چربی زنده ای دارد که در زیر چشم ها تزریق می شود. هر چه تعداد بیشتری از سلول های چربی در زیر چشم زنده بمانند و به فعالیت خود ادامه بدهند، بیمار شاهد نتایج ماندگارتری خواهد بود.
مشاهده مطلب
تزریق چربی در دستها توسط دکتر تزریق چربی در کلینیک پوست و مو

جراح پلاستیک و یا پزشکی که مهارت و تجربه بالایی در امر استخراج چربی و پیوند یا  انتقال چربی در زیر چشم دارد می تواند گزینه مناسبی برای این امر باشد. نتایج حاصل شده از انتقال زیر چشم با کمک پزشک ماهر واقعا بی نظیر است زیرا که تا مدت های طولانی علی رغم سایر تکنیک های زیبایی دیگر، ماندگاری دارد.

اگر تعدادی از سلول های چربی نیز توسط بدن جذب شوند باز هم تعداد کثیری از سلول های چربی به نقش خود ادامه می دهند.

اگر بدن  تعداد  کثیری از چربی های پیوند زده شده را جذب کرد ممکن است شما دوباره نیاز به انتقال چربی زیر چشم داشته باشید با این حال، اگر این روش به درستی توسط یک جراح با تجربه انجام شود، نباید این مشکل به وجود آید.

انتقال چربی در زیر چشم سبب می شود شما تا سالیان متمادی از شر کرم های مخصوص زیر چشم و یا کرم های پوشاننده چین و چروک خلاص شوید.

چرا که سلول های چربی تزریق شده به زیر چشم، چین و چروک ها و سیاهی زیر چشم را ناپدید می کند و شما با صورتی جوان و شاداب می توانید لبخندی عمیق بزنید و نگران چین های ایجاد شده هنگام لبخند نباشید!

عوارض تزریق چربی در زیر چشم

درد، ورم، قرمزی و کبودی در زیر چشم ها، از عوارض موقتی انتقال چربی در زیر چشم هاست که بعد از سه الی چهار روز کم کم برطرف می شوند. احتمال آمبولی چربی هم بسیار کم است زیرا آمبولی در اثر آسیب به عروق خونی و رگ ها بوجود می آید ولی متخصص با مهارت زیاد و با استفاده از لوله کانولا که درصد ایمنی آن برای بدن بیمار بسیار بالاست، فرآیند استخراج چربی ها را بدون هیچ گونه خطر و عوارض خاصی انجام می دهد.

استخراج چربی ها هم می تواند باعث ایجاد اسکارهایی روی بدن بشود که معمولا به مرور زمان این اسکارها ترمیم خواهد شد.

مراقبت های قبل از تزریق چربی در زیر چشم

 1. ابتدا باید متخصص تزریق چربی را در جریان وضعیت سلامتی خود قرار بدهید و بیماری هایی که به آنها مبتلا هستید، داروهایی که مصرف می کنید، سابقه کلیه عمل های جراحی زیبایی که تاکنون داشته اید را هم حتما به متخصص اطلاع بدهید.
 2. دو هفته قبل ازانتقال چربی در زیر چشم، از مصرف آسپرین، ژلوفن (داروهای رقیق کننده خون) ، دمنوش های گیاهی، سیر و ویتامین E خودداری کنید.
 3. بیمار تا دو هفته قبل از انتقال چربی در زیر چشم، باید سیگار و قلیان را ترک کند و از مصرف نوشیدنی های الکلی هم خودداری کند.

قبل از اقدام برای انتقال چربی در زیر چشم باید ابتدا پزشک ماهر و با تجربه ای را که در این زمینه شهرت بالایی دارد را انتخاب کنید.

چون حدود پنجاه درصد نتیجه، بعد از انتقال چربی در زیر چشم به این بستگی دارد که پزشک شما در ساکشن چربی و سپس مرحله پاکسازی سلول های چربی استخراج شده، عملکرد ماهرانه ای داشته باشد.

چون هر چقدر پزشک در ساکشن چربی از بافت های اهدا کننده موفق تر عمل کند می تواند سلول های چربی زنده بیشتری را ساکشن کند و زیر چشم تزریق نماید. 

مراقبت های بعد از تزریق چربی در زیر چشم

 1. تا 24 ساعت بعد از تزریق چربی از کمپرس یخ استفاده کنید تا میزان تورم و کبودی در زیر چشمانتان برطرف بشود. استفاده از حوله گرم هم می تواند به کاهش عوارض موقت بعد از انتقال چربی در زیر چشم ها کمک کند.
 2. تا دو روز صورتتان را نشویید.
 3. هنگام خواب روی صورت نخوابید و سرتان را بالاتر از بدنتان قرار بدهید.
 4. دو هفته بعد از انتقال چربی در زیر چشم، از مصرف آسپرین، ژلوفن، دمنوش های گیاهی، سیر و ویتامین E خودداری کنید.
 5. سیگار و قلیان نکشید و الکل مصرف نکنید زیرا احتمال خونریزی را بعد از انتقال چربی در زیر چشم افزایش می دهد.
 6. از تمام داروهایتان بطور منظم استفاده کنید.
 7. از فشار و مالش زیر چشمانتان خودداری کنید.
مشاهده مطلب
تزریق چربی برای پاهای پرانتزی

سوالات بیماران در مورد تزریق چربی در زیر چشم

آیا دستگاهی هست که درصد زنده ماندن سلول های چربی را در زیر چشم افزایش بدهد؟

بین برداشت و تزریق چربی مراحل مختلفی وجود دارد که اکثرا با کمک دستگاه های پیشرفته پزشکی انجام می شود. در واقع تزریق چربی در هر روشی که انجام شود، همواره با آسیب به سلول های چربی همراه است.

البته مهارت و تجربه متخصص هم به کاهش این آسیب ها می تواند کمک زیادی کند. معمولا استفاده از مکش دستی بجای لیپوساکشن، شانس زنده ماندن سلول های چربی را بطور قابل توجهی افزایش می دهد.

 لوله کانولا چه نقشی در تزریق چربی در زیر چشم دارد؟

از لوله کانولا در تزریق چربی استفاده های زیادی می شود، مثلا لوله کانولا می تواند تونل های بسیار ریزی را در زیر بافت چشم ایجاد کند تا چربی ها بتوانند به آسانی در این تونل ها قرار بگیرند و چربی ها هم با فرستادن پیام های شیمیایی می توانند به اکسیژن و مواد مغذی موجود در خون دسترسی یابند.

آیا تزریق چربی در زیر چشم درد دارد؟

بیمار هنگام انتقال چربی در زیر چشم هیچ دردی را احساس نمی کند زیرا متخصص از بی حسی موضعی استفاده می کند. بعد از انتقال چربی در زیر چشم هم هیچ درد خاصی احساس نمی شود.

 فیلم تزریق چربی زیر چشم

جهت مشاهده فیلم تزریق چربی زیر چشم بر روی این لینک کلیک نمایید.

هزینه تزریق چربی در زیر چشم

هزینه انتقال چربی در زیر چشم بستگی به میزان چربی تزریق شده، زمان لازم برای انجام این کار، تخصص و مهارت متخصص و نوع کلینیک پوست و مو دارد.

علت محبوبیت روش تزریق چربی زیر چشم

روش انتقال چربی زیر چشم که به روشی رایج بین متخصصین در ” بهترین کلینیک های تزریق چربی در تهران ” تبدیل شده است. روشی محبوب بین اکثر زنان و مردانی است که سن 30 سالگی را پشت سر گذاشته و نشانه هایی از چین و چروک، گودی و سیاهی و حتی ورم زیر چشم را تجربه می کنند.

پزشکان قبل از اقدام انتقال چربی زیر چشم با گرفتن سابقه بیماری و سابقه دارویی و همچنین حساسیت و آلرژی ها از بیماران، از شرایط و وضعیت فرد اطمینان به عمل می آورند و سپس اقدام به انتقال چربی در زیر چشم می کنند.

براساس آمار گزارش شده از  پزشکان سراسر جهان، بیشترین عمل برای جوان سازی و ترمیم زیر چشم، عمل انتقال چربی زیر چشم است و شمار زیادی از افراد تحت درمان، بعد از عمل، از نتایج کسب شده رضایت دارند و نتیجه مورد انتظار برای آنان رقم خورده است.

مشاهده مطلب
تزریق چربی به خط اخم و فواید آن

در زمانی که عمل انتقال چربی در زیر چشم هنوز به روشی رایج تبدیل نشده بود، روش جراحی بلفاروپلاستی و تزریق فیلر روی صنعت بودند اما اکنون انتقال چربی برای بهبود عیوب اطراف چشم، رتبه اول را کسب کرده است.

جراحان پلاستیک بسیاری از کشورهای مختلف از جمله آمریکا و اروپا بیان کرده اند که “انتقال چربی در زیر چشم یک روش بسیار رایج و راه طبیعی برای جوانسازی پوست به خصوص در ناحیه پلک پایین است.”
اما پزشکان با اطمینان بالایی در مورد نتایج حاصل از انتقال چربی در زیر چشم صحبت می کنند و بیان کرده اند که “اکثریت قریب به اتفاق بیماران تا سه سال ماندگاری و تداوم نتایج کسب شده از انتقال چربی را در زیر چشمان خود حس خواهند کرد.”

علاوه بر موضوعات ذکر شده در بالا، انتقال چربی در زیر چشم تکنیکی با ضریب اطمینان بالا از مواد تزریق شده است. چرا که این مواد همان بافت و سلول های چربی موجود در بدن فرد کاندید هستند که از ناحیه هایی که دارای بافت اضافی چربی هستند با کمک روش های لیپوساکشن و سایر روش های استخراج چربی، به بیرون کشیده می شود و در ناحیه زیر چشم تزریق می شود.

پس در این تکنیک خبری از واکنش سیستم ایمنی بدن، آلرژی، حرکت چربی، عوارض جانبی و تورم و یا نتایج غیر قابل پیش بینی وجود ندارد. پس فرد با اطمینان بالایی به مواد تزریقی، خود را زیر دست پزشکان ماهر در کلینیکی معتبر می سپارد.

انتخاب کلینیک معتبر برای تزریق چربی در زیر چشم

همیشه برای اینکه فرد کاندید نتیجه رضایت بخش از هر کدام از تکنیک های جراحی مانندانتقال چربی زیر چشم، فیلر زیر چشم و یا بوتاکس و سایر اقدامات جوان سازی را داشته باشد، باید دقت کند که چه پزشکی و با چه تخصصی و با چه تیم پشتیبانی این اقدامات را انجام می دهد.

از آنجایی که چشم یک عضو حساس است و همچنین عضو برجسته صورت فرد است پس هر گونه تغییر در اطراف چشم تاثیر بسزایی روی ظاهر کلی صورت دارد.

بنابراین با مطالعه کافی در مورد کلینیکی که قرار است این عمل ظریف زیبایی را برای شما انجام دهد پیش بروید و بی گدار به آب نزنید. چرا که داشتن تیم قوی و ماهر و همچنین منصف، همیشه نتیجه مطمئن و بهتری را برای داوطلب انتقال چربی در زیر چشم رقم می زند.

 

امیدواریم مقاله جامع ” تزریق چربی در زیر چشم ” برای شما کاربران گرانقدر مفید واقع گردیده باشد.

کلینیک تخصصی پوست و مو رز” با پزشکانی مجرب و دستگاه های پیشرفته، خدمات تزریق چربی در زیر چشم را هم به مشتریان گرامی خود ارائه می دهد. در این کلینیک پوست و مو هدف ما، رضایت شما مشتریان عزیز است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تزریق چربی در زیر چشم، با شماره 02144067005 تماس حاصل فرمایید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)
امتیاز نظرات ( امتیاز دهی)

تزریق چربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درحال ارسال

تماس سریع