تزریق چربی

تزریق چربی شکم به صورت با روش مطلوب

تزریق چربی شکم به صورت با روش مطلوب

تزریق چربی شکم به صورت

تزریق چربی شکم به صورت به عنوان یکی از روش های تزریقی زیبایی دارای مزایای فراوانی می باشد که می توان آن را به عنوان یکی از روش های پرطرفدار قلمداد کرد.

چربی های طبیعی بدن، یکی از بهترین پرکننده های مطلوب برای جراحان پلاستیکی است که به دنبال نتایج طبیعی و دائمی هستند.

دریافت تخفیف ویژه تزریق چربی + مشاوره رایگان

چربی، ماده پر کننده موثری است که برای جوانسازی پوست و صورت استفاده می شود. سلول های چربی تزریق شده در ناحیه صورت به عنوان پرکننده عمل می کنند. اگر سلول های چربی از بین بروند، اثر پر شدگی هم طبیعتا از بین می رود.

تزریق چربی شکم به صورت

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

با بالا رفتن سن افراد، بافت چربی صورت کم شده و افتادگی پوست و شل شدن پوست و در نهایت چروک را در پی خواهد داشت.

در چنین شرایطی فرد احساس می کند نیاز دارد تا ظاهر خودش را جوان‌تر کند و اینجاست که صنعت زیبایی و کلینیک های پوست و مو، وارد عمل می شوند.

در بسیاری از مواقع  حتی سفت تر و کشیده تر نمودن پوست هم نمی تواند موجب جوان تر شدن فرد گردد بلکه پروتز کردن صورت است که موجب جوان شدن ظاهر و پوست فرد می شود.

با توجه به این که پیری صورت در بسیاری از افراد به دلیل کاهش چربی زیر پوست می باشد، یکی از بهترین راهکارهای جوانسازی و شادابی پوست و پر کردن صورت تزریق چربی است.

تزریق چربی شکم به صورت

بدن انسان مواد مصنوعی را که به منظور ” تزریق چربی به صورت ” و نواحی قسمت های دیگر بدن مورد استفاده قرار می گیرد، به عنوان مواد خارجی در نظر می گیرد که پس از گذشت زمان یا آنها را جذب می کند و یا از بدن دفع می نماید.

تازه برخی متقاضیان که درخواست تزریق چربی به نواحی پر فعالیت خود می کنند، ممکن است خیلی زود، با حقیقت از بین رفتن چربی مواجه شوند.

به همین دلیل، تکنیک ها و ابزاری که باید در تزریق چربی مورد استفاده قرار گیرد، بسیار مهم است. تکنیک های بسیاری در این زمینه داریم اما در فرآیندی که باید به کار گرفته شود، روشی مورد استفاده قرار می گیرد که کمترین آسیب به سلول های چربی وارد شود.

همانطور که گفته شد، در میان محصولات و مواد تزریقی مصنوعی مختلف، یک ماده طبیعی وجود دارد که می توان برای دستیابی به نتیجه دلخواه و مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار داد.

این ماده طبیعی چربی خود بدن انسان می باشد که به عنوان پرکننده زیر پوست تزریق می شود و از ماندگاری بالایی برخوردار خواهد بود.

در این مطلب قصد داریم شما را با جدیدترین و به روزترین روش تزریق چربی آشنا کنیم، ممکن است صورت شما به دلیل افزایش سن کمی چین و چروک در آن مشاهده شود و شما قصد داشته باشید پوست خود را بکشید اما اینکار هیچ نتیجه مثبتی در جوانسازی پوست شما نداشته باشد!

پس چاره چیست؟ ما به شما تزریق چربی شکم به صورت را معرفی میکنیم که جزو بهترین روش های تزریق چربی می باشد.

این روش در اکثر کشورها به یک امر عادی تبدیل شده و در کشور ایران، کلینیک پوست و مو رز، با بهترین و بی نظیرترین امکانات، به متقاضیان تزریق چربی، خدمت رسانی می کند.

تزریق چربی امروزه بسیار رایج است و بسیاری از زنان و مردان از این روش برای جوانسازی و رفع عیب و ایرادهایی که ممکن است در بدن و یا صورت آنها وجود داشته باشد استفاده می‌کنند.

انتخاب تزریق چربی شکم به صورت

با تزریق چربی شکم به صورت به دلیل این که صورت آن را به عنوان ماده خارجی شناسایی نمی کند هیچ گونه تدافع یا آلرژیک در برابر آن از خود نشان نمی دهد.

به طور کلی می توان گفت بافت های صورت در مقایسه با بافت های بخش های دیگر بدن تطابق پذیری بهتری با چربی های پیوندی خود بدن دارند.

حتی برخی جوانان که قصد حجم و فرم دادن به صورت خود را دارند، چون استخوان صورتشان حالت نرمی دارد، نمی توانند از سایر روش ها استفاده کنند و بنابراین آن ها هم به تزریق چربی روی می آورند.

قسمت های مختلف صورت که دچار کاهش حجم می شوند مانند گونه ها، نازک شدن لب ها، گودی زیر چشم، خط خنده، شقیقه ها و… را می توان با استفاده از تزریق چربی به صورت اصلاح کرد.

در رابطه با این موضوع که چه زمانی می توان از انتقال چربی شکم به صورت استفاده کرد باید گفت زمانی که قسمت هایی از صورتتان چروک شده و با فرورفته باشد اگر تمایل به اصلاح دائمی دارید می توانید از روش تزریق چربی استفاده کنید.

با این حال همان قدر که چین و چروک، افراد را برای رفتن به کلینیک زیبایی جهت تزریق چربی ترغیب می کند، قصد و هدف بسیاری از جوانان هم ترمیم و فرم دادن به صورت است. به همین دلیل این عمل، جنسیت و سنی نمی شناسد.

با تزریق چربی شکم به صورت می توان زخم های جوش و قسمت های فرورفته صورت، لب ها و گونه ها را نیز پر کرد. برای انجام تزریق چربی به صورت، مقدار چربی با تشخیص پزشک معالج از نقطه ای از بدن خود فرد گرفته و به نقطه دیگر انتقال می یابد.

انتخاب محل برداشت چربی به منظور تزریق به صورت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

شکم به این دلیل انتخاب می شود که قادر است ساده تر و راحت تر، چربی برداشته شده را جایگزین کند و فرد از این بابت احساس کمبود نخواهد کرد.

اکثر مردم فکر می‌کنند که مهم‌ترین علائم پیری چین و چروک است و این در حالی است که از علل اصلی پیری کاهش حجم صورت می باشد و این کاهش حجم صورت می تواند منجر به تشدید خطوط پیشانی، خط لبخند، خطوط پنجه کلاغی و هم چنین خطوط اطراف چشم شود.

تنها در دهه گذشته تاثیر کاهش حجم صورت در ظهور پیری تاثیر داشته است. خطوط صورت و ایجاد آنها توسط ژنتیک تعیین میشود، به همین دلیل برخی افراد دارای چانه و گونه های برجسته می باشند و یا بعضی دیگر دارای یک چهره گرد با بافتی نرم می باشد.

هنگامی که تزریق چربی شکم به صورت و به مناطقی که با کاهش حجم روبرو شده‌اند، انجام می شود، نتیجه ای بی خطر، ماندگار و طبیعی بر جای می ماند.

چربی تزریق شده معمولاً از قسمتی از بدن (مخصوصا شکم) گرفته می شود و سپس به مناطقی که میزان چربی کاهش یافته و افتادگی دارد، تزریق می شود. این روش ممکن است چندین بار تکرار شود تا فرد درنهایت به نتیجه مطلوب برسد. از آنجایی که این بافت بدن خود شماست، هیچ اثر یا واکنش جانبی به همراه نخواهد داشت.

بعضی دیگر ممکن است که ساختار صورت آنها ساده باشد بنابر این کاهش حجم صورت در هرکس ممکن است در سنین متفاوت ایجاد شود. از راه های افزایش حجم صورت و بهبود ظاهر چهره انتقال چربی از شکم به صورت است که بالاتر به آن اشاره کردیم.

انتقال چربی اغلب به عنوان پیوند چربی شناخته می شود و این یک روش جراحی طبیعی است که باعث میشود چربی از یک نقطه بدن که دارای چربی فراوانی است به منطقه ای برود که در آن میزان چربی بسیار کم است.

همین عامل باعث میشود که حجم چربی صورت افزایش یابد. چربی به آرامی با تکنیک های مدرن برداشته میشود و سپس چربی را برای تزریق به صورت آماده می کنند.

این باعث میشود که فرد دارای ظاهر طبیعی باشد و خطر ابتلا به عفونت در تزریق چربی در صورتی که در کلینیک معتبر با کادر پزشکی مجرب انجام شود بسیار کم است.

مناطق متداول درمان عبارتند از: شکاف بینی( بین بینی و لب)، خطوط ماریونت( بین لب و چانه)، گونه ها، فک پایین، حفره های زیرچشم

تزریق چربی شکم به صورت با روش مطلوب

یکی از قسمت های مناسب برای برداشت چربی، شکم می باشد زیرا این ناحیه به رژیم غذایی مقاومت بالایی نشان می دهد.

به منظور پیشگیری از آسیب سلول های چربی به هنگام استخراج از سرنگ های مخصوص با حداقل فشار منفی برای انجام عمل تزریق چربی شکم به صورت استفاده می شود.

میزان ماندگاری چربی تزریق شده به نواحی مختلف صورت از چند ماه تا چند سال متغیر می باشد. در نواحی مختلفی از صورت که کمترین تحرک و بالاترین خون رسانی را دارند میزان چربی تزریق شده ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

بیشترین میزان ماندگاری چربی در صورت در نواحی پیشانی، زیر چشم و گونه می باشد و کمترین ماندگاری در نواحی لب و خط اخم است.

لب ها چون اکثرا تنها راه بیان ارتباطات گفتاری ما هستند، بیشترین فعال را دارا هستند و خط اخم هم چنین وضعیتی را از بابت حالات چهره در زندگی روزمره شما دارد. این تغییرات و فعالیت عضلات صورت می تواند موجب چین و چروک در صورت گردد.

هنگامی که شما از چربی شکم برای جوانسازی صورت خود استفاده می کنید متوجه خواهید شد که چگونه چربی برروی پوست می نشیند و زیبایی را به چهره شما می بخشد.

در کلینیک پزشک متخصص چهره شما را بررسی میکند و ساختار آن را تشخیص می دهد و هم چنین پیشرفت پیری را ارزیابی می کند و به شما توصیه هایی در جهت دستیابی به اهداف میدهد و این مشاوره ها برای اطلاع رسانی شما در مورد عمل جراحی بسیار موثر است.

از الزامات اینکه شما کاندید مناسبی برای تزریق چربی باشید این است که حتما چربی مناسب را در شکم خود داشته باشید و برای اینکه شما بتوانید نتیجه لازم را از عمل بگیرید این است که حتما انتظارات واقعی از عمل داشته باشید.

قبل از انجام عمل باید وزن واقعی داشته باشید و این عمل بسیار کم خطر است و الزامات نامزدی برای این نوع عمل بسیار دشوار نیست.

آسپرین و مشتقات آن یک هفته قبل از عمل قطع می شوند. (مصرف دارویی که مرتباً مصرف می کنید را بدون مشورت با پزشک متوقف نکنید)

عکس هایی از منطقه تحت درمان گرفته می شود تا شما از جوانب کار با خبر شده و کاملا از هر لحاظ آماده عمل باشید.

مزایای تزریق چربی شکم به صورت

مهم ترین مزایای تزریق چربی شکم به صورت شامل موارد زیر است:

1- میزان چربی مورد نیاز با تشخیص پزشک از خود فرد برداشته می شود بنابراین هر حجمی از چربی که مورد نیاز باشد برداشت می شود. چربی ها چون سلول های زنده بدن می باشند پس از تزریق به ناحیه ای از صورت به آن قسمت پیوند داده می شوند و با احاطه کردن عروق و بافت های بدن، جزئی از چربی طبیعی صورت محسوب می شوند.

2- با توجه به این که چربی شکم یکی از نواحی مقاوم به رژیم و ورزش محسوب می شود، بنابراین این چربی پس از تزریق به صورت به آسانی با رژیم و ورزش آب نمی شود.

3- یکی از مهم ترین مزیت های تزریق چربی شکم به صورت را می توان قوام طبیعی چربی محسوب کرد که موجب می شود لمس چربی نرمال به نظر برسد.

4- تزریق چربی شکم به صورت هیچ گونه آلرژی برای فرد ایجاد نخواهد کرد. در مقابل مزیت هایی که تزریق چربی شکم به صورت دارد می توان گفت که انجام این عمل دارای حداقل عوارض می باشد که مهم ترین آنها شامل کبودی و تورم صورت می باشد که به صورت گذرا است و با گذشت مدت زمانی کوتاه این مشکل برطرف می شود.

5- در صورت رعایت نکردن اصول از طرف پزشک جراح و یا خود فرد، عفونت را می توان از عوارض احتمالی این عمل به شمار آورد که بیشتر به شکل تورم در ناحیه کشیده شده ناحیه تزریق شده می باشد که مدت زمان رفع عفونت 2 هفته می باشد.

6- گاهی پیش می آید که فرد احساس خفگی یا احساس های مشابه پیدا می کند که با مسکن های آرام بخش، این عارضه هم رفع خواهد شد. این ها بخش طبیعی از فرآیند تزریق چربی هستند، پس نیازی نیست نگران باشید.

معمولا احتمال کبودی در ناحیه زیر چشم می باشد که طی 12-10 روز از بین خواهد رفت.

موارد مهم در تزریق چربی شکم به صورت

یکی از مهم ترین مواردی که تعیین کننده ماندگاری چربی شکم به صورت می باشد تکنیک و مهارت پزشک است.

همچنین قبل از عمل، باید یک جلسه مهم با پزشکتان داشته باشید. در این جلسه ابتدا شکایات و انتظارات فعلی شما ارزیابی می شود سپس اطلاعات دقیقی در مورد جزئیات عمل به شما داده می شود. بر اساس تمام این اطلاعات، هدف دو طرف مشخص می شود.

بنابراین برای انجام عمل تزریق چربی به صورت بهتر است به پزشک حرفه ای و با تجربه مراجعه کنید در غیر این صورت اگر تزریق چربی به درستی انجام نشود میزان ماندگاری آن بین 3 تا 4 هفته می باشد و پس از گذشت این مدت جذب می شود.

برای انجام مراحل برداشت چربی ابتدا موضع برداشت که به عنوان یک سوراخ کوچک انتخاب می شود را قبل از ایجاد سوراخ استریل کرده و پس از آن با بی حسی موضعی در صورت و با استفاده از کانول های مخصوص چربی کشیده شده و برداشت می شود.

در مرحله بعدی با سانتریفیوژ کردن، خون و سایر مایعاتی که بلا استفاده هستند آن جدا می شود و چربی خالص تر و غلیظ تری به دست می آید. در مرحله سوم موضع تزریق چربی استریل می شود.

برای بی حسی ناحیه صورت بهتر است مانند جراحی دندان از داخل دهان انجام گیرد و در آخرین مرحله با استفاده از کانول های مخصوص تزریق چربی انجام می گیرد.

اگر تزریق چربی شکم به صورت در هر ناحیه ای از پوست که برای از بین بردن ایرادهای صورت مورد توجه می باشد تحت نظر پزشک غیر متخصص ممکن است عوارض غیر قابل جبرانی را برای بیمار به همراه داشته باشد و زیبایی مناسبی که مورد انتظار فرد می باشد در پوست صورت شکل نگیرد.

انتقال چربی یک روش نسبتا ملایم است اما مراحل مختلفی برای این روند وجود دارد. اول، تکنیک های مدرنی که برای حذف چربی از شکم استفاده می کنیم و اینکار با یک برش کوچک شروع می شود که تقریبا هیچ زخمی به جا نمی گذارد.

سپس چربی که بازیابی شده است را به آرامی دستکاری میکنند تا برای تزریق آماده شود و در واقع می توان گفت که چربی را خالص می کنند تا برای تزریق به صورت آماده شود و سپس آن را به دقت و بسیار ظریف به خطوط توخالی در صورت برای جوانسازی و بازسازی پوست با استفاده از کانول های خوب ( لوله‌ها) قرار داده شده از طریق برش‌های کوچک تزریق می‌شود.

جراح ممکن است تا حدودی به مناطق تحت درمان بیش از حد چربی تزریق کند که در این صورت چربی هایی که جذب نشده اند از بین می روند.

پس از عمل، در ناحیه تزریق شده، ورم مشاهده خواهید کرد؛ حتی لب بزرگتر از آنچه که باید باشد، به نظر خواهد رسید پس وحشت نکنید. لب های شما پس از انجام عمل شاید بزرگ به نظر بیایند اما با ذوب شدن چربی ها در ماه اول، همه چیز به حالت عادی برخواهد گشت.

زمان بازیابی انتقال چربی در افراد متفاوت است و نمی توان با قاطعیت گفت که برای همه در یک زمان مشخص انجام می‌گیرد اما اکثر مردم در طی ۷ الی ۱۰ روز می توانند به کار و فعالیت های اجتماعی خود بپردازند.

ضمن اینکه پس از عمل قادر خواهید بود به زندگی عادی ادامه بدهید و نیازی به بستری شدن نیست.

بهبودی اولیه چند هفته طول می کشد و بعد از آن تورم به تدریج کم می شود که جای نگرانی نیست زیرا خود به خود ناپدید می شود و اثری از ورم نخواهد ماند. علاوه بر این بیماران باید زمان کافی را برای روند بهبودی خود داشته باشند و فرد می تواند پس از ۶ ماه نتیجه را به طور کامل ببیند و اگر چه روند بهبودی درست چند روز بعد از عمل شروع میشود.

اما ممکن است برای شما سوال ایجاد شود، آیا انتقال چربی دائمی است؟ در جواب به این سوال باید بگوییم بله! در واقع در طول عمل پزشک ناحیه را با چربی بیش از نیاز محل پر میکند تا جبران کننده چربی هایی باشد که ممکن است طی عمل های خاصی از جمله ورزش های سنگین و فعالیت هایی که ممکن است باعث کاهش چربی شود از بین برود.

از خوبی های این روش، این است که اصلا بحث عدم تقارن در صورت پیش نمی آید زیرا این چربی ها ذوب می شوند و به صورت همگن در کل صورت پخش می شوند.

هم چنین این عمل باعث میشود که سلول های چربی به اندازه کافی سلول های سالم را برای ایجاد یک منبع خون و دائمی شدن آن در صورت قرار دهند.

باید این موضوع را بدانید که اگر چربی های تزریق شده، در طول فعالیت ها، ذوب شوند، شاید نیاز داشته باشید هر سه ماه یک بار، این عمل را تکرار کنید. همه چیز به میزان فعالیت و سوخت و ساز بدنتان مرتبط خواهد بود.

اما آیا این روش برای کاهش چربی شکم مناسب است؟ باید بگوییم که خیر! زیرا در این عمل هدف کاهش چربی شکم نیست بلکه انتقال چربی به صورت است بنابر این مقدار چربی هایی که از شکم بر میدارند آنقدر زیاد نیست که باعث ایجاد اختلاف چشمگیری در کاهش وزن شود.

حذف چربی برای بیماران با وزن ثابت انجام می شود که پس از انتقال چربی، چربی ها به طور منظم حل شوند تا بدن محکم شود و نتیجه پایدار را ایجاد کند. اگر به یک منطقه بیش از حد چربی تزریق شود، می توانید آن را با ماساژ منظم و قوی در هفته های اول، ذوب کنید.

حذف چربی برای بیماران با وزن ثابت انجام میشود که پس از انتقال چربی، چربی ها به طور منظم حل شوند تا بدن محکم شود و نتیجه پایدار را ایجاد کند.

بعد از تزریق چربی به صورت چه چیزی در انتظار من خواهد بود؟ بهتر است بدانید که پس از تزریق چربی به صورت، چهره ای که چندسال جوانتر از چهره خود شما است انتظار شما را می کشد و هنگامی که شما خطوطی که باعث ایجاد چین و چروک در چهره شما شده بود ر ا از بین بردید به استقبال شما خواهد آمد و تعادل را به چهره شما می بخشد.

میتوان گفت که تزریق چربی از شکم به صورت در حالت کلی سه نتیجه را به دنبال دارد که عبارتند از:

  1. چربی دریافت شده از بدن به عنوان پرکننده پوستی و چین و چروک مورد استفاده قرار میگیرد و جذب می شود و این عمل احتمال واکنش آلرژیک به مواد خارجی را به دنبال ندارد زیرا از بافت خود فرد استفاده میشود.
  2. نتایج انتقال چربی طبیعی، طولانی مدت و ایمن هستند.
  3. انتقال چربی یک روش غیر تهاجمی برای رسیدن به چهره جوان است.این عمل در بیهوشی موضعی انجام می گیرد و اصلا درد و خونریزی نخواهد داشت.

عمل چقدر طول خواهد کشید؟ از آنجا که انتقال چربی یک روش چند منظوره است که می تواند در تعدادی از مناطق مختلف انجام شود بنابر این زمان جراحی متفاوت است و روش هایی وجود دارد که فقط در مناطق کوچک انجام میگیرد و ممکن است به اندازه یک ساعت طول بکشد.

گاهی بر اساس ساختار بدن یک فرد، نیاز پیدا می شود که چند ساعت تحت نظر پرستاران بستری شود تا عوارض جانبی پس از عمل مورد بررسی قرار بگیرد اما می توان گفت در اکثر موارد، فرد همان لحظه به زندگی عادی خود ادامه می دهد.

در حالی که روش های انتقال چربی به مناطق بزرگتر ممکن است تا چند ساعت طول بکشد و این همه به جزئیات جراحی شما بستگی دارد، که جراح به شما در مورد آن بحث و برنامه ریزی می کند.

اگر قصد تزریق چربی در بخش های مختلف بدنتان را دارید، شما می توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق چربی مشورت نمایید.

جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *