درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی شکم به صورت با روش مطلوب

تزریق چربی شکم به صورت

تزریق چربی شکم به صورت به عنوان یکی از روش های تزریقی زیبایی دارای مزایای فراوانی می باشد که می توان آن را به عنوان یکی از روش های پرطرفدار قلمداد کرد.

با بالا رفتن سن افراد، بافت چربی صورت کم شده و افتادگی پوست و شل شدن پوست و در نهایت چروک را در پی خواهد داشت.

تزریق چربی شکم به صورت

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

در بسیاری از مواقع سفت تر و کشیده تر نمودن پوست نمی تواند موجب جوان تر شدن فرد گردد بلکه پروتز کردن صورت است که موجب جوان شدن ظاهر و پوست فرد می شود.

با توجه به این که پیری صورت در بسیاری از افراد به دلیل کاهش چربی زیر پوست می باشد، یکی از بهترین راهکارهای جوانسازی و شادابی پوست و پر کردن صورت تزریق چربی است.

تزریق چربی شکم به صورت

بدن انسان مواد مصنوعی را که به منظور ” تزریق چربی به صورت ” و نواحی قسمت های دیگر بدن مورد استفاده قرار می گیرد، به عنوان مواد خارجی در نظر می گیرد که پس از گذشت زمان یا آنها را جذب می کند و یا از بدن دفع می نماید.

در میان محصولات و مواد تزریقی مصنوعی مختلف، یک ماده طبیعی وجود دارد که می توان برای دست یابی به نتیجه دلخواه و مدت زمان طولانی مورد استفاده قرار داد.

این ماده طبیعی چربی خود بدن انسان می باشد که به عنوان پر کننده زیر پوست تزریق می شود و از ماندگاری بالایی برخوردار خواهد بود.

در این مطلب قصد داریم شما را با جدیدترین و به روزترین روش تزریق چربی آشنا کنیم، ممکن است صورت شما به دلیل افزایش سن کمی چین و چروک در آن مشاهده شود و شما قصد داشته باشید پوست خود را بکشید اما اینکار هیچ نتیجه مثبتی در جوانسازی پوست شما نداشته باشد!

پس چاره چیست؟ ما به شما تزریق چربی شکم به صورت را معرفی میکنیم که جزو بهترین روش های تزریق چربی می باشد.

تزریق چربی امروزه بسیار رایج است و بسیاری از زنان و مردان از این روش برای جوانسازی و رفع عیب و ایرادهایی که ممکن است در بدن و یا صورت آنها وجود داشته باشد استفاده می‌کنند.

انتخاب تزریق چربی شکم به صورت

با تزریق چربی شکم به صورت به دلیل این که صورت آن را به عنوان ماده خارجی شناسایی نمی کند هیچ گونه تدافع یا آلرژیک در برابر آن از خود نشان نمی دهد.

به طور کلی می توان گفت بافت های صورت در مقایسه با بافت های بخش های دیگر بدن تطابق پذیری بهتری با چربی های پیوندی خود بدن دارند.

مشاهده مطلب
همه چیز درباره تزریق چربی

قسمت های مختلف صورت که دچار کاهش حجم می شوند مانند گونه ها، نازک شدن لب ها، گودی زیر چشم، خط خنده، شقیقه ها و… را می توان با استفاده از تزریق چربی به صورت اصلاح کرد.

در رابطه با این موضوع که چه زمانی می توان از انتقال چربی شکم به صورت استفاده کرد باید گفت زمانی که قسمت هایی از صورتتان چروک شده و با فرورفته باشد اگر تمایل به اصلاح دائمی دارید می توانید از روش تزریق چربی استفاده کنید.

با تزریق چربی شکم به صورت می توان زخم های جوش و قسمت های فرورفته صورت، لب ها و گونه ها را نیز پر کرد. برای انجام تزریق چربی به صورت، مقدار چربی با تشخیص پزشک معالج از نقطه ای از بدن خود فرد گرفته و به نقطه دیگر انتقال می یابد.

انتخاب محل برداشت چربی به منظور تزریق به صورت از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

اکثر مردم فکر می‌کنند که مهم‌ترین علائم پیری چین و چروک است و این در حالی است که از علل اصلی پیری کاهش حجم صورت می باشد و این کاهش حجم صورت می تواند منجر به تشدید خطوط پیشانی، خط لبخند، خطوط پنجه کلاغی و هم چنین خطوط اطراف چشم شود.

تنها در دهه گذشته تاثیر کاهش حجم صورت در ظهور پیری تاثیر داشته است. خطوط صورت و ایجاد آنها توسط ژنتیک تعیین میشود، به همین دلیل برخی افراد دارای چانه و گونه های برجسته می باشند و یا بعضی دیگر دارای یک چهره گرد با بافتی نرم می باشد.

بعضی دیگر ممکن است که ساختار صورت آنها ساده باشد بنابر این کاهش حجم صورت در هرکس ممکن است در سنین متفاوت ایجاد شود. از راه های افزایش حجم صورت و بهبود ظاهر چهره انتقال چربی از شکم به صورت است که بالاتر به آن اشاره کردیم.

انتقال چربی اغلب به عنوان پیوند چربی شناخته می شود و این یک روش جراحی طبیعی است که باعث میشود چربی از یک نقطه بدن که دارای چربی فراوانی است به منطقه ای برود که در آن میزان چربی بسیار کم است.

همین عامل باعث میشود که حجم چربی صورت افزایش یابد. چربی به آرامی با تکنیک های مدرن برداشته میشود و سپس چربی را برای تزریق به صورت آماده می کنند.

این باعث میشود که فرد دارای ظاهر طبیعی باشد و خطر ابتلا به عفونت در تزریق چربی در صورتی که در کلینیک معتبر با کادر پزشکی مجرب انجام شود بسیار کم است.

مناطق متداول درمان عبارتند از: شکاف بینی( بین بینی و لب)، خطوط ماریونت( بین لب و چانه)، گونه ها، فک پایین، حفره های زیرچشم

تزریق چربی شکم به صورت با روش مطلوب

یکی از قسمت های مناسب برای برداشت چربی، شکم می باشد زیرا این ناحیه به رژیم غذایی مقاومت بالایی نشان می دهد.

به منظور پیشگیری از آسیب سلول های چربی به هنگام استخراج از سرنگ های مخصوص با حداقل فشار منفی برای انجام عمل تزریق چربی شکم به صورت استفاده می شود.

مشاهده مطلب
تزریق چربی در افراد لاغر و شرایط لازم آن

میزان ماندگاری چربی تزریق شده به نواحی مختلف صورت از چند ماه تا چند سال متغیر می باشد. در نواحی مختلفی از صورت که کمترین تحرک و بالاترین خون رسانی را دارند میزان چربی تزریق شده ماندگاری بیشتری خواهد داشت.

بیشترین میزان ماندگاری چربی در صورت در نواحی پیشانی، زیر چشم و گونه می باشد و کمترین ماندگاری در نواحی لب و خط اخم است.

هنگامی که شما از چربی شکم برای جوانسازی صورت خود استفاده می کنید متوجه خواهید شد که چگونه چربی برروی پوست می نشیند و زیبایی را به چهره شما می بخشد.

در کلینیک پزشک متخصص چهره شما را بررسی میکند و ساختار آن را تشخیص می دهد و هم چنین پیشرفت پیری را ارزیابی می کند و به شما توصیه هایی در جهت دستیابی به اهداف میدهد و این مشاوره ها برای اطلاع رسانی شما در مورد عمل جراحی بسیار موثر است.

از الزامات اینکه شما کاندید مناسبی برای تزریق چربی باشید این است که حتما چربی مناسب را در شکم خود داشته باشید و برای اینکه شما بتوانید نتیجه لازم را از عمل بگیرید این است که حتما انتظارات واقعی از عمل داشته باشید.

قبل از انجام عمل باید وزن واقعی داشته باشید و این عمل بسیار کم خطر است و الزامات نامزدی برای این نوع عمل بسیار دشوار نیست.

مزایای تزریق چربی شکم به صورت

مهم ترین مزایای تزریق چربی شکم به صورت شامل موارد زیر است:

1- میزان چربی مورد نیاز با تشخیص پزشک از خود فرد برداشته می شود بنابراین هر حجمی از چربی که مورد نیاز باشد برداشت می شود. چربی ها چون سلول های زنده بدن می باشند پس از تزریق به ناحیه ای از صورت به آن قسمت پیوند داده می شوند و با احاطه کردن عروق و بافت های بدن، جزئی از چربی طبیعی صورت محسوب می شوند.

2- با توجه به این که چربی شکم یکی از نواحی مقاوم به رژیم و ورزش محسوب می شود، بنابراین این چربی پس از تزریق به صورت به آسانی با رژیم و ورزش آب نمی شود.

3- یکی از مهم ترین مزیت های تزریق چربی شکم به صورت را می توان قوام طبیعی چربی محسوب کرد که موجب می شود لمس چربی نرمال به نظر برسد.

4- تزریق چربی شکم به صورت هیچ گونه آلرژی برای فرد ایجاد نخواهد کرد. در مقابل مزیت هایی که تزریق چربی شکم به صورت دارد می توان گفت که انجام این عمل دارای حداقل عوارض می باشد که مهم ترین آنها شامل کبودی و تورم صورت می باشد که به صورت گذرا است و با گذشت مدت زمانی کوتاه این مشکل برطرف می شود.

در صورت رعایت نکردن اصول از طرف پزشک جراح و یا خود فرد، عفونت را می توان از عوارض احتمالی این عمل به شمار آورد که بیشتر به شکل تورم در ناحیه کشیده شده ناحیه تزریق شده می باشد که مدت زمان رفع عفونت 2 هفته می باشد.

معمولا احتمال کبودی در ناحیه زیر چشم می باشد که طی 12-10 روز از بین خواهد رفت.

مشاهده مطلب
تزریق چربی به واژن و فواید آن

موارد مهم در تزریق چربی شکم به صورت

یکی از مهم ترین مواردی که تعیین کننده ماندگاری چربی شکم به صورت می باشد تکنیک و مهارت پزشک است.

بنابراین برای انجام عمل تزریق چربی به صورت بهتر است به پزشک حرفه ای و با تجربه مراجعه کنید در غیر این صورت اگر تزریق چربی به درستی انجام نشود میزان ماندگاری آن بین 3 تا 4 هفته می باشد و پس از گذشت این مدت جذب می شود.

برای انجام مراحل برداشت چربی ابتدا موضع برداشت که به عنوان یک سوراخ کوچک انتخاب می شود را قبل از ایجاد سوراخ استریل کرده و پس از آن با بی حسی موضعی در صورت و با استفاده از کانول های مخصوص چربی کشیده شده و برداشت می شود.

در مرحله بعدی با سانتریفیوژ کردن، خون و سایر مایعاتی که بلا استفاده هستند آن جدا می شود و چربی خالص تر و غلیظ تری به دست می آید. در مرحله سوم موضع تزریق چربی استریل می شود.

برای بی حسی ناحیه صورت بهتر است مانند جراحی دندان از داخل دهان انجام گیرد و در آخرین مرحله با استفاده از کانول های مخصوص تزریق چربی انجام می گیرد.

اگر تزریق چربی شکم به صورت در هر ناحیه ای از پوست که برای از بین بردن ایرادهای صورت مورد توجه می باشد تحت نظر پزشک غیر متخصص ممکن است عوارض غیر قابل جبرانی را برای بیمار به همراه داشته باشد و زیبایی مناسبی که مورد انتظار فرد می باشد در پوست صورت شکل نگیرد.

انتقال چربی یک روش نسبتا ملایم است اما مراحل مختلفی برای این روند وجود دارد. اول، تکنیک های مدرنی که برای حذف چربی از شکم استفاده می کنیم و اینکار با یک برش کوچک شروع می شود که تقریبا هیچ زخمی به جا نمی گذارد.

 

سپس چربی که بازیابی شده است را به آرامی دستکاری میکنند تا برای تزریق آماده شود و در واقع می توان گفت که چربی را خالص می کنند تا برای تزریق به صورت آماده شود و سپس آن را به دقت و بسیار ظریف به خطوط توخالی در صورت برای جوانسازی و بازسازی پوست با استفاده از کانول های خوب ( لوله‌ها) قرار داده شده از طریق برش‌های کوچک تزریق می‌شود.

جراح ممکن است تا حدودی به مناطق تحت درمان بیش از حد چربی تزریق کند که در این صورت چربی هایی که جذب نشده اند از بین می روند.

زمان بازیابی انتقال چربی در افراد متفاوت است و نمی توان با قاطعیت گفت که برای همه در یک زمان مشخص انجام می‌گیرد اما اکثر مردم در طی ۷ الی ۱۰ روز می توانند به کار و فعالیت های اجتماعی خود بپردازند.

بهبودی اولیه چند هفته طول می کشد و بعد از آن تورم به تدریج کم میشود و بیماران باید زمان کافی را برای روند بهبودی خود داشته باشند و فرد می تواند پس از ۶ ماه نتیجه را به طور کامل ببیند و اگر چه روند بهبودی درست چند روز بعد از عمل شروع میشود.

 

مشاهده مطلب
همه چیز درباره تزریق چربی به ران

اما ممکن است برای شما سوال ایجاد شود، آیا انتقال چربی دائمی است؟ در جواب به این سوال باید بگوییم بله! در واقع در طول عمل پزشک ناحیه را با چربی بیش از نیاز محل پر میکند تا جبران کننده چربی هایی باشد که ممکن است طی عمل های خاصی از جمله ورزش های سنگین و فعالیت هایی که ممکن است باعث کاهش چربی شود از بین برود.

هم چنین این عمل باعث میشود که سلول های چربی به اندازه کافی سلول های سالم را برای ایجاد یک منبع خون و دائمی شدن آن در صورت قرار دهند.

اما آیا این روش برای کاهش چربی شکم مناسب است؟ باید بگوییم که خیر! زیرا در این عمل هدف کاهش چربی شکم نیست بلکه انتقال چربی به صورت است بنابر این مقدار چربی هایی که از شکم بر میدارند آنقدر زیاد نیست که باعث ایجاد اختلاف چشمگیری در کاهش وزن شود.

حذف چربی برای بیماران با وزن ثابت انجام میشود که پس از انتقال چربی، چربی ها به طور منظم حل شوند تا بدن محکم شود و نتیجه پایدار را ایجاد کند.

بعد از تزریق چربی به صورت چه چیزی در انتظار من خواهد بود؟ بهتر است بدانید که پس از تزریق چربی به صورت، چهره ای که چندسال جوانتر از چهره خود شما است انتظار شما را می کشد و هنگامی که شما خطوطی که باعث ایجاد چین و چروک در چهره شما شده بود ر ا از بین بردید به استقبال شما خواهد آمد و تعادل را به چهره شما می بخشد.

 

میتوان گفت که تزریق چربی از شکم به صورت در حالت کلی سه نتیجه را به دنبال دارد که عبارتند از:

  1. چربی دریافت شده از بدن به عنوان پرکننده پوستی و چین و چروک مورد استفاده قرار میگیرد و جذب می شود و این عمل احتمال واکنش آلژیک به مواد خارجی را به دنبال ندارد زیرا از بافت خود فرد استفاده میشود.
  2. نتایج انتقال چربی طبیعی، طولانی مدت و ایمن هستند.
  3. انتقال چربی یک روش غیر تهاجمی برای رسیدن به چهره جوان است.

عمل چقدر طول خواهد کشید؟ از آنجا که انتقال چربی یک روش چند منظوره است که می تواند در تعدادی از مناطق مختلف انجام شود بنابر این زمان جراحی متفاوت است و روش هایی وجود دارد که فقط در مناطق کوچک انجام میگیرد و ممکن است به اندازه یک ساعت طول بکشد.

در حالی که روش های انتقال چربی به مناطق بزرگتر ممکن است تا چند ساعت طول بکشد و این همه به جزئیات جراحی شما بستگی دارد، که جراح به شما در مورد آن بحث و برنامه ریزی می کند.

 

اگر قصد تزریق چربی در بخش های مختلف بدنتان را دارید، شما می توانید با مراجعه به کلینیک پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق چربی مشورت نمایید.

جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق چربی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع