تزریق ژل

تزریق ژل به لب و بینی به صورت همزمان امکان پذیر است؟

تزریق ژل به لب و بینی به صورت همزمان

تزریق ژل به لب و بینی به صورت همزمان

تزریق ژل یکی از پرطرفدار ترین فعالیت های زیبایی برای به وجود آوردن حجم و زیبایی مطلوب در لب ها به شمار می رود. همچنین با استفاده از ژل های تزریقی می توان بدون نیاز به فعالیتی سنگین مثل جراحی، شکل ظاهری ایده آلی در لب ها به وجود آورد.

تزریق ژل به لب و بینی به صورت همزمانبسیاری از افراد، از فیلر های تزریقی برای لب ها و یا بینی خود استفاده می کنند. گاهی نیز افراد هر دو فعالیت را در بازه های مختلف انجام می دهد اما آیا می توان در یک جلسه، به صورت همزمان تزریق فیلر به لب و بینی را انجام داد؟ شاید خیلی ها ندانند اما انجام چنین کاری امکان پذیر است. با این وجود رعایت نکته های برای رسیدن به بهترین نتیجه در تزریق همزمان ژل ها، بسیار کلیدی به نظر می رسد.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

اگر می خواهید در یک جلسه درمانی، هم به لب و هم به بینی خود فیلر تزریق کنید، خواندن ادامه این مطلب به شما توصیه می شود. به طور کلی استفاده از ژل های تزریقی، فرآیندی امن به شمار می رود که نتایجی مطلوب و ایده آل را نیز به دنبال خواهد داشت.

تزریق ژل به لب و بینی به صورت همزمانتزریق ژل بینی

وقتی صحبت از تزریق ژل بینی می شود، باید به این موضوع مهم توجه کنید که این تزریق، ساختار بینی شما را برای همیشه تغییر نمی دهد و اساسا یک تغییر بنیادین در بینی به وجود نمی آورد.

تزریق فیلر روشی است که به کمک آن، فرم بینی شما اصلاح می شود و این بینی، در وضعیت ظاهری مطلوب تری قرار می گیرد. این فرآیند در واقع به عنوان «رینوپلاستی بدون جراحی» شناخته می شود.

در تزریق ژل بینی، بسته به شرایط اولیه بینی شما یک نقطه خاص برای انجان فرآیند در نظر گرفته می شود. بعضی از افراد این تزریق را به نوک بینی خود انجام می دهند و بعضی ها در نقاط دارای فرورفتگی برای از بین بردن قوز بینی، اقدام به تزریق ژل می کنند.

به کمک این فعالیت، بینی شما بدون نیاز به یک جراحی سنگین و شدید، ظاهر ایده آل تری پیدا خواهد کرد. در واقع شما با کم ترین عوارض و کوتاه ترین دوره بهبودی، برای مدتی بینی خود را در وضعیت ظاهری مطلوبی قرار می دهید.

بهترین ژل برای تزریق به بینی

همانطور که می دانید، انواع مختلف و متفاوتی از فیفر ها امروزه در بازار موجود هستند اما هر فیلر نمی تواند برای هر نقطه از بدن شما مناسب باشد. ژوویدرم و رستیلن، معروف ترین ژل های تزریقی حال حاضر به شمار می روند.

هر دوی این فیلر ها از جنس هیالورونیک اسید هستند و برای تزریق به بینی مناسب به نظر می رسند. انتخاب نهایی از بین آن ها هم به وضعیت بینی شما و هم به تشخیص نهایی پزشک بستگی خواهد داشت.

به طور معمول در بین فیلر های ساخته شده از جنس هیالورونیک اسید، پزشکان ژل رستیلن لیفت را برای تزریق به بینی ترجیح می دهند. البته که فیلرهای ژوویدرم نیز خاصیت های بسیار خوبی دارند اما یکی از مسائل مهم در مورد جوودرم، باز شدن پس از انجام تزریق و گسترش یافتن در بدن است. این خاصیت برای صورت، گونه ها و بسیاری از نقاط دیگر فوق العاده به نظر می رسد اما شاید برای بینی، کاملا ایده آل نباشد.

تزریق ژل گونه

تزریق ژل به گونه، فرآیندی است که در آن از فیلر ها برای برجسته سازی گونه ها استفاده می شود. پس از تزریق فیلر ها، شما صاحب گونه هایی برجسته خواهید که تاثیرشان را بیشتر از همیشه در چهره شما نشان می دهند.

این فعالیت زیبایی با ریسک بسیار کم، نتایجی بسیار جذاب برای شما به وجود می آورد. داشتن گونه هایی زیبا و برجسته، همواره مورد علاقه افراد زیادی بوده و به کمک این فعالیت، می توان از ظاهری جوان تر و شاداب تر برخوردار شد.

بهترین ژل برای تزریق به گونه

به طور معمول مناسب ترین فیلر ها برای تزریق به گونه، فیلر های ساخته شده از جنس هیالورونیک اسید هستند. این فیلر ها که معروف ترین آن ها رستیلن و ژوویدرم نام دارند، اولین و مناسب ترین انتخاب ها برای تزریق به گونه به شمار می رود. البته گاهی از فیلر های ساخته شده از جنس پلی اکتیک مثل اسکالپترا نیز برای تزریق به گونه ها استفاده می شود.

به طور کلی برای به وجود آوردن یک وضعیت ظاهری مطلوب و ایده آل در گونه ها، ژل ژوویدرم یکی از مناسب ترین و ایده آل ترین انتخاب ها به شمار می رود. این ژل هر روز در سراسر دنیا مورد استفاده افراد بسیار زیادی قرار می گیرد.

آیا می توان به صورت همزمان به لب و بینی ژل تزریق کرد؟

حجم بخشیدن به لب ها، هدف بعضی از افراد از تزریق ژل به شمار می رود. گروهی دیگر از افراد نیز هستند که برای بهبود شکل ظاهری بینی خود، ژل تزریق می کنند اما آیا می توان به صورت همزمان، در هر دو نقطه تزریق فیلر انجام داد؟

خیلی از افراد دوست دارند بدانند که اگر هم در لب و هم در بینی خود به یک تغییر محسوس نیاز داشتند، می توانند در یک جلسه هر دو تزریق را پشت سر بگذارند؟

افراد بسیار زیادی در گذر زمان تزریق ژل را در چند نقطه از صورت خود انجام می دهند اما جالب است بدانید که امکان تزریق همزمان ژل در بینی و لب در یک جلسه نیز برای شما وجود دارد. در واقع شما می توانید تنها در یک مراجعه به کلینیک، در هر دو نقطه ژل تزریق کنید و یک تغییر عمیق تر و جالب توجه تر در چهره خود به وجود بیاورید.

در تزریق ژل همزمان به بینی و لب، باید چه نکاتی را در نظر گرفت؟

همان طور که گفته شد، تزریق ژل برای فرم دادن به لب و بینی به صورت همزمان امکان پذیر است اما برای انجام این کار به شکل مطلوب، باید چند نکته مهم و کلیدی را در نظر گرفت. در صورت عدم توجه به این نکته ها، ممکن است این تزریق همزمان مشکلاتی برای شما به وجود بیاورد اما در شرایط مطلوب و استاندارد، این تزریق دوگانه کاملا امن و مطمئن به نظر می رسد.

شما می توانید از یک فیلر به صورت همزمان در دو نقطه بدن خود استفاده کنید اما به هیچ وجه نباید تزریق دو فیلر در یک نقطه از صورت را انجام دهید.

در واقع شما نباید برای لب یا بینی خود، ترکیبی از دو نوع فیلر مختلف تزریق کنید. اگر این اتفاق رخ بدهد نه تنها نتایج مطلوبی برای شما ایجاد نمی شود، بلکه حتی وضعیت ظاهری لب یا بینی شما از وضعیت اولیه نیز ناامید کننده تر خواهد بود.

نکته مهم دیگری که در تزریق همزمان فیلر ها باید به آن توجه کنید، این است که نباید دو فیلر متفاوت را به صورت متوالی در یک نقطه تزریق شوند.

در واقع شما به راحتی می توانید در یک جلسه، دو فیلر متفاوت به لب و بینی خود تزریق کنید. همچنین می توانید از دو فیلر یکسان برای انجام این فرآیند بهره ببرید.

از آن جایی که فیلر ها بر خلاف بوتاکس از مواد سمی ایجاد شده اند، بالا رفتن حجم آن ها در بدن اصلا مضر  نخواهد بود.

این تزریق همزمان تنها کمی میزان عوارض جانبی را برای شما افزایش می دهد اما این عارضه ها نیز در زمانی بسیار کوتاه به طور کامل از بین می روند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *