کاشت ابرو

چطور میتوان همزمان با کاشت ابرو، ابرو ها را لیفت کرد؟

چطور میتوان همزمان با کاشت ابرو، ابرو ها را لیفت کرد؟

ابرو های پرپشت و مرتب، باعث می شوند تا صورت شما متقارن، زیبا و جوان تر به نظر برسد. کاشت ابرو یک راه حل ثابت شده و پر طرفدار برای افرادی است که می خواهند آثار ریزش مو را در ابرو های خود برطرف کنند و یا ابرو های آن ها به طور طبیعی نازک و کم پشت است.

چطور میتوان همزمان با کاشت ابرو، ابرو ها را لیفت کرد؟بسیاری از افراد هم هستند که به طور ژنتیکی یا بر اثر افزایش سن، ابرو های آنها دچار افتادگی می شود. برخی بر این باورند که کاشت ابرو می تواند این موضوع را نیز برطرف نماید!

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

لیفت ابرو برای این افراد بهترین راه حل است تا با بالاتر کشیدن ابرو ها،‌ آن ها را در محل ایده آل خود قرار دهند. اما بسیاری از افراد هستند که نیاز دارند تا هم کاشت ابرو انجام دهند و هم لیفت ابرو. سوال این جا است که آیا می شود این دو فرایند را به طور همزمان انجام داد؟

به طور کلی پاسخ مثبت است و می توان این دو فرایند را به طور همزمان انجام داد. اما توصیه می شود به طور کلی اول لیفت و سپس کاشت انجام شود. برای درک بهتر موضوع، باید بدانیم که فرایند لیفت و فرایند کاشت ابرو دقیقا چگونه انجام می شوند. در ادامه این موارد را بررسی می کنیم.

چطور میتوان همزمان با کاشت ابرو، ابرو ها را لیفت کرد؟لیفت ابرو همزمان با کاشت چگونه انجام می شود؟

به طور کلی کاشت ابرو اثر مهمی بر روند انجام لیفت ابرو ها نخواهد گذاشت و به همین دلیل لیفت همزمان با کاشت ابرو تفاوت خاصی با انجام لیفت به تنهایی ندارد.

لیفت ابروها که به آن لیفت پیشانی هم گفته می شود، فرایندی است که باعث می شود صورت در ناحیه ی بالای چشم ها جوان تر و شفاف تر به نظر برسد. به طوری که شما می توانید بعد از لیفت احساسات و هیجانات خود را بهتر از قبل نشان دهید.

در لیفت ابتدا پوست اضافی پیشانی که دچار افتادگی شده است برداشته می شود. سپس بافت ها و عضلات زیرین در آن ناحیه جا به جا می شوند.

 چرا باید لیفت ابرو انجام دهم؟

برای آن که متوجه شوید آیا صورت شما نیاز به لیفت ابرو دارد یا نه، می توانید مقابل آینه یک آزمایش ساده را انجام دهید. وقتی مقابل آینه ایستاده اید، دقت کنید که آیا صورت شما می تواند به درستی حس و حال آن لحظه ی شما را نشان دهد یا نه.

چرا که چشم ها و ابرو ها نقش اصلی را در بیان و ابراز هیجانات و احساسات ما دارند. اگر ابرو های شما افتادگی داشته باشند، شما همیشه خسته و یا ناراحت و عبوس به نظر می رسید. لیفت ابرو یک راه حل با دوام برای حل این مشکل است و می تواند تغییری بزرگ در چهره ی شما ایجاد کند.

لیفت ابرو می تواند ابرو های خمیده، سنگین و افتاده را به شکل مطلوب در آورد، خطوط عمیق چین و چروک را از بین ببرد و شکل کلی صورت شما را به خصوص در ناحیه ی چشم و ابرو لطیف تر و شاداب تر بسازد.

در واقع بعد از آن که ابرو ها از حالت افتادگی خارج شدند، چشمان شما نیز روشن تر و درشت تر به نظر خواهند آمد. همچنین در برخورد های اجتماعی با دیگران نیز از اعتماد به نفس بیشتری برخوردار خواهید بود چرا که دیگر نگران نیستید که در نظر آن ها خسته و خشمگین به نظر برسید.

 لیفت ابرو چقدر دوام دارد؟

اگر لیفت توسط بهترین دکتر کاشت ابرو در اطراف محل زندگی خود انجام شود، نتیجه ی آن سال ها باقی خواهد ماند. حتی ممکن است تا ده سال بعد از انجام لیفت، اثر آن را در صورت خود ببینید. البته توجه داشته باشید که باز هم گذر زمان و افزایش سن، اثر خود را روی پوست حتی بعد از لیفت می گذارند و نمی شود با آن مقابله کرد.

شما می توانید با انتخاب سبک زندگی سالم و محافظت از پوست خود در برابر عوامل مختلف، ماندگاری لیفت ابرو را برای خود بیشتر کنید.

چرا ابرو ها دچار افتادگی می شوند؟

مقصر اصلی در اینجا گذر زمان و افزایش سن است. با مرور زمان به تدریج پوست خاصیت کشسانی خود را از دست می دهد و دچار افتادگی می شود. این افتادگی در پیشانی، تاثیر بسیار زیادی بر چهره ی ما و ابراز هیجانات از طریق چشم و ابرو ها دارد.

چرا که وقتی پوست در این ناحیه افتاده می شود و چین و چروک های عمیق در آن ظاهر می شوند، ما به طور دائم خسته، نگران و یا حتی عصبانی به نظر می رسیم در حالی که شاید در حقیقت اینگونه نباشیم و اتفاقا بسیار شاد و خوشحال باشیم. اما چیزی که دیگران در صورت ما می بینند اغلب همین احساسات منفی است.

در برخی از افراد نیز، ابرو ها به طور ژنتیکی کلفت و به حالت اخم هستند که باعث می شود آن ها هم در بیان احساساتشان با مشکل مواجه شوند. لیفت ابرو برای همه ی این افراد کارگشا است و باعث می شود تا از ظاهری طبیعی و شاد تر و جوان تر لذت ببرید.

آیا می شود همزمان با کاشت ابرو، ابرو ها را لیفت کرد؟

پاسخ به این سوال در حالت کلی مثبت است. اما بستگی به این دارد که چه مقدار از ابرو های خود را می خواهید بکارید. اگر ابرو های شما به طور کلی پرپشت و متراکم هستند، و هدف شما از کاشت ابرو فقط ایجاد کمی تراکم بیشتر در ابرو ها است، انجام کاشت همزمان با لیفت نمی تواند مشکلی ایجاد کند.

اما در صورتی که کاشت ابرو را در مقیاس بزرگتری انجام دهید و ناحیه ی بیشتری از ابرو را بکارید، بهتر است آن را همزمان با لیفت انجام ندهید. چرا که وقتی که لیفت انجام می دهید، پس از مدتی ابرو ها به تدریج کمی پایین تر می آیند و سپس در یک نقطه ثابت می شوند.

بنا بر این متخصصین توصیه می کنند که ابتدا لیفت را انجام دهید و سپس حداقل یک ماه صبر کنید تا ناحیه ی پیشانی و ابرو ها بهبود پیدا کنند و همچنین ابرو ها در محل نهایی خود مستقر شوند. سپس کاشت ابرو می تواند با نتیجه ی بهتری انجام شود و علاوه بر آن نتیجه ی لیفت را نیز بهتر از قبل کند.

چرا که داشتن ابروهایی مرتب و متراکم با فاصله ی مناسب از چشم ها، به شدت بر توازن اجزای صورت شما تاثیر می گذارد و تغییرات شگفت انگیزی در ظاهر شما ایجاد می کند.

انجام لیفت و کاشت ابرو چقدر طول می کشد؟

مدت زمان انجام کاشت ابرو به تعداد فولیکول هایی که قرار است کاشته شوند بستگی دارد. هرچه ابرو های متراکم تر و کلفت تری بخواهید، طبیعتا تعداد فولیکول های بیشتری نیاز است. به طور کلی، انجام فرایند کاشت بین دو تا سه ساعت طول می کشد.

برای انجام کاشت ابرو نیازی به بیهوشی عمومی نیست و از داروهای بی حسی موضعی استفاده می شود. شما می توانید بعد از انجام کاشت ابرو به خانه بروید و نیازی به بستری شدن نخواهید داشت.

لیفت ابرو نیز مانند کاشت ابرو یک عمل سرپایی است و تقریبا به اندازه ی پیوند ابرو طول می کشد. طبیعتا اگر بخواهید کاشت و لیفت را انجام دهید، مدت زمان اجرای فرایند بیشتر طول می کشد و ممکن است باعث خستگی شما شود.

برای لیفت ابرو گاهی از بی حسی عمومی استفاده می شود و گاهی نیز از آرام بخش داخل وریدی و بی حسی موضعی! لیفت هم مانند کاشت نیازی به بستری شدن نخواهد داشت و شما می توانید در همان روز به خانه برگردید. برش هایی که روی پوست برای لیفت ایجاد می شوند،‌ معمولا با بخیه بسته می شوند و پس از گذشت حدود یک هفته این بخیه ها باز خواهند شد.

اگر لیفت را همزمان با کاشت انجام دهید، دوران نقاهت شما نیز بیشتر طول خواهد کشید و مدت زمان بیشتری را باید به استراحت و مراقبت از خود بگذرانید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *