لیپوماتیک

لیپوماتیک چقدر درد دارد؟

لیپوماتیک چقدر درد دارد؟

لیپوماتیک چقدر درد دارد؟

لیپوماتیک یا پیکر تراشی، چنانچه زیر نظر پزشک متخصص مربوطه و با تجربه صورت پذیرد، دارای درد چندانی نمی باشد. ممکن است آستانه ی درد و تحمل درد در افراد مختلف، متفاوت باشد.

چاقی یک مشکل بسیار بزرگ است که علاوه بر عوارضی که به همراه دارد تاثیر زیادی بر روی زیبایی هر فرد گذاشته و زندگی او را تحت شعاع قرار می دهد.

دریافت کد تخفیف لیپوماتیک در کلینیک رز + مشاوره رایگان

لازمه ی از بین بردن چاقی تلاش بسیار زیادی است. اما اگر در مواردی انجام ورزش به تنهایی کارساز نباشد افراد  به روش های دیگر روی می آورند.

لیپوماتیک یک روش جدید و با تجهیزات پیشرفته است و تفاوت های بسیاری با روش های زیباسازی که در گذشته استفاده میشد دارد. البته روش های مشابه نیز هم اکنون مورد استفاده قرار می گیرند اما تاثیرات استفاده از این روش و همچنین مزیت های برتری که نسبت به روش های دیگر دارد باعث شده تا امروزه این روش جایگزین خوبی برای روش های قبلی باشد.

اما بایستی به این نکته اشراف داشته باشیم که اگر این عمل به صورت اصولی و صحیح صورت پذیرد، بسیار خوب و اثر بخش می باشد. با انجام این عمل افراد در طی اینکه ماساژ درمانی می بینند ممکن است در اندام هایی که این عمل روی آن صورت پذیرفته احساس درد نمایند .

لیپو ماتیک چقدر درد دارد؟

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

بیرون آمدن خونابه از نقاطی که سوراخ شده اند امری طبیععی تلقی می شود. اگر کبودی در پوست مشاهده کردید این نیز امری طبیعی تلقی می شود و نبایستی نگران شوید.

در این روش معمولا از بیهوشی استفاده نمی شود اما استفاده نکردن از بیهوشی به این معنی نیست که شما درد بسیاری را تحمل خواهید کرد زیرا با انجام بی حسی موضعی و تزریق مکرر بی حسی در هنگام انجام درمان درد ناشی از درمان به حداقل می رسد بنابراین شما درمان راحتی را خواهید داشت.

عواقب انجام لیپوماتیک زیر نطر غیر متخصص

لیپوماتیک یا پیکر تراشی اگر زیر نظر پزشک متخصص و با تجربه و مجرب و با مهارت صورت نپذیرد، صد در صد مخاطره انگیز و پر خطر می باشد.

لیپو ماتیک چقدر درد دارد؟

لیپوماتیک یک روش جدید است که تاثیر بسیاری بر روی بدن می گذارد زیرا با خارج کردن چربی های اضافه ی بدن اعتماد به نفس را به شما هدیه می دهد.

اما این روش یک درمانی بسیار حساس بوده و مانند سایر روش های درمانی نکاتی دارد که برای حفظ سلامتی مراجعه کننده حتما باید به این نکات ایمنی توجه شود تا سلامتی آن فرد تهدید نشود.

این عمل اگر به درستی و صحت کامل صورت نپذیرد ایجاد مشکلاتی از جمله : ایجاد عفونت، بیماری هایی از جمله جمع شدن مایعات زیر پوست که در آن قسمت یا موضع لیپوماتیک صورت گرفته است.

ایجاد گود رفتگی های غیر طبیعی و غیر معمول در آن قسمت هایی که لیپوماتیک در آن قسمت صورت پذیرفته، غیر قرینگی اندام ها در این حالت بسیار شایع و قابل وقوع می باشد.

داشتن درد در این موارد بسیار بالا است چرا که زیر پوست آب جمع می شود و عفونت صورت می پذیرد و پوست دچا ر آسیب ناشی از کار و عمل غیر اصولی می گردد.

لیپوماتیک زیر نظر چه کسی باید انجام پذیرد؟

لیپوماتیک یا همان پیکر تراشی، همانطور که از اسمش مشخص است دارای یک حالتی تهاجمی برای برداشتن چربی و کم کردن سایز اندام های مورد نظر نظیر شکم، غبغب، بازو، کتف، ران، بغل پا و غیره می باشد .

در درجه ی اول اینگونه عمل های ظریف و پرمخاطره را بایستی حتما زیر نظر متخصصین مجرب و پر تجربه در این امر بایستی انجام داد. چرا که اگر دکتر معالج به مهارتی که دارد کاملا مسلط باشد، مشکلی در روند درمان بیمار به وجود نخواهد آمد.

ولی چنانچه آن دکتر به کارش مسلط و وارد نباشد، لیپوماتیک برای شخص بیمار پر مخاطره می گردد و ایجاد خطرهای جدی و جبران ناپذیری برای بیماران تحت این روش ایجاد خواهد کرد.

پزشک متخصص و مجرب با علمی که از آناتومی بدن دارد و با در نظر گرفتن تمامی شرایط تشخیص می دهد که شما کاندید خوبی برای انجام این روش هستید یا خیر در حالی که افرادی که تخصص ندارند ممکن است به دلیل تشخیص نادرست و یا به دلیل سودجویی سلامتی شما را با خطر مواجه کنند.

همچنین همانطور که گفته شد این روش درمانی مانند سایر روش ها دارای نکاتی است که باید حتما اجرا شوند تا سلامتی فرد را خطری تهدید نکند و همچنین مراجعه کننده درمانی ایمن تری را داشته باشد.

اما افرادی که تخصص و همچنین تجربه ی کافی را ندارند با انجام ندادن این نکات باعث تشدید مشکلات و عوارض ناشی از انجام این درمان می شوند.

البته شما با مراجعه به یک کلینیک معتبر می توانید مطمئن شوید که زیر نظر یک پزشک کاربلد و متخصص درمان را انجام می دهید. همچنین در مراکز درمانی معتبر از تجهیزات مدرن و استاندارد استفاده می شود که نقش مهمی در سلامتی مراجعه کننده دارد و راحتی لازم را برای شما فراهم می کند.

با در نظر گرفتن تمامی این نکات شما می توانید عوارض و مشکلات پس از درمان را به حداقل برسانید.

لیپوماتیک برای برطرف نمودن چاقی موضعی

لیپوماتیک یا پیکر تراشی اگر زیر نظر ” بهترین دکتر لیپوماتیک ” و با تجربه صورت گیرد.  یک روش مناسب برای کاهش سایز قست های با چاقی موضعی است.

چاقی موضعی با لیپوماتیک تا حد بسیارزیادی قابل درمان و بر طرف شدن است. این روش یک روش نسبتا جدید برای برطرف ساختن چربی اندام هاست که به طور موضعی چاق شده اند.

چاقی این اندام ها مانند چاقی موضعی اندام هایی نظیر غبغب ،،شکم،باسن، کتف، بغل پا، بازو، کارآمد می باشد.

لیپوماتیک اگر زیر نظر پزشک متخصص و با تجربه انجام پذیرد بسیار نتیجه ی خوبی در بر خواهد داشت.

زیرا این روش با کم کردن سایز اندام شما یک نمای زیباتری از اندامتان را به شما هدیه می دهد و شما می توانید بلافاصله بعد از انجام درمان نتیجه ی کار را ببینید.

البته نتیجه ای که بلافاصله پس از درمان قابل مشاهده است را نمی توان به عنوان نتیجه ی نهایی دانست زیرا در اوایل دوران بهبودی اندامی که مورد درمان قرار گرفته اند کمی ورم دارند بنابراین توصیه می شود اگر می خواهید نتیجه ی نهایی حاصل از انجام لیپوماتیک را ببینید، مدتی صبر کنید تا ورم های ناشی از درمان از بین برود.

ورزش یا لیپوماتیک

لیپوماتیک یا پیکر تراشی روشی است که در افرادی با افزایش توده ی چربی به شکل موضعی در اندام هایی که با ورزش و رژیم غذایی لاغری قابل کاهش و یا برطرف شدن می باشند کاربرد دارد .

این روش برای افرادی که با رژیم لاغری مناسب دارای کاهش وزن و کاهش سایز خوبی می شوند و اندام هایی که قبلا دارای چاقی و بد فرمی بوده با روش هایی  مانند ورزش و رژیم درمانی قابل درمان و کاهش وزن هستند مناسب نمی باشد.

چرا که بهترین روش برای داشتن اندامی ایده آل و مناسب همان داشتن رژیم غذایی مناسب و کامل به همراه ورزش های مناسب لاغری می باشد.

همانطور که گفته شد لیپوماتیک جایگزین ورزش و تحرک نیست بلکه به شما کمک می کند در صورتی که با انجام ورزش نتیجه ی دلخواه خود را نگرفتید، بتوانید با این روش چربی های اندام مورد نظر را خارج کنید و به تناسب اندام برسید.

آیا لیپوماتیک روشی میانبر است برای درمان چاقی؟

لیپوماتیک یا پیکر تراشی یک روش جدید برای کم کردن سایز در افراد چاق با سایز بالا می باشد.

این روش جدیدا طرفداران زیادی پیدا کرده است و افراد با سایز بالا در تمامی اندام هایشان و یا حتی یک اندام برای خوش اندام شدنشان یک روش و را میانبر و آسان را انتخاب می کنند و آن ” پیکر تراشی ” به وسیله ی روش نسبتا جدید لیپوماتیک است.

روش لیپوماتیک چنانچه از معنی و مترادفش مشخص است که همان پیکر تراشی است .

برای کسانی که همیشه راه میانبر را انتخاب می کنند بهترین انتخاب و گزینه می باشد. چرا که لیپوماتیک یک روش و عملی است که بدون رژیم گرفتن و یا حتی ورزش کردن به کم نمودن سایز افراد با سایز بالا و چاق کمک می کند.

این کاهش سایز در این افراد که با روش لیپوماتیک انجام می شود را نباید به عنوان یک عامل کمک کننده ی صد در صد خوب یک شبه برای برداشتن کامل چربی های موجود در کل بدن نمی باشد.

لیپوماتیک برای افرادی کاربرد دارد که دارای چربی های موضعی می باشند و تراکم چربی ها به صورتی است که با رژیم غذایی و ورزش به فرم و شکل دلخواه و سایز دلخواه در نمی آید و نیازمند یک روش خارجی به اسم پیکر تراشی یا لیپوماتیک می باشد.

البته این نکته را در نظر داشته باشید با انجام این درمان نیز شما باید به ورزش خود ادامه داده و به تغذیه ی خود دقت کنید زیرا ثابت ماندن وزن و ورزش کردن به شما کمک می کند تا اثرات لیپوماتیک را طولانی تر کرده و تناسب اندام خود را حفظ کنید.

اما با رعایت نکردن این نکات و داشتن یک تغذیه ی ناسالم بدن شروع به ذخیره ی چربی در نقاط مختلف بدن می کند و ممکن است نه تنها اثرات درمان از بین رود بلکه شما چربی بیشتری را در نواحی مورد نظر مشاهده کنید.

لیپوماتیک در مقابل چاقی

لیپوماتیک یک روش لاغری است. روشی نسبتا جدید با طرفداران فراوان، این عمل جهت برداشتن چربی های اضافه ی اندام های درگیر چاقی مفرط مورد انجم قرار می گیرد.

همانطور که می دانید چاقی در جامعه ی ما افراطی و زیاد از حد نمایان است و آن به سبک زندگی مرفه شهری با تکنولوژی های امروزه و عادات بد و اشتباه غذایی روزانه ی ما آدم ها بر می گردد.

چاقی برای هر انسانی یک ضعف یا که بیماری تلقی می شود . چاقی بیش از حد جلوی فعالیت های راحت زندگی را گرفته، اندام را تحت تاثیر قرار می دهد و آن را از حالت متناسب و خوش فرم خارج می سازد.

چاقی علاوه بر اینکه بر تناسب اندام افراد تاثیر منفی و بدی می گذارد بر روحیه ی فرد چاق و روابط اجتماعی فرد نیز آثار نامطلوبی گذاشته و در دراز مدت به شکل ضعف خودش را نشان می دهد.

چاقی علاوه بر اینکه بر اندام و روحیه تاثیر می گذارد،  مادر بسیاری از بیماری های بشر امروزی است. بر سلامت فردی جامعه نیز اثر می گذارد.

آمار بیماری های قلبی و عروقی را بالا می برد. آمار بیماری های دیابت و چربی بالا و کلسترول بد خون و حتی فشار خون را نیز تحت تاثیر قرار می دهد .

چاقی مادر تمام بیماری ها است و سلامت فرد را به مخاطره می اندازد.

دقت داشته باشید که حتما قبل از درمان با پزشک متخصص مشورت کرده و مطمئن شوید که لیپوماتیک روش مناسبی برای شما است. همچنین شما می توانید تمامی سوالات خود را از پزشک خود بپرسید و نگرانی های خود را برطرف کنید.

پزشک شما بهترین فرد برای مشاوره دادن به شما است پس از انجام درمان  نیز در صورت بروز هرگونه مشکلی حتما با پزشک خود تماس گرفته تا به شما کمک کند و به روند بهبودی سرعت بخشد.

حتما توصیه های پزشک در مورد مدت زمان برای استراحت و همچنین نکات ایمنی چه قبل از درمان چه در دوران بهبودی را جدی بگیرید تا از بروز مشکلات جلوگیری کرده و مدت زمان بهبودی را کم کنید با این کار شما زمان کوتاه تری را صرف می کنید تا به زندگی عادی و فعالیت روزانه ی خود بازگردید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد لیپوماتیک غبغب مشورت نمایید.

جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید. همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *