تزریق ژل

چند سی سی ژل برای لب نیاز است؟

چند سی سی ژل برای لب نیاز است؟

لب یکی از اعضای صورت است که خانم ها اهمیت ویژه ای می دهند. داشتن لب های کامل و سالم رویای هر زنی است. بنابراین، خانم هایی که فکر می کنند ظاهر جذاب تری دارند، روش های متفاوتی از جمله تزریق ژل را برای این کار اعمال می کنند.

چند سی سی ژل برای لب نیاز است؟عدم تقارن روی لب ها و نابرابری بین لب فوقانی و تحتانی را می توان به لطف تزریق ژل از بین برد. در این فرآیند از ماده ای به نام اسید هیالورونیک استفاده می شود. از اسید هیالورونیک نیز در اصلاح چین و چروک های عمیق روی صورت، اصلاح زخم های عمیق و سایر مسائل مشابه استفاده می کنند. از آنجا که اسید هیالورونیک از خود بدن به دست می آید و هیچگونه عارضه ندارد، می توان برای حجیم کردن لب ها از آن استفاده کرد.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

نحوه انجام تزریق ژل برای لب

اول از همه لب های شما توسط جراح معاینه شده و زاویه، سطح و وضعیت لب هایتان ارزیابی می شود. سپس از شما درباره ظاهری که مدنظر دارید، پرسیده می شود و پزشک با آگاهی از این موضوع، برنامه ریزی می کند.

بعد از این مرحله، لب ها به کمک بی حسی موضعی یا کرم های بی حسی، بی حس می شوند. بعد از اینکه لب ها کاملا بی حس شدند، با استفاده از سوزن های بسیار ریز و نازک، ژل به لب ها تزریق می شود. در حین انجام تزریق، چیزی احساس نخواهید کرد.

این فرآیند بدون درد و کوتاه مدت است زیرا نیازی به جراحی ندارد. این روند تقریباً 30 دقیقه طول می کشد. مراجعه کننده می تواند بلافاصله پس از درمان به زندگی روزمره خود برگردد و مشکلی نداشته باشد.

چند سی سی ژل برای لب نیاز است؟در این فرایند که یکی از روش های محبوب حجیم کردن لب در جهان است، ماندگاری و دائمی بودن بسته به ساختار لب فرد و ماده پر کننده مورد استفاده متفاوت است. در حالی که ماندگاری بعضی از ژل های مورد استفاده بین 8 ماه تا 1 سال است، برخی از ژل ها تا 5 سال قابل استفاده هستند.

چند سی سی ژل برای تزریق در لب ها مورد نیاز است؟

خب این یکی از سوالات متداول و رایج در تزریق ژل به لب است. میزان سی سی تزریقی بستگی به لب های فرد دارد. در واقع پزشک باید ابتدا لب های شما را ببیند و معاینه کند، سپس بر اساس دیده هایش یک تصمیم قطعی بگیرد. بهتر است برای یک قضاوت کلی، ابتدا به کلینیک مراجعه کنید تا پس از ملاقات پزشک، میزان ژل تزریقی مشخص شود.

در صورتی که فاصله دوری با کلینیک داشته باشید، می توانید با استفاده از مشاوره آنلاین، عکس های مخصوص خودتان را تهیه کرده و بر اساس آن از پزشک سوال بپرسید. میزان سی سی تزریقی از این جهت مهم است که برای لب های با وضعیت مناسب، معمولا یک سی سی تزریق انجام می گیرد اما افرادی که لب های خاصی بخواهند (تشخیص بر عهده پزشک است) می توان از دو سی سی استفاده کرد. با این حال باید وضعیت فک و چهره شما هم بررسی شود.

البته این موضوع اهمیت چندانی ندارد زیرا اگر قصدتان حجیم کردن لب هاست، می توانید در جلسه ابتدایی تزریق ژل و فیلر، از تمام ریز و درشت های این فرآیند آگاه شوید.

چه موقع می توان از تزریق ژل به لب استفاده کرد؟

با افزایش سن، هورمون استروژن در بدن کاهش می یابد و لب ها نازک و چروک می شوند. به دلیل کاهش اسید هیالورونیک در زیر پوست، لب ها خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده و نازک تر می شود.

همه این اثرات و عوارض با ژل از بین می روند. پر کردن لب را می توان برای بهتر کردن شکل ظاهری لب ها، شفاف شدن حاشیه های لب، تصحیح ظاهر نامتقارن، و در نهایت حجیم و برجسته کردن مورد استفاده قرار دارد. معمولا این تزریق محدودیت سنی ندارد و از پیر و جوان، همه می توانند از مزایای این روش عالی استفاده کنند.

آیا تزریق فیلر و ژل به لب دائمی است؟

اسید هیالورونیک مورد استفاده در پر کردن لب دائمی نیست. با گذشت زمان این اسید جذب بدن می شود و هرچقدر ساختار بدنی، سبک زندگی و شرایط محیطی فرد تغییر کند، این ماندگاری هم تغییر می کند. بهترین توصیه این است که باید در فواصل منظم تکرار شود تا اثری دائمی داشته باشد.

اگر از اسید هیالورونیک به عنوان ماده پر کننده برای روی لب استفاده شود، ماندگاری می تواند 6 تا 12 ماه ادامه دار باشد. بعد از این مدت تزریق ژل به لب باید تکرار شود.

مراقبت های پس از تزریق ژل برای لب

مراجعه کننده حداقل 2 ساعت پس از تزریق نباید چیزی بخورد. در عین حال نباید رژ لب مورد استفاده قرار بگیرد. پس از اتمام تزریق ممکن است روی لب ها شاهد ورم باشیم. همه این عوارض طی 2-3 روز می گذرد. تورم و ادم خفیف روی لب هم طبیعی است. با این حال اگر بلافاصله پس از تزریق، بر روی لب ها یخ اعمال شود، عوارض جانبی هم کم می شود.

همچنین نباید به مدت یک هفته پس از تزریق از نوشیدنی های الکلی استفاده کنید که باعث لخته شدن خون می شود. عدم مصرف دخانیات و مسکن های استروئیدی هم می تواند یک روش عالی برای تسریع روند بهبودی باشد. رعایت رژیم غذایی و استراحت مناسب، همواره توصیه اصلی پزشکان بوده است.

آیا تزریق ژل خطری به همراه دارد؟

اگرچه فیلرها گاهی اوقات عوارضی مانند تورم خفیف، کبودی و یا قرمزی دارند اما خطر قابل توجهی تهدید کننده هیچکس نیست زیرا ماده تزریق شده حاوی اسید هیالورونیک است که در بدن وجود دارد. با این حال این روش باید توسط متخصصین پوست انجام شود تا میزان عوارض به کمترین حد ممکن برسد.

هزینه تزریق ژل برای لب چقدر است؟

تزریق ژل برای لب، به موارد بسیار زیادی بستگی دارد. میزان سی سی ژل تزریق هم اهمیت دارد. برای مثال تزریقی که با یک سی سی انجام می گیرد، با تزریقی که با 2 سی سی انجام می گیرد، متفاوت است.

همچنین انجام این تزریق در کلینیک هایی که دارای مجوز و بهترین تکنولوژی های ممکن هستند، یک مزیت است که خب در هزینه ها هم تاثیرش را می گذارد. کیفیت فیلر و ژل، مهارت پزشک و میزان دسترسی کلینیک تزریق ژل، می تواند باعث شود هزینه تزریق ژل برای لب کم یا زیاد شود.

توصیه می شود برای اطلاع از هزینه های تزریق، ابتدا به پزشک مراجعه کنید تا پس از معاینه لب ها، نتیجه نهایی را بگوید. همچنین می توانید از طریق مشاوره آنلاین با پزشک معالج در تماس باشید و سوالات خود در رابطه با هزینه را بپرسید.

اهمیت پزشک در تزریق ژل برای لب

اگرچه حجیم کردن لب یک روش نسبتا ساده است اما صلاحیت و تجربه پزشکتان برای به دست آوردن نتایج موثر و ماندگار مهم است. این روش اصولا یا باید در بیمارستان انجام بگیرد و یا در کلینیک های استریل که قابلیت بالایی دارند.

باید دقت کنید میزان تزریق ژل برای لب اهمیت دارد. در صورتی که پزشک نداند چند سی سی ژل برای لب نیاز است، ممکن است مقدار نامناسبی تزریق کند که پشیمانی به بار بیاورد به همین جهت پیش از انتخاب کلینیک مورد نظر، دقت کنید و سپس با تحقیق مناسب، سراغ انجام این تزریق بروید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *