پوست و مو

دوام و ماندگاری هایفوتراپی چقدر است ؟

دوام هایفوتراپی چقدر است ؟

دوام هایفوتراپی چقدر است ؟

اگر شما جز افرادی که به دنبال زیباسازی پوست خود با استفاده از روش ها و متد های جدید و کم دردسر هستید به شما استفاده از هایفوتراپی را پیشنهاد می کنیم. در واقع فرآیند پیری امری غیر قابل اجتناب است که می تواند به مرور زمان به ایجاد چروک های پوستی و افتادگی در پوست منجر شود.

دوام و ماندگاری هایفوتراپی چقدر است ؟همانطور که می دانیم در سنین بالا به تدریج پوست خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و به شل شدن و افتادگی در نواحی مختلف بدن از جمله پوست گردن و صورت منجر می شود. در واقع با استفاده از روش های مختلفی می توان به از بین بردن این ضایعات پوستی و مشکلاتی از این نظیر در افراد کمک کرد.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

یکی از این روش های جدید که امروزه دارای طرفداران بسیاری در بین روش های زیبایی است را می توان هایفوتراپی دانست. این روش می تواند بدون نتیجه منفی روی سلامتی افراد، به زیباسازی و جوانسازی پوست آنها کمک کند. به همین دلیل بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

هایفوتراپی (hifu) می تواند نتایج متفاوتی را برای افراد مختلف در بر داشته باشد. با توجه به اینکه نتایج جوانسازی پوست نیز مانند بسیاری از روش های زیبایی دارای زمان محدودی است با این حال طول دوره هایفوتراپی می تواند تاثیرات طولانی تری را روی پوست افراد باقی بگذارد.

برای دانستن اطلاعات بیشتر در مورد نتایج جوانسازی پوست به شما پیشنهاد می کنیم که در ادامه این مقاله با ما همراه باشید.

هایفوتراپی و نتایج آن چگونه است؟

هایفوتراپی نوعی روش برای ایجاد جوانسازی پوست است که با استفاده از متد پیشرفته صوتی مورد استفاده قرار می گیرد. در این روش امواج صوتی به سطوح زیرین پوست نفوذ کرده با تحریک کلاژن می توانند به از بین بردن چین و چروک های پوستی و سفت شدن پوست کمک کنند.

از جوانسازی پوست علاوه بر ایجاد زیبایی برای درمان بسیاری از بیماری های دیگر نظیر سرطان کبد، رحم و پستان نیز در علم پزشکی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه هایفوتراپی تا 4 میلیمتر به زیر پوست می تواند نفوذ پیدا کند در نتیجه لایه های زیرین پوست در اثر این امر می تواند بهتر سفت شود.

در واقع روش های سه بعدی در هایفوتراپی می تواند نوعی روش نوین و بدون جراحی باشد که افراد را به خود علاقه مند کرده است. بی شک جراحی های زیبایی می تواند به سلامتی افراد آسیب وارد کند. به همین دلیل استفاده از جراحی برای زیباسازی پوست در چند دهه اخیر کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

نتایجی که در اثر هایفوتراپی می توانید مشاهده کنید تا مدت 4 هفته بعد از جوانسازی پوست قابل مشاهده شدن است. همچنین برای دیدن نتایج بیشتر باید تا 6 ماه صبر کنید تا چروک های عمیق تر پوست شما از این طریق از بین برود.

هر چقدر چین و چروک های پوستی در افراد بیشتر باشد هایفوتراپی ممکن است نتایج بسیار موثری را در این افراد ایجاد نکند. به همین دلیل برای اقدام به هایفوتراپی در مراحل اولیه چین و چروک های پوستی می توانید اقدام کنید تا در کمترین زمان درمان این چین و چروک ها انجام شود.

نتایج هایفوتراپی دارای چه مدت ماندگاری است؟

از آنجایی که هایفوتراپی می تواند در افراد مختلف نتایج متفاوتی را در بر داشته باشد نمی توان به طور حتم در مورد ماندگاری و جوانسازی پوست زمان مشخصی را در نظر گرفت. از آنجایی که در هایفوتراپی از امواج صوتی و به واسطه دستگاه مخصوص، این کار انجام می شود باید برای دیدن نتایج موثر و طولانی مدت در چند جلسه نیاز به تکرار هایفوتراپی باشد.

نتایجی که بعد از جوانسازی پوست در افراد مشاهده می شود می تواند بنا به دلایل مختلفی نظیر سن افراد، میزان ضایعات پوستی، نوع زندگی افراد، میزان شلی و افتادگی پوست، عمق چروک ها و عوامل دیگری مشخص شود.

عکس هایفوتراپی

این نتایج ممکن است در مدت 4 یا 6 هفته بعد از هایفوتراپی در افراد به آسانی قابل مشاهده شدن باشد. در برخی از افراد نیز ممکن است تا چند ماه بعد نتایج جوانسازی پوست به طور کامل قابل تشخیص باشد.

با این وجود نتایج تا چند سال می تواند دارای ماندگاری باشد. حتی ممکن است بعد از چند سال شاهد سفت شدن پوست خود و درمان ضایعات پوستی در خود شوید؛ بنابراین نتایج هایفوتراپی می تواند متفاوت باشد.

نتایجی که بعد از هایفوتراپی قابل مشاهده است، چگونه است؟

هایفوتراپی را می توان روشی بسیار موثر برای از بین بردن چین و چروک های صورت و بدن دانست. در واقع این متد جدید زیبایی با توجه به امواج صوتی می تواند به عمق پوست نفوذ کند و به گرم شدن بافت های  پوستی در آن مناطق بیانجامد.

از آنجایی که پوست های شل و افتاده در سطح خود دیگر کلاژن مورد نیاز برای ایجاد لطافت و سفتی پوست را تولید نمی کنند، به همین دلیل نیاز است که از طریق روشی این بافت ها تحریک شده و دوباره به تولید کلاژن روی آورند.

این سلول ها زمانی که به گرمای مورد نظر خود برسند دچار آسیب سلولی می شوند. این امر می تواند به تحریک سلول ها کمک کند تا بتوانند کلاژن مورد نیاز پوست را دوباره تامین کنند. با افزایش کلاژن سازی پوست چروک ها و افتادگی های ایجاد شده در سطح پوست از بین می رود.

همچنین هایفوتراپی نمی تواند به سلول های مجاور و لایه های بالایی پوست آسیبی وارد کنند. به همین دلیل می توانید با خیال راحت از نتایج جوانسازی پوست مطمئن باشید. با انجام چند جلسه هایفوتراپی می توانید نتایج ماندگارتری را در پوست خود شاهد باشید. با انجام هایفوتراپی می توانید نتایج زیر را در خود مشاهده کنید.

  1.   سفت شدن پوست در نواحی مختلفی از بدن
  2.   کشیدگی و لیفت در گونه ها، ابرو و پلک ها
  3.   کانتورینگ فک
  4.   سفت شدن ساختار پوست صورت
  5.   صاف و لطیف شدن پوست

در واقع با توجه به هدفی که دارید می توانید هر کدام از این نتایج را در مدت زمان کمی از هایفوتراپی دریافت کنید. باید به این نکته توجه کرد که هایفوتراپی می تواند در افراد بسیار مسن و افراد جوان دارای نتایج قابل قبولی نباشد؛ بنابراین در سنین بالای سی سال این روش می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

تفاوت نتایج بعد از هایفوتراپی با روش جراحی یا لیفت صورت چیست؟

هایفوتراپی با توجه به اینکه از متدهای درمانی بدون جراحی برای از بین بردن طبیعی پوست صورت و اندام های بدن استفاده می کند نمی تواند هیچ گونه عارضه ای از جمله کبودی، جای زخم و بخیه، خونریزی، درد، عوارض بعد بیهوشی و بسیاری از مشکلات دیگر را برای افراد ایجاد کند.

به همین دلیل متقاضیان هایفوتراپی به نسبت روش های جراحی بیشتر هستند؛ زیرا امروزه افراد در پی روش هایی هستند که به صورت سرپایی و بدون هیچ گونه مشکل و عوارضی بعد از عمل بتواند به ایجاد نتایج ماندگارتر و موثرتر در آنها کمک کند.

همچنین هایفوتراپی می تواند از 4 هفته تا 6 ماه نتایج را برای افراد قابل مشاهده کند، بدون اینکه نیاز به گذراندان دوران نقاهتی در این زمینه باشد.

همچنین هزینه های مقرون به صرفه ای که جوانسازی پوست نسبت به جراحی لیفت دارد می تواند کمتر باشد و این امر یکی دیگر از دلایلی است که هایفوتراپی را در بین افراد دارای محبوبیت کرده است. نتایجی که بعد از اتمام دوره هایفوتراپی مشاهده می کنید می تواند مکررا صورت گیرد و از این نظر مشکلی برای افراد ایجاد نخواهد شد.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *