پوست و مو

آیا از تکنولوژی هایفوتراپی برای لاغری هم استفاده می شود؟

آیا از تکنولوژی هایفوتراپی برای لاغری هم استفاده می شود؟

آیا از تکنولوژی هایفوتراپی برای لاغری هم استفاده می شود؟

درمان و از بین بردن چربی های نقاط مختلف بدن یکی از مسائلی است که امروزه بسیاری از افراد را درگیر کرده است و بسیاری از افرادی که از چربی اضافی در نواحی از بدن خود رنج می برند، به دنبال یک راهکار مناسب برای از بین بردن چربی های اضافه بدن خود هستند.

هایفوتراپی برای لاغریکه روش های مختلفی همچون جراحی به منظور از بین بردن این چربی های اضافی وجود دارد؛ اما این عمل نیز مانند عمل های دیگر می تواند عوارضی را به دنبال داشته باشد، به همین جهت بسیاری از افراد به دنبال راهی کم تهاجمی تر و کم خطرتر برای لاغری هستند.

دریافت تخفیف نقدی خدمات کلینیک رز + مشاره رایگان

امروزه یکی از روش هایی که در این درمان از آن استفاده می شود، هایفوتراپی است. در واقع هایفوتراپی به یکی از پرکاربردترین و پرطرفدارترین روش های درمانی برای لاغری تبدیل شده است. چرا که در مقایسه با برخی دیگر از روش ها از عوارض کمتری برخوردار است.

به گونه ای که در این روش فرد بدون نگرانی از عمل جراحی و عوارض احتمالی ناشی از آن می تواند به راحتی سلول های چربی اضافی نواحی مختلف بدن خود را به طور دائمی و کامل از بین ببرد و نتیجه مورد دلخواه خود نیز برسد.

هایفوتراپی برای لاغری

نحوه لاغری از طریق استفاده از هایفوتراپی

در لاغری به شیوه هایفوتراپی از امواج اولتراسوند به منظور از بین بردن چربی های اضافی در نواحی مختلف بدن از جمله نواحی همچون شکم، پهلو و ران ها استفاده می شود. در این روش به صورت کاملا ایمن و موثر سلول های چربی از بین می روند.

در واقع در لاغری از طریق هایفوتراپی، امواج هایفو باعث از بین رفتن کامل و دائمی سلول های چربی می شوند. در این روش هنگامی که امواج به سلول های چربی برخورد می کنند آنها را به طور کامل غیر فعال و مختل می کنند.

در این روش انرژی حاصل از امواج اولتراسوند به عمق یک تا دو سانتی متری پوست نفوذ پیدا می کند؛ و در این حالت سلول های چربی را از بین می برند. به گونه ای که سلول های چربی بعد از یک الی سه جلسه درمان با فاصله زمانی 45 روز به اندازه 3 تا 8 سانتی متر کوچکتر می شوند.

بنابراین بسته به میزان تعداد و اندازه سلول ها در بدن شما تعیین می شود که شما به چند جلسه درمان با استفاده از هایفوتراپی برای لاغری خود نیاز دارید تا از این طریق بتوانید برای همیشه از شر سلول های چربی اضافی خود در نواحی مختلف بدن خلاص شوید.

در واقع لاغری به روش هایفوتراپی یک لاغری بر مبنای کاهش ذره ذره اندازه سلول های چربی در بدن شماست. به همین دلیل ممکن است که این شیوه درمانی زمان بر باشد. اما در نهایت شما می توانید به نتیجه دلخواه خود برسید.

در حین عمل از طریق هایفوتراپی، بیمار هیچ گونه ناراحتی و دردی را حس نخواهد کرد و  می تواند به راحتی به درمان خود ادامه دهد. تنها ممکن است مقداری قرمزی در ناحیه تحت درمان ایجاد شود که کاملا طبیعی بوده و بعد از چند ساعت از بین خواهد رفت.

قرمزی و تورم ایجاد شده در ناحیه تحت درمان به دلیل وارد شدن امواج اولتراسوند به لایه های زیرین پوست به منظور رسیدن به سلول های چربی و از بین بردن آن ها است. چرا که از بین رفتن سلول های چربی بدن باعث ایجاد یک پیام شیمیایی در بدن می شود.

همین امر سبب بروز تورم و قرمزی در ناحیه مورد نظر است؛ اما جای هیچ گونه نگرانی نیست چرا که این تورم و قرمزی دائمی و مشکل ساز نبوده و به طور کامل از بین خواهد رفت.

مقایسه هایفوتراپی با عمل جراحی به منظور لاغری

یکی از روش هایی که تا به امروز در زمینه از بین بردن چربی های اضافی بدن مورد استفاده قرار گرفته است، لیپوساکشن بوده است. روشی که در آن با استفاده از عمل جراحی پزشک اقدام به خارج کردن چربی های اضافی از نواحی مختلف بدن بیمار مانند شکم و پهلو انجام می دهد.

قطعا از بین بردن چربی های اضافی از طریق جراحی همانند هر عمل جراحی دیگری عوارض و سختی های خاص خود را دارد. در حالی که در لاغری با استفاده از هایفوتراپی چنین مشکلات و عوارض احتمالی وجود نخواهد داشت.

هنگامی که شما اقدام به از بین بردن چربی های خود از طریق لیپوساکشن و عمل جراحی می کنید، پزشک برای خارج کردن چربی های اضافی از بدن شما ناگزیر به ایجاد برش هایی در ناحیه مورد نظر است؛ بنابراین در این روش زخم هایی بر روی بدن شما ایجاد خواهد شد.

در صورتی که در لاغری به شیوه هایفوتراپی هیچ گونه برش و زخمی در نواحی تحت درمان ایجاد نخواهد شد و این کار تنها با استفاده از یک دستگاه و فرستادن امواجی به بخش های زیرین پوست شما به منظور از بین بردن چربی ها انجام خواهد شد.

از بین بردن چربی ها با استفاده از عمل جراحی، شما نیاز به بیهوشی و رفتن به اتاق عمل دارید و این موضوع می تواند برای بسیاری از افرادی که نمی توانند تحت بیهوشی قرار بگیرند و ترس از عمل جراحی دارند، موضوعی ناراحت کننده باشد.

اما در روش درمان با استفاده از هایفوتراپی (hifu) نیازی به هیچ یک از این موارد نیست و شما بدون اعمال هیچ گونه بیهوشی می توانید به راحتی تحت عمل با این شیوه قرار بگیرید؛ بنابراین این روش می تواند جایگزین بسیار مناسبی برای افرادی که نمی توانند تحت عمل جراحی قرار بگیرند، باشد.

همچنین در لاغر شدن و از بین بردن چربی های اضافی نواحی مختلف بدن با استفاده از عمل جراحی، مانند هر عمل دیگری شما می بایست یک دوره نقاهت را پشت سر بگذارید و برای مدتی قادر نخواهید بود تا به انجام کارهای روزمره و عادی خود برسید.

در حالی که در درمان و از بین بردن سلول های چربی از طریق انجام هایفوتراپی، شما هیچ گونه مشکلی در از سر گیری کارها و فعالیت های روزمره خود ندارید و می توانید بلافاصله پس از انجام درمان هایفوتراپی فعالیت و کارهای خود را انجام دهید.

یکی دیگر از مزایای لاغری با روش هایفوتراپی این است که این روش هیچ گونه عوارضی نداشته و نتیجه آن دائمی بوده و دیگر نیازی نیست تا شما نگران نتیجه درمان خود باشید. در صورتی که در درمان به شیوه جراحی این نگرانی که ممکن است چربی های اضافی دوباره بازگردد، وجود دارد.

نتایج لاغری با هایفوتراپی

یکی از دلایلی که لاغری از طریق هایفوتراپی را در میان بسیاری از افراد حتی پزشکان محبوب کرده است، دائمی بودن این روش است. به عبارتی امواج حاصل از هایفوتراپی سلول های چربی اضافی را به طور کامل مختل می کند و از بین می برد در نتیجه امکان بازگشت وجود ندارد.

به گونه ای که در روش درمانی با استفاده از هایفوتراپی، بعد از گذشت حدود سه ماه شما می توانید کاهش چهار الی شش سانتی متری در دور کمر خود ببینید. هر چند که در اکثر موارد نتیجه نهایی خود را بعد از گذشت سه الی چهار ماه نشان می دهد.

اما مواردی نیز بوده است که بیمار بعد از گذشت یک تا دو هفته بعد از درمان نیز توانسته است نتایج لاغری حاصل از هایفوتراپی را در خود مشاهده کند؛ اما به تمامی کسانی که قصد دارند از روش درمانی استفاده کنند توصیه می شود تا حداقل سه ماه را برای دیدن نتیجه عمل خود صبر کنند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *