کاشت مو

کاشت مو بدون جراحی و هزینه کاشت مو بدون جراحی

کاشت مو بدون جراحی و هزینه کاشت مو بدون جراحی

کاشت مو بدون جراحی

آبا کاشت مو بدون جراحی امکان پذیر می باشد؟ مقاله امروز ” کلینیک پوست و مو رز” به کاشت مو بدون جراحی اختصاص دارد؛ با ما همراه باشید تا در مورد جزئیات، مزایا و عوارض کاشت مو و ترمیم مو، اطلاعات بیشتری بدست بیاورید.

نقاط طاس یا موهای کم پشت می تواند باعث نگرانی شما در مورد ظاهرتان بشود. کاشت مو می تواند راهی مفید برای جایگزینی موهای از دست رفته تان باشد.

کاشت مو بدون جراحی

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده فایل های پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

برای افرادی که نمی خواهند تحت عمل جراحی قرار بگیرند، راه های زیادی برای جایگزینی موها وجود دارد. متخصص می تواند در انتخاب روشی مناسب برای کاشت مو بدون جراحی، به شما کمک زیادی بکند. امروزه سیستم ترمیم موها پیشرفت زیادی کرده است و این موها روی سر، کاملا طبیعی بنظر می رسند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

 علت های ریزش مو

معمولا بطور روزانه، حدود 100 تار از موها دچار ریزش خواهند شد اما این امر دلیلی بر افزایش روز افزون طاسی سر نخواهد بود زیرا همزمان با ریزش مو، موهای دیگری رشد کرده و جایگزین موهای ریخته شده خواهند شد. ریزش مویی که موجب طاسی و کم پشتی موها شود معمولا به دلایل زیر اتفاق می افتد.

ریزش مو ” بیشتر بخاطر طاسی آندروژنیک رخ می دهد. آمارها نشان می دهد که یک سوم از مردها و زنها بخاطر طاسی آندروژنتیک، حجم زیادی از موهایشان را از دست می دهند. طاسی آندروژنتیک در مردان باعث شروع طاسی از فرق سر می شود و در زنان باعث کم پشتی موهایشان می شود.

کاشت مو

طاسی آندروژنتیک باعث افزایش نقاط بدون مو در روی سر بیمار می شود و اگر مشکل ریزش موهای بیمار، بخاطر طاسی آندروژنیک باشد، تکنیک های ترمیم موی سر می تواند باعث رشد مجدد موها بشود و نقاط طاس سر را بخوبی بپوشاند.

از دیگر عوامل موثر بر ریزش موها، تغییرات هورمونی پدیدار در بدن و برخی شرایط پزشکی می باشد. تغییرات هورمونی نتیجه بارداری، یائسگی، زایمان و مشکلات تیروئیدی بوده و فرد در این دوران نسبت به سایر دوران، شاهد ریزش موهای بیشتری خواهد بود.

همچنین یکی از شرایط پزشکی که تحت آن فرد دچار طاسی سر می شود، آلوپسی آرئاتا می باشد. این شرایط بر فولیکول های مو اثر گذاشته و پس از مدتی با تضعیف و شوک به فولیکول ها، بر ریزش مو دائمی دامنه می زند.

ترمیم مو

متخصص پوست و مو، ابتدا برای درمان ریزش مو بیمار داروها و محلول های خاصی ( مثل ماینوکسیدیل و فیناستراید ) را تجویز می کند؛

اگر داروها روی رشد موهای بیمار تاثیری نداشته باشد، ” سیستم ترمیم مو ” می تواند گزینه ای مناسب برای بدست آوردن ظاهری طبیعی برای موها باشد؛ کلاه گیس می تواند نقاط طاس سر را بپوشاند و باعث پرپشتی موهای سر بشود.

بهترین موها برای کسانی که از مشکل طاسی رنج می برند، موهای ترمیمی طبیعی است که از نظر ساختار، رنگ، حجم و مدل شبیه موهای خود بیمار باشد. سیستم ترمیم، شامل موهایی با ساختارهای متفاوتی می شود که از مواد مختلفی ساخته می شوند.

این موها، روی پوست سر بیمار قرار می گیرد و معمولا از جنس پلی اورتان هستند. بهترین سیستم ترمیم مو از موهای واقعی استفاده می کند که کیفیت این موها بسیار بالاست.

بعد از اینکه این موها روی پوست سر قرار گرفتند، متخصص آنها را با بافت، میکرو بریدینگ، اکستنشن، گره و یا سایر روش ها به موهای خود بیمار فیکس می کند. برای اینکه موهای ترمیمی به خوبی روی پوست سر بچسبند، از چسب ضد آب استفاده می شود که برای سر عوارض خاصی را بدنبال ندارد.

البته آموزش های لازم در مورد گذاشتن و برداشتن موهای ترمیمی، توسط متخصص به بیمار داده می شود تا بیمار با خیال راحت از این موها استفاده کند و اعتماد به نفس او در طول زندگی هم بالا برود.

مزایای استفاده از سیستم ترمیم مو

هریک از روش های Hair transplant مزایای مختص به خود را داشته و به نوعی پاسخگوی نیازهای متقاضیان خواهد بود.

بطور مثال ممکن است یکی از روش ها با درد و خونریزی کمتری همراه باشد در حالی که در روش دیگر نتایج حاصل از درمان، ماندگاری بیشتری خواهند داشت. در این قسمت از مقاله نیز به برخی از مزایای کاشت مو بدون جراحی پرداخته شده است.

1- نتایج فوری :

استفاده از کاشت مو بدون جراحی، موجب بروز نتایج نهایی فوری و قابل مشاهده شده و برای مشاهده نتایج، مدت زمان زیادی سپری نخواهد شد.

2- بدون جراحی :

در این روش با استفاده از روش هایی نظیر اکستنشن، گره و سایر روش های موجود، موجب ترمیم موهای طبیعی شده و نیازی به جراحی برای کاشت موها نخواهد بود.

3- بدون درد :

به دلیل عدم استفاده از تکنیک های جراحی و وجود هیچ گونه زخم بر سر، این درمان بدون درد و خونریزی پیش خواهد رفت.

4- بدون عوارض طولانی مدت و اثرات جانبی :

همانطور که ذکر شد، برای چسبیدن مو به پوست سر، از چسب مو مخصوص و ضد آب استفاده خواهد شد. این چسب بر پوست سر چسبیده و آسیبی به پوست و مو وارد نخواهد کرد.

5- هزینه پایین :

برخلاف کاشت مو با جراحی، این روش از درمان، هزینه ی پایین تری در بر دارد زیرا هزینه هایی نظیر استفاده از بی حسی حذف شده و بطور کلی مخارج زیادی نخواهد داشت.

6- راهکاری عالی برای ریزش موی موقت :

اگرچه نتایج حاصل از درمان، دائمی نمی باشد، اما این روش از کاشت مو، برای افرادی که خواستار پوشش طاسی و یا از بین رفتن طاسی سر خود بطور موقت می باشند، خواهد بود.

7- روشی مناسب برای افرادی که موهایی برای اهدا به نقاط طاس ندارند : 

بسیاری از افراد دارای فولیکول های ضعیف و یا نازکی بوده که برای استفاده در کاشت مو دائم مناسب نمی باشند. در ترمیم موی طبیعی بدون جراحی، نیازی به استفاده از موهای موجود نخواهد بود.

8- تنوع زیاد موهای ترمیمی :

موهای طبیعی موجود برای استفاده در رنگ ها و طرح های متفاوت بوده و متقاضی محدودیتی برای انتخاب مدل و یا رنگ موهای خود نخواهد داشت.

9- سبک و راحت بوده

این موها بسیار سبک بوده و پس از گذشت چند روز به آنها عادت خواهید کرد. و حتی در انجام فعالیت هایی نظیر شنا و دوش گرفتن مانعی به وجود نخواهند آورد.

 معایب ترمیم مو

معایب ترمیم مو عبارت است از :

 1. ممکن است بیماران احساس کنند که از یک کلاه گیس استفاده می کنند
 2. مدل موهای کاملا جدید می شود و تغییر زیادی می کند
 3. باید بطور مرتب از موهای ترمیمی نگه داری شود
 4. موهای ترمیمی نیاز به شستشوی زیادی دارند
 5. ترمیم مو، راه حلی برای درمان طاسی نیست
 6. نتایج ماندگار و طولانی مدتی را به دنبال ندارد
 7. بیمار باید بیشتر از یک جلسه به کلینیک پوست و مو مراجعه کند
 8. موهای ترمیمی فاقد فولیکول هستند و بنابراین نمی توانند رشد کنند

ماندگاری ترمیم مو

قبل از اینکه بخواهید سیستم ترمیم رو را خریداری کنید، هزینه های دراز مدت آن را هم در نظر بگیرید. ترمیم مو حدودا 6 الی 18 ماه ماندگاری دارد و بعد از این مدت، ظاهر طبیعی خود را از دست می دهد و یا چسب آن خوب روی سر نمی چسبد و در نتیجه باید دوباره جایگزین بشود.

با این حال با توجه به عدم ماندگاری نتایج این روش و مقایسه آن با درمان هایی که دارای نتایج دائمی باشند، این روش با رعایت اصول و مراقبت های لازم، هزینه کمتری در طولانی مدت برای متقاضی خواهد داشت.

نحوه نگهداری از سیستم ترمیم مو

یکی از با اهمیت ترین عوامل در داشتن مویی پرپشت پس از استفاده از روش های غیرجراحی، نحوه رسیدگی به موها و استفاده از راه حل هایی می باشد که موجب افزایش مدت زمان ماندگاری این محصولات خواهند شد.

یکی از مهمترین عوامل در از بین رفتن طاسی با روش های غیرجراحی، مراجعه به یک کلینیک معتبر می باشد. افراد متخصص در این کار، از محصولات و تکنیک هایی استفاده می کنند به طوری که انجام آن برای دیگران قابل استفاده نباشد.

همچنین این افراد به تکنیک ها و روش های بروز آشنایی کامل داشته و موهایی طبیعی تر به شما تحویل خواهند داد.

بیمار باید به موهای ترمیمی خود به خوبی رسیدگی کند؛ به بیماران توصیه می شود تا به طور مرتب، موها و همچنین پوست سر خود را با آب و شامپو بشویند.

برای مراقبت بیشتر از موها محصولات خاصی وجود دارد که در هنگام انجام درمان می توانید از متخصص ترمیم مو خود، اطلاعات زیادی در این باره کسب نمایید.

بطور مرتبط به تکنسین و متخصص کاشت مو خود مراجعه کرده تا موهای طبیعی شما را اصلاح کند. این کار موجب شده که موهای طبیعی و موهای کاشته شده باهم ترکیب شوند و تشخیص آنها از یکدیگر برای دیگران مشکل باشد.

موهای خود را مرتبا تعویض کرده و از موهای جدید استفاده نماید. استفاده از سیستم مو نباید سال ها طول بکشد. با انجام این کار، موها طبیعی تر به نظر خواهند رسید.

 تفاوت بین کاشت مو بدون جراحی با کاشت مو با جراحی

تفاوت های مشخصی بین کاشت مو بدون جراحی با کاشت مو با جراحی وجود دارد؛

کاشت مو با جراحی با هدف درمان ریزش مو انجام می شود ولی سیستم ترمیم مو بدون جراحی، با هدف پوشاندن ظاهری و موقت نقاط طاس روی سر بیمار انجام می شود.

کاشت مو با جراحی با درد، اسکار، سر درد و عوارض زیادی همراه است ولی سیستم ترمیم مو بدون جراحی است و هیچگونه درد و عوارضی را به دنبال ندارد.

کاشت موی طبیعی با جراحی، نتایج ماندگار و طولانی مدتی را برای بیمار به دنبال دارد ولی برای رسیدن به این نتایج، بیمار باید تا چند ماه صبر کند ولی سیستم ترمیم مو بدون جراحی نتایج کاملا فوری ای را برای بیمار به دنبال دارد ولی این نتایج کاملا موقت و کوتاه مدت است.

آیا استفاده از سیستم ترمیم مو محدودیتی دارد؟

خیر، سیستم ترمیم مو هیچ محدودیتی ندارد و همه افرادی که از طاسی ژنتیکی، بیماری هایی مثل سرطان و شیمی درمانی که باعث ریزش کل موها می شود و سایر مشکلات ریزش مو رنج می برند، می توانند از موهای ترمیمی که نتایج فوری و سریعی را برای آنها به دنبال دارد، به راحتی استفاده کنند.

این روش ویژه افرادی ست که هیچگونه فولیکول و یا مویی روی سر خود ندارند.

 آیا بیمار می تواند سیستم ترمیم موی دلخواه خود را انتخاب کند؟

بله، یکی از مزیت های مفید سیستم ترمیم مو این است که بیمار می تواند رنگ، مدل، حجم، ساختار وطول موهای ترمیمی خود را به راحتی انتخاب کند.

 در سیستم ترمیم مو ، جنس موهای مورد استفاده چیست؟

در سیستم ترمیم، جنس موها ممکن است طبیعی باشد و از موهای واقعی انسان درست شده باشد و یا اینکه مصنوعی باشد. البته موهای مصنوعی هم از نظر ساختار و ظاهر، شباهت زیادی به موهای واقعی و طبیعی دارند.

اما برای داشتن ظاهری زیباتر بهتر است چند فاکتور را به خاطر سپرده و آنها را لحاظ نمایید.

 1. اندازه گیری دقیق موها
 2. انتخاب نوع مو
 3. بررسی دوام و ماندگاری موها
 4. در نظر گرفتن سبک زندگی و اشتغال خود
 5. انتخاب رنگ، مدل و بافت و موها
 6. توجه به شکل و ساختار صورت

با توجه به موارد ذکر شده باید دریافته باشید که انتخاب مو برای ترمیم باید شخصی سازی شده و تنها بر اساس رنگ و مدل دلخواه خود نمی توان برای انتخاب موی مناسب فرد تصمیم گرفت.

باید سر افراد اندازه گیری شده و سپس برای انتخاب مو اقدام نمود به همین دلیل از خرید اینترنتی موهای موجود خودداری کرده و با مراجعه به تکنسین و متخصص، موهای خود را متناسب با چهره خود، ترمیم نمایید.

 هزینه کاشت مو بدون جراحی

هزینه کاشت مو ” و ترمیم مو بدون جراحی در هر بیماری متفاوت است و به سیستم ترمیم موی انتخابی بیمار بستگی دارد.

امیدواریم مقاله جامع ” کاشت مو بدون جراحی ” برای شما کاربران گرانقدر مفید واقع گردیده باشد.

” کلینیک تخصصی پوست و مو رز” دارای بهترین سیستم ترمیم مو برای موهای شما بیماران عزیز است.

شما می توانید با مراجعه به ” کلینیک پوست و مو رز” و مشورت با متخصصین مجرب این کلینیک پوست و مو، از قیمت کاشت مو بدون جراحی خاصی مطلع بشوید. جهت مشاوره با شماره 02144067005 تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *