کاشت مو

کاشت مو ایرانیان خارج از کشور

کاشت مو ایرانیان خارج از کشور

کاشت مو ایرانیان خارج از کشور

اگر از ریزش مو های سر خود رنج می برید، باید بدانید که بسیاری از افراد در سراسر دنیا، مشکلی مشابه مشکل شما را تجربه می کنند. برای همه افرادی که ریزش مو را پشت سر گذاشته اند، کاشت مو موثر ترین راهکار به شمار می رود.

کاشت مو ایرانیان خارج از کشوردر این فرآیند از فولیکول های مو در سر یا بدن شما کمک گرفته می شود تا رشد مو طبیعی در قسمت های میانی و جلویی سر آغاز شود. زمانی که رشد این موها شروع شود، شما صاحب تار های مو کاملا طبیعی خواهید شد و این نتایج برای همیشه همراه شما باقی خواهند ماند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

اگر ساکن کشور های خارجی هستید و قصد دارید در این کشور ها کاشت مو انجام بدهید، باید بدانید که این فرآیند در بسیاری از نقاط دنیا، به خوبی انجام می گیرد اما انجام این فعالیت زیبایی در ایران معمولا هزینه هایی به مراتب کم تر و نتایجی به مراتب بهتر را به دنبال خواهد داشت.

در حقیقت شما می توانید از هر کشوری، به ایران سفر کنید و حتی با وجود پرداخت هزینه های رفت و برگشت، باز هم فعالیت ارزان قیمت‌ تری را نسبت به کاشت مو در کشور های خارجی پشت سر بگذارید. هزینه های پایین و خدمات بسیار متنوع در زمینه کاشت طبیعی مو، موجب می شود که هر سال افراد بسیار زیادی از کشور های دیگر برای انجام این فعالیت به ایران سفر کنند.

کاشت مو ایرانیان خارج از کشورکاشت موی طبیعی در کشورهای خارجی

تا دو دهه قبل، فرآیند کاشت طبیعی مو هنوز فراگیر نشده بود اما حالا دیگر شاید کشوری در تمام دنیا وجود نداشته باشد که این فعالیت در آن انجام نشود. در واقع شما در هر کشوری، می توانید حداقل چند کلینیک پیوند مو پیدا کنید. بسته به شرایط و جمعیت آن کشور، تعداد و کیفیت این کلینیک ها متنوع خواهد بود.

کاشت مو خارج از ایران، به طور معمول با هزینه های سنگینی انجام می شود. اگر در یک کشور خارجی و به ویژه اروپایی زندگی می کنید، باید رقم بسیار زیادی برای انجام این فرآیند بپردازید. علاوه بر این، ممکن است شما نتوانید قبل از مراجعه به یک کلینیک خارجی، به شناخت دقیقی از آن برسید و مدارک تخصصی پزشک را مورد بررسی قرار دهید.

در واقع یکی از مشکلات کاشت مو در خارج از ایران، این است که شاید شما این فعالیت را با شناخت ناقص انجام دهید. در چنین شرایطی، حتی در صورت پرداخت هزینه های زیاد، ممکن است نتایج نهایی برای شما خوشایند نباشد و وضعیت ظاهری شما پس از انجام این فعالیت، مورد رضایت خود شما قرار نگیرد.

مزایای کاشت مو در کشور ایران

کاشت طبیعی مو در ایران نسبت به بسیاری از کشور های دیگر ارزان تر تمام می شود اما این به معنای پایین بودن کیفیت انجام این فعالیت در ایران نیست. شما می توانید کاشت مو را با بالا ترین سطح و بهترین کیفیت ممکن در ایران انجام دهید و از نتایج نهایی انجام این فعالیت نیز کاملا راضی شوید.

در کلینیک های مجاز کاشت مو در ایران، خدمات بسیار متنوعی برای کاشت مو در سر شما ارائه می شود و همچنین پزشکان متخصص پیوند مو، به شکل متعهدانه شرایط شما را بررسی می کنند و اگر احساس کنند که  گزینه خوبی برای انجام این فعالیت نیستید، حتما این موضوع را با شما در میان خواهند گذاشت.

حتی در صورت انجام هزینه برای رفت و برگشت، باز هم کاشت طبیعی مو در ایران برای شما بسیار به صرفه خواهد بود.

اگر در یک کشور خارجی زندگی می کنید، به سادگی می توانید کلینیک مورد نظر خود را در ایران انتخاب کنید و پس از مشاوره اینترنتی با کلینیک مورد نظر، برای انجام فرآیند نهایی راهی ایران شوید.

این تجربه برای شما هم فرصتی برای حضور دوباره در ایران است و هم یک وضعیت ظاهری مطلوب و یک تغییر بزرگ و چشمگیر برای شما به وجود می آورد.

به لحاظ استاندارد های فعالیت های زیبایی، ایران امروز یکی از بهترین کشور های دنیا به شمار می رود. به همین خاطر است که کاشت مو ایرانیان خارج از کشور، معمولا در ایران رقم می خورد. در واقع آن ها تصمیم می گیرند به جای پرداخت هزینه های گرافت پیوند مو در یک کشور خارجی، این کار را در ایران انجام بدهند و در کشور خودشان، از مزایای متنوع و متعدد کاشت طبیعی مو برخوردار شوند.

در ایران، شما بهترین خدمات را برای پیوند مو دریافت می کنید و از بهترین تجهیزات برای شما استفاده خواهد شد. البته این اتفاق به شرطی رخ می دهد که یک کلینیک مجاز و ایده آل را برای انجام چنین فعالیتی در نظر بگیرید.

 هزینه های کاشت مو در کشور های مختلفرچقدر است؟ 

هزینه کاشت مو به عوامل مختلفی بستگی دارد. در درجه اول، میزان گرافت های کاشته شده در سر این هزینه ها را تعیین می کنند. در واقع هر چه تعداد این گرافت ها بیشتر باشد، شما باید هزینه بیشتری برای انجام این فعالیت بپردازید.

موضوع دیگری که در این زمینه موثر به نظر می رسد، استفاده از متد های مختلف کاشت طبیعی مو خواهد بود. در واقع انجام هر متد، هزینه های خاص خودش را به دنبال دارد.

کاشت مو ایرانیان خارج از کشور، حتما باید با بررسی هزینه های لازم برای انجام این فرآیند صورت بگیرد. این موضوع بستگی به کشور محل زندگی آن ها نیز دارد. چرا که در بعضی از نقاط، این هزینه ها کمی بیشتر هستند.

در کشوری مثل ترکیه، به طور متوسط از افراد 2 هزار یورو برای کاشت طبیعی مو دریافت می شود. در واقع شما به پول ایران، باید بیش از سی میلیون تومان برای پیوند مو در چنین کشوری پرداخت کنید. شما در انگلیس باید به صورت متوسط 5000 دلار برای کاشت طبیعی مو بدهید و این عدد در کشور آمریکا به بیش از 15 هزار دلار می رسد.

در واقع در محاسبه قیمت ها، واضح به نظر می رسد که هزینه های کاشت مو در ایران، بسیار معقول تر و به صرفه تر است. پس بی جهت نیست که هر سال افراد بسیار زیادی برای انجام این فعالیت، به ایران سفر می کنند.

 متقاضیان کاشت مو در ایران

کاشت مو ایرانیان خارج از کشور، معمولا در داخل کشور صورت می گیرد. آن ها ترجیح می دهند با یک سفر به ایران برگردند و این فعالیت زیبایی را با هزینه های بسیار کم تری نسبت به سایر کشور ها انجام بدهند. جالب اینکه نحوه انجام پیوند مو در ایران، تفاوتی با کشور های اروپایی ندارد و در کلینیک های زیبایی استاندارد و مجهز داخل کشور نیز، همه ابزار نوین برای انجام این فرآیند دیده می شوند.

نه تنها ایرانیان خارج از کشور، بلکه حتی بسیاری از مدل ها و چهره های سرشناس خارجی برای انجام فعالیت های زیبایی راهی ایران می شوند. بعضی از آن ها جزئیات این سفر را با مخاطبان خود در میان می گذارند و بعضی های دیگر، تصمیم می گیرند چنین تجربه ای را با همه به اشتراک نگذارند.

برای این افراد سرشناس، پرداخت هزینه کم تر تنها دلیل انتخاب ایران نیست. آن ها به خوبی می دانند که پزشکان متخصص ایرانی، فعالیت های زیبایی نظیر کاشت مو را در چه سطحی ارائه می دهند و همچنین از میزان بهداشت رعایت شده در کلینریک های زیبایی ایران، کاملا مطلع هستند.

به همین خاطر آن ها تصمیم می گیرند یک فعالیت زیبایی نظیر پیوند مو را در ایران پشت سر بگذارند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *