کاشت مو

کاشت مو در جنوب تهران با بالاترین تراکم ممکن

کاشت مو در جنوب تهران با بالاترین تراکم ممکن

کاشت مو در جنوب تهران

کلینیک ها و مراکز کاشت مو در ناحیه ی جنوب تهران پر تعداد هستند و متقاضیان زیادی دارند. در این مطب بررسی می کنیم که شرایط انجام کاشت در کلینیک های این ناحیه از پایتخت به چه شکل است و آیا کاشت مو در جنوب تهران نسبت به دیگر نواحی تهران ارزان تر است؟ با ما همراه باشید.

کاشت مو در جنوب تهران با بالاترین تراکم ممکنکاشت مو تضمینی در جنوب تهران

احتمالا این سوال در ذهن شما هم نقش بسته است که آیا پزشک رشد مو های کاشته شده و مقاومت آن ها در برابر ریزش را تضمین می کند؟ آیا این احتمال وجود دارد که مو های کاشته شده بعد از مدتی ضعیف شوند و از بین بروند؟

دریافت مشاوره رایگان و تخصصی کاشت مو

جالب است بدانید که اکثر کلینیک های معتبر کاشت مو در جنوب تهران و یا دیگر مناطق تهران، قبل از انجام کاشت ضمانت نامه کتبی به شما ارائه می دهند که در آن موفقیت آمیز بودن کاشت و پیوند طبیعی مو ها تضمین شده است. البته این تضمین با شرایطی همراه است که در ادامه آن را بررسی می کنیم.

در ابتدا باید بدانیم که چه عواملی باعث می شوند کاشت و پیوند مو ها با شکست مواجه شوند و نتیجه ی ایده آل حاصل نشود. یکی از دلایل رایج شکست خوردن کاشت مو، تجربه ی پایین پزشکی است که کاشت را انجام می دهد.

برای انجام کاشت روی پوست سر افراد مختلف،‌ تکنیک های مختلفی وجود دارد و نمی شود از یک روش یکسان برای همه ی افرادی که قصد کاشت و پیوند مو دارند استفاده کرد. یک پزشک معتبر و با تجربه باید به خوبی با همه ی این تکنیک ها آشنایی داشته باشد و بداند که با توجه به شرایط پوست و مو های شما و میزان ریزش مو هایتان، از کدام تکنیک برای کاشت استفاده کند.

پزشک های کم تجربه معمولا در تشخیص روش کاشت و یا اجرای تکنیک به شکل صحیح، دچار اشتباه می شوند و همین امر باعث می شود تا پیوند های مو به خوبی روی پوست سر جای گیری نکنند و رشد مو های جدید با مشکل مواجه شود.

کاشت مو در جنوب تهران با بالاترین تراکم ممکنیکی دیگر از دلایل رایجی که باعث می شود تا مو های کاشته شده پس از مدتی دچار آسیب شوند و نتوانند به شکلی که قابل انتظار رشد کنند، این است که خود فرد مراقبت های لازم را از فولیکول های کاشته شده به عمل نیاورده است.

به عبارت دیگر، همیشه پزشک و نحوه ی انجام کاشت دلیل شکست خوردن کاشت نیستند بلکه گاهی خود فرد باعث آسیب دیدن مو های کاشته شده و در نتیجه ریزش آن ها و یا رشد ناقص آن ها می شود.

پزشک شما بعد از انجام کاشت به شما اطلاعات لازم را در این خصوص خواهد داد. چرا که وقتی پیوند های مو روی پوست سر کاشته می شوند، به چندین هفته زمان نیاز دارند تا در جای جدید خود به شرایط جدید عادت کنند و به خوبی در عمق پوست ریشه کنند.

در طول این چند هفته، باید از اقداماتی که به پوست سر فشار وارد می کنند و یا باعث تحرک و جابه جایی فولیکول های کاشته شده می شوند با جدیت پرهیز کنید. اقداماتی مانند شانه کردن مو ها و یا دوش گرفتن با فشار آب بالا در روزهای ابتدایی پس از کاشت.

بدیهی است که اگر کاشت به دلیل جدی نگرفتن دستورالعمل های مراقبتی در دوران پس از کاشت شکست بخورد، کلینیک و دکتر کاشت مسئولیتی در قبال آن ندارد.

در واقع ضمانت نامه ای که کلینیک های معتبر کاشت و پیوند مو مانند مرکز تخصصی پوست و مو رز به متقاضیان کاشت ارائه می دهند، در شرایطی مسئولیت شکست خوردن کاشت را بر عهده می گیرند که به دلایلی به جز عدم مراقبت صحیح از مو های کاشته شده، رشد مو های جدید با مشکل مواجه شود.

کاشت موی طبیعی ارزان قیمت در جنوب تهران

احتمالا شما نیز تبلیغ ها و آگهی هایی را دیده اید که در آن کلینیک ها و مراکزی ادعا می کنند با اخذ هزینه ی بسیار کمتر نسبت به دیگر کلینیک های معتبر و معروف کاشت مو، خدمات مربوط به کاشت و پیوند را انجام می دهند. اما آیا این مراکز قابل اعتماد هستند؟

آیا انجام کاشت در این مراکز همان نتیجه ای را خواهد داشت که کاشت در کلینیک های معروف و نسبتا گران تر؟ در ادامه به این سوالات پاسخ می دهیم.

اول از هر چیز باید توجه داشته باشید که هزینه ی انجام کاشت به طور کم و بیش در تمام کلینیک های معتبر یکسان و مشخص است. در واقع شما باید بدانید که هزینه های انجام کاشت و پیوند مو به چه عواملی بستگی دارند تا بتوانید قضاوت کنید که آیا یک کلینیک بیشتر از نرخ معمول پول می گیرد یا نه.

اولین عامل تاثیر گذار بر هزینه ی کاشت، تعداد پیوند های مورد نیاز برای پوشاندن پوست سر است. این تعداد، بستگی به الگوی ریزش مو های شما دارد. بدیهی است که هر چقدر الگوی ریزش مو ها وسیع تر باشد و ناحیه ی طاسی بیشتر باشد، به تعداد بیشتری فولیکول نیاز است که هزینه های کاشت را افزایش می دهد.

مورد بعدی تاثیر گذار در هزینه ی نهایی کاشت، تکنیکی است که کاشت با آن انجام می شود. تکنیک های رایج کاشت مانند FUT و FIT هر کدام مزایا و محدودیت های خاص خود را دارند که باعث می شود قیمت آن ها نیز متفاوت باشد.

به عنوان مثال تکنیک FUT یکی از تکنیک های ارزان کاشت به شمار می رود اما از آنجایی که برای برداشت پیوند های مو در این تکنیک، بخشی از پوست سر برش داده می شود و سپس با استفاده از بخیه این برش بسته می شود،‌ جای زخم ناشی از عمل کاشت روی پوست سر می ماند.

به همین دلیل متقاضیان کاشت ترجیح می دهند با صرف هزینه های بیشتر از تکنیک هایی استفاده کنند که هیچ گونه ردی روی پوست سر بر جا نمی گذارد. تکنیک کاشت FIT و تکنیک کاشت DHI از جمله تکنیک هایی هستند که با برداشت پیوند های مو به شکل تکی، نیازی به شکافتن پوست سر ندارند.

عامل تاثیر گذار بعدی، مهارت و تجربه ی تیم پزشکی است. هر چقدر یک پزشک از اعتبار بیشتری برخوردار باشد و در کار خود ماهر تر باشد،‌ طبیعتا هزینه ی بیشتری نیز برای کاشت خواهد گرفت.

با این تفاسیر، اگر مشاهده کردید که یک کلینیک نوع خاصی از کاشت را با هزینه ی بسیار پایین نسبت به دیگر مراکز کاشت انجام می دهد،‌ باید به آن شک کنید چرا که قریب به اتفاق کلینیک هایی که خدمات کاشت را با هزینه ی پایین و ارزان انجام می دهند، برای آن که ضرر نکنند، از مسائل ایمنی و بهداشتی انجام کاشت چشم پوشی می کنند تا هزینه هایشان پایین بیاید.

انجام کاشت بدون رعایت مسائل ایمنی و بهداشتی می تواند باعث ایجاد مشکلاتی بسیار خطرناک و گاه جبران ناپذیر شود. بنابراین برای حفظ سلامت خود، حتما در مراکز و کلینیک های معتبر و شناخته شده مانند کلینیک تخصصی پوست و مو رز برای کاشت مو اقدام کنید.

کاشت مو در جنوب تهران با تکنیک DHI

یکی از مدرن ترین تکنیک های انجام کاشت مو، استفاده از تکنیک DHI است. در این تکنیک انجام کاشت با استفاده از دستگاه ها و قلم های فوق دقیق انجام می شود. در واقع این روش شباهت بسیار زیادی با روش کاشت FIT دارد اما ابزاری که برای کاشت در این روش به کار گرفته می شود متفاوت است.

دستگاهی که کاشت مو به روش DHI با آن انجام می شود، یک سوزن بسیار باریک است که میکروگرفت های مو را استخراج کرده و آن ها را بیشترین دقت و ظرافت ممکن در ناحیه ی جلویی پوست سر می کارد. این روش به خصوص برای افرادی که نسبت به طبیعی جلوه کردن مو های خود حساسیت بالایی دارند توصیه می شود.

چرا که دکتر با استفاده از ابزار DHI می تواند برای کاشت هر کدام از پیوند های مو وقت بگذارد و به بهترین شکل ممکن آن ها را در پوست جای گذاری کند. کاشت DHI به دلیل دقت بالایی که دارد، برای انجام کاشت ریش و کاشت ابرو نیز به کار می رود. اگر می خواهید بدانید که آیا کاندیدای مناسبی برای انجام کاشت DHI هستید یا نه، می توانید با مشاورین کلینیک تخصصی پوست و مو رز تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *