کاشت مو

کاشت مو در شمال تهران و هزینه آن چقدر است؟

کاشت مو در شمال تهران و هزینه آن چقدر است؟

کاشت مو در شمال تهران

تهران در زمینه های مختلفی به عنوان قطب و مرکز کشور شناخته می شود و کاشت مو نیز یکی از این موارد است. به همین جهت کلینیک ها و مراکز پر شماری در تهران وجود دارند که از امکانات سطح بالایی برخوردار هستند. در این مطلب ویژگی های بهترین کلینیک کاشت مو در شمال تهران و جدید ترین روش های کاشت در تهران را معرفی می کنیم.

کاشت مو در شمال تهران و هزینه آن چقدر است؟بهترین کلینیک کاشت مو در شمال تهران

برای آن که یک کاشت موی موفق داشته باشید و بتوانید تغییرات دلخواه را در ظاهر خود به شکل مطلوب ایجاد کنید، انتخاب کلینیک معتبر و با کیفیت بسیار حائز اهمیت است. با افزایش تعداد متقاضیان کاشت و پیوند مو، تعداد کلینیک ها و مراکز پوست و مو نیز افزایش یافته اند.

دریافت مشاوره رایگان و تخصصی کاشت مو

به همین دلیل یافتن بهترین کلینیک که کاشت را با بالا ترین کیفیت ممکن انجام دهد، کار چندان راحتی نیست و نیاز به صرف زمان و بررسی کلینیک ها دارد.

در ادامه ملاک هایی را معرفی می کنیم که به کمک آن ها می توانید بهترین کلینیک کاشت مو در شمال تهران و یا دیگر نواحی پایتخت را شناسایی کنید.

اولین ملاک برای تشخیص یک کلینیک استاندارد و با کیفیت این است که کلینیک باید تمام مجوز های لازم را از نهاد های رسمی کشور داشته باشد. از آنجایی که عمل کاشت مو به طور مستقیم با بهداشت و سلامت شما در ارتباط است، در صورتی که نظارت کافی بر کلینیک های کاشت و پیوند مو وجود نداشته باشد ریسک ابتلا به عوارض پیش بینی نشده و نا مطلوب کاشت مو مانند عفونت پوست و یا ریزش مو های کاشته شده افزایش پیدا می کند.

خوشبختانه از آن جایی که تهران پایتخت کشور است و نسبتا حساسیت نهاد های بهداشتی و پزشکی روی آن بیشتر است، نظارت قوی تری بر کلینیک های این شهر اعمال می شود. به عنوان مثال کلینیک تخصصی پوست و مو رز یکی از کلینیک های قابل اعتماد در تهران است که توانسته تمام مجوز ها و گواهی های لازم را برای ارائه ی خدمات مربوط به کاشت مو و زیبایی پوست کسب کند.

مورد بعدی که در تعیین سطح کیفیت یک کلینیک کاشت و پیوند مو موثر است، بهره مندی از کادر پزشکی مجرب، با دانش و ماهر است. نتیجه ی کاشت تا حد بسیار زیادی به مهارت پزشک بستگی دارد.

کاشت مو در شمال تهران و هزینه آن چقدر است؟چرا که جای گذاری پیوند های مو روی پوست سر نیاز به دقت میلی متری دارد و کوچک ترین اشتباهی در نحوه ی کاشت فولیکول های مو، می تواند تا حد زیادی نتیجه ی نهایی را تحت تاثیر قرار دهد و باعث شود مو های کاشته شده با مو های طبیعی خود شما متفاوت به نظر برسند.

در اینجا بار دیگر کلینیک هایی که در تهران قرار دارند نسبت به کلینیک ها و مراکز کاشت در شهرستان ها برتری دارند. چرا که در طول سال، شهر تهران میزبان تعداد زیادی از متقاضیان کاشت و پیوند مو است که از نقاط مختلف ایران به این شهر مراجعه می کنند تا از آخرین و به روز ترین تکنیک های کاشت استفاده کنند.

این تعداد زیاد مراجعین در شهر تهران باعث می شود تا پزشکانی که در این شهر حضور دارند، از تجربه ی بالایی برخوردار باشند و با انجام کاشت با تکنیک های مختلف آشنایی کامل داشته باشند.

برخورداری از تجهیزات و دستگاه های به روز کاشت مو یکی دیگر از ویژگی های بهترین کلینیک کاشت مو در شمال تهران است. کادر پزشکی هر چقدر هم که مهارت داشته باشد،‌ برای آن که بتواند کاشت را مطابق سلیقه ی شما انجام دهد و بهترین نتیجه ی ممکن را کسب کند، نیاز به ابزار و تجهیزات مدرن خواهد داشت.

حال این سوال پیش می آید که شما به عنوان یک متقاضی کاشت مو، چگونه می توانید از سطح امکانت و تجهیزات یک کلینیک کاشت و پیوند مو اطلاعات به دست آورید؟

در پاسخ باید بگوییم که شما می توانید با بررسی این موضوع که یک کلینیک کاشت از چند تکنیک برای کاشت استفاده می کند، دریابید که آیا از آخرین دستگاه ها و ابزار کاشت بهره مند هست یا نه.

دلیل این امر این است که در واقع تفاوت تکنیک های مختلف کاشت ابزار متفاوتی است که برای اجرای کاشت از آن ها استفاده می شود. به عنوان مثال بدون استفاده از دستگاه پانچ و یا قلم dhi نمی شود تکنیک های کاشت fit و یا تکنیک کاشت dhi را استفاده کرد.

یکی از جدیدترین روش های کاشت مو در ایران استفاده از تکنیک کاشت با یخ است. منظور از یخ، همان بسته های یخی است که در دیگر زمینه های پزشکی با مقاصد گوناگون و برای زنده نگه داشتن بافت ها مورد استفاده قرار می گیرد.

تکنیک کاشت با یخ در واقع همان تکنیک fit است و شباهت های زیادی با آن دارد؛ اما علاوه بر مراحل اصلی تکنیک کاشت fit، در این روش از یخ برای سالم و با طراوت نگه داشتن فولیکول های مو حین کاشت استفاده می شود.

برای درک بهتر موضوع باید بدانیم که اصولا مراحل اصلی کاشت مو به چه شکل هستند. در ابتدا فولیکول ها و پیوند های مو از قسمت اهدا کننده ی مو برداشته می شوند. سپس در قسمت جلویی سر که دچار ریزش شده است،‌ پوست سر آماده می شود تا فولیکول های استخراج شده در آن کاشته شوند. سپس با استفاده از ابزار دقیق پیوند های مو روی پوست سر جای گذاری می شوند.

در این نوع کاشت، یخ در مرحله ای استفاده می شود که فولیکول ها از بانک مو جدا شده و آماده ی کاشت در قسمت جلویی پوست سر می شوند. حین آماده سازی پوست سر، فولیکول های برداشت شده در یخ قرار داده می شوند.

دلیل این امر این است که فولیکول ها وقتی در محیط بیرون از بدن قرار دارند، بسیار آسیب پذیر هستند و به راحتی ممکن است آسیب ببینند و از بین بروند. آسیب دیدن فولیکول ها باعث می شود تا تراکم کاشت پایین بیاید و یا مو های کاشته شده به خوبی نتوانند رشد کنند.

اما محلول یخ که علاوه بر خود یخ، سرشار از پروتئین ها و مکمل هایی است که باعث تقویت فولیکول ها و ریشه های پیوند های مو می شوند، باعث می شوند تا پیوند های مو طراوت خود را به طور کامل حفظ کنند و در بهترین حالت ممکن روی سر کاشته شوند.

این امر باعث می شود تا نتیجه ی کاشت بسیار طبیعی و درخشان تر به نظر برسد و تراکم مطلوب روی سر ایجاد شود.

بهترین سن کاشت موی طبیعی در شمال تهران

سن مناسب برای کاشت مو یکی از سوالات همیشگی افرادی است که دچار ریزش مو شده اند و مشتاق هستند که بدانند چه زمانی می توانند برای کاشت و مقابله با ریزش مو اقدام کنند.

به طور عمومی بهترین زمان برای کاشت بعد از سی سالگی است. دلیل این توصیه این است که قبل از آن هنوز سرعت و شدت ریزش مو ها نسبتا شدید است.

اگر در سنینی که هنوز ریزش شدت دارد اقدام به کاشت بکنید، بعد از گذشت چند سال از انجام کاشت مو های کاشته شده به دلیل فولیکول های قوی که دارند دچار ریزش نمی شوند اما مو های طبیعی خودتان به ریزش ادامه می دهند که باعث می شود شکل کلی مو های شما نامنظم و شلخته به نظر برسد.

البته الگوی ریزش در افراد مختلف متفاوت است و بعضی از افراد می توانند در سنین پایین تر نیز با موفقیت کاشت را انجام دهند. برای اطلاعات بیشتر درباره ی این که آیا سن شما برای کاشت مناسب است یا نه می توانید با کارشناسان و متخصصین کلینیک پوست و مو رز تماس بگیرید و مشاوره کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *