کاشت مو

کاشت مو در مرکز تهران با مناسب ترین قیمت

کاشت مو در مرکز تهران با مناسب ترین هزینه

کاشت مو در مرکز تهران

تهران امروزه به مقصد بسیاری از متقاضیان کاشت مو تبدیل شده است و بسیاری از افرادی که قصد کاشت و پیوند مو با بالا ترین کیفیت را دارند، برای استفاده از آخرین و به روز ترین تکنیک های کاشت به شهر تهران مراجعه می کنند. در این مطلب بررسی می کنیم شرایط کاشت مو در مرکز تهران به چه شکل است و از چه تکنیک هایی برای کاشت در این ناحیه استفاده می شود و چگونه می توان بهترین کلینیک کاشت مو در مرکز تهران را پیدا کرد.

کاشت مو در مرکز تهران با مناسب ترین قیمتبهترین کلینیک کاشت مو در مرکز تهران

شهر تهران به دلیل وسعت بزرگ و جمعیت زیادی که دارد، تعداد کلینیک ها و مراکزی که خدمات مربوط به کاشت و پیوند پوست را انجام دهند نیز در آن بالا است. تعداد بالای کلینیک ها و مراکز پوست و مو این سوال را برای متقاضیان به وجود می آورد که اصولا تفاوت این کلینیک ها با یک دیگر چیست و کدام یک از آن ها بهترین سطح از خدمات را ارائه می دهند؟ در ادامه به این پرسش پاسخ می دهیم.

دریافت مشاوره رایگان و تخصصی کاشت مو

طبیعی است که کلینیک های متفاوت کاشت و پیوند مو با هم تفاوت هایی داشته باشند و همین تفاوت ها باعث می شود تا کیفیت کاشت شما تحت تاثیر قرار بگیرد؛ بنابراین بسیار مهم است که کاشت را در کلینیکی معتبر و با کیفیت انجام دهید تا از به دست آمدن بهترین نتیجه ی ممکن از کاشت اطمینان خاطر داشته باشید.

متاسفانه به دلیل محبوبیت بالای کاشت و پیوند مو و متقاضیان پر شمار آن، افراد سودجو و فاقد صلاحیت و تخصص لازم برای کسب منافع مالی به سمت این بازار هجوم آورده اند. این کلینیک ها اغلب با حربه ی ارائه ی خدمات کاشت با قیمت پایین نسبت به دیگر کلینیک ها و مراکز، متقاضیان کاشت مو را به سمت خود جذب می کنند.

اما بعد از انجام کاشت است که شما متوجه خواهید شد دلیل قیمت پایین کاشت در این نوع کلینیک ها، کیفیت پایین کاشت و بی تجربه بودن پزشک است. انجام کاشت در این نوع مراکز نامعتبر و متفرقه نه تنها باعث می شود به نتیجه ی مطلوب خود از کاشت نرسید و موهای شما ظاهر نامناسبی بگیرند،‌ بلکه در مواردی ممکن است به دلیل تجربه ی پایین دکتر کاشت و پیوند مو، به پوست و موهای شما آسیب های جدی وارد شود. به عنوان مثال ممکن است پوست سر در نواحی کاشت دچار عفونت شوند و این عفونت اگر شدت یابد زخم ماندگاری روی پوست بر جا می گذارد.

یک کلینیک معتبر و باکیفیت کاشت مو در مرکز تهران، باید از انواع مختلف دستگاه های انجام کاشت و پیوند مو برخوردار باشد تا بتواند جدید ترین تکنیک های کاشت را اجرا کند. شما می توانید در جلسات مشاوره ی پیش از انجام کاشت درباره ی تنوع انواع خدمات کاشت در یک کلینیک سوال کنید و متوجه شوید که این کلینیک تا چه حد از مدرن ترین تجهیزات کاشت برخوردار است. به عنوان مثال، در کلینیک تخصصی پوست و مو رز، شما می توانید انواع تکنیک های کاشت مانند کاشت fut، کاشت fit، کاشت dhi، کاشت sut و غیره را انجام دهید.

پیدا کردن بهترین کلینیک کاشت مو در مرکز تهران نیازمند صرف زمان و تحقیق است اما کاملا ارزشش را دارد چرا که همان طور که اشاره شد، کیفیت کلینیکی که کاشت در آن انجام می شود به طور مستقیم بر نتیجه ی کاشت اثر گذار است.

کاشت مو در مرکز تهران با مناسب ترین قیمتتکنیک های کاشت موی طبیعی در مرکز تهران

برای انجام کاشت و پیوند طبیعی مو چندین تکنیک و روش متفاوت وجود دارد. تکنیک های کاشت و پیوند مو در طول زمان با هدف راحت تر کردن شرایط کاشت و کاهش دوران نقاهت و افزایش تعداد پیوند های کاشته شده در یک جلسه پیشرفت کرده اند؛ اما این به آن معنا نیست که تکنیک های سنتی مانند fut دیگر کارایی ندارند و مورد استفاده قرار نمی گیرند. بلکه حتی این تکنیک هنوز یکی از رایج ترین روش های کاشت است و برای بسیاری از متقاضیان کاشت به کار می رود.

دلیل این امر این است که در روش های قدیمی مانند fut اگرچه کاشت با برش پوست سر و بخیه همراه است، اما این مزیت را به همراه دارد که به دلیل برداشت پیوند های چند تایی از بانک مو، مو های کاشته شده با تراکم بیشتری همراه خواهند بود و نتیجه ی آن کاملا طبیعی به نظر خواهد رسید.

از طرف دیگر، تکنیک های مدرن تر مانند روش dhi و کاشت مو sut به آن دلیل که از امکانات و ابزار های فوق العاده دقیق و پیشرفته استفاده می کنند، دقت کاشت با آن ها بسیار بالا است. منظور از دقت بالا در کاشت، این است که هر کدام از فولیکول ها و پیوند های مو با ظرافت از روی پوست سر در ناحیه ی اهدا کننده ی مو برداشت می شوند تا نه آسیبی به پیوند های مو برسد و نه آسیبی به پوست سر. در این صورت دیگر نیازی به بخیه و خبری از جای زخم ماندگار روی پوست نخواهد بود.

در مرحله ی بعد یعنی جای گذاری پیوند های مو روی پوست سر نیز، کاشت با دقت بالا انجام می شود و هر کدام از فولیکول ها با استفاده از ابزاری که شکلی مانند یک خودکار دارد، در محل مشخص شده کاشته می شوند. عمق و زاویه ی کاشت هر یک از پیوند های مو در این روش ها محاسبه شده است تا وقتی مو های کاشته شده رشد می کنند، کاملا با مو های طبیعی یک دست باشند و جهت رشد آن ها طوری هماهنگ باشد که نتوان مو های کاشته شده را از مو های طبیعی خود فرد تشخیص داد.

استفاده از تکنیک های مدرن تر به دلیل بهره مندی از تجهیزات مدرن تر و همچنین صرف وقت بیشتر برای انجام کاشت، هزینه ی بالاتری نسبت به روش های سنتی دارند؛ اما این لزوما به آن معنا نیست که این روش های مدرن بهترین روش کاشت هستند.

در واقع بهترین روش کاشت برای هر شخص متفاوت است و ممکن است روشی که برای کاشت روی پوست سر شما مناسب است، برای کاشت مو روی سر برادرتان مناسب نباشد و جواب ندهد. تشخیص این موضوع که کدام تکنیک کاشت با توجه به نیاز های شما بهترین نتیجه را به همراه خواهد داشت، بر عهده ی پزشک است و او این موضوع را در جلسه ی مشاوره و معاینه ی پیش از کاشت با شما در میان خواهد گذاشت.

کاشت مو ترکیبی در مرکز تهران

هر کدام از تکنیک های متنوع کاشت، مزایای خود را دارند که باعث می شود برای بخشی از متقاضیان کاشت مناسب باشند؛ اما برای افرادی که ریزش موی شدید داشته اند و بخش وسیعی از پوست سر آن ها دچار طاسی شده است، استفاده از یکی از روش های کاشت و پیوند مو به تنهایی نمی تواند کافی باشد.

چرا که برای کاشت ایده آل و ایجاد تراکم و پوشش لازم روی سر این دسته از متقاضیان کاشت مو، نیاز به تعداد زیادی پیوند مو است که نمی شود تنها با استفاده از یک تکنیک کاشت آن ها را فراهم کرد.

به همین دلیل برای افرادی که طاسی وسیع دارند، از ترکیب چند تکنیک کاشت استفاده می شود که به آن کاشت مو ترکیبی می گویند. معمولا دو تکنیک fut و fit در کاشت ترکیبی مورد استفاده قرار می گیرند. دلیل این امر این است که هر کدام از این روش ها از یک قسمت از بانک مو فولیکول ها را برداشت می کنند و وقتی در کنار هم مورد استفاده قرار بگیرند، دکتر می تواند از حداکثر ظرفیت بانک مو استفاده کند تا تراکم لازم را روی پوست سر ایجاد کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *