کاشت مو

کاشت مو در تهران با پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی روز دنیا

کاشت مو در تهران با پیشرفته ترین تجهیزات پزشکی روز دنیا

کاشت مو در تهران

بدون شک افرادی که به دنبال کاشت مو هستند، سوال های زیادی در این مورد دارند. یکی از مهم ترین سوال ها، به هزینه های کاشت مو مربوط می شود. طبیعتا هر چه اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید، می توانید این فرآیند را به شکل ایده آل تری پشت سر بگذارید.

کاشت مو در تهران کاشت مو یکی از موثر ترین روش ها برای رسیدن به زیبایی مطلوب به شمار می رود. روشی که می تواند اعتماد به نفس و احساس رضایت نسبت به خود را در افراد به شکل قابل توجهی افزایش بدهد. شاید در گذشته، متد های چندان متنوعی برای کاشت مو وجود نداشت اما امروز، به کمک پیشرفت علم و تکنولوژی، روش های بسیار زیادی برای کاشت مو ایجاد شده و دست افراد متقاضی برای انتخاب بهترین متد کاشت مو، کاملا باز به نظر می رسد.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

برنامه ریزی مالی و زمانی برای کاشت مو، شرایط را برای شما به مراتب ساده تر خواهد کرد. این فرآیند، به طور معمول نتایجی کاملا طبیعی و دلچسب را به دنبال دارد و نگرانی از دست دادن موها را برای همیشه از بین می برد. برای کاشت مو، نباید به کلینیک هایی که بیش از حد ارزان و یا بیش از حد گران هستند، مراجعه کنید. چرا که ارزانی بیش از حد می تواند نشانه ای از مجاز نبودن یک کلینیک باشد و گرانی بیش از حد، ممکن است فشار اقتصادی زیادی به شما وارد کند.

کاشت مو فرآیندی است که در آن از فولیکول های مو در سر یا بدن فرد، برای کاشت مو در قسمت های جلویی و میانی سر استفاده می شود. این فرآیند می تواند موهایی زیبا و جذاب را در تراکم بالا برای افراد مختلف به وجود بیاورد. امروزه افراد زیادی با دغدغه ریزش مو های سر خود مواجه هستند اما فرآیند کاشت مو، راهکاری منطقی و موثر برای این دغدغه همگانی محسوب می شود.

کاشت مو در تهرانکاشت مو (hair transplantation) به شیوه و متد های کاملا متفاوتی انجام می شود. در بعضی از روش ها فولیکول ها به صورت نواری از پشت سر فرد برداشته می شوند و در بعضی از متد های دیگر، این برداشت برای هر فولیکول به صورت جداگانه انجام می گیرد. امروزه ابزار کاشت مو نیز کاملا مدرن شده اند تا این فعالیت، بدون درد شدید و احساس ناخوشایند برای فرد انجام شود. کاشت مو فعالیتی حساس و پر ظرافت به شمار می رود و در این فعالیت، باید به مسائلی مختلفی مثل عمق کاشت فولیکول ها توجه شود تا نتایج حاصل از آن، کاملا رضایتبخش باشند.

به طور کلی نمی توان یک متد را به عنوان بهترین متد کاشت مو در نظر گرفت. برای انجام این فعالیت، هر فرد باید مناسب ترین شیوه را بر اساس ویژگی های ظاهری خودش انتخاب کند. ممکن است یک متد برای یک نفر فوق العاده نتیجه بخش باشد اما برای فرد دیگری اثر چندانی به همراه نداشته باشد. در نتیجه این انتخاب، باید بر اساس ویژگی های منحصر به فرد هر شخص، صورت بگیرد.

مزیت های کاشت موی طبیعی چیست ؟

کاشت مو مزیت های زیادی به همراه دارد و اگر به خوبی انجام شود، نتایج آن برای فرد رضایت بخش خواهد بود. به طور کلی افرادی که این فرآیند را پشت سر می گذارند، از مزیت های کاشت مو برخوردار می شوند.

 1. کاشت مو با ایجاد یک تغییر قابل توجه در ظاهر افراد، اعتماد به نفس آن ها را افزایش می دهد.
 2. کاشت مو نتایجی کاملا طبیعی را به دنبال دارد و افراد در برخورد اول، به هیچ وجه متوجه نخواهند شد که این مو ها با فرآیند کاشت مو به دست آمده اند.
 3. این فرآیند با استفاده از بی حسی موضعی صورت می گیرد و در نتیجه ریسک ناشی از آن برای افراد بسیار پایین خواهد بود.
 4. دوران ریکاوری کاشت مو چندان طولانی نیست و افراد می توانند خیلی زود، فعالیت های روزمره زندگی خود را از سر بگیرند.
 5. نتایج حاصل از کاشت مو به مرور زمان از بین نمی رود. دائمی بودن، یکی از مهم ترین مزیت های کاشت مو محسوب می شود.
 6. آثار جانبی ناشی از کاشت مو، بسیار محدود هستند و در زمانی کوتاه، کاملا از بین خواهند رفت.

مراقبت های پس از کاشت موی طبیعی

بلافاصله پس از پایان فرآیند کاشت مو، پزشک توصیه های لازم برای مراقبت از نتیجه این فرآیند را با فرد متقاضی در میان می گذارد. این مراقبت ها به هیچ وجه سخت و پیچیده نیستند اما عمل کردن به آن ها، می تواند نقش مهمی در رسیدن به بهترین نتایج از کاشت مو داشته باشد.

 1.  پس از انجام کاشت مو حداقل برای سه شب، در زمان خواب سر خود را بالاتر از همه اعضای بدن قرار دهید و از فشار وارد کردن به فولیکول های کاشته شده در زمان خواب جلوگیری کنید.
 2. سه تا 5 روز پس از کاشت مو از مصرف دارو های رقیق کننده خون مثل آسپرین پرهیز کنید
 3. در صورت احساس درد، می توانید از کمپرس سرد استفاده کنید.
 4. تا یک هفته پس از انجام فرآیند کاشت مو، به سراغ مصرف سیگار و الکل نروید.
 5. در این دوران به صورت خودسرانه دارو مصرف کنید و مصرف هر دارویی را با مشورت کامل پزشک انجام بدهید.
 6. تا یک هفته پس از کاشت مو، فعالیت های سنگین ورزشی انجام ندهید.
 7. تا دو هفته پس از کاشت مو، به استخر و سونا مراجعه نکنید.

عوامل موثر بر هزینه های کاشت موی طبیعی در تهران

دلایل زیادی می توانند روی هزینه های حاصل از کاشت مو، تاثیر داشته باشند. یکی از این دلایل، به فاصله جغرافیایی با کلینیک کاشت مو مورد نظر شما مربوط می شود. افرادی که برای کاشت مو از یک شهر به شهر دیگری مراجعه می کنند، طبیعتا باید هزینه های بیشتری نسبت به دیگران بپردازند.

هزینه دقیق کاشت مو، به تعداد فولیکول های کاشته شده در سر فرد بستگی دارد. در نتیجه این هزینه برای همه افراد یکسان نیست و نمی توان یک رقم کاملا مشخص را برای کاشت مو در همه افراد در نظر گرفت.

در نتیجه فاصله شما با کلینیک، شرایط اولیه مو های شما، انتظارات شما از نتایج نهایی فرآیند و همچنین هزینه های عمومی، از عوامل موثر بر هزینه های انجام فرآیند کاشت مو به شمار می روند.

آیا کاشت مو در تهران به صرفه است؟

هزینه کاشت مو در ایران نسبت به انجام این فرآیند در کشورهای خارجی، به مراتب ارزان تر است. به همین خاطر است که افراد زیادی هر سال از کشورهای خارجی، برای کاشت مو به ایران سفر می کنند و این کار را در تهران و شهرهای دیگر انجام می دهند.

کاشت مو در تهران به ویژه برای افرادی که در همین شهر زندگی می کنند، به صرفه به نظر می رسد اما فراموش نکنید که این موضوع، به انتظارات شما از نتیجه نهایی کار نیز بستگی دارد. اگر با انتظاراتی کاملا معقول و منطقی به سراغ کاشت مو بروید، از انجام این فرآیند احساس رضایت خواهید کرد. اگر ساکن شهرهای دیگر نیز هستید، برای انجام کاشت مو در تهران باید هزینه حمل و نقل را نیز در کنار هزینه های کاشت مو در نظر بگیرید.

بهتر است کاشت مو را در کلینیک های بسیار ارزان و یا بسیار گران انجام ندهید. در کلینیک هایی که نرخی پایین تر از عرف معمول دارند، معمولا به جای پزشک متخصص و با تجربه، افرادی بدون تخصص و مهارت کافی، کاشت مو را انجام می دهند. در کلینیک های بسیار گرانقیمت نیز به نسبت هزینه دریافت شده از فرد متقاضی، خدمات به او ارائه نخواهد شد. در نتیجه بهتر است برای کاشت مو، بیشتر و یا کم تر از حد معقول هزینه پرداخت نکنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *