کاشت مو

کاشت مو در شیراز – بهترین کلینیک و دکتر کاشت مو در شیراز

کاشت مو در شیراز

کاشت مو در شیراز

کاشت مو طبیعی ترین و دائمی ترین روش برای به دست آوردن موهای جدید برای افرادی است که ریزش مو را تجربه می کنند. در واقع در این روش موهای خود فرد را به موهای ناحیه سر پیوند می زنند و به این ترتیب ظاهر تغییری شگرف می کند.

کاشت مو در شیرازمعمولا مو ها را از ناحیه‌ای برداشت می کنند که ریزش مو در آن ناحیه به ندرت اتفاق می افتد. با استفاده از پروسه کاشت مو، فرد به موهایی دائمی و زیبا دست می یابد، طوری که انگار هرگز ریزش مو را تجربه نکرده است.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

هدف ما در پیوند مو این است که موهای طبیعی را به راحتی و با استفاده از تجهیزات پزشکی مدرن، دوباره به فرد هدیه دهیم. کاشت مو برای اولین بار در دهه 1930 در ژاپن انجام شد و سپس دنیای غرب، نخستین بار در دهه 50 از این روش استفاده کرد که از آن زمان تاکنون رو به روز پیشرفت هایی را تجربه کرده است.

چه کسانی می توانند کاشت مو انجام دهند؟

امروزه تقریباً 50 درصد از مردان بالای 50 سال با مشکلات مربوط ریزش مو مواجه هستند؛ بنابراین، کاشت مو کاربردی ترین عمل زیبایی برای آقایان محسوب می شود. ریزش مو فقط مختص مردان نیست و بسیاری از خانم ها ممکن است مشکلات ریزش مو را تجربه کنند و در نتیجه به کاشت مو نیاز داشته باشند.

چرا ریزش مو اتفاق می افتد؟

یکی از مهم ترین دلایل ریزش مو، ویژگی های ژنتیکی است. با این حال، پیشرفت سن نیز می تواند آسیب هایی به موی سر وارد کند. صرف نظر از این دلیل، کاشت مو در تمام افرادی که به میزان کافی فولیکول مو در بدن دارند، انجام می گیرد. این روش را نه تنها می توان در موی سر، بلکه در ریش یا سبیل هم کاشت قابل انجام خواهد بود.

کاشت مو در شیرازکاشت مو چگونه انجام می شود؟

در این پروسه معمولا از ناحیه پشت گردن، فولیکول های مقاوم مو را برداشت می کنند و سپس همان را در ناحیه جدید می کارند تا موهایی قدرتمند و زیبا رشد کند. به ندرت در بعضی موارد، تراکم کافی موهای سالم در بدن پیدا نمی شود. در چنین مواردی، فولیکول های مو را می توان از سایر نواحی فرد که فولیکول موی کافی دارد، برداشت کرد.

بسته به میزان ریزش مو، این روش در چند ساعت انجام می گیرد. اگر ناحیه کاشت وسیع زیاد باشد، ممکن است چندین جلسه برای تکمیل درمان لازم باشد. معمولا تمام روند کاشت مو تحت بی حسی موضعی انجام می شود.

پس از کاشت مو، یک باند مخصوص روی سر اعمال می شود. فرد بعد از 1-2 ساعت مرخص می شود. به طور کلی، پس از 3 روز استراحت در خانه می توان کارهای روزمره را از سر گرفت.

چه روش هایی برای کاشت مو استفاده می شود؟

در کاشت مو، معمولا از روش FUE  که هیچگونه جای زخمی بر جای نمی گذارد استفاده می کنند. فولیکول های مو تک تک برداشته و در نواحی بی مو کاشته می شوند. در این روش فرد حتما باید موهایی سالم در ناحیه اهدا کننده داشته باشد تا بتواند کاشت مو را به بهترین شکل تجربه کند. فاکتورهای دیگری مانند رنگ مو، درجه ضخامت و تعداد موهای زبر و باریک نیز بر نتیجه فرایندی که باید انجام شود تاثیر دارد.

پس از آنالیز مو و پوست سر، با توجه به اولویت های فرد مراجعه کننده، پزشک یک روش پیش روی شخص می گذارد. در روش FUE هیچ اثری باقی نمی ماند و به همین خاطر بر سایر روش ها ترجیح داده می شود. کاشت مو نه تنها برای طاسی، بلکه برای افزایش تراکم مو در نواحی کم مو نیز قابل استفاده است.

آیا بعد از ریختن مو پیوند مو انجام می شود؟

موهای کاشته شده طی چند هفته دوباره می ریزند. با این حال، این موضوع کاملا طبیعی است زیرا موهای ریخته شده بعد از 3-4 ماه دوباره ظاهر می شوند. فولیکولهای مو پس از این ریزش دوباره با قدرت به محل جدید پیوند داده می شوند و این پروسه وارد مرحله اصلی می شود. ریزش مو ممکن است بعد از انجام کاشت هم به تدریج ادامه یابد که نباید باعث نگرانی شود.

اهمیت پزشک و کلینیک معتبر در کاشت مو

کاشت مو یک پروسه جدی و نیازمند مهارت است. برای به حداقل رساندن خطرات کاشت مو، کل روند باید در یک کلینیک بسیار معتبر انجام شود. اینکه بر اهمیت انجام این عمل توسط پزشکان معتبر تاکید می کنند، بی دلیل نیست.

برای اینکه کاشت مو موفقیت آمیز باشد، باید فولیکول های موی پیوند زده شده، به سرعت در منطقه ای که کاشته می شوند، قرار بگیرند. اگر یک روش مناسب انتخاب شود، میزان موفقیت در پیوند و کاشت مو بسیار بالا می رود. برای داشتن ظاهری طبیعی، کاشت مو باید در فاصله مناسب، در زاویه مناسب و با تراکم مناسب انجام بگیرد تا ظاهر فرد زیبا دیده شود.

کاشت مو در استان فارس

هیچکس نمی تواند منکر آن شود که کاشت مو، تاثیری بر زیبایی ندارد. در واقع این واقعیت در بین جامعه پذیرفته شده و بر اساس آن خوب و بد ظاهر یک فرد مورد سنجش قرار می گیرد.

در کشور عزیزمان ایران، کاشت مو به عنوان یک روش فوق العاده خوب، به کمک بسیاری می آید تا از مشکلاتی که رنج می برند، رهایی یابند.

امروزه شاید بسیاری از افرادی که موهایی زیبا و آراسته دارند، کاشت مو را انجام داده باشند اما نتایج به حدی فوق العاده باشد که کسی متوجه نشود اصلا شما کاشت مو انجام داده باشید.

شهر شیراز، به عنوان یکی از شهرهای بزرگ و پراهمیت ایران با مردمانی خونگرم و آراسته، همواره به کاشت مو اهمیت زیادی داده است. مردم شیراز همیشه دنبال بهترین‌ها بوده اند و انتخاب بهترین‌ها در کاشت مو، کار چندان سختی نیست.

گرچه می دانیم شهر شیراز امکانات خوب بسیار زیادی دارد اما اگر بخواهیم حقیقت را مورد بررسی قرار دهیم، باید گفت شهر تهران قطب بزرگی در خاورمیانه برای امور زیبایی و پزشکی محسوب می شود که همواره امکانات و تجهیزات به‌روزش، باعث سهولت و سادگی زندگی افراد شده است.

متاسفانه تمامی این امکانات در برخی شهرها موجود نیست و این موضوع می تواند ریسک کاشت مو در شیراز را نیز افزایش دهد. یک فرد هیچوقت نمی خواهد کاشت مو را با ریسک و خطر انجام دهد زیرا برای یک بار در کل زندگی اش، چنین پروسه ای را طی خواهد کرد و انجام آن در مکان های کم امکانات، اصلا به صلاح نیست.

فراموش نکنید هرچه کاشت مو به امری بزرگتر و پیشرفته تر تبدیل می شود، به همان اندازه سودجویان و یا کلینیک های در ظاهر معتبر اما بدون مجوز، شروع به فعالیت می کنند و زحمات پزشکان متخصص پوست و مو را به هیچ تبدیل می کنند.

اکثر کسانی که به این کلینیک ها رجوع کرده‌اند، در پایان از مشکلاتی که برایشان پیش آمده، احساس نارضایتی کرده‌اند.

شهر تهران همه ساله میزبان میلیون ها گردشگر و حتی مراجعه کننده برای انجام کاشت مو در خاورمیانه است و می توان گفت اگر خواستار بهترین کاشت موی ممکن با روش هایی بی نظیر از قبیل Sut، Fue و سایر متدهای نوین هستید، تنها این موضوع را در شهر تهران و کلینیک های معتبر کاشت مو تهران خواهید یافت.

امکانات مناسب، تجهیزات پیشرفته، برنامه ریزی بر اساس آخرین تکنولوژی برتر جهان و مراقبت های فوق العاده پس از کاشت مو، تنها چند مورد از مزایایی است که شما در کلینیک هایی نظیر کلینیک تخصصی پوست و مو و زیبایی رز خواهید یافت. اگر شما مسافری از شهر زیبای شیراز هستید و به دنبال کاشت مو در شیراز بودید، کلینیک رز می تواند به خوبی شما را راهنمایی کرده و در تمام مسیر کاشت مو در تهران همراه شما باشد.

کافی است برای دریافت مشاوره با تلفن های تماس کلینیک رز تماس حاصل فرمایید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *