کاشت مو

کاشت مو در سنندج و هزینه آن چقدر است؟

کاشت مو در سنندج و هزینه آن چقدر است؟

کاشت مو در سنندج 

اگر کاشت مو در استان کردستان را در نظر دارید می توانید در مقاله زیر با ما همراه باشید تا شما را با روند کاشت مو و سرویس های زیبایی قابل ارائه در کلینیک های کاشت مو در سنندج آشنا سازیم. در مطلب زیر به شما انواع روش های کاشت مو در استان کردستان و همچنین نکات مربوط به عمل کاشت مو در بانه و سایر کلینیک های کاشت مو در سنندج را معرفی می نماییم.

کاشت مو در سنندج و هزینه آن چقدر است؟کردستان یکی از شهرهای خوش آب و هوا و دارای مردمی کرد زبان و مهمان نواز است. کردستان شهری از دوره ی مادها با آثاری دیدنی و بجامانده از تاریخ ایران است. مراجعان می توانند علاوه بر طی کردن روند درمان و کاشت مو در استان کردستان از مناظر طبیعی و تاریخی این شهر نیز دیدن کنند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

در کلینیک های کاشت مو در بانه به طور معمول، بدین صورت که مو از پشت و طرفین سر برداشته و به قسمت جلوی سر منتقل می شود انجام می گردد. با این حال، امروزه به لطف تکنولوژی ها و دستگاه های مخصوص می توان در صورت وجود موهای مناسب در قسمت های دیگر بدن نیز فولیکول های مو را دریافت نمود؛ مانند:

 1. گردن
 2. سینه
 3. شکم
 4. ران
 5. بازوها و پاها (که به دلیل نازکی کمتر مطلوب هستند)

و آنها را در صورت لزوم به مکان های دیگر بدن منتقل می کنند، مانند:

 1. ابرو
 2. مژگان
 3. ریش

موهای پوست سر که از نظر میزان بقای پیوند بیشتری (در حدود 95٪) نسبت به موهای بدون پوست (حدود 75-80٪) برخوردار هستند.

کاشت مو در سنندج و هزینه آن چقدر است؟بیمار به چه تعداد پیوند مو نیاز دارد؟

در طی مشاوره اولیه در کلینیک های کاشت مو در مریوان و سایر بخش های استان کردستان، بهترین دکتر کاشت مو میزان پیوند بیمار را براساس ظاهر مورد نظر، تراکم اهدا کننده و تراکم مورد نیاز در سایت گیرنده، برآورد می کنند تا ظاهر مناسبی را برای فرد ایجاد کنند.

تعداد پیوند همیشه یک تخمین است زیرا تعداد نهایی به توانایی فنی پزشک در هنگام برداشت تعداد مورد نظر فولیکول ها در فرایند پیوند بستگی دارد؛ اما تعداد پیوند برآورد شده می تواند میزان زمان لازم برای طی کردن مراحل و هزینه جراحی را معین کند.

به طور کلی، بر اساس شمارش پیوند زیر، رویه ها می توانند به موارد کوچک، متوسط ​​و بزرگ تقسیم شوند:

 1. گرافت کوچک: <800 پیوند
 2. گرافت متوسط: 800-1400 پیوند
 3. گرافت بزرگ:> 1400 پیوند

براساس اطلاعات ارائه شده از کلینیک های کاشت مو در سقز باید به این نکته اشاره داشت که یک عمل جراحی کاشت مو نیز از نظر ماهیت بسیار وقت گیر و دقیق است. رویه های مربوط به بیش از 2000 پیوند با تکنیک SUT ممکن است به یک پروسه زمانی دو روزه نیاز داشته باشد.

چه عواملی باعث ظاهر طبیعی کاشت مو بعد از عمل می شود؟

در کلینیک کاشت مو در استان کردستان چندین عامل وجود دارد که منجر به ظاهر طبیعی پیوند مو می شود، از جمله:

تراکم: باید تراکم کافی متشکل از موهای طبیعی قبلی و موهای پیوند شده ایجاد شود.

زخم زدایی: مناطق مختلف بدن و پوست سر دارای موهایی هستند که با زاویه خاصی از سطح پوست در حال رشد هستند و باید در هنگام طراحی محل های گیرنده به منظور رسیدن به نتیجه طبیعی رعایت شود.

جهت: رعایت و توجه به جهت صحیح رشد مو در زمان کاشت برای رسیدن به نتایج طبیعی بسیار مهم است.

محو شدن: به عنوان مثال، در خط مو، پیوندهای موهای تکی در لبه پیشرو رویش مو قرار می گیرند و به تدریج 2، 3 و 4 پیوند مو اضافه می شود که در ادامه به عقب حرکت می کنند که ظاهرکاشت مو محو شود.

نامنظم شدن: موها به ندرت در یک خط کاملاً مستقیم رشد می کنند، بنابراین در کلینیک کاشت مو در سنندج توجه به ایجاد مرزهای نامنظم بسیار مهم است.

آیا در کلینیک های کاشت مو در استان کردستان پزشک جراحی انجام می دهد؟

در بهترین کلینیک کاشت مو در بانه و استان کردستان با توجه به محبوبیت روزافزون سیستم عامل های نئو گرافت (NewGraft) و اسمارت گرافت (SmartGraft) در بهترین روش کاشت مو SUT، این روند چنان پیشرفته است که پزشکان کمتر درگیر عمل کاشت مو شوند. ولی باید پزشک نظارت کافی بر عملکرد دستگاه را داشته باشد.

اغلب آنها به سادگی خط مو را با یک مارکر جراحی طراحی می کنند و سپس برای بقیه فرایند به تکنسین های مو اجازه می دهند کل عمل را انجام دهند.

 آیا کاشت مو فقط برای آقایان است؟

قطعا نه. هرچند کاشت مو در سقز برای مردان شایع تر است، اما این نیز برای خانم ها قابل استفاده است. الگوهای ریزش مو معمولاً متفاوت است و آماده سازی برای برداشت اهدا کننده نیز متفاوت است؛ اما مراحل کلی کاشت مو برای خانمها مشابه آقایان است.

راه های کاشت مو در استان کردستان چیست؟

در بهترین کلینیک کاشت مو در مریوان و دیگر کلینیک های کاشت مو در کردستان روند عمل بدین شکل است که پس از برداشت موها از محل اهدا کننده، می توان آنها را در ناحیه گیرنده منتقل کرد. ابتدا سایت های گیرنده آماده می شوند و سپس پیوندها یک به یک قرار می گیرند. هیئت مدیره جراح پلاستیک در کلینیک، از دو ابزار اصلی مورد استفاده برای ایجاد سایت های گیرنده استفاده می کنند:

سوزن ها: سوزن های یک اینچی 18G-21G که برای کنترل عمق دقیق فولیکول مو خم می شوند و از آن ها می توان در ایجاد سایت های گیرنده استفاده کرد. یک سرنگ 1 سی سی یا 3 سی سی می تواند به عنوان دسته استفاده شود. سوزن ها به دلیل شکل دایره ای، ممکن است سهولت کاشت را مهیا کنند.

تیغه ها: تیغه های 0.5 میلی متر-0.8 میلی متر می باشند که می توان از نگهدارنده های تیغه در ایجاد سایت های گیرنده دقیق تری استفاده کرد. عمق را می توان با توجه به نحوه قرار دادن تیغه در نگهدارنده تیغه کنترل کرد. تیغه ها عمر بیشتری نسبت به سوزن ها دارند و می توان از آن ها برای کنترل اتصالات پیوند با زاویه و جهت مناسب استفاده کرد زیرا پیوند در آن ها با ثبات تر است.

مطالعات نشان داده است که هیچ تفاوتی در رشد نهایی مو در استفاده از سوزن یا تیغه وجود ندارد. تصمیم گیری از کدام ابزار برای استفاده بستگی به تجربه و ترجیح جراح و تکنسین کاشت مو دارد.

کاشت مو در کردستان چه مدت طول می کشد؟

فرایندهای کاشت مو از برداشت تا انتقال وقت گیر و در هر شخص متفاوت هستند. آنها می توانند از 3 تا 12 ساعت در یک روز متغیر باشند و برای سطوح وسیع تر، بیماران برای اتمام عمل نیازمند مراجعه به روز بعد هستند. جراحی ها معمولاً از صبح حدود ساعت 7:30 شروع می شوند و اگر بیش از پنج ساعت طول بکشد، زمانی را برای استراحت و صرف ناهار به بیمار و کارمندان اختصاص می دهند.

به طور کل زمان، هزینه و تراکم در جراحی کاشت مو در هر فرد متفاوت است.

در کلینیک کاشت مو رز، متخصصان با مشاوره قبل از کاشت مو به طور کامل شما را با فضای جراحی و شرایط آن آشنا می سازند. در این جلسات مشاوره شما با نکات قبل از عمل و توصیه های بعد از عمل آشنا می شوید.

در کلینیک رز شما تفاوت را در خدمات، هزینه و نتیجه احساس خواهید کرد. ما با انجام بهترین روش کاشت مو نتیجه ای ایده آل را برای مراجعین به ارمغان می آوریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *