کاشت مو

کاشت مو در مازندران و هزینه دقیق آن چقدر است؟

کاشت مو در مازندران و هزینه دقیق آن چقدر است؟

کاشت مو در مازندران 

ریزش مو به دلایل هورمونی، ژنتیکی و حتی پیری رخ می دهد که گاهی نمی توان جلوی آن را گرفت. ریزش مو باعث کاهش اعتماد به نفس شده و کیفیت زندگی را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

با پیشرفت علم و روش هایی که اخیرا در کاشت مو به کار می رود، نتایج رضایت بخشی به دست آمده که یکی از این روش ها، ایجاد تکنیک FIT است. این روش نه تنها ایده آل ترین روش در جهان است بلکه محبوب ترین روش کاشت مو در استان مازندران به حساب می آید.

کاشت مو در مازندران و هزینه دقیق آن چقدر است؟کاشت مو در استان مازندران به روش FIT

تکنیک FIT روشی برای پیوند مو است که بر اساس انتقال گرافت انجام می شود. در روش اف یو ای، فولیکول های مو از ناحیه اهدا کننده برداشت شده و سپس به ناحیه بدون مو منتقل می شوند. با استفاده از این روش، پیوند از ناحیه موهای سینه و زیر چانه نیز ممکن است.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

روال کاشت مو در استان مازندران هم اینگونه است که پس از انجام آزمایش خون لازم، منطقه مورد نظر برای کاشت آماده می شود. پس از آمادگی برای کاشت، موها تراشیده شده و بی حسی موضعی اعمال می شود. سپس کانال های میکرو در ناحیه گیرنده باز می شوند و فولیکول ها در داخل کانال ها قرار می گیرند.

چون کاشت این فولیکول ها نیاز به ظرافت و دقت دارد، بهتر است پزشکی که اینکار را انجام می دهد، مهارت زیادی داشته باشد.

با توجه به این توصیفات، می توان گفت انجام پیوند مو به روش اف یو ای در استان مازندران چندان منطقی نیست زیرا این روش نیاز به مهارت و تکنیک های خاصی دارد که فقط پزشکان و کلینیک های برتر می توانند از عهده آن بر بیایند و این امکانات در کلینیک های تهران موجود هستند.

کاشت مو در مازندران و هزینه دقیق آن چقدر است؟

کاشت مو اقساطی در مازندران

شرایط ویژه کاشت مو اقساطی برای متقاضیان عزیز مازندرانی در کلینیک رز فراهم گردیده است، جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین آنلاین ما در وب سایت در تماس باشید.

روش های کاشت مو در بابل کدام ها هستند؟

امروزه کاشت مو با تکنیک های FUT (پیوند واحد فولیکول) و FIT (استخراج واحد فولیکول) انجام می شود. در بعضی از افراد، پزشک می تواند هر دو روش را ترکیب کند. در تکنیک FUT، یک قطعه پوستی از پشت سر برداشت می شود که باعث ایجاد زخم و دائمی شدنش می شوند.

این قطعه از پوست در زیر میکروسکوپ به پیوندهای مویی که شامل 1.2 یا 3.4 تار مو است، تقسیم می شود. در روش FIT هم نحوه کاشت مو یکی است اما برداشت مو بدون برش و فقط با میکرو موتور انجام می شود که روشی بسیار سریع و بدون ایجاد درد است.

چرا کاشت مو در آمل به روش FIT محبوب است؟

دلیل اینکه چرا کاشت در آمل به روش FIT بیشتر از سایر روش های پیوند مو ترجیح داده می شود به شرح است:

  1. جای زخم روی پوست سر و یا پشت سر باقی نمی ماند.
  2. از آنجا که برشی در جراحی وجود ندارد، احتمال خونریزی تقریبا صفر درصد است.
  3. هزینه این روش پیوند مو در مقایسه با سایر تکنیک ها کمتر است.
  4. پیوند ابرو، سبیل و ریش نیز با روش FIT قابل انجام است.
  5. دوران ریکاوری بسیار سریع است و افراد می توانند بلافاصله به زندگی عادی برگردند.

کاشت مو در بابل برای چه کسانی ممنوع است؟

افرادی که به بیماری های مزمن (قلب و عروق، بیماری های کلیوی، دیابت کنترل نشده، هموفیلی، مشکلات خونی و غیره) مبتلا هستند، افرادی که بانک موی کافی در بدن ندارند و افرادی که ناراحتی پوستی دارند، نمی توانند پیوند مو انجام دهند.

زمان مشاهده نتایج کاشت مو در قائم شهر

بیشتر موهای کاشته شده بین هفته دوم تا ششم رشد می کنند اما پیش از این، یک بازه ریزش فولیکول ها وجود دارد که بخشی از روند طبیعی است. با این حال حدود 3 ماه بعد از کاشت مو، موهای جدید رشد می کنند و دیگر خبری از ریزش نخواهد بود.

بهترین زمان برای ارزیابی نتیجه پیوند مو 8-12 ماه پس از کاشت مو در قائم شهر است. از زمانی که مو برای اولین بار شروع به رشد می کند، موها به تدریج ضخیم تر شده و حالت طبیعی به خود می گیرند.

کاشت مو در آمل برای خانم ها

مشکل ریزش مو که در خانم ها مشاهده می شود با مشکلی که در آقایان مشاهده می شود تفاوت دارد بنابراین مشکل ریزش مو در زنان دلایل دیگری دارد که پزشک باید در معاینه تشخیص دهد.

در نتیجه معاینات اگر پزشک، پیوند مو را روش مناسبی ترجیح دهد، یکی از روش های کاشت مو انتخاب و اعمال می شود. خانم ها چون به ظاهرشان حساسیت بیشتری دارند، سعی می کنند کلینیکی را انتخاب کنند که راحت تر و تضمینی باشد. متاسفانه تعداد این کلینیک ها در آمل و کلا استان مازندران بسیار کم است و در این زمینه، مراکز پیوند مو در تهران، وضعیت بسیار بهتری دارند.

مراقبت های پس از کاشت مو در استان مازندران

ریشه های تازه پیوند زده شده بسیار ظریف هستند و باید با دقت از آن ها مراقبت شود. افرادی که پیوند مو انجام داده اند، حتماً باید در 2 روز اول پس از پیوند، از تماس با آب و استفاده از محصولات آرایشی خودداری کنند.

در روز سوم بعد از کاشت مو در استان مازندران، اولین شستشو در مرکز پیوند مو انجام شده و در روزهای بعدی نحوه شستشو آموزش داده می شود. موها باید با آب ولرم شسته شوند و شستن با آب داغ یا بسیار سرد اصلا توصیه نمی شود.

خشک کردن موهای سر هرگز نباید با حوله انجام شود. حوله را فقط باید برای از بین بردن نم پوست استفاده کرد. استفاده از دستمال کاغذی راهکار بهتری است.

توصیه می شود در روزهای اول پس از جراحی، برای از بین بردن کبودی ناشی از خونریزی در کانال های روی پوست سر، از کمپرس یخ استفاده کنید. این افراد نباید وارد استخر، دریا، سولاریوم و سونا شوند و به مدت 1 ماه از انجام فعالیت های سنگین ورزشی خودداری کنند.

برای کسانی که در ماه های تابستان این روش را انجام می دهند، می توان برای محافظت در برابر نور خورشید و گرما، از یک کلاه استفاده کرد.

توصیه می شود شخص بعد از کاشت، به مدت یک هفته روی پشت خود دراز بکشد و تا حد امکان مانع تماس مستقیم پوست سر با بالش شود. نوشیدن حداقل 2 لیتر آب در روز، از ایجاد ادم جلوگیری می کند. بهتر است که استفاده از نمک هم کاهش یابد. به مدت 5 روز از نزدیکی جنسی خودداری کنید.

رعایت این موارد بسیار ضروری است اما کلینیک هایی که به سلامت مراجعه کنندگان اهمیت می دهند، این توصیه ها را در همان جلسه اولیه به مراجعه کننده منتقل می کنند. این کلینیک ها معمولا مراکز کاشت مو در شهر تهران هستند.

رعایت موارد پیش از کاشت مو در قائم شهر

موها باید قبل از جراحی شسته شوند زیرا به مدت یک یا دو روز نباید پوست سر با آب تماس برقرار کند. استفاده از آسپرین یا داروهای رقیق کننده خون بهتر است حداقل 1 هفته قبل از جراحی متوقف شود. مصرف الکل باید 1 هفته قبل از جراحی متوقف شود. در صورت امکان، استعمال سیگار باید قبل از پیوند متوقف شود و یا حداقل به پایین ترین سطح ممکن برسد.

تمام داروهای تقویتی بعد از کاشت مو که برایتان تجویز خواهد شد، بصورت رایگان داده می شود تا به راحتی مصرف کنید. بهتر است لباس های دکمه دار و یا لباس هایی که برای تعویض باید از سر بیرون آورده شوند، نپوشید. خوردن یک صبحانه مقوی پیش از مراجعه به کلینیک برای پیوند مو، اکیدا توصیه می شود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *