کاشت مو

کاشت مو در استان مرکزی و هزینه آن چقدر است؟

کاشت مو در استان مرکزی و هزینه آن چقدر است؟

کاشت مو در استان مرکزی

امروزه ریزش مو در بین زنان وهم مردان باعث تحت تاثیر قرار گرفتن زندگی اجتماعی شان شده و به اعتماد به نفس آسیب می رساند زیرا موها روی ظاهر عمومی افراد تاثیر مستقیم دارند. در چنین اوضاعی، کاشت مو تا حدی توانسته این نواقص را رفع کند که در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت.

کاشت مو در استان مرکزی و هزینه آن چقدر است؟کاشت مو فرایند انتقال فولیکول های گرفته شده از ناحیه اهدا کننده افرادی که مشکل ریزش مو و طاسی دارند و پیوند آن به ناحیه بدون مو در پوست سر است. فولیکول هایی که از ریشه های قوی ناحیه اهدا کننده برداشته می شوند، سالم و مقاوم هستند و احتمال ریزش آن ها وجود ندارد. این یک روش ایمن و مطمئن برای افرادی است که به دلیل ریزش مو دچار طاسی کامل شده اند. با پیوند مو، افراد در مدت زمان کوتاهی مانند 6 الی 12 ماه صاحب موهایی طبیعی و زیبا می شوند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

کاشت مو در اراک با روش DHI چگونه انجام می شود؟

با روش استاندارد FIT، واحدهای گرافیتی یا فولیکولی (فولیکول مو) در پیوند مو با هم طبقه بندی می شدند و پیوندهای گرفته شده توسط جراح، برای کاشت در کانال باز شده یا برش ها قرار می گرفتند اما با روش دی اچ آی، همه چیز تغییر کرده است. در این روش با قلم چوی، فولیکول ها از پشت سر (مثالی برای ناحیه اهدا کننده) گرفته شده و مستقیما روی پوست سر و خطوط جلوی سر کاشته می شوند که ویژگی پیشرفت علم به حساب می آید.

کاشت مو در اراک (استان مرکزی) با روش DHI را می توان به عنوان روشی توصیف کرد که در آن کاشت به صورت جداگانه انجام می شود. این روش با قلم چوی انجام می گیرد و کار با این قلم هم نیاز به مهارت دارد. به همین خاطر سعی کنید در انتخاب پزشک متخصص، بیشترین دقت را انجام دهید.

کاشت مو در استان مرکزی و هزینه آن چقدر است؟ویژگی های کاشت مو در اراک به روش DHI

مهمترین ویژگی کاشت مو در اراک با روش DHI این است که نیازی به بخیه، زخم و بریدگی ندارد. هدف از این تکنیک به حداقل رساندن مقدار زمانی است که گرافت ها از پشت سر گرفته می شود. این تکنیک بسیار پر زحمت است و از تکنیک کلاسیک FIT بیشتر طول می کشد. از طرف دیگر باعث می شود روند بهبودی سریعتر انجام شود زیرا هیچ برشی روی پوست ایجاد نمی شود.

مهمترین ویژگی کاشت مو با این روش این است که پیوندها به طور مستقیم کاشته می شود و نیازی به نگهداری فولیکول ها در محلول نیست. در مناطقی که مو کاشته می شود هیچ سوراخی ایجاد نمی شود و فولیکول های مو مستقیما بر روی پوست سرتان قرار می گیرند.

البته این ویژگی ها هنگامی خودشان را نشان می دهند که به صورت مناسب کاشته شوند. کاشت مو در اراک به روش DHI چندان کاربردی ندارد زیرا امکانات اجازه نمی دهد اما انجام این روش در مراکز زیبایی تهران، بهترین کاری است که می توان انجام داد.

مزایای کاشت مو در خمین با تکنیک DHI

مهم ترین مزیت این روش تراکم آن است. چگالی و تراکم موها در روش دی اچ آی دو برابر تکنیک FIT و FUT است. این تراکم آنقدر عالی است که تمامی نواحی بدون مو را پوشش می دهد.

ناحیه کاشت مو ظاهر طبیعی تری به دست می آورد و به خصوص در مواردی که در قسمت های حساس مانند خط مو استفاده می شود، بسته به زاویه رشد طبیعی مو، امکان پیوند مو در زوایای مختلف وجود دارد.

به لطف امکانات مورد استفاده در کاشت مو در خمین با تکنیک DHI، خطر ایجاد اسکار از بین می رود. طراحی موها در روش DHI به طبیعی ترین و موفق ترین نتایج می رسد.

آمادگی های قبل از کاشت مو در ساوه

قبل از کاشت مو در ساوه باید مراقبت ها و مواظبت های لازم به عمل بیاید. افراد وظیفه دارند:

 1. مصرف آسپرین و داروهایی که خاصیت رقیق کنندگی خون یا ضد انعقاد خون دارند باید قطع شود
 2. مصرف الکل به مدت 1 هفته قبل از جراحی قطع شود چون خاصیت رقیق کردن خون را دارد
 3. برای جلوگیری از اثرات منفی نیکوتین بر روی بدن و جلوگیری از بروز هرگونه مشکل در حین جراحی، باید سیگار کشیدن را 1 هفته قبل از جراحی قطع کنید
 4. همچنین مصرف داروهای مولتی ویتامین حاوی ویتامین B و ویتامین E یا چای های گیاهی حاوی این ویتامین ها نیز باید متوقف شود زیرا این امر باعث افزایش احتمال خونریزی می شود.
 5. تمرینات و فعالیت های بدنی سنگین مانند حرکت های هوازی و بدنسازی باید 1 هفته قبل از عمل متوقف شود
 6. مصرف نوشیدنی حاوی کافئین باید یک روز قبل و بعد از پیوند مو متوقف شود
 7. موهایتان در روز مراجعه به کلینیک شسته و تمیز باشد
 8. از موادی مانند اسپری، چسب و ژل برای موها استفاده نکنید. از هیچ ماده شیمیایی استفاده نکنید
 9. هیچ داروی گیاهی و یا غیرگیاهی نباید روی مو و پوست سر استفاده شده باشد
 10. بهتر است قبل از روز کاشت، پیراهن های دکمه دار یا زیپ دار بپوشید
 11. اگر صبح روز جراحی صبحانه کاملی میل کنید و هنگام ناهار، یک وعده سبک میل کنید، انرژی کافی را خواهید داشت.

سوالات رایج در مورد کاشت مو در استان مرکزی

اصولا سوالات رایج در مورد کاشت مو زیاد است که بسیاری کنجکاوند به جوابی برسند اما در اکثر موارد جواب صحیح را پیدا نمی کنند که این سوالات را در این بخش مطرح کرده و پاسخ داده ایم تا در انتخابتان تاثیرگذار باشد.

1. چه کسی برای پیوند مو مناسب است؟

هرکسی که دارای منطقه اهدا کننده و بانک موی کافی باشد، برای پیوند مو مناسب است. اصولا از سن 18 سالگی به بعد بدون محدودیت سنی قابل استفاده است. اینکه فرد برای پیوند مناسب است یا نه بستگی به نظر پزشک دارد.

2. منظور از بی حسی در پیوند مو چیست؟

بزرگترین ترس افراد در پیوند مو، درد ناشی از سوزن است. سوزن فقط در هنگام اعمال بی حسی موضعی احساس می شود و غیر از این، کوچک ترین دردی احساس نخواهید کرد.

3. چه زمانی مراجعه کننده به زندگی عادی خود باز می گردد؟

می توان طی یک هفته به کار و زندگی اجتماعی بازگشت. طی دو الی سه ماه پس از کاشت مو، موها شروع به رشد می کند. در ماه ششم کم کم نتایج نهایی را مشاهده کنید اما نتایج نهایی طی 1 سال مشاهده می شود.

4. بعد از کاشت مو چه مواردی باید مورد توجه قرار گیرد؟

10 روز اول بعد از کاشت مو در استان مرکزی مهم است. در این بازه زمانی، باید دقت کنید سرتان به جایی برخورد نکند که ممکن است باعث آسیب به ریشه ها و فولیکول ها شود. لازم است اولین شستشو توسط متخصصین انجام شود تا یاد بگیرید دفعات خودتان موهایتان را بشویید. هنگام خواب، باید روی پشت دراز کشیده و از تماس سر با بالش خودداری کنید. لازم است در روزهای آفتابی از چتر یا کلاه استفاده کنید تا موها تماس مستقیمی با نور خورشیدن نداشته باشند.

قیمت کاشت مو در محلات

هزینه کاشت مو بسته به تکنیک مورد استفاده و عواملی مانند درمان های اضافی که بعد از کاشت مو باید اعمال شود متفاوت است. تنها زمانی می توان در مورد قیمت کاشت مو در محلات (استان مرکزی) صحبت کرد که پزشک معاینه تان کرده و نظرش را گفته باشد.

اکثرا قیمت های پیوند مو در شهرستان ها پایین است اما پایین بودن قیمت، بیانگر فرصت مناسب نیست زیرا کلینیک های تهران با قیمت های مشابه، کیفیت فوق العاده بهتری ارائه می دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *