کاشت مو

کاشت مو در خوزستان و هزینه نسبی آن

کاشت مو در استان خوزستان و هزینه نسبی آن

کاشت مو در خوزستان

فولیکول های مو در قسمت بالای مو و پیشانی مردان به مرور زمان از بین می روند زیرا به هورمون تستوسترون حساس هستند. با این حال فولیکول های مو در ناحیه پشت سر ریخته نمی شوند زیرا به این هورمون حساس نیستند. در چنین شرایطی این موها مقاوم هستند و از کاشت دچار ریزش نخواهد شد.

طبیعتا این موضوع، تمام اطلاعات لازم در خصوص پیوند مو نیست و متقاضیان کاشت مو در استان خوزستان ترجیح می دهند کاملا در مورد این فرآیند اطلاعات کسب کنند.

کاشت مو در خوزستان و هزینه نسبی آنکاشت مو در استان خوزستان به روش FUE

کاشت مو در استان خوزستان به روش FUE (استخراج واحد فولیکولی) نامی است که معمولا در ایران و جهان بسیار محبوب است. تکنیک اف یو ای، با استفاده از میکرو موتورهای پیشرفته انجام می گیرد و می تواند گفت در همه کلینیک های ایران موجود نیست و فقط کلینیک های معتبر تهران می توانند این روش را انجام دهند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

در تکنیک موسوم به FUE، پیوندهای گرفته شده از ناحیه اهدا کننده، به کمک میکرو موتورها در منطقه مورد نیاز کاشته می شوند. تکنیک اف یو ای امروزه یکی از متداول ترین روش های کاشت است زیرا یک روش بدون درد و موفقیت آمیز به حساب می آید.

تفاوت کاشت مو در استان خوزستان و تهران

همانطور که ذکر شد، در اکثر کلینیک های کاشت مو استان خوزستان، روش FUE رایج است اما در کلینیک های تهران، روش دیگری به نام DHI یا روش قلم یا چوی ایمپلنت وجود دارد.

بارزترین چیزی که روش کاشت مو DHI (کاشت مو مستقیم) را از تکنیک FUE متمایز می کند این است که با کمک یک قلم نوک مخصوص (ایمپلنت چوی) بدون تعلل و نگه داری فولیکول در داخل محلول، کاشت انجام می گیرد. به این روش تکنیک قلم دی اچ آی نیز گفته می شود.

این روش کاشت در مقایسه با تکنیک FUE طولانی تر، پر زحمت تر و پرهزینه تر است. بین این دو روش تفاوت های زیادی وجود دارد و برای اینکه نتیجه خوبی به دست آید، باید در کلینیک های مخصوص تهران و در زیر دستان پزشکان ماهر انجام بگیرد.

کاشت مو در خوزستان و هزینه نسبی آننحوه کاشت مو در آبادان (استان خوزستان)

اول از همه مشخص می شود که آیا فرد بیماری دارد یا خیر. آزمایش خون انجام می شود تا شرایط برای کاشت و پیوند مو سنجیده شود. پس از گذراندن تمام این مراحل جهت انجام کاشت مو در آبادان (استان خوزستان)، اتاق آماده می شود.

گرافت ها پس از برداشت در محلول نگهداری شده و سپس در کانال های مربوطه کاشته می شوند. این فرایند بسته به تعداد گرافت برداشت شده 2 تا 3 ساعت طول می کشد. این گرافت های جمع آوری شده به بهترین نحو باید کاشته شوند تا از زیان جلوگیری شود. رعایت جهت و زاویه کاشت هم بسیار مهم است که بستگی به مهارت پزشک دارد. تمام این فرایندها بسته به تعداد پیوند جمع آوری و کاشته شده متفاوت است.

روند بهبودی بعد از کاشت مو در خرمشهر

دوره پس از پیوند به اندازه خود پیوند مهم است. پس از انجام جراحی، باید تهویه مناسب برای رسیدن اکسیژن به فولیکول ها فراهم شود. به مدت یک هفته نباید به هیچ وجه به موهایتان دست بزنید. علاوه بر این باید از سرتان در برابر ضربه محافظت کنید. از فعالیت هایی مانند ورزش های فعال که باعث افزایش گردش خون می شوند، باید اجتناب کرد.

زاویه خواب در یک هفته اول بسیار اهمیت دارد و بهتر است سرتان بالاتر از بدنتان قرار بگیرد. روز دوم می توانید شستشو را انجام دهید تا دوران نقاهت کوتاه تر شود. مدتی پس از کاشت مو در خرمشهر، موارد فرایند ریختن می شود. این دوره به نام «ریزش شوک» معروف است که 1-3 ماه طول می کشد. پس از این دوره، موها به طور دائم رشد می کنند.

به مدت 1 ماه بعد از کاشت، از حضور در محیط هایی مانند استخر، دریا، حمام ترکی، سونا و سولاریوم خودداری کنید و مدت طولانی در مقابل نور آفتاب نایستید. به هیچ وجه در صورت احساس خارش، اقدام به خاراندن نکنید.

حداقل 6 ماه بعد از پیوند می توانید موهایتان را رنگ کنید. حداقل 6 ماه بعد از کاشت می توانید از حالت دهنده های مو مانند اسپری و ژله استفاده کنید.

چه کسانی نمی توانند از کاشت مو در اندیکا استفاده کنند؟

کاشت مو برای افرادی که موی کافی در ناحیه اهدا کننده ندارند یا به اصطلاح بانک مو ندارند و یا حتی دارای تومورهای بدخیم یا خوش خیم هستند منع پزشکی دارد. کسانی که مبتلا به بیماری آلوپسی آراتا هستند و افراد زیر 18 سال، نمی توانند از کاشت مو در اندیکا استفاده کنند.

به غیر از این، تمامی افراد فارغ از محدودیت جنسیتی، قادر به انجام پیوند مو هستند. بدیهی است که بهتر است تمام تصمیمات پس از مشاوره اولیه با پزشک اتخاذ شود زیرا نظر پزشک، بر همه چیز ارجحیت دارد.

آمادگی برای کاشت مو در بندر ماهشهر

طبیعتا وقتی می خواهید به جلسه اصلی پیوند مو مراجعه کنید، باید از هفته ها قبل آماده باشید زیرا بدون آمادگی، از پس این جراحی بر نخواهد آمد. بهتر است با رعایت موارد زیر، باعث سهولت در دسترسی به نتایج عالی شوید.

  1. مصرف الکل باید یک هفته قبل از کاشت متوقف شود.
  2. آسپرین و داروهای رقیق کننده خون باید حداقل 1 هفته قبل از عمل منع شوند.
  3. پس از استحمام به جلسه کاشت مو مراجعه شود زیرا حداقل 24 ساعت نمی توانید به دوش بروید.
  4. باید در روز عمل لباس راحتی پوشیده شود. از نوشیدنی های کافئین دار دوری کرده و صبحانه خوبی میل کنید.

مشاوره آنلاین کاشت مو در بوشهر (استان خوزستان)

طبیعتا ریزش مو و طاسی مشکلی است که در اطرافیان مان هم به وفور دیده می شود. در چنین شرایطی کاشت و پیوند مو، تنها راهکار باقی می ماند که نیاز به دقت دارد.

اگر ساکن استان خوزستان هستید و امکانات کلینیک ها و مراکز زیبایی استان تان، راضی کننده و قانع کننده نبوده و می خواهید در مراکز کاشت مو زیر نظر وزارت بهداشت در تهران روش پیوند مو را انجام بدهید، نیازی نیست برای مشاوره مسافت زیادی را طی کنید.

به کمک تکنولوژی پیشرفته و با استفاده از امکانات ویژه ای به نام مشاوره آنلاین، می توانید ابتدا از وضعیت خودتان اطمینان حاصل کرده و سپس اگر پزشک وضعیتتان را تایید کرد، به تهران مسافرت کنید.

هزینه کاشت مو در استان خوزستان

قیمت کاشت مو مانند بسیاری از چیزها، ثابت نیست. کاشت مو توسط افرادی که از ظاهرشان راضی نیستند، انجام می گیرد، یک فرآیند طولانی است که صبر می خواهد. بیشتر افراد ترجیح می دهند روشی را انتخاب کنند که در یک جلسه و با بهترین امکانات و شرایط انجام شود و هرچه زودتر هم به نتیجه برسند. طبیعتا واقع گرایانه بخواهیم نگاه کنیم، امکانات استان خوزستان مناسب چنین تقاضایی نخواهد بود.

در واقع هر متقاضی کاشت مو در استان خوزستان، بهتر است با صرف هزینه کمی، به مراکز زیبایی تهران مراجعه کرده و ریسک نکند. پزشکان ماهر، پرسنل حرفه ای، مراقبت های ویژه، استفاده از جاذبه های گردشگری شهر تهران، تکنیک های به روز و پیشرفته، تجهیزات بهتر و نتایج عالی، همه و همه از مزایای کاشت مو است که می تواند قیمت را تغییر بدهد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *