کاشت مو

کاشت مو کاشان – بهترین کلینیک و دکتر کاشت مو در کاشان

کاشت مو در کاشان و بررسی هزینه آن

کاشت مو در کاشان

کاشت مو یک عمل کاملا ایمن است که با استفاده از مو های طبیعی سر خود شما، موهایی پرپشت و کاملا طبیعی را به ارمغان می آورد بدون آن که عوارضی به همراه داشته باشد و یا برای حفظ مو های کاشته شده نیاز به مصرف دارو و قرص های مختلف باشد.

امروزه در اکثر شهر های تهران کلینیک ها و مراکزی که خدمات مربوط به پوست و مو و از جمله کاشت و پیوند مو را ارائه می دهند وجود دارند. در این مطلب به بررسی کلینیک ها و مراکز کاشت مو در استان اصفهان و شهرستان های این استان می پردازیم.

کاشت مو در کاشان و بررسی هزینه آن تکنیک های کاشت مو در کاشان

کاشت و پیوند مو با روش ها و تکنیک های متنوعی انجام می شود. هر کدام از این تکنیک ها مزایا و محدودیت هایی دارند و دکتر با توجه به شرایط خاص هر مراجعه، از تکنیک مناسب برای او استفاده خواهد کرد.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

بنابراین نمی شود یک تکنیک کاشت را به عنوان بهترین تکنیک معرفی کرد و گفت همه ی متقاضیان کاشت با استفاده از این تکنیک می توانند به نتیجه ی مطلوب برسند.

به عنوان مثال، در تکنیک کاشت FUT برای برداشتن پیوند های مو، یک برش پانزده تا بیست سانتی متری روی پوست سر در ناحیه ی پشت سر ایجاد می شود.

سپس ریشه های مو که به آن فولیکول هم می گویند، از پوست سر جدا می شوند و روی نواحی که ریزش مو اتفاق افتاده و نیاز به ترمیم دارد کاشته می شوند.

این روش یکی از روش های سنتی کاشت و پیوند مو است و به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. اما امروزه روش های مدرن تری برای کاشت معرفی شده اند که برای برداشت پیوند های مو نیازی به بریدن و ایجاد شکاف در پوست سر ندارند.

کاشت مو در کاشان و بررسی هزینه آن به عنوان مثال در روش های جدید تر مانند FUE  و کاشت مو روش SUT ، مو ها با استفاده از ابزاری قلم مانند و با نهایت دقت و ظرافت به طور تکی از پوست سر در ناحیه ی بانک مو (دور و پشت سر) برداشته می شوند و سپس با همان قلم و باز هم به صورت تکی روی پوست سر در قسمت جلویی سر کاشته می شوند.

روش FUT برای افرادی که می خواهند بخش بزرگی از پوست سر خود را با مو های کاشته شده بپوشانند مناسب است و به دلیل برداشت پیوند هایی چند تایی از بانک مو، تراکم بیشتری نیز در نواحی کاشته شده ایجاد خواهد کرد.

از طرف دیگر روش FUE برای افرادی که می خواهند جای زخم روی پوست سر آن ها باقی نماند و دوران نقاهت راحت تری را داشته باشند و همچنین نسبت به طبیعی بودن ظاهر مو های کاشته شده حساس هستند،‌ مناسب تر است.

کلینیک های کاشت مو در کاشان با توجه به ابزار و امکاناتی که در اختیار دارند می توانند هر دوی این تکنیک ها را برای مراجعین خود استفاده کنند.

البته بدیهی است که برای بهره مندی از جدید ترین و کارآمد ترین تکنیک های کاشت، باید به دنبال کلینیک های معتبر و با سابقه بگردید. پیدا کردن این کلینیک ها در شهر های پرجمعیت و مراکز استان ها  کار راحت تری است.

به همین دلیل است که کلینیک های کاشت مو در اصفهان و یا کلینیک ها و مراکز تخصصی پوست و مو مانند کلینیک رز در تهران، نسبت به دیگر شهر ها مراجعین بیشتری دارند و می توانند با استفاده از تکنیک های متنوع و در سطح جهانی نیاز مراجعین خود را رفع کنند.

 

عوارض کاشت مو در گلپایگان

به طور کلی فرایند کاشت مو به خودی خود عوارض و آسیب های خطرناکی ندارد. دلیل این امر این است که در طی فرایند کاشت هیچ جسم و ماده ی مصنوعی و خارجی وارد بدن شما نمی شود و همچنین از دارو های بی حسی سبک و موضعی استفاده می شود.

البته در صورتی می توانید از مبتلا نشدن به عوارض پیش بینی نشده ی کاشت و پیوند مو مطمئن باشید که کاشت را در یک کلینیک استاندارد و معتبر انجام دهید. اگر به دنبال کلینیک های معتبر کاشت مو در گلپایگان هستید، حتما به این موضوع توجه کنید که کلینیک کاشت مو مورد نظر دارای مجوز ها و تاییده های رسمی از وزارت بهداشت باشد.

انجام کاشت مو در کلینیک های متفرقه کاشت مو در گلپایگان یا دیگر شهرستان ها، این خطر را به همراه دارد که به دلیل عدم رعایت اصول بهداشتی کاشت مو و یا استفاده از ابزار و دارو های فاقد کیفیت، دچار عوارضی مانند عفونت پوست سر و یا آسیب دیدن پیوند های مو بشوید که باعث خواهد شد کاشت به کلی با شکست مواجه شود و هزینه های شما هدر رود.

 

شرایط کاشت مو در خوانسار

شرایط لازم برای آن که شما یک کاندیدای مناسب کاشت و پیوند مو باشید در تمام کلینیک های معتبر و تحت نظر وزارت بهداشت یکسان است.

کلینیک های معتبر کاشت مو در خوانسار، قبل از هرچیز شرایط پوست و موی سر شما را بررسی می کنند و دکتر با توجه به ظرفیت بانک موی شما و الگوی ریزش مو ها در قسمت جلویی سر، به شما خواهد گفت که چه گزینه هایی برای کاشت پیش رو دارید و هزینه ی تقریبی کاشت مو در کاشان برای شما چقدر خواهد شد.

در مرحله ی بعد دکتر با بررسی وضع سلامت عمومی شما و بررسی سوابق پزشکی و اخذ آزمایش های لازم، به این نتیجه می رسد که کاشت برای شما خطر یا عوارض خواهد داشت یا نه.

این مراحل برای انجام کاشتی سالم و موفقیت آمیز ضروری هستند. اگر کلینیکی که برای کاشت مو در خوانسار و یا دیگر شهرستان ها به آن مراجعه کردید این مراحل را طی نکرد و یا به شکل سهل انگارانه و غیر حرفه ای به بررسی شرایط شما پرداخت، باید به معتبر بودن کلینیک شک کنید و از انجام کاشت در آن مرکز خودداری کنید حتی اگر کاشت مو را با هزینه ی بسیار پایین تر انجام دهد.

 

کاشت مو در خمین و نجف آباد

همان طور که در ابتدا اشاره شد امروز در تمام نقاط ایران کلینیک ها و مراکزی هستند که خدمات مربوط به کاشت و پیوند مو ها را ارائه دهند. قطعا کلینیک ها و مراکز کاشت مو در خمین و نجف آباد نیز می توانند تا حدی نیاز مراجعین خود را برطرف کنند.

اما اگر شما جزو افرادی هستید که قصد کاشت مو در خمین و نجف آباد را دارد، خوب است که این موضوع را هم در نظر بگیرید که سطح امکانات و تجهیزاتی که در شهر های مرکزی مانند تهران و یا اصفهان وجود دارد، نسبت به شهرستان ها بسیار بالاتر و متفاوت است.

بنابراین اگر می خواهید بهترین نتیجه ی ممکن را از کاشت مو بگیرید، خوب است که کلینیک های کاشت مو در اصفهان و یا حتی تهران را نیز در نظر داشته باشید و درباره ی آن ها تحقیق کنید.

 

تفاوت هزینه کاشت مو در کاشان با تهران

هزینه کاشت مو در کاشان به چندین عامل مختلف بستگی دارد و تنها به موقعیت جغرافیایی وابسته نیست. به عنوان مثال، این که از چه تکنیکی استفاده شود و یا تجهیزات و لوازم و داروهایی که ضمن کاشت مورد استفاده قرار می گیرند در چه حد مدرن و با کیفیت هستند در هزینه های نهایی کاشت مو در کاشان تاثیر گذار هستند.

البته به این موضوع توجه داشته باشید که استفاده از تجهیزات و امکانات مدرن تر، به آن معنا است که نتیجه ی کاشت مو شما زیباتر و طبیعی تر خواهد بود به طوری که بعد از چند ماه هیچ کس نتواند مو های کاشته شده را از مو های طبیعی تفکیک کند.

بنابراین اگر به دنبال بهترین نتیجه ی ممکن از کاشت مو در کاشان هستید، بهتر است دنبال کلینیک هایی باشید که از امکانات مدرن تر و متنوع تری بهره مند هستند. به طور طبیعی این کلینیک ها در شهر های بزرگ تر مانند تهران بیشتر هستند.

ضمن آنکه به جز هزینه های مربوط به رفت و آمد از تهران تا اصفهان، هزینه های کاشت مو در تهران با اصفهان تفاوت چشم گیری نخواهد داشت و کاملا ارزش آن را دارد که برای کسب نتیجه ی ایده آل خود، گزینه ی انجام کاشت مو در تهران را در نظر بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *