کاشت مو

کاشت مو در افراد مشهور ایرانی

کاشت مو در افراد مشهور ایرانی

کاشت مو در افراد مشهور ایرانی

آیا در مورد کاشت مو در افراد مشهور ایرانی در سلبریتی های ایران و جهان شنیده اید؟ آیا می دانید بیشتر افراد مشهوری که شما طرفدار آنها هستید کاشت مو طبیعی انجام داده اند؟ شاید برایتان جالب باشد وقتی بدانید کدام افراد مشهور پیوند مو داشتند؟

کاشت مو در افراد مشهور ایرانی

مشکل دائمی ریزش مو دیگر یک کابوس وحشتناک برای بیمار نیست. به لطف پپیشرفت علمی که در پزشکی و در زمینه ی کاشت مو طبیعی انجام شده توسط پزشکان متخصص در مراکز پزشکی، می توانید از اثرات منفی ریزش مو خلاص شوید و بتوانید مجددا ظاهر قدیمی خود را به دست آورید.

دریافت مشاوره رایگان و تخصصی کاشت مو

با تحقیق و پیگیری بیشتر می توانید با انتخاب پزشک و مرکز مناسب از مشکل ریزش مو جلوگیری کنید و با پیوند جزئی یا کامل مو زیبایی قدیمی خود را بازیابی کنید.

پزشکان متخصصی که باید عمل پیوند مو را انجام دهند ابتدا به تجزیه و تحلیل مو می پردازد. پس از معاینه، تعداد گرافت های مورد نیاز محاسبه می شود. موهای کنار گوش و پشت سر بررسی می شود.

پس از معاینات، در صورتی که بیمار هیچ گونه مشکلی برای انجام عمل کاشت مو طبیعی نداشته باشد، تاریخ دقیق عمل را در روزهای های معین تعیین می کند.

اطلاعاتی جالب از کاشت مو در سلبریتی های ایرانی

تا چندی پیش، ریزش مو معضلی بود که بیشتر مردان از آن وحشت داشتند، اما نمی توانستند راه حل های زیادی را برای این مشکل پیدا کنند. نهایت کاری که می توانستند انجام دهند این بود که با کلاه، لکه های براق طاسی را در سرشان بپوشانند.

با این حال، امروزه سلبریتی های مرد به جراحی و کاشت مو طبیعی روی آورند که به آنها کمک کند موهای خود را به زیبایی کامل قبل خود بازگردانند.

جالب اینجاست که برخی از ستاره های مشهور از جمله وین رونی و لوئیس والش اعتراف کرده اند که روزی تحت عمل کاشت مو طبیعی قرار گرفته اند؛ و به دنبال آن بسیار جوان تر و شاداب تر هستند.

این عمل کاشت مو شامل پیوند موهای فردی از قسمت هایی از بدن خود فرد، به قسمتهای کم مو سر است که دچار نازک شدن ریشه مو هستند و سپس نوارهایی از موهایشان با استفاده از برش های ریز در آنها پیوند می زنند.

در ایران نیز افراد مشهور زیادی وجود دارند که شرایطی شبیه شما را دارند. اگر کمی در اینترنت جستجو کنید می توانید تصاویر قبل و بعد از کاشت مو در سلبریتی های ایرانی مانند احسان علی خانی و یحیی گل محمدی، هدایت هاشمی، شهاب حسینی، حمید لولایی، مهدی سلوکی و بسیاری دیگر که در ادامه معرفی می کنیم و حتی ستارگان هالیوودی را مشاهده کنید.

کاشت مو در افراد مشهور ایرانی

کاشت مو احسان علیخانی

پیش از این که به روش کاشت موی سلبریتی ها و افراد مشهور در ایران بپردازیم جالب است بدانید که سلبریتی های داخلی کشورمان ایران علاقه بسیار زیادی به کاشت مو برای بهبود ظاهر صورت خود دارند، احسان علیخانی مجری محبوب و مشهور ایرانی نیز کاشت مو انجام داده است.

کاشت مو احسان علیخانی با توجه به تراکم بالا و نتایجی که در ظاهر مشخص شده اند به روش ترکیبی انجام شده است تا علاوه بر حداقل رساندن عوارض ناشی از کاشت مو بتواند تراکم بالا و نتایج طبیعی ای را بازتاب دهد.

یحیی گل محمدی سرمربی و بازیکن مطرح پرسپولیس تهران نیز برای رفع طاسی موی سر خود کاشت مو انجام داده است، کاشت مو یحیی گل محمدی به روی FUE انجام شده و در کنار آن از متد های مطرح جهانی نیز برای طبیعی تر جلوه دادن نتایج استفاده شده است.

چرا افراد مشهور ریزش مو دارند؟

تقریباً همه افراد مشهور از رژیم های غذایی سختی پیروی می کنند؛ دائم در حال کار هستند و این دغدغه را هم دارند که همیشه ظاهر بدن خود را حفظ کنند.

با این وجود، همین رژیم غذایی و کار کردن های زیاد، در واقع می تواند دلیل از بین رفتن زیبایی موهایشان شود، زیرا وقتی بدن مواد مغذی کافی دریافت نکند و تستوسترون زیادی به دلیل فعالیت و تمرینات زیاد در بدن ترشح داشته باشد، موها شروع به ریزش می کنند.

علاوه بر این، استفاده های زیاد از محصولات مراقبت از مو هم بی تأثیر نیست، بسیاری از آنها حاوی مواد شیمیایی مضر هستند که به فولیکول های مو آسیب می رسانند.

همچنین درک این نکته حائز اهمیت است که بیشتر افراد مشهور، عمده وقت خود را یا در زیر چراغ های پرنور یا آفتاب داغ می گذرانند که هر دو می توانند به موها آسیب بزنند.

بازیگران همچنین برای نقش های خود باید موهای خود را رنگی، خشک، صاف یا فرفری و غیره کنند که همه اینها دردسرهای خودش را برای مو ایجاد می کند.

از طرفی این واقعیت هم وجود دارد که آنها اغلب خواب کافی یا استراحت کافی ندارند که هر دوی این ها برای موهای سالم ضروری هستند.

برخی از معروف ترین سلبریتی های ایران و جهان در دنیای سرگرمی و همچنین ورزش، وجود دارند که تحت عمل کاشت مو طبیعی یا ترمیم مو قرار گرفته اند.

کاشت ریش در سلبریتی های ایران و جهان

امروزه، به طور قابل توجهی در تعداد مردانی که پیوند ریش یا سبیل را انتخاب می کنند، افزایش چشمگیری وجود داشته است. مطمئنا ریش یکی از ارکان های اصلی زیبایی مردان است، به ویژه علاوه بر کاشت مودر سلبریتی های ایرانی به دنبال کاشت ریش یا سبیل هم اضافه شده است.

در این نوع عمل زیبایی، موها را در مناطقی از صورت که بدون مو هستند و یا نازک شده اند احیا می کنند. روش کاشت موی صورت شبیه به جراحی کاشت مو طبیعی در قسمت سر می باشد. هر سه روش SUT، FUT و FUE در پیوند ریش یا سبیل قابل استفاده هستند.

این روش نیاز به دقت بالایی دارد؛ زیرا باید پیوند مو با جهت رشد مناسب پیوند داده شود تا نتایج طبیعی تر و زیباتر به نظر برسند.

کاشت ابرو در سلبریتی های ایرانی

خوب قطعا ابروهای طبیعی یکی از برجسته ترین عناصر زیبایی صورت است. ابروها قاب چشمان هستند و مسلما این قاب ها باید زیبایی چشم و صورت را دوچندان کنند.

بسیاری از افراد برای حفظ این زیبایی و دوچندان کردن زیبایی چشمان خود به انجام کاشت ابرو یا ترمیم موهای ابرو برای داشتن ابروهای طبیعی و دائمی روی آورده اند.

افراد به دلایل مختلف از جمله تیغ زدن بیش از حد ابرو، تتو یا ایجاد زخم و تصادفات و یا حتی ژنتیک به دنبال پیوند و کاشت ابرو هستند؛ بنابراین از آنجایی که افراد مشهور و مهم باید برای حفظ ظاهر خود و حضور موثر در جامعه زیبایی خود را حفظ کنند به این عمل زیادی توجه نشان می دهند.

نه تنها کاشت مودر سلبریتی های ایرانی زبانزد شده، بلکه کاشت ابرو در سلبریتی ها هم دلیلی برای این عمل در طرفداران آن ها شده است.

پیوند ابرو در ایران با استفاده از سه روش SUT , FIT  و FUT بطور گسترده انجام می شود. موهای اهدا کننده را می توان از هر ناحیه ای روی بدن برداشت کرد؛ اما در بیشتر موارد، از سر گرفته می شود. جراحی تحت بی حسی موضعی انجام می شود و بعد از عمل جراحی هیچ اسکاری باقی نمی ماند.

بهبودی و دوران نقاهت بعد از جراحی ترمیم ابرو سریع است و نتیجه آن هم دائمی و کاملا طبیعی است.

پیوند مو افراد مشهور

شخصیت های ورزشی، ستاره های سینمای هالیوود، مدل ها و ستارگان دنیای موسیقی، همه زیر دست متخصصین جراح مو رفته اند؛ بنابراین این فقط نشان می دهد که شهرت و ثروت به معنای اعتماد به نفس و خوشبختی سریع نیست، این بدان معناست که آنها، دقیقاً مثل شما، نقص های زیبایی دارند که به دنبال رفع و اصلاح آن رفته اند.

کاشت مو طبیعی دیگر مختص افراد ثروتمند و مشهور نیست. در حال حاضر کلینیک ها با روش های اصولی، جهت کاشت مو طبیعی در دسترس همه ی اقشار و مراجعه کنندگان هستند. حتما برایتان جالب است که با نمونه های کاشت مودر سلبریتی های ایرانی و جهانی آشنا شوید.

محسن عاشوری

از پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس تهران که در پست دفاع بازی می کرد نیز در سال های پس از ورزش حرفه ای خود نسبت به انجام پیوند مو اقدام کرده است.

حمید درخشان

بازیکن و مربی اسبق تیم پرسپولیس تهران یکی از افرادی است که اگر عکس های گذشته و حال وی را بررسی کنید به راحتی به پیوند مو خارق العاده آن پی می برید.

شیث رضایی

مدافع قدیمی پرسپولیس تهران نیز پس از سال های حرفه ای خود در فوتبال برای اینکه زیبایی چهره خود را بازگرداند از پیوند مو کمک گرفته است.

محمد علیزاده، از ستارگان و خواننده های محبوب پاپ ایران، حمید لولایی، آقا خشایار سابق و طنزپرداز محبوب ایرانی ها نیز از چهره هایی هستند که نسبت به پیوند مو اقدام کرده اند تا بتوانند ظاهر زیبایی داشته باشند.

برزو ارجمند

یکی از طنازها و بازیگران مردمی ایران و از خانواده هنرمند و مشهور ارجمند نیز همواره در هر جمعی از کلاه های مخصوصی برای پوشاندن طاسی سر خود استفاده می کرد که پس از آن با استفاده از پیوند مو این نقص را در چهره خود برای همیشه از بین برد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *