کاشت مو

کاشت مو در استان چهارمحال و بختیاری و هزینه آن

کاشت مو در استان چهارمحال و بختیاری

کاشت مو در استان چهارمحال و بختیاری

ریزش مو یک مشکل جدی است که باعث ایجاد نارضایتی در مردان و زنان می شود و می تواند بر اعتماد به نفس تاثیر بد بگذارد. در مراحل اولیه ریزش، اگر علت مورد بررسی قرار نگیرد و اقدامات احتیاطی لازم انجام نشود، ممکن است باعث طاسی شود. کاشت مو یک روش جراحی موفقیت آمیز است که سابقه ای طولانی در مداوای افراد داشته است.

کاشت مو در استان چهارمحال و بختیاری و هزینه آنهنگامی که هورمون «دی هیدروتستوسترون» معروف به DHT در مردان ترشح می شود، مانع تقویت ریشه و رشد مو می شود. ریشه هایی که با گذشت زمان ضعیف شده اند، دیگر قدرت سابقه را نداشته و این وضعیت متاسفانه منجر به ریزش مو می شود.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

علاوه بر این، آلوپسی آراتا، مشکلات پوستی، بعضی از بیماری های داخل، داروهای مختلفی که استفاده می شود، استرس، عوامل روانی و در برخی موارد حتی عوامل محیطی از جمله عواملی هستند که می توانند باعث ریزش دائمی مو شوند.

کاشت مو در شهرکرد (استان چهارمحال و بختیاری) به روش FUE

همانطور که در سراسر جهان مطلوب ترین روش کاشت مو تکنیک FUE است، کاشت مو در شهرکرد (استان چهارمحال و بختیاری) به روش اف یو ای هم محبوبیت زیادی دارد. پس از اعمال بی حسی موضعی در ناحیه اهدا کننده، فولیکول های مو که توسط میکروموتور آماده برداشت می شوند با یک وسیله پزشکی شبیه به موچین داخل محلول انداخته می شوند.

کاشت مو در استان چهارمحال و بختیاری و هزینه آناگر ریشه های گرفته شده در دمای اتاق نگهداری شوند، در طی 2 ساعت باعث از بین رفتن می شوند و بنابراین کاشت مو با ناموفقیت همراه می شود. به همین دلیل، نگه داشتن ریشه های گرفته شده در مایعات ایزوتونیک سرد، سالم ترین روش است.

کانال هایی که فولیکول های مو در آن قرار می گیرند با تیغ هایی باز می شوند و ریشه ها به مکان های جدید خود منتقل می شوند. پس از اتمام پیوند، منطقه اهدا کننده با پانسمان بسته می شود.

کاشت مو در شهرکرد (استان چهارمحال و بختیاری) به روش FUE متدی است که به طور متوسط ​​6-8 ساعت طول می کشد و بهترین نتیجه را دارد. برداشت گرافت با این روش از تعداد 3000-4500 ممکن است. فرد دردی را تحت تاثیر بی حسی موضعی حس نمی کند و این یک روش ایده آل برای سوختگی و لکه های ناشی از سوختگی و جراحات است.

مراقبت های پس از کاشت مو در شهرکرد

متقاضیان کاشت مو در شهرکرد باید بدانند مراقبت های پس از پیوند مو اهمیت دارد. افراد باید از کارهای سنگین که باعث تعریق می شود، دوری کنند. دوش گرفتن های مداوم می تواند ریکاوری را تسریع ببخشد.

باید از محیط های تنش زا دوری کنید زیرا استرس یکی از مهم ترین دلایل ریزش مو است. اگر به دلیل استرس موهای خود را از دست داده اید، هرگز پس از کاشت مو در محیط های استرس زا قرار نگیرید. هرگز نباید الکل بنوشید زیرا پس از کاشت مو نیاز به استفاده از آنتی بیوتیک ها دارید. از آنجا که الکل مستقیما در سیستم گردش خون ترکیب می شود، برای موهای تازه کاشته شده مضر خواهد بود.

در روزهای اول باید تا حد ممکن روی پشت خود دراز بکشید و از تماس بالش با سر خودداری کنید. نباید سه روز اول مقابل نور آفتاب قرار بگیرید. اگر نیاز به بیرون رفتن دارید، توصیه می شود با یک کلاه پارچه ای نرم بیرون بروید. لازم است از مصرف سیگار، قهوه، چای و الکل خودداری شود.

عوارض احتمالی پس از کاشت مو در شهرکرد

شایع ترین عارضه پیوند مو در شهرکرد (استان چهارمحال و بختیاری) خونریزی است. این عارضه جانبی که براساس میزان لخته شدن خون افراد ایجاد می شود، ممکن است بعد از عمل باعث پوسته پوسته شدن شدید در ناحیه کاشت شود. پوسته پوسته شدن را می توان بعد از کاشت مو مشاهده کرد.

از جمله عوارض جانبی پیوند مو، خطر عفونت است. عفونت پس از روش کاشت مو FUE، مشکل جدی است زیرا این فرآیند باید در شرایط استریل انجام شود و انجام این روش در کلینیک های غیر معتبر، می تواند باعث عفونت شود. بعد از پیوند مو احساس درد جزئی و خستگی می شود که در صورت احساس درد زیاد، می توان از قرص های تجویزی پزشک استفاده کرد.

کاشت مو در بروجن

بروجن که شهر پر جمعیتی در استان چهارمحال و بختیاری است، دارای امکاناتی نظیر کاشت مو است. طبیعتا ساکنین شهر بروجن هم می توانند دچار مشکلات ریزش مو شوند که حق طبیعی شان است قصد داشته باشند تحت نظر بهترین پزشکان کاشت را انجام دهند اما اکثر ساکنین این شهرستان، همواره تهران را به عنوان مقصد مورد نظرشان برای کاشت مو انتخاب کرده اند.

کاشت مو در لردگان

کاشت مو در لردگان، یکی دیگر از شهرهای زیبای استان چهارمحال و بختیاری در بالاترین سطح رواج دارد. اگر شما هم ساکن شهر لردگان هستید و تردید دارید که در شهر خودتان پیوند مو انجام دهید یا به کلینیک های معتبر تهران مراجعه کنید، بهتر است هیچ ریسک و خطری را قبول نکنید.

کاشت مو در فرخ شهر

طبیعتا اگر بحث کاشت مو در فرخ شهر باشد، می توان هموطنان عزیز زیادی را پیدا کرد که علاقه مند به پیوند مو باشند اما مانند شهرهای بروجن و لردگان و حتی شهرکرد، کمبود امکانات و پزشکان باتجربه، می تواند مشکل بزرگی باشد.

چه کسانی کاندیدای کاشت مو در شهرکرد هستند؟

اگر ساکن شهرکرد هستید و می خواهید از مزایای کاشت مو استفاده کنید، می توانید به مراکز زیبایی استان و شهر مراجعه کنید. معمولا افراد بین 20 تا 65 سال به راحتی می توانند از پیوند مو در شهرکرد استفاده کنند، مخصوصا این روزها که درمان های زیادی برای افراد ایجاد شده است.

آیا کاشت مو محدودیت جنسیتی دارد؟

تمام متقاضیان کاشت مو در شهرکرد و متقاضیان کاشت مو در استان چهارمحال و بختیاری، می توانند نسبت به انجام این روش اقدام کنند. این روش محدودیت جنسیتی ندارد و مردان و زنان قادر هستند با استفاده از تکنیک های مناسب کاشت مو، به هدفشان برسند.

مشاوره آنلاین کاشت مو در شهرکرد

مشاوره آنلاین یکی از بزرگترین مزایایی است که یک کلینیک می تواند داشته باشد. امروزه همه نمی توانند کارهایشان را به صورت فیزیکی و حضوری انجام بدهند و در عصر تکنولوژی، مشاوره آنلاین یک مزیت فوق العاده است.

کلینیک های معتبر تهران دارای مشاوره آنلاین هستند به همین خاطر اگر قصد دارید یک بار برای همیشه بهترین کاشت مو را انجام دهید، با کلینیک های تهران ارتباط برقرار کرده و مشاوره آنلاین برگزار کنید.

قیمت کاشت مو در شهرکرد (استان چهارمحال و بختیاری)

هر تکنیک قیمت متفاوتی دارد. تفاوت هزینه کاشت مو ؛ بستگی به تجهیزات مورد استفاده و هزینه جراحی دارد. کاشت مو در شهرکرد شاید ارزان تر باشد اما هر عمل ارزانی لزوما بهینه و خوب نیست.

البته که کاشت مو در شهرکرد انجام می گیرد اما به جای آن می توانید با صرف هزینه بسیار کمی، به کلینیک های تهران مراجعه کرده و از امکانات و تجهیزات فوق پیشرفته استفاده کنید تا موفقیت کاشت را تضمین کنید. فراموش نکنید اگر کاشت مو توسط پزشکان و متخصصان با تجربه انجام شود، همیشه نتایج بهتری ایجاد می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *