کاشت مو

کاشت مو در بندرعباس – مراحل کاشت، مراقبت ها و هزینه آن

کاشت مو در بندرعباس با نازلترین قیمت

کاشت مو در بندرعباس

کاشت موی طبیعی یکی از مشکلات شایع در آقایان و گاها خانم ها است. این مشکل بیشتر در مردان رخ می دهد اما مطالعات نشان می دهد که خطر ریزش مو همه افراد را تهدید می کند. در کنار عوامل ژنتیکی و استرس، عوامل خارجی نیز از مهمترین دلایل بروز این مشکل هستند.

کاشت مو در بندرعباس با نازلترین قیمتاصولا امروزه تمامی افراد می توانند از مزایای پیوند مو بهره ببرند اما برای تصمیم گیری قطعی، نیاز به این موضوع احساس می شود که معاینه های ابتدایی انجام بگیرد. از آنجایی که کاشت مو در بندرعباس و مخصوصا در ایران بسیار پیشرفته و محبوب شده است، لازم می بینیم اطلاعاتی را در این خصوص به هموطنان عزیزمان ارائه بدهیم.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

با دو روش مختلف روبرو هستیم: کاشت مو که می توانیم تحت دو عنوان اصلی FUT (که دیگر کاربرد زیادی ندارد) و تکنیک FIT در نظر بگیریم. روش FIT این روزها کاربرد بسیار زیادی دارد و البته استاندارد ترین روش ممکن است. این روش کاشت مو در بندرعباس با خارج کردن فولیکول های مو از ناحیه پشت گردن و پیوند در ناحیه طاسی آغاز می شود اما این روش ساده ای نیست چون جزئیات موفقیت آمیز و ناموفق خود را دارد و باید در حین جراحی دقت زیادی به کار گرفته شود.

به خصوص با افزایش تعداد روش های کاشت مو، امید برای متقاضیان به وجود آمده است که به نتایج رویاهایشان برسند. علاوه بر کسب نتایج موفق، این روزها بدون درد و عارضه انجام دادن کاشت مو هم یک فاکتور به حساب می آید که باید مد نظر قرار بگیرد. البته می توان به راحتی گفت کاشت مو در بندرعباس، استانداردهای کلینیک های تهران را ندارد و بهترین جراحی های پیوند مو به روش FIT ، در معتبرترین کلینیک های شهر تهران انجام می گیرد.

کاشت مو در بندرعباس با نازلترین قیمتمراحل اساسی کاشت مو در بندرعباس

می توان در مورد 5 مرحله اساسی کاشت مو در بندرعباس صحبت کرد. جزئیاتی شامل اینکه آیا متقاضی برای معالجه مناسب است یا خیر و اینکه آزمایش هایی که توسط پزشکان متخصص انجام می شود، دلایل اصلی ریزش مو و اینکه کدام روش درمانی سالم تر خواهد بود، مشخص خواهد کرد.

تراشیدن مو و تعیین خط جلوی مو مرحله دوم را تشکیل می دهد. در مرحله سوم، بی حسی موضعی وارد کار می شود و لازم به ذکر است که به لطف بی حسی، فرد هیچ دردی را احساس نمی کند.

مرحله چهارم برداشت گرافت ها به صورت مناسب است. باز کردن کانال ها و پیوند درست فولیکول های مو آخرین مرحله درمان به حساب می آید.

مزایای کاشت مو در بندرعباس

تعداد جراحی های کاشت مو در بندرعباس روز به روز در حال افزایش است و تکنولوژی هایی که برای انجام این روش به بازار عرضه شده، وارد ابعاد جدیدی شده است. از آنجایی که کاشت مو تنها بین 3 تا 5 ساعت طول می کشد، افراد می توانند خیلی سریع به زندگی روزمره برگردند و همه چیز را در همان جایی که رها کرده بودند، از سر بگیرند.

چه کسانی گزینه مناسبی برای کاشت مو در بندرعباس هستند؟

این روزها معیار کاشت مو در بندرعباس به سن 22 سالگی رسیده است اما برخی پزشکان متخصص تاکید دارند که می توان این مرز سنی را به 18 کاهش داد. با این حال توصیه می کنیم این روش را بعد از 22 سالگی انجام دهید. هرکسی که ریزش مو با الگوی طاسی مردانه داشته و بانک موی مناسبی هم داشته باشد، می تواند از کاشت مو بهره ببرد. میزان موفقیت در روش کاشت مو روز به روز بیشتر می شود و این یکی از مهم ترین عواملی است که هم وطنان مان را تشویق می کند به این جراحی روی بیاورند.

آیا کاشت مو در استان جنوبی ایران نتایج موفقیت آمیزی را به همراه دارد؟

کاشت مو یک روش درمانی خاص است که می تواند برای آقایان و خانم ها اعمال شود و در 99 درصد موارد نتایج موفقیت آمیز دارد و حتی در برخی از روش های درمانی، موفقیت صد درصدی تضمین می شود. با پیشرفت و مطالعات نوآوری در دنیای پزشکی و فناوری، اکنون پیوند مو بسیار موفق تر شده و از همه مهمتر اکنون می توان یک ظاهر طبیعی ایجاد کرد که هیچکس تفاوتش را نفهمد

البته گرچه کاشت مو در بندرعباس وضعیت بسیار بدی ندارد اما می توان گفت موفقیت در شهرستان ها به هیچ وجه بالا نیست و تحقیقات نشان داده اگر موفقیت کاشت در مراکز زیبایی شهر تهران 90 درصد باشد، در شهرستان ها به زیر 40 درصد می رسد که اثباتی بر این مطلب است که کلینیک های تهران، صلاحیت بهتری برای انجام پیوند مو دارند.

مراقبت های پس از کاشت موی طبیعی در بندرعباس

بعد از کاشت و پیوند مو، نکاتی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید. این منطقه به مدت 3 روز نباید به هیچ وجه دست خورده شود. توصیه می شود که وضعیت و سبک زندگی تان را بر این اساس برنامه ریزی کنید. از شنا در استخر و دریا باید اجتناب شود. لازم است این جزئیات را به مدت 2 ماه رعایت کنید تا نتیجه خوبی بگیرید.

ترک سیگار و مصرف مشروبات الکلی توصیه می شود زیرا تا حد زیادی بر میزان تراکم و قدرت موهای پیوند شده تاثیر می گذارد. در طول دوره نقاهت نباید ورزش های سنگین انجام دهید و سعی کنید از قرارگیری در مقابل نور مستقیم خورشید، دوری کنید که به نفع تان نخواهد بود.

نتایج کاشت مو در بندرعباس چه زمانی مشاهده می شود؟

البته دریافت نتایج فوری پس از درمان امکان پذیر نیست و باید در این مدت صبور باشید. پزشک در مورد روند کار به شما اطلاع می دهد و قدم به قدم در جریان پیشرفت ها قرار خواهید گرفت. پس از اتمام درمان، دوره انتظار شروع می شود و باید به طور کامل برخی موارد را رعایت کنید تا نتیجه بگیرید.

دوره معاینه از این جهت مهم است که پزشک تان این فرصت را دارد که پیشرفت را به روشی حرفه ای تر و سالم تر دنبال کند و از عوارض آن جلوگیری کند. به همین جهت است که کارشناسان می گویند اهمیت پزشک در جراحی پلاستیک و زیبایی را دست کم نگیرید.

قیمت کاشت مو در بندرعباس

قیمت کاشت مو در بندرعباس توسط کلینیک تعیین می شود و هرچه امکانات ارائه شده بیشتر باشد، هزینه ها هم به همان اندازه بیشتر می شود. اینکه کدام روش باید استفاده شود، بر عهده پزشک است. این روش می تواند DHI ، FUE و یا سایر روش های مشابه باشد. همچنین تعداد گرافت ها و نحوه پیوند هم در قیمت کلی تاثیرگذار است. سوابق و تجربه یک پزشک، می تواند روال جراحی را تعیین کرده و به سرانجام خوش برساند به همین دلیل دستمزد پزشکانی که تجربه بسیار بالایی دارند، متفاوت است.

البته تعرفه کلینیک ها با یکدیگر فرق می کند به همین دلیل پیش از معاینه نمی توان گفت کدام روش برتری دارد اما توصیه می شود اگر به دنبال موفقیت کاشت مو هستید، کلینیک ها و مراکز زیبایی واقع در تهران را در اولویت قرار دهید. اصولا چون این کلینیک ها دارای امکاناتی نظیر مشاوره آنلاین هستند، می توانید پیش از مراجعه حضوری به این کلینیک و سفر به تهران، با مشاوران مربوطه، مشاوره کرده و پس از اطلاع از هزینه ها، تصمیم نهایی تان را اتخاذ کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button