کاشت مو

کاشت مو در اردبیل و هزینه آن چقدر است؟

کاشت مو در اردبیل و هزینه آن چقدر است؟

کاشت مو در اردبیل

یکی از اولین چیزهایی که در برخورد با افراد جدید نظر ما را جلب می کند، مو ها هستند. می شود گفت مو ها بیشترین تاثیر گذاری را بر چهره ی ما دارند. به همین دلیل بسیاری از افرادی که مو هایشان دچار ریزش شده و یا حتی در نواحی دچار طاسی شده اند، به دنبال روش هایی برای احیای موهای خود هستند و کاشت مو یکی از بهترین روش ها برای این کار است.

کاشت مو در اردبیل و هزینه آن چقدر است؟کاشتن مو ها به دلیل آن که به شکل کاملا طبیعی انجام می شود و نتیجه ی آن همیشگی و دائمی است، به شکل روز افزون بر محبوبیت آن افزوده می شود. از همین رو در سراسر جهان متقاضیان کاشت و پیوند طبیعی مو وجود دارند که به دنبال کلینیک و مرکز مناسب برای انجام کاشت هستند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت مو + مشاوره رایگان

کشور ما ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست و تقریبا در تمام شهر ها و استان های ایران مراکزی هستند که خدمات مربوط به کاشت و پیوند مو را انجام می دهند. در این مطلب، به مراکز و کلینیک های کاشت مو در اردبیل و دیگر شهر های این استان می پردازیم.

شرایط مورد نیاز برای کاشت مو در اردبیل مانند همه ی شهر ها و استان های دیگر ایران است. برای آن که بدانید آیا امکان کاشت و پیوند طبیعی مو ها برای شما وجود دارد یا نه باید به چند موضوع توجه داشته باشید.

اولین موردی که دکتر شما بررسی خواهد کرد این است که الگوی ریزش مو های سر شما به چه شکل است و آیا ریزش متوقف شده است یا نه. چرا که اگر ریزش مو ها هنوز متوقف نشده باشد، کاشت و پیوند مو چندان گزینه ی ایده آلی نخواهد بود.

چون مو های کاشته شده در برابر ریزش تا حد بسیار بالایی مقاومت دارند، اما مو های طبیعی شما هنوز به ریزش ادامه می دهند و باعث می شوند تا مو های کاشته شده به شکل جزیره ای روی سر باقی بمانند.

کاشت مو در اردبیل و هزینه آن چقدر است؟در این صورت شما یک بار دیگر برای جبران ریزش پیشرونده ی موهای خود نیاز به کاشت مو خواهید داشت و در واقع هزینه های شما دو برابر خواهد شد. به همین دلیل است که بهترین سن برای کاشت و پیوند مو ها بعد از سی سالگی است، وقتی که سرعت و شدت ریزش مو ها تا حد محسوسی کاهش یافته یا متوقف شده است.

مورد بعدی که تعیین می کند کاشت و پیوند مو تا چه حد برای شما موفقیت آمیز خواهد بود، بانک موی شما است. بانک مو به مو هایی گفته می شود که در پشت و دور سر قرار دارند.

ویژگی این مو ها این است که در برابر ریزش مو بسیار مقاومت دارند و به همین دلیل است که حتی اگر ریزش موی شدید داشته باشید، مو های این ناحیه از سر یا اصلا دچار ریزش نمی شوند و یا با فاصله ی زمانی بسیار بیشتری نسبت به مو های جلوی سر می ریزند.

بانک مو که به آن ناحیه ی اهدا کننده هم می گویند، یک منبع محدود است و به همین دلیل اگر شما بانک موی متراکم و پرپشتی نداشته باشید و از طرف دیگر نواحی طاسی روی سر شما وسیع باشند، نمی توانید انتظار داشته باشید که با کاشت مو همه ی نواحی طاسی مانند روز اول پوشش داده شوند و پرپشت به نظر برسند.

امکانات کاشت مو در این استان

استفاده از تکنیک ها و روش های معمول کاشت مو و البته مهارت دکتر نقش بسیار تعیین کننده ای در نتیجه ی نهایی کاشت دارد. طبیعتا امکانات و تجهیزات در قسمت های مرکزی هر شهر و استان بیشتر است.

به عنوان مثال اگر شما قصد کاشت مو در مشکین شهر را دارید، اما نگران این موضوع هستید که کاشت شما به بهترین نتیجه ی ممکن نرسد، بهتر است برای اطمینان خاطر بیشتر به کلینیک های کاشت مو در اردبیل مراجعه کنید که طبیعتا از امکانات و مراکز بیشتری برخوردار هستند.

این به آن معنا نیست که کلینیک های کاشت مو در مشکین شهر و یا کلینیک ها و مراکز کاشت مو در پارس آباد صلاحیت لازم برای کاشت را ندارند، بلکه به آن معنا است از آن جایی که در مراکز استان ها جمعیت بیشتری حضور دارد و تعداد مراکز و دکترهای با تجربه بیشتر هستند، احتمال این که در این شهر ها کلینیک مورد نظر خود را پیدا کنید بیشتر از شهر های حاشیه ای استان است.

به همین نسبت، مرکز کشور یعنی شهر تهران نیز می تواند مقصد مطمئن تری برای انجام کاشت مو باشد. شهر تهران به نوعی مقصد بسیاری از متقاضیان کاشت و پیوند مو از داخل و حتی خارج از کشور است و همین میزان مراجعین بالا باعث می شود تا کلینیک ها و مراکز پوست و مو در این شهر خود را در حد بالاترین استانداردهای جهانی تجهیز کنند و از تکنیک ها و تجهیزات به روز استفاده کنند.

اگر شما قصد کاشت مو دارید و ساکن استان اردبیل هستید،‌ باید از این امر آگاه باشید که امکانات و تجهیزاتی که در کلینیک های کاشت در تهران وجود دارد را نمی توانید در کلینیک های کاشت مو در خلخال و یا مراکز کاشت مو در پارس آباد پیدا کنید.

البته متقاضیان کاشت و پیوند مو طیف وسیعی از افراد را تشکیل می دهند و همه ی آن ها نیاز های یکسانی ندارند. اگر شما فقط می خواهید روی بخش کوچکی از سر خود مو بکارید،‌ احتمالا می توانید در کلینیک های کاشت مو در خلخال و یا شهر های دیگر استان اردبیل نیاز خود را برطرف کنید.

اما اگر قصد دارید در مقیاس بزرگ تری مو بکارید و یا شرایط پوست و مو شما خاص است و یا نسبت به نتیجه ی کاشت و ظاهر مو های کاشته شده بسیار حساس هستید و می خواهید نتیجه ی کاشت تا حد ممکن طبیعی به نظر برسد، بهتر است به دنبال کلینیک ها و دکتر هایی باشید که از تجهیزات دقیق و به روز برخوردار هستند تا بتوانید بهترین نتیجه ی ممکن را کسب کنید.

تفاوت هزینه کاشت مو در اردبیل با تهران

هزینه کاشت مو کم و بیش در کلینیک های معتبر در همه ی شهر ها نرخ مشابهی دارند و بستگی به تکنیکی که برای کاشت استفاده می شود،‌ تعداد مو هایی که پیوند داده می شوند و البته تجربه و مهارت کادر پزشکی دارد.

اگر شما هم جزو افرادی هستید که قصد دارید برای کاشت به تهران مراجعه کنید اما نگران هزینه های اضافی هستید، خوب است بدانید که در واقع شما جز هزینه های رفت و آمد هیچ هزینه ی اضافه ای بابت فرایند کاشت پرداخت نخواهید کرد. البته ممکن است به دلیل استفاده از امکانات و تکنیک های مدرن کاشت در تهران، هزینه های کاشت با شهرستان ها کمی متفاوت باشد اما دلیل این تفاوت ارائه ی کیفیت بیشتر در کاشت است.

در نهایت به این نکته توجه داشته باشید که کاشت و پیوند مو ها فرایند بسیار حساسی است و کوچکترین جزئیات در نتیجه ی نهایی که شاهد خواهید بود اثر گذار هستند. بنابراین قبل از تصمیم نهایی برای این که در کدام شهر و کدام کلینیک کاشت را انجام دهید، همه ی جوانب را در نظر بگیرید تا بتوانید با یک بار انجام کاشت، برای همیشه مشکل ریزش مو را از بین ببرید و به ظاهر ایده آل خود دست یابید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *