کاشت مو

کاشت مو در استان البرز و قیمت آن چقدر است؟

کاشت مو در استان البرز و قیمت آن چقدر است؟

کاشت مو در استان البرز

اگر شما ساکن استان البرز هستید و به دنبال کلینیک معتبر و مناسب برای کاشت مو در استان البرز می گردید، این مقاله می تواند به شما کمک کند. کلینیک ها و مراکز کاشت و پیوند مو طبیعی در استان البرز و شهرستان های آن، با بهره گیری از امکانات و تکنیک های متنوع کاشت سعی دارند تا نیاز مراجعین خود را برآورده کنند و موهایی پرپشت و طبیعی را برای آن ها به ارمغان بیاورند.

کاشت مو در استان البرز و قیمت آن چقدر است؟در ادامه بررسی می کنیم که جدیدترین تکنیک کاشت مو در استان البرز چیست و چگونه می توان بهترین دکتر کاشت مو در استان البرز را پیدا کرد. در انتها نیز به این سوال پرتکرار پاسخ خواهیم داد که تفاوت کاشت و پیوند مو در استان البرز با شهر تهران چیست و آیا انجام کاشت در تهران با مزیت های خاصی همراه است؟

دریافت مشاوره رایگان و تخصصی کاشت مو

کاشت مو در کمال شهر با روش SUT

یکی از مدرن ترین و محبوب ترین روش های کاشت مو استفاده از تکنیک sut است. این روش با روش های قبلی  یعنی کاشت مو روش fit و fut بسیار متفاوت است و انجام آن هم برای پزشک و هم برای شما که قصد کاشت دارید، راحت تر است. در واقع، روش های قبلی نوعی عمل جراحی هستند و به همین دلیل روی پوست سر جای زخم به جا می گذارند.

البته لازم به ذکر است که این زخم ها در روش های جدید تر مانند fit و یا تکنیک کاشت dhi ماندگار نیستند و پس از چند هفته از انجام کاشت به کلی محو و ناپدید می شوند؛ اما در روش fut چون بخش نسبتا بزرگی از پوست سر بریده می شود، برای بستن آن نیاز به بخیه خواهد بود.

در برخی از موارد، جای این بخیه ها روی پوست می ماند و اگر مو ها از حدی کوتاه تر شود، جای زخم ناشی از برداشت پیوند های مو قابل مشاهده خواهد بود. به همین دلیل بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا با صرف هزینه ی بیشتر از تکنیک هایی برای کاشت استفاده کند که هیچ گونه جای زخمی روی پوست باقی نمی گذارد.

یکی از این تکنیک ها، تکنیک کاشت sut‌ است. دستگاه هایی که برای کاشت با این روش مورد استفاده قرار می گیرند، کاملا اتوماتیک هستند و بدون هیچگونه درد، سوزش، خونریزی و یا جای زخم پیوند مو ها را انجام می دهند.

کاشت مو در استان البرز و قیمت آن چقدر است؟علاوه بر آن، دقت این نوع از کاشت بسیار بالا است به طوری که بعد از آن که مو ها به طور کامل رشد کردند، به سختی می تواند مرز بین مو های کاشته شده و مو های طبیعی خود فرد را تشخیص داد.

در این تکنیک فولیکول های مو از قسمت بانک مو و یا حتی قسمت هایی مانند مو های بدن و یا ریش، با ظرافت برداشته می شوند به شکلی که هیچ گونه آسیبی به فولیکول ها و همچنین پوست وارد نشود. سپس پیوند های مو روی سوراخ هایی که در ناحیه ی کاشت ایجاد شده است جای گذاری می شوند.

کاشت و پیوند مو با روش sut در یک جلسه به اتمام می رسد و نیاز به چندین جلسه مراجعه برای تکمیل کاشت نخواهد بود. همچنین دوران نقاهت این مدل از کاشت، نسبت به تکنیک های دیگر بسیار کوتاه تر خواهد بود چرا که همان طور که اشاره شد این روش اصلا تهاجمی نیست و فشاری به پوست سر وارد نمی کند.

اگر شما یک متقاضی کاشت مو در کمال شهر هستید و با توجه به مزیت های تکنیک کاشت sut قصد دارید از این روش استفاده کنید، خوب است بدانید که کلینیک های معتبری که بتوانند این تکنیک را به خوبی اجرا کنند پرشمار نیستند به خصوص در مناطقی مانند کمال شهر.

چرا که اجرای این تکنیک به تجهیزات و دستگاه های بسیار پیشرفته و مدرن نیاز دارد. علاوه بر آن، کادر پزشکی که تجربه ی بالایی در اجرای این تکنیک داشته باشد تا نتیجه ی مطلوب و بدون عوارض به دست آید ضروری است.

چرا که اگر کاشت sut توسط پزشک کم تجربه انجام شود، می تواند با عوارضی مانند تورم پیشانی و یا رشد ناهماهنگ مو های کاشته شده همراه باشد؛ بنابراین بهتر است علاوه بر کلینیک های کاشت مو در کمال شهر، در بین کلینیک های معتبر کاشت و پیوند مو در تهران که از امکانات بیشتری برخوردار هستند نیز به جست و جو بپردازید.

عوارض کاشت مو در محمد شهر

عموما کاشت و پیوند مو اگر توسط پزشک ماهر و در کلینیک استاندارد انجام شود، نسبت به دیگر عمل های پزشکی کاملا بدون خطر و عوارض جدی است. تنها عوارضی که به دلیل کاشت با آن مواجه می شوید، مقداری قرمزی پوست در ناحیه ی سر، احساس خارش و یا بی حسی در روز های اولیه ی پس از کاشت و در مواردی خونریزی خفیف در ناحیه ی پوست سر است.

البته همه ی این علائم موقت و گذرا هستند و شدت آن ها نیز به حدی نیست که شما را از روال عادی زندگی خارج کند. ضمن آنکه برای کنترل و پیشگیری این علائم، دکتر دارو های لازم را به شما خواهد داد و می توانید هر موقع احساس ناخوشایندی داشتید از این دارو ها استفاده کنید.

نکته ی دیگر این است که همه ی کلینیک های معتبر کاشت مو در محمد شهر حتی در زمان بعد از انجام کاشت و وقتی در حال ریکاوری هستید، به صورت تلفنی و یا حضوری به سوالات شما در مورد دوران نقاهت کاشت پاسخ می دهند و می توانید نگرانی های خود را در این زمان برطرف کنید.

بهترین دکتر کاشت مو در نظرآباد کیست؟

کاشت مو فرایندی است که امکان انجام مجدد آن برای بیشتر افراد وجود ندارد؛ یعنی اگر شما در مرتبه ی اول کاشت به نتیجه ی مطلوب نرسیدید، انجام مجدد کاشت با هدف اصلاح و ترمیم کاشت اولیه بسیار دشوار و با پیچیدگی های مختلفی همراه خواهد بود.

دلیل این امر این است که ظرفیت قسمت اهدا کننده ی موها در هر فرد محدود است و فقط تعداد مشخصی از پیوند های مو در قسمت بانک مو قابل برداشت و کاشت در قسمت های جلویی پوست سر هستند.

بنابراین اگر کاشت در مرتبه ی اول خوب انجام نشود، شما علاوه بر این که به نتیجه ی مطلوب خود نمی رسید، بلکه قسمتی از بانک موی خود را نیز از دست می دهید و برای کاشت موی مجدد با مشکلاتی مواجه خواهید شد. پس بسیار مهم است که کاشت را نزد دکتری انجام دهید که از دانش و مهارت کافی برخوردار باشد و بتواند در همان مرتبه ی اول مشکل شما را برای همیشه برطرف کند.

پیدا کردن بهترین دکتر کاشت مو در نظرآباد و یا شهر های دیگر استان البرز، نیاز به کمی تحقیق و جست و جو دارد. یکی از کار هایی که می توانید برای اطمینان یافتن از میزان تخصص و اعتبار یک دکتر کاشت و پیوند مو انجام دهید، این است که سوابق او را در زمینه ی کاشت مشاهده کنید و ببینید که مراجعین قبلی او به چه نتیجه ای دست یافته اند.

کلینیک تخصصی پوست و مو رز، علاوه بر مشاوره های آنلاین و تلفنی، به شما این امکان را می دهد که از طریق وب سایت کلینیک به سوابق مراجعین قبلی کاشت و پیوند مو دسترسی داشته باشید و با مشاهده ی عکس های قبل و بعد از کاشت،‌ میزان موفقیت کاشت در این کلینیک را بررسی کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *