کاشت ابرو

کاشت ابروی تضمینی به همراه بیمه

کاشت ابروی تضمینی به همراه بیمه

کاشت ابروی تضمینی 

روش هایی مانند تتو یا استفاده از مواد آرایشی برای اصلاح شکل ابرو ها موقتی هستند و پس از مدتی از بین می روند و علاوه بر آن، استفاده ی مکرر از آن ها به ابرو ها آسیب می رساند. به همین دلیل اگر دنبال راه حلی دائمی برای بهبود شکل ابرو های خود به شکل کاملا طبیعی هستید، کاشت ابرو گزینه ی ایده آل شما است.

کاشت ابروی تضمینی به همراه بیمهکاشت و پیوند ابرو به صورت طبیعی به شما این تضمین را می دهد که رشد مو ها در ابرو به شکل کاملا طبیعی دوباره آغاز خواهد شد و دیگر خبری از ریزش ابرو ها و کم پشت شدن آن نخواهد بود.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

آیا کاشت ابرو با تضمین انجام می شود؟

پزشکان در کلینیک های معتبر کاشت ابرو مانند کلینیک تخصصی پوست و مو رز، این ضمانت را می دهند که اگر فرد مراقبت های بعد از کاشت ابرو را به درستی انجام دهد و مشکل خاصی مانند بیماری های پوستی که مانع ترمیم محل کاشت می شوند نداشته باشد، ابرو ها به شکل کاملا طبیعی رشد خواهند کرد.

برای کاشت و پیوند طبیعی ابرو از مو های خود شما استفاده می شود. به همین دلیل است که پزشکان با اطمینان بالا تضمین می دهند که مو های کاشته شده به راحتی شروع به رشد خواهند کرد.

چرا که مو هایی که برای کاشت و پیوند ابرو استفاده می شوند، از نواحی از سر برداشت می شوند که ریشه ها یا همان فولیکول های آن ها در برابر هورمون ها و عواملی که باعث ریزش مو می شوند مقاوم هستند. حتی اگر در ناحیه ی ابرو به طور کامل دچار ریزش شده باشید، این فولیکول ها اگر به درستی جای گذاری شوند می توانند دوباره به راحتی باعث رشد ابرو های شما شوند.

امروزه با استفاده از تکنیک ها و تجهیزات مدرن کاشت ابرو، تقریبا همه ی انواع ریزش ابرو قابل جبران است. تقریبا بیش از ۹۵ درصد موارد کاشت و پیوند ابرو با موفقیت انجام می شوند و فرد از نتیجه ی کاشت کاملا ابراز رضایت می کند.

کاشت ابروی تضمینی به همراه بیمهچرا ابرو ها پس از کاشت می ریزند؟ آیا می شود جلوی ریزش ابرو را گرفت؟

وقتی کاشت فولیکول های جدید در ناحیه ی ابرو انجام شد، بعد از حدود چند هفته شاهد خواهید بود که مو های ابرو در ناحیه ی کاشته شده شروع به ریزش می کنند.

اگر دلیل این ریزش را ندانید، طبیعی است که دچار وحشت شوید و فکر کنید کاشت شما با شکست مواجه شده است و دیگر خبری از ابرو های زیبا و متراکم نخواهد بود. اما خوب است بدانید که ریزش مو ها در این مقطع کاملا طبیعی و حتی ضروری است.

دلیل آن این است که فولیکول ها وقتی از روی سر برداشته می شوند، تار مو های سر نیز به آن ها متصل است. وقتی پیوند انجام می شود، فولیکول های کاشته شده به مرور زمان با شرایط و محیط جدید خود هماهنگ می شوند. به همین دلیل لازم است تا مو هایی که متعلق به پوست سر هستند دچار ریزش شوند تا جا برای مو های جدید که ویژگی های مشابه مو های ابرو دارند باز شود.

بنابراین ریزش مو ها در هفته های اولیه ی پس از کاشت ابرو نشانه ی مثبتی است که اعلام می کند که فولیکول ها با موفقیت جای گذاری شده اند و فرایند رشد مو های جدید ابرو آغاز شده است. مو های جدیدی که از فولیکول های کاشته شده رشد می کنند، به مرور زمان قوی تر و طبیعی تر می شوند به طوری که دیگر هیچ تفاوتی بین آن ها و مو های قدیمی ابرو نخواهد بود.

اما اگر بعد از این مدت دچار ریزش ابرو شدید و یا ریزش ابرو در نواحی که کاشت انجام نشده ادامه دارد، باید به یک متخصص پوست و مو مراجعه کنید تا علت آن مشخص شود.

آیا کاشت ابرو نیاز به ترمیم دارد؟

ترمیم ابرو لزوما به این معنا نیست که کاشت ابرو با شکست مواجه شده است. بلکه در اکثر موارد، وقتی فرد از نتیجه ی کاشت ابروی اولیه راضی است، تصمیم می گیرد تا برای ایجاد تراکم بیشتر و طبیعی تر شدن ابرو ها یک بار دیگر کاشت را انجام دهد.

به این کاشت دوم ترمیم ابرو می گویند. در این موارد ترمیم ابرو باید بعد از آن که ابرو های کاشته شده به طور کامل رشد کردند اتفاق بیفتد. یعنی چیزی حدود شش ماه بعد از انجام کاشت اولیه.

البته در مواردی وقتی کاشت به نتیجه ی دلخواه نمی رسد یا بنا به دلایل مختلف مانند آسیب دیدن فولیکول های کاشته شده و یا مشکلات پوستی ابرو های کاشته شده به خوبی رشد نمی کنند، نیاز به کاشت دوباره است تا نتیجه ی مطلوب به دست بیاید.

بنابراین بسیار مهم است که بعد از انجام کاشت ابرو مراقبت های لازم را از فولیکول های جدید که هنوز در حال هماهنگ شدن با محیط جدید هستند به عمل بیاورید. این گونه می توانید از آسیب دیدن فولیکول ها پیشگیری کنید تا نیازی به ترمیم ابرو نباشد.

هزینه ی ترمیم کاشت ابرو چقدر است؟

تقریبا همیشه هزینه ی ترمیم ابرو نسبت به کاشت اولیه کمتر است. چرا که در کاشت اولیه تعدادی از فولیکول ها توانسته اند با موفقیت خود را با شرایط جدید سازگار کنند و رشد ابرو ها در آن ها آغاز شده است.

بنابراین برای ترمیم کاشت، به تعداد فولیکول های کمتری برای پیوند لازم است و هزینه ی آن نیز به همین نسبت کمتر خواهد بود. چرا که یکی از عوامل اصلی تعیین کننده در هزینه ی کاشت ابرو، تعداد فولیکول های کاشته شده در هر جلسه است.

آیا کاشت ابرو خطرناک است؟

کاشت ابرو یک روش بسیار ایمن و طبیعی برای داشتن ابرو هایی پرپشت، زیبا و کاملا طبیعی است. از آن جایی که در این روش از مو های خود شما استفاده می شود، سیستم ایمنی بدن شما هیچ گونه واکنش منفی به مو های کاشته شده نشان نخواهد داد. بنابراین می توانید مطمئن باشید که فرایند برداشت و کاشت فولیکول ها در ابرو آسیبی به بدن شما وارد نخواهد کرد.

البته اگر چه کاشت ابرو به طور کلی عملی ساده و بی دردسر است، اما جدی نگرفتن موارد بهداشتی در هنگام انجام آن می توانید به بدن شما آسیب وارد کند و باعث عفونت و خون ریزی شود. از همین جهت انتخاب کلینیک معتبر و شناخته شده برای کاشت ابرو بسیار حیاتی است.

انجام کاشت توسط پزشک ماهر و با تجربه، نه تنها باعث می شود تا نتیجه ی کاشت کاملا طبیعی و زیبا به نظر برسد، بلکه می تواند به راحتی جلوی عوارض پیش بینی نشده ی انجام کاشت را بگیرد. چرا که در این کلینیک ها سوابق پزشکی شما به طور کامل بررسی می شود تا مشخص شود که انجام کاشت برای شما خطری به همراه نخواهد داشت و می توانید به نتیجه ی مطلوب خود برسید.

بنابراین می شود گفت اگر در بهترین مرکز کاشت ابرو و به شکل صحیح کاشت را انجام دهید، هیچ خطری سلامت شما را تهدید نخواهد کرد.

چگونه رشد طبیعی ابرو های کاشته شده تضمین می شود؟

فولیکول های کاشته شده در ناحیه ی ابرو، به طور طبیعی پس از مدتی شروع به رشد خواهند کرد. برای رشد ابرو های کاشته شده، شما نیاز به هیچ گونه دارو یا تقویت کننده ی پوست و مو نخواهید داشت. به همین دلیل است که به این روش کاشت ابروی طبیعی می گویند چرا که ابرو ها به شکل کاملا طبیعی شروع به رشد می کنند.

تنها کاری که برای تضمین رشد ابرو ها باید انجام دهید، پرهیز از بعضی فعالیت ها به طور موقت است. تا زمانی که فولیکول های کاشته شده بتوانند به خوبی در جای خود مستحکم شوند.

مهم ترین اقداماتی که برای محافظت از ابرو های کاشته شده باید انجام دهید این ها هستند:

  1. از شنا کردن در استخر یا دریا پرهیز کنید.
  2. از آفتاب گرفتن و سولاریوم خودداری کنید.
  3. فعالیت های شدید بدنی مانند ورزش سنگین را کنار بگذارید.
  4. از ضربه و آسیب فیزیکی ناحیه ی کاشته شده جلو گیری کنید.
  5. البته همان طور که گفته شد همه ی این اقدامات موقتی هستند و بعد از آن که ابرو ها رشد کردند، می توانید به روال عادی زندگی خود برگردید و از ابرو های جدید و زیبای خود لذت ببرید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *