کاشت ابرو

کاشت ابرو قابل رشد و مراقبت های بعد از آن چیست؟

کاشت ابرو قابل رشد و مراقبت های بعد از آن چیست؟

کاشت ابرو قابل رشد و مراقبت های بعد از آن چیست؟

ابروهای طبیعی و قابل رشد آرزوی هر زن و مردی است و با توجه به افزایش مشکلات مربوط به ریزش مو و ابرو، امروزه این مشکل سراسری تر شده است. کاشت ابرو برای اصلاح نواقص ناحیه ابرو که در اثر حوادث قبلی یا سوختگی ایجاد شده اند، استفاده می شود. در حقیقت، تعریف ساده این است که فولیکول ها از ناحیه پشت سر گرفته و به ابرو پیوند زده می شوند.

کاشت ابرو قابل رشد و مراقبت های بعد از آن چیست؟

کاشت ابرو قابل رشد چگونه انجام می گیرد؟

پیوند ابرو در کشور ما مانند کل دنیا روشی در حال توسعه است. آقایان و خانم ها ترجیح می دهند از این روش مناسب استفاده کنند. از آنجا که ابروها تاثیر مستقیمی بر صورت دارند، می توانند تمام اعتماد به نفس از دسته رفته افراد را بازگردانند.

دریافت تخفیف 500 هزار تومانی کاشت ابرو + مشاوره رایگان

باید گفت پیوند ابرو درمانی است که خانم ها به ویژه ترجیح می دهند تا برای زیبایی صورت خود از آن بهره ببرند. از آنجایی که زنان ابروهای خود را مرتبا و به طور مداوم اصلاح می کنند، پس از مدتی حجم و ضخامت ابرو را از دست می دهند. پیوند ابرو به راحتی می تواند ابرو ها را به ظاهر و حجم سابق بازگرداند.

مهمترین چیز در کاشت ابرو قابل رشد، زاویه کاشت است. ریشه ها را باید یکی یکی پیوند زد تا درست رشد کنند. ریشه ها باید در زاویه های 25-30 درجه کاشته شوند، در نتیجه ابروهایی که با زاویه های بیشتری کاشته می شوند، منظره ناخوشایندی ایجاد می کنند.

کاشت با این زوایا فقط توسط متخصصی که مهارت بالا دارد، می تواند انجام شود. باید دقت کنید اگر خواستار یک کاشت ابرو قابل رشد هستید، فقط باید به پزشک خود اطمینان کنید.

روش کاشت ابرو قابل رشد چگونه است؟

پیوند ابرو با روش FUE یا روش DHI انجام می گیرد. اگرچه FUE به عنوان روش کاشت مو شناخته می شود اما همان منطق را می توان در پیوند ابرو هم اعمال کرد و نتایج خوبی به دست آورد.

جراحی که تحت بی حسی موضعی انجام می گیرد، به طور متوسط ​​3-4 ساعت طول می کشد. این جراحی ظرافت خاصی می خواهد به همین خاطر متخصصان با تجربه و ماهر با انجام تجزیه و تحلیل های لازم، فرد را برای انجام جراحی آماده می کنند.

آن ها تعیین می کنند که چه تعداد ریشه در منطقه ابرو کاشته می شود و سپس ریشه های گرفته شده از ناحیه ناف یا بانک مو را به ناحیه ابرو منتقل می کنند.

ریشه ها باید در یک زاویه و جهت مشخص به ناحیه مورد نظر منتقل شوند تا پیوند تکمیل شود. شاید یکی از دلایل ناموفقیت بودن پیوند، همین عدم توجه به جهت زاویه ها باشد.

فولیکول های مو، در شرایط عادی از زاویه 45 درجه بیرون می آیند. این وضعیت در ابروها متفاوت است. زاویه موجود در ابرو بین 10-15 درجه است. زاویه آن از قسمت داخلی ابرو تا بیرون متفاوت است، بنابراین کانال های باز شده در دوره کاشت ابرو، باید با دقت ایجاد شوند. در غیر این صورت ممکن است ابرو در جهت دیگری قرار بگیرد. به همین دلیل، پیوند ابرو قطعا باید توسط متخصص با تجربه انجام گیرد.

با توجه به ساختار و تعداد ریزش ابرو در فرد، می توان برنامه ریزی مناسب برای پیوند ابرو را طرح ریزی کرد؛ بنابراین در برخی موارد ممکن است بین 100 تا 250 گرافت لازم باشد.

کاشت ابرو قابل رشد و مراقبت های بعد از آن چیست؟

پس از 2-3 ساعت انجام پیوند ابرو با قابلیت رشد، بهبودی کامل ممکن است تا 4 الی 6 ماه طول بکشد. ابروها طی حدود 12 ماه به ظاهر طبیعی می رسند و پس از آن، می توانید با اعتماد به نفس بیشتر به زندگی ادامه دهید.

ابرو چقدر می تواند باعث زیبایی شود؟

همه می دانند اهمیت ابرو در زیبایی صورت بسیار زیاد است. شما با داشتن ابروهایی زیبا، می توانید زیبایی چشمانتان را دو چندان کنید، چشم در بی نقص به نظر رسیدن صورت بسیار مهم است.

دیگر در زمانه ای زندگی می کنیم که نیازی به استفاده از لوازم آرایشی برای پوشاندن عیب ها و نواقص نیست زیرا کاشت ابرو به کمک افراد آمده تا با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز دنیا، ابروهایی بکارند که قابلیت رشد داشته و به صورت طبیعی در می آید.

ابرو غالبا به دلیل بیماری، آسیب دیدگی و مشکلات پوستی مختلف دچار ریزش می شود و گاه نمی توان راهکاری برای جلوگیری از آن پیدا کرد. این یکی از بدترین مشکلاتی است که می تواند برای یک فرد اتفاق بیفتد اما به لطف وجود پیوند ابرو و ایجاد قابلیت دوباره برای رشد ابروها، می توانید ابروهای خود را مجددا به دست بیاورید و به چهره خود معنای خاصی ببخشید.

کاشت ابرو برای چه کسانی واجب است؟

علل ریزش ابرو در متن بالا ذکر شده است. طبیعتا این وضعیت بر چهره فرد تاثیر منفی می گذارد. به ویژه برخی از بیماری ها دلیل اصلی این امر است. علاوه بر این، چنین مشکلی ممکن است گاه به دلیل تروما، آلرژی، سوختگی و حوادث ایجاد شود. در چنین مواردی با کاشت ابرو، ظاهر قدیمی فرد دوباره برخواهد گشت.

مراقبت های پس از کاشت ابرو قابل رشد

توصیه می شود فرد یک هفته قبل از جراحی از دارو و مسکن، چای سبز و الکل استفاده نکند. مصرف این عناصر می تواند باعث اختلال در گردش خون شود زیرا گردش خون تضمین کننده ریکاوری سریعتر و رشد بهتر است.

نتابیدن نور آفتاب به ابرو، عدم حضور در سولاریوم یا استخر به مدت یک هفته، رعایت رژیم غذایی مناسب و سایر موارد مشابه، می تواند باعث شود ابروها به شکل عجیبی رشد خوبی داشته باشند.

همچنین لازم خواهد بود به طور مرتب نوک ابروهایی که رشد دارند را با قیچی کوتاه کنید تا باعث درهم تنیده شدن و رویش نامناسب ابروها نشود.

اگر دچار سردرگمی شده اید و نمی دانید آیا کاشت ابرو قابل رشد برای شما مناسب است یا نه ذره‌ای تردید نکنید چون تمامی این توصیه های ذکر شده، توسط دکتر کاشت ابرو دوباره به شما توصیه خواهند شد.

هزینه کاشت ابرو قابل رشد

طبیعتا کاشت ابروی طبیعی و قابل رشد که حس بیگانگی ندهد و طوری باشد که احساس کنید از اول این ابروها را در اختیار داشته اید، سخت است. هرچقدر میزان سخت بودن یک جراحی بالاتر برود، زحمتش بیشتر می شود و خب تجهیزات و تکنولوژی هایی که به کار می رود هم بیشتر می شود.

باید دقت کنید هرگونه جراحی کاشت که منجر به تحریک دوباره فولیکول ها برای رشد شود، یک بار برای همیشه خواهد بود. در نتیجه هزینه ای که پرداخت می کنید، یک بار در زندگی خواهد بود پس در صورتی که ابروهای طبیعی و قابل رشد می خواهید، باید به بهترین و معتبر ترین کلینیک های زیبایی و کاشت ابرو اعتماد کنید.

اهمیت کلینیک معتبر در کاشت ابرو قابل رشد

فرمول بسیار ساده است؛ اگر می خواهید این جراحی را به منظور بهتر کردن ظاهرتان انجام دهید، باید کلینیکی را انتخاب کنید که شرایط استاندارد و ایده آل داشته باشد.

از این شرایط می توان به استریل و بهداشتی بودن، داشتن تکنولوژی و تجهیزات مدرن، ارائه خدمات مناسب، بهره گیری از پزشکان معتبر و با مهارت که سابقه زیادی داشته باشند، در دسترس بودن و امکان مشاوره و پشتیبانی آنلاین اشاره کرد.

بدیهی است گرچه کشور ایران به یکی از قطب های کاشت مو و پیوند ابرو تبدیل شده اما در همه جای کشور نمی توان این امکانات را پیدا کرد. بهتر است برای اینکه بهترین تجربه را پشت سر بگذارید و از مهارت پزشکان متخصص استفاده کنید، تحقیق کلی در مورد کلینیک های شهر تهران انجام دهید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *