درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق ژل به لب مدل عروسکی چگونه است ؟

تزریق ژل به لب مدل عروسکی چگونه است ؟

با افزایش علاقه افراد به استفاده از روش های زیبایی غیر جراحی تزریق ژل به لب نیز توجه عده زیادی را به خود جلب کرده  است. به احتمال زیاد بارها نام جراحی بینی به شکل عروسکی به گوش تان رسیده است. ما می خواهیم شما را با تزریق ژل به لب آن هم به جهت دستیابی به لب عروسکی آشنا کنیم.

تزریق ژل به لب مدل عروسکی چگونه است ؟

این مدل تزریق در کنار بینی های عروسکی به شدت محبوب است. افراد در طی سال های گذشته به شدت از تزریق لب استقبال کرده اند. تزریق به لب می تواند ظاهر شما را به شدت تغییر می دهد.

تزریق ژل به جهت به دست آوردن لب عروسکی با سایر شیوه های تزریق ژل به لب تفاوت چندانی نخواهد داشت. تنها تفاوت تزریق ژل به لب با این شیوه، تنها در نتیجه نهایی تزریق فیلر لب است. در واقع شما در این شیوه با استفاده از تزریق ژل لب می توانید ظاهری عروسکی را به لب های خود ببخشید.

در این شیوه پزشک با توجه به خواست شما، فرم دلخواه را برای شما به ارمغان می آورد. شما می توانید تمام ویژگی های مورد نظر خود و اندازه مورد نیاز خود را به دست بیاورید. از این رو باید در تصمیم گیری برای ظاهر نهایی تمام جوانب را در نظر بگیرید.

 نحوه انجام تزریق ژل به شیوه عروسکی

نحوه انجام تزریق فیلر لب با دیگر روش های تزریق ژل به لب تفاوت چندانی ندارد. در این روش ابتدا لب با یخ یا ژل های خنک کننده، بی حس شده و سپس تمام موها ی زائد اطراف لب با استفاده از وکس زدوده می شود.

پس از این مرحله اندازه لب را با استفاده از چسب های مخصوصی مشخص شده و در ادامه با استفاده مجدد از یخ و تزریق مایع بی حسی، لب را برای تزریق ژل آماده خواهد شد. پزشک با هدف به وجود آوردن ظاهری عروسکی برای فرد، تزریق را در نواحی خاصی به انجام می رساند.

مشاهده مطلب
همه چیز که باید در مورد تزریق ژل ژوویدرم بدانید

شما اندازه دلخواه برای لب خود را به پزشک اطلاع خواهید داد. او با در نظر گرفتن ویژگی های چهره شما می تواند بهترین اندازه را برای لب های شما در نظر بگیرد. توصیه ما به شما این است که، اندازه لب ها را با توجه به نظرات پزشک خود در نظر بگیرید.

تزریق ژل به لب مدل عروسکی چگونه است

به این ترتیب شما لب های عروسکی متناسب با چهره خود را به دست خواهید آورد. هدف شما از انجام تزریق دستیابی به ظاهر مورد علاقه شما است. مطمئنا شما تنها به دنبال داشتن لب هایی به شکل عروسک نیستید. شما می خواهید زیبایی های چهره خود را با استفاده از تزریق فیلر لب بیشتر جلوه دهید.

در نتیجه در انتخاب اندازه لب ها به توضیحات و راهنمایی های پزشک دقت کنید. به این ترتیب شما به فرم دلخواه خود دست پیدا خواهید کرد. فرم لب های عروسکی اگر به درستی انتخاب شده باشد می تواند ظاهر دلخواه شما را به ارمغان آورد.

چه نکاتی را باید در رابطه با تزریق ژل به لب مدل عروسکی در نظر بگیریم ؟

شما باید قبل از انجام تزریق ژل (gel injection) به لب اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. با توجه به تعداد مراکز ارائه دهنده خدمات زیبایی، انتخاب یک مرکز زیبایی معتبر می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. از این رو شما باید قبل از انتخاب پزشک تمام جوانب احتیاط را در نظر بگیرید.

شما می توانید نمونه های تزریق انجام شده توسط پزشک مورد نظر خود را به دقت زیر نظر بگیرید. این نمونه ها می توانند اطلاعات فراوانی را در اختیار شما قرار دهند. شما با در اختیار داشتن اطلاعات کامل در خصوص سوابق کاری پزشک مورد نظر خود می توانید به سادگی در خصوص انجام تزریق ژل به لب های خود اطمینان حاصل پیدا کنید.

از این گذشته شما باید با نگاهی واقع بینانه خصوصیات چهره خود را در نظر گرفته و به این ترتیب اندازه مناسبی را برای لب های عروسکی خود در نظر بگیرید. به این ترتیب نتیجه نهایی با تصویری که در ذهن خود دارید مطابقت خواهد داشت.

در صورتی که بدون در نظر گرفتن ویژگی های چهره خود اقدام به تزریق فیلر لب نمایید. ممکن است نتیجه رضایت شما را به دنبال نداشته باشد. به همین دلیل  ما به شما پیشنهاد می کنیم که با در نظر گرفتن خصوصیات چهره خود و مشورت با پزشک متخصص، لب عروسکی مورد علاقه خود را به دست آورید.

فراموش نکنید که، اگر لب های عروسکی شما با دیگر اجزای چهره شما تناسب نداشته باشد نتیجه برای شما رضایت بخش نخواهد بود. لب عروسکی اگر در تناسب با دیگر اندام های چهره شما قرار نداشته باشد، می تواند زیبایی دیگر بخش های چهره شما را از نظر ها پنهان کند.

مشاهده مطلب
عوارض تزریق ژل لب و اثرات جانبی آن

چرا تزریق ژل به لب مدل عروسکی طرفدار دارد ؟

با توجه به استقبال روز افزون افراد از بینی های عروسکی، لب های عروسکی نیز به شدت محبوبیت پیدا کرده اند. لب های عروسکی با ظاهر دلفریب خود برای هر بانویی جذابیت خواهند داشت.

تجربه آرایش کردن لب های عروسکی می تواند یکی از انگیزه های هر کسی برای انجام تزریق فیلر لب باشد. با تزریق ژل به لب، زیبایی چهره فرد دو چندان شده و وی می تواند با اعتماد به نفس بیشتری به زندگی خود ادامه دهد.

افراد از طبقات مختلف جامعه و با سطح دانش متفاوت از این روش استقبال کرده اند. چرا که ظاهر عروسکی لب ها می تواند آرایش عموم چهره را به مراتب بهبود بخشیده و ظاهری رویایی را برای فرد به ارمغان آورد.

آیا تزریق ژل  مدل عروسکی دائم است ؟

اکثر تزریق های انجام شده در این شیوه برای مدت شش تا هشت ماه ماندگار خواهند بود. اکثر افرادی که از تزریق ژل به لب استفاده کرده اند، در بازه های شش ماهه برای تمدید ژل تزریق شده به لب های عروسکی خود به پزشک مراجعه خواهند کرد.

به این ترتیب فرد می تواند ظاهر مورد نظر خود را برای مدتی طولانی حفظ کرده و در جلسات تمدید فرم لب های عروسکی خود را تغییر دهد. پزشک در این خصوص به نظرات فرد احترام گذاشته و انجام تزریق ژل را بر اساس خواسته های فرد متقاضی به انجام می رساند.

محتویات ژل لب به جهت تزریق به مدل عروسکی

احتمالا زمانی که به تزریق ژل به لب خود می اندیشید نسبت به موادی که در این زل ها وجود دارند، کنجکاو می شوید. باید بگویم که با توجه به مدت ماندگاری ژل مورد استفاده برای لب عروسکی شما پنج ماده زیر می توانند در ژل وجود داشته باشند.:

1- کلاژن : تزریق ژل تنها با هدف افزایش حجم مورد استفاده قرار نمی گیرد. بلکه در این ژل ها مقداری کلاژن نیز وجود دارد که شادابی و طراوت را برای لب های شما به ارمغان می آورد. این ماده که از جنس پروتئین می باشد میزان ماندگاری ژل لب را افزایش می دهد.

2- هیالورونیک اسید : این ماده که اساس بسیاری از ماده ها و روش ها جوان سازی می تواند میزان کلاژن سازی را افزایش داده و ماندگاری ژل را تا چهار تا شش ماه افزایش دهد.

3- کلسیم هیدروکسی آپاتیت : اگر به دنبال دوام بسیار بالای تزریق ژل هستید این ماده می تواند انتظارات شما را برآورده کند. این ماده ماندگاری ژل را تا 18 ماه افزایش خواهد داد.

مشاهده مطلب
تزریق ژل برای چه افرادی مفید است

4- پلی لاکتیک اسید : این ماده که در جلسات ترمیم تزریق فیلر لب استفاده خواهد شد می تواند ماندگاری تزریق را تا دو سال افزایش دهد.

5- پلی متیل متاکریلات : این ماده می تواند لب های غنچه ای زیبایی را برای فرد به ارمغان آورد اما استفاده از این ماده ریسک هایی را به دنبال خواهد داشت. از این رو بهتر است انتخاب ماده مورد استفاده در تزریق ژل لب خود را به پزشک خود واگذار کنید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک در رابطه با هزینه تزریق ژل و سایر موارد مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

تزریق ژل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع