تزریق ژل

تزریق ژل به لب مدل عروسکی چگونه است ؟

تزریق ژل به لب مدل عروسکی چگونه است ؟

تزریق ژل به لب مدل عروسکی چگونه است ؟

با افزایش علاقه افراد به استفاده از روش های زیبایی غیر جراحی تزریق ژل به لب نیز توجه عده زیادی را به خود جلب کرده  است. به احتمال زیاد بارها نام جراحی بینی به شکل عروسکی به گوش تان رسیده است. ما می خواهیم شما را با تزریق ژل به لب آن هم به جهت دستیابی به لب عروسکی آشنا کنیم.

تزریق ژل به لب مدل عروسکی چگونه است ؟

این مدل تزریق در کنار بینی های عروسکی به شدت محبوب است. افراد در طی سال های گذشته به شدت از تزریق لب استقبال کرده اند. تزریق به لب می تواند ظاهر شما را به شدت تغییر می دهد.

دریافت تخفیف نقدی تزریق ژل کلینیک رز + مشاوره رایگان

تزریق ژل به جهت به دست آوردن لب عروسکی با سایر شیوه های تزریق ژل به لب تفاوت چندانی نخواهد داشت. تنها تفاوت تزریق ژل به لب با این شیوه، تنها در نتیجه نهایی تزریق فیلر لب است. در واقع شما در این شیوه با استفاده از تزریق ژل لب می توانید ظاهری عروسکی را به لب های خود ببخشید.

در این شیوه پزشک با توجه به خواست شما، فرم دلخواه را برای شما به ارمغان می آورد. شما می توانید تمام ویژگی های مورد نظر خود و اندازه مورد نیاز خود را به دست بیاورید. از این رو باید در تصمیم گیری برای ظاهر نهایی تمام جوانب را در نظر بگیرید.

 نحوه انجام تزریق ژل به شیوه عروسکی

از ژل های پرکننده می توان در نقاط مختلفی از بدن و برای رسیدن به اهداف متفاوت استفاده نمود، در برخی نقاط حساس از بدن ممکن است شرایط اما کمی خاص تر باشد! به عنوان مثال برای تزریق آن به لب ها، معیار های متعددی وجود دارد که پزشک متخصص شما باید آن ها را قبل از انجام تزریق ژل در نظر گرفته تا شما شاهد بهترین نتایج ممکن باشید.

به عنوان نمونه ای از این معیار ها می توان گفت که یکی از کلیدی ترین و اصلی ترین معیار ها این است که شخص مراجعه کننده متقاضی چه نوع مدلی برای حالت جدید لب های خود است و چه انتظاراتی از تزریق ژل دارد.

زیرا با توجه به مدل های مختلفی که امروزه وجود دارد، نحوه تزریق و میزان ژل مورد استفاده برای تزریق می تواند تا حدودی با یکدیگر تفاوت داشته باشد، پیشرفت علم این امکان را فراهم کرده که می توان مدل ها و استایل های مختلفی را با تزریق ژل برای لب ها به وجود آورد.

البته توجه داشته باشید که به طور کلی نحوه انجام تزریق فیلر لب با دیگر روش های تزریق ژل به لب تفاوت چندانی ندارد. در این روش ابتدا لب با یخ یا ژل های خنک کننده، بی حس شده و سپس تمام مو های زائد اطراف لب با استفاده از وکس زدوده می شود.

پس از این مرحله اندازه لب را با استفاده از چسب های مخصوصی مشخص شده و در ادامه با استفاده مجدد از یخ و تزریق مایع بی حسی، لب را برای تزریق ژل آماده خواهد شد. پزشک با هدف به وجود آوردن ظاهری عروسکی برای فرد، تزریق را در نواحی خاصی به انجام می رساند.

البته در پایان تزریق نیز معمولا پزشک لب های شخص را مقداری ماساژ می دهد تا ژل های تزریق شده به خوبی فرم گرفته و بتواند شکل دلخواه را به لب ها بدهد. اشتباه نکنید! ماساژ لب ها حتما باید توسط پزشک متخصص انجام بگیرد و شما نباید تحت هیچ شرایطی خودتان در منزل پس از تزریق ژل نسبت به فرم دهی آن اقدام کنید!

عدم رعایت این نکته کوتاه و اساسی می تواند منجر به از بین رفتن تمامی نتایج به دست آمده از تزریق ژل به لب ها شود!

شما اندازه دلخواه برای لب خود را به پزشک اطلاع خواهید داد. او با در نظر گرفتن ویژگی های چهره شما می تواند بهترین اندازه را برای لب های شما در نظر بگیرد. توصیه ما به شما این است که، اندازه لب ها را با توجه به نظرات پزشک خود در نظر بگیرید.

تزریق ژل به لب مدل عروسکی چگونه است

به این ترتیب شما لب های عروسکی متناسب با چهره خود را به دست خواهید آورد. هدف شما از انجام تزریق دستیابی به ظاهر مورد علاقه شما است. مطمئنا شما تنها به دنبال داشتن لب هایی به شکل عروسک نیستید. شما می خواهید زیبایی های چهره خود را با استفاده از تزریق فیلر لب بیشتر جلوه دهید.

لازم به ذکر است که انجام این تزریقات نیازمند دقت و مهارت بالایی است تا بتوان نتایج مطلوب و دلخواهی را بدست آورد، لذا از اعتماد به برخی مراکز از جمله سالن های زیبایی و آرایشی نسبت به انجام تزریق ژل های پرکننده خودداری کنید و حتما برای تزریق آن به نزد یک شخص متخصص با دانش و تجربه در این زمینه مراجعه نمایید.

این روز ها در برخی از سالن های زیبایی لوکس و لاکچری ادعا می کنند که می توانند تزریق ژل را به نحو احسن انجام دهند اما شما نباید تحت هیچ شرایطی فریب این تبلیغات را بخورید، تزریق ژل مخصوصا به لب ها و فرم دهی آن به مدل های عروسی بسیار امری حساس بوده و حتما باید توسط یک متخصص انجام شود.

در نتیجه در انتخاب اندازه لب ها به توضیحات و راهنمایی های پزشک دقت کنید. به این ترتیب شما به فرم دلخواه خود دست پیدا خواهید کرد. فرم لب های عروسکی اگر به درستی انتخاب شده باشد می تواند ظاهر دلخواه شما را به ارمغان آورد.

چه نکاتی را باید در رابطه با تزریق ژل به لب مدل عروسکی در نظر بگیریم ؟

شما باید قبل از انجام تزریق ژل (gel injection) به لب اطلاعات خود را در این زمینه افزایش دهید. با توجه به تعداد مراکز ارائه دهنده خدمات زیبایی، انتخاب یک مرکز زیبایی معتبر می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. از این رو شما باید قبل از انتخاب پزشک تمام جوانب احتیاط را در نظر بگیرید.

شما می توانید نمونه های تزریق انجام شده توسط پزشک مورد نظر خود را به دقت زیر نظر بگیرید. این نمونه ها می توانند اطلاعات فراوانی را در اختیار شما قرار دهند. شما با در اختیار داشتن اطلاعات کامل در خصوص سوابق کاری پزشک مورد نظر خود می توانید به سادگی در خصوص انجام تزریق ژل به لب های خود اطمینان حاصل پیدا کنید.

از این گذشته شما باید با نگاهی واقع بینانه خصوصیات چهره خود را در نظر گرفته و به این ترتیب اندازه مناسبی را برای لب های عروسکی خود در نظر بگیرید. به این ترتیب نتیجه نهایی با تصویری که در ذهن خود دارید مطابقت خواهد داشت.

در صورتی که بدون در نظر گرفتن ویژگی های چهره خود اقدام به تزریق فیلر لب نمایید. ممکن است نتیجه رضایت شما را به دنبال نداشته باشد. به همین دلیل  ما به شما پیشنهاد می کنیم که با در نظر گرفتن خصوصیات چهره خود و مشورت با پزشک متخصص، لب عروسکی مورد علاقه خود را به دست آورید.

فراموش نکنید که، اگر لب های عروسکی شما با دیگر اجزای چهره شما تناسب نداشته باشد نتیجه برای شما رضایت بخش نخواهد بود. لب عروسکی اگر در تناسب با دیگر اندام های چهره شما قرار نداشته باشد، می تواند زیبایی دیگر بخش های چهره شما را از نظر ها پنهان کند.

مورد دیگری که حتما باید به آن توجه داشته باشید این است که همانگونه که ذکر شد امروزه کلینیک ها و پزشکان زیادی در زمینه زیبایی مشغول فعالیت هستند و هر یک از آن ها در میزان دریافت هزینه ها می توانند با یکدیگر تفاوت هایی داشته باشند.

لذا توصیه می شود که به هیچ وجه میزان هزینه های ناشی از تزریق ژل را معیاری برای انتخاب پزشک متخصص خود قرار ندهید و این عامل را در اولویت های آخر خود نگه دارید. توصیه می شود برای انتخاب پزشک خود، میزان توانایی و تجربه و همچنین خدماتی که به شما عرضه می شود را در نظر گرفته و نسبت به آن هزینه های معقول و متناسبی را بپردازید.

همچنین به هیچ وجه بدون آگاهی و داشتن اطلاعات درباره این اقدام، به سراغ انجام آن نروید. سعی کنید از قبل مطالعات و تحقیقاتی جامع درباره استفاده از ژل های پرکننده و همچنین جوانب استفاده از آن داشته باشید و با آگاهی و چشمانی باز تصمیم به انجام آن بگیرید.

چرا تزریق ژل به لب مدل عروسکی طرفدار دارد ؟

معمولا در دنیا هر از چند سالی در صنعت مد تغییراتی به وجود می آید و معیار ها و شرایط یک فرد زیبا و جذاب تغییراتی خواهد داشت. لذا در چند سال اخیر در دنیا داشتن لب های عروسکی جزء ویژگی های یک شخص زیبا و جذاب محسوب می شود.

همین موضوع باعث شده است تا برخی که از نعمت داشتن چنین ویژگی های ظاهری محروم هستند با استفاده از عمل های زیبایی برای دستیابی به چهره ای جدید و مد نظر خود قدم بردارند.

با توجه به استقبال روز افزون افراد از بینی های عروسکی، لب های عروسکی نیز به شدت محبوبیت پیدا کرده اند. لب های عروسکی با ظاهر دلفریب خود برای هر بانویی جذابیت خواهند داشت.

تجربه آرایش کردن لب های عروسکی می تواند یکی از انگیزه های هر کسی برای انجام تزریق فیلر لب باشد. با تزریق ژل به لب، زیبایی چهره فرد دو چندان شده و وی می تواند با اعتماد به نفس بیشتری به زندگی خود ادامه دهد.

البته استفاده از این مدل لب برای تزریق ژل های پرکننده عمدتا برای بانوان استفاده می شود و تقریبا همه متقاضیان انجام این مدل خانم ها می باشند. زیرا پس از انجام این نوع تزریق ژل بر روی چهره مردان از ویژگی های مردانه صورت کاسته خواهد شد.

از جمله دیگر عواملی که سبب شده این مدل طرفداران بیشتری را به خود جذب کند، تاثیر گذاری چشمگیر آن بر جذابیت می باشد. زیرا معمولا افرادی که از مدل عروسکی برای لب ها استفاده می کنند چهره آن ها بیشتر از سایر مدل های لب به چشم می آید و این عامل تاثیر مستقیمی در میزان جذابیت و اعتماد به نفس فرد خواهد داشت.

افراد از طبقات مختلف جامعه و با سطح دانش متفاوت از این روش استقبال کرده اند. چرا که ظاهر عروسکی لب ها می تواند آرایش عموم چهره را به مراتب بهبود بخشیده و ظاهری رویایی را برای فرد به ارمغان آورد.

آیا تزریق ژل  مدل عروسکی دائم است ؟

اکثر تزریق های انجام شده در این شیوه برای مدت شش تا هشت ماه ماندگار خواهند بود. اکثر افرادی که از تزریق ژل به لب استفاده کرده اند، در بازه های شش ماهه برای تمدید ژل تزریق شده به لب های عروسکی خود به پزشک مراجعه خواهند کرد.

به این ترتیب فرد می تواند ظاهر مورد نظر خود را برای مدتی طولانی حفظ کرده و در جلسات تمدید فرم لب های عروسکی خود را تغییر دهد. پزشک در این خصوص به نظرات فرد احترام گذاشته و انجام تزریق ژل را بر اساس خواسته های فرد متقاضی به انجام می رساند.

البته ناگفته نماند که میزان ماندگاری ژل های تزریق شده به عواملی همچون نوع و برند ژل بستگی دارد. انواع مختلفی از ژل های پر کننده امروزه در دنیا موجود است و هر کدام در برخی ویژگی ها مانند ماندگاری و دوام نتایج با یکدیگر تفاوت هایی دارند.

همچنین نحوه نگهداری و مراقبت های بعد از تزریق نیز تاثیر زیادی در دوام تاثیرات حاصل از ژل دارد و در صورت مراقبت های صحیح و اصولی می توان انتظار ماندگاری بیشتری را داشت.

محتویات ژل لب به جهت تزریق به مدل عروسکی

احتمالا زمانی که به تزریق ژل به لب خود می اندیشید نسبت به موادی که در این ژل ها وجود دارند، کنجکاو می شوید. باید بگویم که با توجه به مدت ماندگاری ژل مورد استفاده برای لب عروسکی شما پنج ماده زیر می توانند در ژل وجود داشته باشند.:

1- کلاژن : تزریق ژل تنها با هدف افزایش حجم مورد استفاده قرار نمی گیرد. بلکه در این ژل ها مقداری کلاژن نیز وجود دارد که شادابی و طراوت را برای لب های شما به ارمغان می آورد. این ماده که از جنس پروتئین می باشد میزان ماندگاری ژل لب را افزایش می دهد.

2- هیالورونیک اسید : این ماده که اساس بسیاری از ماده ها و روش ها جوان سازی می تواند میزان کلاژن سازی را افزایش داده و ماندگاری ژل را تا چهار تا شش ماه افزایش دهد. همچنین این ماده باعث می شود که میزان آب رسانی به لب ها بیشتر از گذشته باشد که در نهایت سبب خوش رنگ شدن و پف کردن لب های شخص خواهد شد.

3- کلسیم هیدروکسی آپاتیت : اگر به دنبال دوام بسیار بالای تزریق ژل هستید این ماده می تواند انتظارات شما را برآورده کند. این ماده ماندگاری ژل را تا 18 ماه افزایش خواهد داد.

4- پلی لاکتیک اسید : این ماده که در جلسات ترمیم تزریق فیلر لب استفاده خواهد شد می تواند ماندگاری تزریق را تا دو سال افزایش دهد.

5- پلی متیل متاکریلات : این ماده می تواند لب های غنچه ای زیبایی را برای فرد به ارمغان آورد اما استفاده از این ماده ریسک هایی را به دنبال خواهد داشت. از این رو بهتر است انتخاب ماده مورد استفاده در تزریق ژل لب خود را به پزشک خود واگذار کنید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک در رابطه با هزینه تزریق ژل و سایر موارد مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *