درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3 (2 رای)

تزریق ژل یا چربی برای خط خنده ؟

تزریق ژل یا چربی برای خط خنده

بی شک با مشاهده پیشرفت های گسترده در علم پزشکی، امروزه شاهد حضور روش های مختلفی جهت از رفع نازیبایی ها و چروک های صورت می باشیم که هر کدام می توانند اثرات خاص خود را در افزایش جذابیت آن دارا باشند.

اثرگذاری ” تزریق ژل یا چربی ” برای خط خنده نیز از این قاعده مستثنی نیست و صورت را بسیار جوانتر جلوه خواهد داد.

تزریق ژل یا چربی برای خط خنده ؟

( کلینیک رز اولین ارائه دهنده مقالات پزشکی صوتی و متنی در ایران )

اگر قصد دارید این مقاله را به صورت صوتی گوش نمایید، بر روی player زیر کلیک نمایید.

 

تزریق ژل یا چربی برای خط خنده

یکی از معمول ترین شیوه های رفع خط خنده ” تزریق ژل خط خنده ” یا تزریق چربی به خط خنده می باشد. البته باید به نکته ای که متخصصان پوست به آن اشاره می کنند حتما توجه کرد و آن استفاده از ژل های استاندارد و روش های تخصصی می باشد که نیازمند مراجعه فرد به یک کلینیک تخصصی می باشد.

تزریق ژل یا چربی برای خط خنده ؟

ژل ها موادی هستند که به عنوان یک ماده خارجی به بدن وارد می شوند و دارای گونه های مختلفی می باشند.

اثرات این ژل ها بر حسب نوع آن ها به سه صورت موقتی، نیمه موقتی و دائمی دیده خواهد شد. ژل هایی که حالت موقتی دارند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و از ماده هیالورونیک اسید ساخته شده اند.

در تزریق ژل یا چربی برای خط خنده می توان به این مزیت ژل ها اشاره کرد که هم به عنوان ماده جبران کننده حجم از دست رفته ناحیه مورد استفاده قرار خواهند گرفت و هم در تحریک سنتز کلاژن نقش دارند.

در نتیجه این توانایی را دارند که به پوست انسان قوام و استحکام بیشتری بدهند.

از طرفی بر خلاف ژل، چربی ها از خود بدن فرد استخراج می شوند و به نواحی مورد نیاز مانند خطوط خنده کنار لب تزریق می شوند تا زیبایی بیشتری برای صورت ایجاد نمایند. این مواد تزریقی به پوست صورت حجم می دهند و با این عمل خطوط ایجاد شده را رفع می کنند.

مشاهده مطلب
تزریق ژل به زانو برای درمان آرتروز

در تزریق ژل یا چربی برای خط خنده کدامیک ضرر کمتری دارد؟

در حقیقت اگر بخواهیم در مورد کم ضرر بودن چربی یا ژل صحبت کنیم باید به این نکته اشاره کرد که به دلیل استخراج چربی از بدن خود فرد، می توان این روش را اطمینانی تر تلقی نمود چرا که بدن واکنش خاصی به آن نشان نخواهد داد و به عنوان یک ماده بیگانه شناخته نمی شود.

بدین ترتیب برای تزریق چربی ابتدا باید یک جراحی سطحی صورت گرفته و این چربی ها از بدن خارج شوند و سپس مجددا به نواحی مورد نظر مانند خط خنده یا سایر نواحی تزریق شوند.

در نتیجه از لحاظ هزینه، باید انتظار داشت که از تزریق ژل گران قیمت تر اما کم ضرر تر باشد.

ژل یک ماده بیگانه با بدن است که تزریق آن آسان و کم عارضه است. ممکن است در برخی از افراد ایجاد آلرژی کند و در تزریق آن باید دقت بیشتری صورت گیرد.

آیا تزریق ژل یا چربی برای خط خنده عوارض دارد؟

در مورد عوارض ناشی از تزریق ژل برای خط خنده باید گفت: تزریق چربی تنها ممکن است با کمی تورم همراه باشد که عموما پس از مدت کوتاهی رفع خواهد شد. این عوارض در صورتی که مهارت پزشک بالا باشد به حداقل ممکن می رسد.

اگر یم پزشک بی تجربه و کم مهارت تزریق چربی را انجام دهد در کمتر از یکماه چربی ها جذب شده و اثر آن ها از بین خواهد رفت.

عوارض تزریق ژل یا چربی برای خط خنده بسیار کم است. عوارضی که به دنبال تزریق ژل در بدن و صورت دیده می شود نیز شامل تورم و کبودی خواهد بود که با سرعت کمی برطرف می شود.

واکنش های آلرژیک در ردیف عارضه های ثانویه تزریق ژل قرار دارند اما به ندرت مشاهده می شوند و در صورت استاندارد بودن ژل ها نباید از این بابت نگرانی داشت.

ماندگاری تزریق ژل یا چربی برای خط خنده

به طور معمول تزریق چربی برای خط خنده از شش تا نه ماه پس از اولین تزریق انجام شده، نیاز به تمدید مجدد دارد. بعد از آن افراد می توانند حدودا هر دو سال یکبار این کار را تکرار کنند تا به دائمی شدن اثرات مد نظر در زیبایی صورت خود کمک کنند.

مدت زمان ماندگاری ژل ها نیز با توجه به نوعی که مورد استفاده قرار می گیرند متفاوت خواهد بود.

استفاده از ژل های ماندگار و استاندار میزان اثربخشی آن ها را نیز افزایش می دهد. معمولا در تزریق ژل برای خط خنده می توان انتظار نه ماه ماندگاری را داشت و سپس باید به انجام تزریقات مجدد روی آورد.

مشاهده مطلب
نکاتی در مورد تزریق ژل برای گودی بینی

گلوله گلوله شدن در تزریق ژل یا چربی برای خط خنده

یکی از نکات بسیار بااهمیت در انجام این تزریقات به کار بردن یک تکنیک درست در تزریق می باشد. افراد باید برای انجام این فرآیند های زیبایی حتما به کلینیک های معتبر و متخصصین پوست و مو مراجعه کنند تا بتوانند از ایجاد چنین عارضه هایی جلوگیری نمایند.

گلوله گلوله شدن در تزریق ژل یا چربی برای خط خنده هنگامی اتفاق می افتد که تزریق با یک تکنیک غیرحرفه ای انجام شود و به تبع آن سایر موارد مانند برجای ماندن جای سوزن های تزریق شده بر روی پوست نیز می تواند قابل مشاهده باشد.

در صورتی که این تزریق توسط متخصص پوست که دارای مهارت کافی در این زمینه است انجام می گیرد، بدون شک رضایت بیمار بسیار بالا خواهد بود و نتایج دلخواه خود را بدست خواهد آورد.

اقدامات لازم پس از تزریق ژل یا چربی برای خط خنده

فرد باید پس از انجام این تزریق از یک رژیم غذایی سالم پیروی کند. برای مثال نمک کمتری استفاده نماید تا احتمال تورم را به حداقل برساند. بعد از انجام این تزریق سر نباید در حالت پایین قرار گیرد و بهتر است با استفاده از کمپرس سرد و گرم میزان کبودی یا تورمات احتمالی را کاهش داد.

محدودیت سنی تزریق ژل یا چربی برای خط خنده

تزریق ژل یا چربی برای خط خنده برای افراد با محدودیت سنی خاصی روبرو نیست. به طور معمول افرادی که سنی بالاتر از سی سال دارند به این اقدامات روی می آورند تا بر اثرات ناشی از شکسته شدن بافت های زیر سطح پوست غلبه کنند و بر زیبایی صورت بیفزایند.

البته باید توجه داشت که افراد مسن برای انجام این تزریقات باید از نظر شرایط پزشکی کاملا چکاپ شوند تا مشکلی برایشان به وجود نیاید.

نتایج حاصل از تزریق ژل یا چربی برای خط خنده

نتایجی که از تزریق ژل و چربی در ناحیه خط لبخند مشاهده می شود، پس از انجام این فرآیند زیبایی قابل مشاهده است. افراد می توانند با خطوط موجود بر روی صورت خود خداحافظی کرده و یک چهره جوان و شاداب داشته باشند.

فراموش نکنید که باید برای بدست آوردن نتایجی مطلوب و رضایت بخش از تزریق ژل یا چربی برای خط خنده به مراکز زیبایی شناخته شده مراجعه نمایید.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک تخصصی پوست و مو رز با متخصصین مجرب این کلینیک پوست مو در مورد تزریق ژل مشورت نمایید. جهت مشاوره با شماره ۰۲۱۴۴۰۶۷۰۰۵ تماس بگیرید.

مشاهده مطلب
تزریق ژل به لب مدل عروسکی چگونه است ؟

همچنین شما عزیزان می توانید از طریق سیستم چت آنلاین وب سایت، از مشاوره آنلاین هم بهره مند بشوید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
3 (2 رای)

تزریق ژل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس سریع