تزریق ژل در تبریز و هزینه آن چقدر است؟

تزریق ژل در تبریز و هزینه آن چقدر است؟

تزریق ژل در تبریز

با گذشت زمان، پوست به طرز چشمگیری تغییر می کند. پوست لطافت و چاقی خود را از دست می دهد. چین و چروک و خطوط ریز در آن ایجاد می شود و در نهایت چهره شروع به ظهور علائم پیری می کند، از این رو اکثر افراد تزریق ژل و عمل های زیبایی را انتخاب می کنند.

تزریق ژل در تبریز و هزینه آن چقدر است؟تزریق ژل در تبریز نیز به دنبال کاهش علائم پیری رونق یافته و از اقدامات مهم زیبایی به حساب می آید. به طور کلی بسیاری از افراد به دنبال راه حل های درمانی جهت پنهان کردن این تغییرات طبیعی پوست هستند. پرکننده های پوست این مسائل را برای اکثر افراد با موفقیت برطرف می کنند و تفاوت های ظاهری چشمگیری را ایجاد می کنند که بر ظاهر کلی فرد و همچنین اعتماد به نفس آنها تأثیر می گذارد.

با ما همراه باشید تا در مورد تزریق ژل، روش ها و هزینه ها، از جمله روش های درمانی تزریق ژل در لب، گونه ها، زیر چشم، پشت چشم بیشتر بدانید.

هزینه تزریق ژل در تبریز چقدر است؟

هزینه تزریق ژل در تبریز و کلینیک های معتبر بر حسب فاکتورهای زیر متفاوت می باشد:

  1. منطقه تحت درمان
  2. تعداد تزریق های مورد نیاز
  3. تعداد نواحی صورت که مدنظر قرار می گیرد
  4. شدت درمان در محل مورد نظر
  5. تخصص متخصصی که درمان را ارائه می دهد

موضع صورت نسبت به مناطق مختلف دیگر برای درمان ارزانتر است، زیرا محصول و زمان کمتری در آن دخیل است. مناطق بزرگتر و آسیب دیده به ژل بیشتری احتیاج دارند، این عوامل باعث افزایش هزینه پرکننده های پوستی در بیمار می شوند.

در کلینیک های مطرح تزریق ژل در تهران نظیر کلینیک رز اگر قصد درمان بیش از یک منطقه را داشته باشید، ممکن است بتوانید تخفیف چشمگیری را دریافت کنید. اعمال تخفیف قیمت گذاری اغلب در تزریق وجود دارد، و این امکان را برای بیمار فراهم می کند که یک تخفیف کامل تری را شامل شود اگر تمام صورت خود را معالجه نماید.

به عنوان مثال، درمان و جوان سازی و حجیم شدن لب ها و ناحیه اطراف لب ها به طور هم زمان ممکن است هزینه ارزان تری داشته باشد نسبت به اینکه هر کدام به صورت جداگانه انجام شود. این بر این اساس است که برخی از متخصصان پوست اظهار دارند که به این شکل هزینه سرنگ های اضافی کاهش می یابد و این چنین تخفیف بیشتری برای مراجعه کننده اعمال می شود.

همچنین انتخاب یک متخصص با تجربه ممکن است بیش از انتخاب فرد بدون آموزش، تخصص و مجوز در حوزه انجام درمان های مربوط به تزریق ژل هزینه داشته باشد. با این حال، به احتمال زیاد انتخاب متخصص با دارا بودن مجوز و حفظ مراقبت های بهداشتی در رسیدن به ظاهر مطلوب کمک کننده است.

نهایتا اگر قصد تزریق ژل در تبریز را دارید برای به دست آوردن هزینه تزریق ژل، در اولین فرصت مشاوره رایگان کلینیک های معتبر را رزرو کنید.

نتایج تزریق ژل در تبریز چه مدت دوام دارد؟

نفوذ نوآوری در توسعه پرکننده های پوستی و روش های به کاربرده شده درپی تکمیل آنها باعث شده است تا بتوان ظاهر جدید صورت را تا هجده ماه حفظ نمود.میزان دوام نتایج حاصل از تزریق ژل در تبریز و سایر مراکز تزریق ژل بسته به نوع تزریق در محل مورد نظر، نوع ژل تزریق شده و تغییرات در بازه زمانی متغیر می باشد.

هر پرکننده برای نواحی خاصی از صورت نتایج باکیفیتی را ارائه می دهد و بر حسب نوع پرکننده ماندگاری متفاوتی دارند. بنابراین باید بر این اساس انتخاب شوند و این باعث ایجاد اختلاف در طول عمر نتایج می شود. اکثر پرکننده های پوستی پیشرفت هایی را ارائه می دهند که حداقل دوازده ماه کامل و برخی از آنها حتی بیشتر از 18 تا 24 ماه دوام و اثر دهی دارند.

تزریق ژل (فیلر) در اطراف چشم (پشت و زیر)

با بکارگیری درمان از طریق تزریق ژل، حجم زیر سطح چشم باز می گردد و ظاهر جوانی تری را برای فرد ایجاد می کند. با ضخیم شدن پرکننده های پوست، حلقه های تیره و پف زیر چشم پنهان می شوند و حجم بیشتری را به این ناحیه از صورت می بخشند.

مدت زمان جلسه: 30 تا 60 دقیقه

تعداد درمان: هر 7 تا 12 ماه یک بار

هزینه های پرکننده زیر چشم: بسته به مواردی که ذکر شد

درمان با پرکننده های چشمی، معمولاً طی چندین تزریق ژل که در طول یک جلسه انجام می شود، به هر ناحیه از چشم اعمال می شود. از کرم موضعی برای بی حس کردن ناحیه و به حداقل رساندن ناراحتی استفاده می شود. هزینه های پرکننده بسته به میزان ژل مورد استفاده که برای رسیدن به ظاهر مطلوب هر فرد توصیه می شود، می تواند متفاوت باشد.

در فرایند تزریق ژل در قسمت های بیرونی چشم، چروک ها و خطوط ریز و پاکلاغی را که در گوشه چشم دیده می شود، درمان می کنند. پرکننده های پوستی بهترین گزینه را برای این مسئله خاص ارائه می دهند و بدون ایجاد تناقض در پوست باعث بهبود چشمگیر صورت می شوند.

مدت زمان جلسه: 30 تا 60 دقیقه

تعداد درمان: هر 7 تا 12 ماه یک بار

مدت زمان درمان: حداکثر 7 تا 12 ماه

در درمان با تزریق ژل، خطوط پاکلاغی و پرکننده بیرونی چشم و چین و چروک در گوشه هر دو چشم را به حداقل می رساند و ظاهر جوانی را بازیابی می کند. نتایج به طور معمول تا یک سال کامل طول می کشد.

تزریق ژل (فیلر) در گونه ها

تقویت گونه به طور معمول با استفاده از پرکننده های پوستی انجام می شود. این روش به منظور تقویت ظاهر کلی چهره میانی فرد، به ویژه گونه ها طراحی شده است. تزریق ژل گونه ها موجب جوانتر شدن گونه ها می شود، حجم از دست رفته را پر می کند و باعث جذابیت کامل این قسمت از صورت می شود، چهره ای سالم تر و زیبایی را ایجاد می کند.

در طول تزریق ژل به گونه ها، از ضخیم ترین نوع پرکننده های پوستی استفاده می شود. در طول تزریق درد و ناراحتی بسیار ناچیز است زیرا از بی حسی موضعی استفاده می شود. همچنین از سوزن بلانت استفاده می شود که احتمال کبودی را کاهش می دهند و  بهبود فوری در حجیم شدن گونه ها رخ می دهد. هنگامی که تورم از بین می رود نتایج کامل در مدت زمان یک هفته اتفاق می افتد.

مدت زمان جلسه: حداکثر 60 دقیقه

تعداد درمان: هر 18 ماه یک بار

مدت زمان نتایج درمانی: تا 18 ماه

تزریق ژل (فیلر) در لب ها

تزریق ژل به لب ها اغلب یک فرایند دو طرفه را شامل می شود که در آن از پرکننده های پوستی برای بازگرداندن حجم و پر کردن لب ها و همچنین تزریق در اطراف لب ها برای صاف کردن این نواحی استفاده می شود. هدف اصلی ایجاد شکل متعادل لب با مرزهای مشخص به منظور تقویت و تقارن و برداشتن خطوط اطراف لب ها است.

مدت زمان جلسه: حداکثر 30 دقیقه

تعداد درمانها: هر 6 تا 12 ماه یک بار

مدت زمان درمان: تا 12 ماه

در طول تزریق ژل در لب ها، از یک کرم بی حس کننده استفاده می شود تا درد را به حداقل برسانند. بهبود بلافاصله بعد از تزریق قابل توجه است، اگرچه نتایج واقعی تا چند روز بعد از فرو رفتن تورم مشهود نیست.

کلینیک رز در زمینه تزریق ژل و سایر عمل های زیبایی برای هر کسی که به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه درمان و مقایسه هزینه تزریق ژل در تبریز و کلینیک رز است مشاوره رایگان ارائه می دهد. پس از آن در طول مشاوره، یک برنامه کامل شامل مراحل اولیه، استراتژی درمان مراقبت و قیمت کلی قابل ارائه است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *